LimeSurvey 4.x.x - en to pl translation catalogue (4872 entries)

en:  Are you sure you want to reset this file?
pl: Czy na pewno chcesz zresetować ten plik?

en:  Browse uploaded resources
pl: Przeglądaj wczytane zasoby

en:  Please select a file to import!
pl: Wybierz plik do zaimportowania!

en:  global level
pl: poziom globalny

en: %d file deleted.|%d files deleted.
pl: usunięto %d plik.|usunięto %d pliki.

en: %s attribute deleted|%s attributes deleted
pl: Atrybut %s usunięty|Atrybuty %s usunięte

en: %s cannot be left empty
pl: %s nie może być puste

en: %s cannot be left empty.
pl: %s nie może być puste.

en: %s duplicate records removed
pl: %s powtórzonych rekordów usunięto

en: %s entries were not copied because they already existed
pl: %s pozycji nie zostało skopiowanych, ponieważ już istnieją

en: %s entries were skipped because they are blacklisted
pl: Pominięto %s elementów, ponieważ są na czarnej liście

en: %s field(s) were successfully added.
pl: Pomyślnie dodano %s pól.

en: %s invalid attributes
pl: %s nieprawidłowych atrybutów

en: %s is an invalid value for this question
pl: %s jest nieprawidłową wartością w tym pytaniu

en: %s lines had a mismatching number of fields.
pl: %s wierszy ma rozbieżną liczbę pól.

en: %s lines with invalid access codes skipped (access codes may only contain 0-9,a-z,A-Z,_).
pl: Pominięto %s przypadków z nieprawidłowymi kodami dostępu (kody dostępu mogą zawierać tylko znaki 0-9, a-z, A-Z, _).

en: %s min. %s sec.
pl: %s min. %s sek.

en: %s missing attributes
pl: %s brakujących atrybutów

en: %s must be case-insensitive equal to %s
pl: %s musi nie rozróżniać wielkości znaków i być równe %s

en: %s must not be case-insensitive equal to %s
pl: %s nie może nie rozróżniać wielkości znaków i być równe %s

en: %s new participants were created
pl: Utworzono %s nowych uczestników

en: %s not found!
pl: Brak %s!

en: %s of %s columns selected
pl: Wybrano %s z %s kolumn

en: %s old response(s) and according timings were successfully imported.
pl: Pomyślnie zaimportowano %s odpowiedzi i czasów.

en: %s old response(s) were successfully imported.
pl: Pomyślnie zaimportowano %s starych odpowiedzi.

en: %s participant share was deleted|%s participant shares were deleted
pl: Udostępnianie uczestnika %s usunięto|Udostępnianie uczestników %s usunięte

en: %s participants have been copied to the central participants table
pl: %s uczestników zostało skopiowanych do centralnej tabeli uczestników

en: %s participants have been copied to the survey survey participants table
pl: %s uczestników zostało skopiowanych do tabeli uczestników badania

en: %s participants have been shared
pl: %s uczestników zostało udostępnionych

en: %s records found in CSV file
pl: W pliku CSV znaleziono %s rekordów

en: %s records have empty mandatory fields
pl: %s rekordów ma puste pola obowiązkowe

en: %s records have incomplete or wrong attribute values
pl: %s pozycji ma niepełne albo błedne wartości atrybutów

en: %s records imported
pl: %s zaimportowanych rekordów

en: %s records in CSV
pl: %s rekordów w CSV

en: %s records met minimum requirements
pl: %s rekordów spełnia minimalne wymagania

en: %s records were duplicate but had attributes updated
pl: %s rekordów się powtarzało, ale zaktualizowano im atrybuty

en: %s records where the number of fields does not match
pl: %s rekordów, w których liczba pól się nie zgadza

en: %s records with allowed invalid email
pl: %s rekordów z dozwolonym nieprawidłowym adresem email

en: %s records with invalid email address removed
pl: Usunięto %s rekordów z nieprawidłowym adresem email

en: %s records with other invalid information
pl: %s rekordów z innymi nieprawidłowymi informacjami

en: %s response lines in your file.
pl: W pliku jest %s wierszy odpowiedzi.

en: %s responses already exist.
pl: %s odpowiedzi już istnieje.

en: %s responses cannot be inserted or updated.
pl: Nie można wstawić ani aktualizować %s odpowiedzi.

en: %s responses were inserted.
pl: Wstawiono %s odpowiedzi.

en: %s responses were updated.
pl: Zaktualizowano %s odpowiedzi.

en: %s rows per page
pl: %s wierszy na stronę

en: %s unread messages were scanned out of which %s were marked as bounce by the system.
pl: Przeskanowano %s nieprzeczytanych wiadomości, z czego %s oznaczono przez system jako zwrócone.

en: %s unread messages were scanned, none were marked as bounce by the system.
pl: Przeskanowano %s nieprzeczytanych wiadomości, żadna nie została oznaczona przez system jako zwrócona.

en: %s were found to be duplicate entries and did not need a new participant to be created.
pl: %s wpisów jest powtórzonych i nie wymagają tworzenia nowego uczestnika.

en: %s%% completed
pl: %s%% zakończono

en: '%s' can not be used if the 'Other' option for this question is activated.
pl: Nie można użyć '%s', jeśli aktywna jest opcja 'Inne' w tym pytaniu.

en: 'Other:' comment mandatory
pl: Komentarz 'Inne:' obowiązkowy

en: 'comment' suffix can not be used with multiple choice with comments.
pl: Sufiksu 'comment' nie można używać w pytaniu wielokrotnego wyboru z komentarzami.

en: 'time' is a reserved word and can not be used for a subquestion.
pl: 'time' jest słowem zarezerwowanym i nie można go użyć jako subpytanie.

en: (Any group)
pl: (Dowolna grupa)

en: (Any)
pl: (Dowolny)

en: (Autodetect)
pl: (Auto wykrywanie)

en: (Automatic)
pl: (Automatyczny)

en: (Iconv Library not installed)
pl: (biblioteka ikon nie została zainstalowana)

en: (Label sets were not imported since you do not have the permission to create label sets.)
pl: (Nie importowano zestawów etykiet, ponieważ nie masz uprawnień do tworzenia zestawów.)

en: (Maximum file size: %01.2f MB)
pl: (Maksymalny rozmiar pliku: %01.2f MB)

en: (No target question)
pl: (Nie ma pytania docelowego)

en: (None)
pl: (Brak)

en: (Reason: Administrator email address empty)
pl: (Powód: brak adresu e-mail administratora)

en: (Select multiple label sets by using the Ctrl key)
pl: (Wybierz kilka zestawów etykiet z klawiszem Ctrl)

en: (Sub-)question width
pl: Szerokość (sub)pytania

en: (This question is mandatory)
pl: (To pytanie jest wymagane)

en: (none)
pl: (brak)

en: 16 or up
pl: 16 lub wyższa

en: 1st quartile (Q1)
pl: 1 kwartyl (Q1)

en: 1st time limit warning CSS style
pl: Styl CSS 1. ostrzeżenia o limicie czasu

en: 1st time limit warning message
pl: 1. ostrzeżenie o upływie czasu

en: 1st time limit warning message display time
pl: Czas pokazywania 1. ostrzeżenia o upływie czasu

en: 1st time limit warning message timer
pl: Zegar 1. ostrzeżenia o upływie czasu

en: 2nd quartile (Median)
pl: 2 kwartyl (Mediana)

en: 2nd time limit warning CSS style
pl: Styl CSS 2. ostrzeżenia o limicie czasu

en: 2nd time limit warning message
pl: 2. ostrzeżenie o upływie czasu

en: 2nd time limit warning message display time
pl: Czas pokazywania 2. ostrzeżenia o upływie czasu

en: 2nd time limit warning message timer
pl: Zegar 2. ostrzeżenia o upływie czasu

en: 3rd quartile (Q3)
pl: 3 kwartyl (Q3)

en: 400: Bad Request
pl: 400: Złe żądanie

en: 401: Unauthorized
pl: 401: Nieautoryzowane

en: 403: Forbidden
pl: 403: Zabronione

en: 404: Not Found
pl: 404: Nie znaleziono

en: 5 Point choice
pl: Skala 5-punktowa

en: 500: Internal Server Error
pl: 500: wewnętrzny błąd serwera

en: 7bit Swedish
pl: 7bit szwedzki

en: <No default value>
pl: <Brak domyślnej wartości>

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
pl: Wykonano kopię zapasową tej tabeli. Dostęp do niej ma administrator systemu.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
pl: Zostanie wykonana kopia zapasowa tej tabeli. Dostęp do niej będzie miał administrator systemu.

en: A child group can't be set as parent group
pl: Grupy potomnej nie można ustawić jako grupy nadrzędnej

en: A code has been updated to %s.
pl: Dodano kod do %s.

en: A condition can be used to add branching logic using ExpressionScript. Either edit it directly here or use the Condition designer.
pl: Można użyć warunku, aby dodać logikę przejść za pomocą ExpressionScript. Edytuj go bezpośrednio tutaj lub użyj projektanta warunków.

en: A database named "%s" already exists.
pl: Baza danych o nazwie "%s" już istnieje.

en: A deactivated survey is not accessible to participants (only a message appears that they are not permitted to see this survey).
pl: Dezaktywowana ankieta nie jest dostępna dla uczestników (zobaczą oni komunikat, że nie mogą przejść do ankiety).

en: A description for your question group
pl: Opis grupy pytań

en: A first example question. Please answer this question:
pl: Pierwsze przykładowe pytanie. Proszę odpowiedzieć na to pytanie:

en: A fruity theme for a flexible use. This theme offers monochromes variations and many options for easy customizations.
pl: Motyw Fruity (owocowy) do swobodnego wykorzystania. Występuje w wariantach kolorystycznych i może być łatwo dostosowany do własnych potrzeb.

en: A full question index will be shown; participants will be able to jump between relevant questions.
pl: Zostanie pokazany pełny indeks pytania; uczestnicy będą mogli przeskakiwać między odpowiednimi pytaniami.

en: A group without step status styling
pl: Grupa bez krokowej stylizacji statusu

en: A participant table has been created for this survey.
pl: Pomyślnie utworzono tabelę uczestników tego badania.

en: A password must meet the following requirements:
pl: Hasło musi spełniać następujące wymagania:

en: A placeholder answer to a question. This will appear in the answer field and disappear when real answer text is entered.
pl: Tekst zastępczy odpowiedzi na pytanie. Pojawi się w polu odpowiedzi i zniknie po wprowadzeniu właściwego tekstu odpowiedzi.

en: A question code cannot be longer than 20 characters.
pl: Kod pytania nie może być dłuższy niż 20 znaków.

en: A question index will be shown; participants will be able to jump between viewed questions.
pl: Indeks pytania zostanie pokazany; uczestnicy będą mogli przeskakiwać między oglądanymi pytaniami.

en: A response was not deleted.|{n} responses were not deleted.
pl: Nie usunięto odpowiedzi. | {N} Nie usunięto odpowiedzi.

en: A security update is available.
pl: Dostępna aktualizacja bezpieczeństwa.

en: A survey participant entry for the saved survey has been created too.
pl: Utworzono także pozycję uczestnika w tym zapisanym badaniu.

en: A survey participants table has been created for this survey and the old participants were imported.
pl: Utworzono tabelę uczestników badania i zaimportowano poprzednich uczestników.

en: A survey which uses a custom theme will import fine, but the template it refers to will not exist on the new server. In that case the system will use the global default theme.
pl: Ankieta oparta na niestandardowym motywie zostanie poprawnie zaimportowana, ale szablon, którego używa, nie znajdzie się na nowym serwerze. W takim przypadku system użyje globalnego domyślnego motywu.

en: A table of subquestions on each cell. The subquestion texts are in the colum header and concern the row header.
pl: Tabela subpytań w każdej komórce. Teksty subpytań znajdują się w nagłówku tabeli i dotyczą nagłówka wiersza.

en: A table of subquestions on each cell. The subquestion texts are in the column header and relate the particular row header.
pl: Tabela z subpytaniami w każdej komórce. Teksty subpytań znajdują się w nagłówkach kolumn i odnoszą się do określonego nagłówka wiersza.

en: A table with a subquestion on each row. The answer options are contained in the table header.
pl: Tabela z subpytaniem w każdym wierszu. Opcje odpowiedzi znajdują się w nagłówku tabeli.

en: A table with a subquestion on each row. You have to select your answer.
pl: Tabela z subpytaniem w każdym wierszu. Musisz wybrać odpowiedzi.

en: A template with that name already exists.
pl: Szablon o tej nazwie już istnieje.

en: A timing record was not deleted.|{n} timing records were not deleted.
pl: Nie usunięto zapisu czasu. | {N} Nie usunięto zapisu czasów.

en: A user with this username already exists.
pl: Użytkownik o tej nazwie już istnieje.

en: A username was not supplied or the username is invalid.
pl: Nie wprowadzono nazwy użytkownika lub nazwa użytkownika jest nieprawidłowa.

en: AND/OR Date is
pl: ORAZ/LUB Data to

en: ARMSCII-8 Armenian
pl: ARMSCII-8 Armeński

en: Abbreviated question text
pl: Skrócony tekst pytania

en: Ability to change of questions, groups and parameters is still limited.
pl: Możliwość zmiany pytań, grup i parametrów jest nadal ograniczona.

en: Abort
pl: Anuluj

en: Absolute value
pl: Wartość bezwzlędna

en: Accelerator keys for list items
pl: Klawisze skrótu do pozycji listy

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Accepts Font Awesome Unicode characters.
pl: Akceptuj znaki unicode czcionki Font Awersome.

en: Access
pl: Dostęp

en: Access code
pl: Kod dostępu

en: Access code ID
pl: ID kodu dostępu

en: Access code for this participant
pl: Kod dostępu tego uczestnika

en: Access code length
pl: Długość kodu dostępu

en: Access code mismatch
pl: Niezgodność kodu dostępu

en: Access code:
pl: Kod dostępu:

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Access denied!
pl: Dostęp zabroniony!

en: Access denied. You have no permission to view this survey
pl: Brak dostępu. Nie masz uprawnień do przeglądania tej ankiety

en: Action
pl: Akcja

en: Action to perform when time limit is up
pl: Działanie w przypadku upłynięcia limitu czasu

en: Action:
pl: Działanie:

en: Actions
pl: Akcje

en: Actions:
pl: Działania:

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activate Survey
pl: Aktywowanie ankiety

en: Activate assessements
pl: Aktywuj ocenianie

en: Activate plugin
pl: Aktywuj wtyczkę

en: Activate quotas
pl: Aktywuj kwoty

en: Activate survey
pl: Aktywuj badanie

en: Activate survey participants table
pl: Aktywuj tabelę uczestników badania

en: Activate the "other" option for your question
pl: Aktywuj opcję „inne” w tym pytaniu

en: Activate this survey
pl: Aktywuj ankietę

en: Activate this to show a map above the input field where the user can select a location
pl: Aktywuj tę opcję, aby pokazać mapę powyżej pola wprowadzania, w którym użytkownik może wybrać lokalizację

en: Activated
pl: Aktywowany

en: Activation settings
pl: Ustawienia aktywacji

en: Active
pl: Aktywne

en: Active and running
pl: Aktywne i w toku

en: Active but expired
pl: Aktywne, ale po terminie

en: Active but not yet started
pl: Aktywne, ale nie rozpoczęte

en: Active filters:
pl: Aktywne filtry:

en: Active survey ID
pl: ID aktywnego badania

en: Active survey participants tables
pl: Aktywne tabele uczestników badań

en: Active surveys
pl: Aktywne ankiety

en: Active:
pl: Aktywne:

en: Adaptive
pl: Adaptacyjne

en: Add
pl: Dodaj

en: Add DATESTAMP variable
pl: Dodaj zmienną DATESTAMP

en: Add IPADDR variable
pl: Dodaj zmienną IPADDR

en: Add LASTPAGE variable
pl: Dodaj zmienną LASTPAGE

en: Add REFURL variable
pl: Dodaj zmienną REFURL

en: Add SEED variable
pl: Dodaj zmienną SEED

en: Add STARTDATE variable
pl: Dodaj zmienną STARTDATE

en: Add STARTLANGUAGE variable
pl: Dodaj zmienną STARTLANGUAGE

en: Add SUBMITDATE variable
pl: Dodaj zmienną SUBMITDATE

en: Add SurveyId to link
pl: Dodaj identyfikator ankiety do linku

en: Add URL parameter
pl: Dodaj parametr URL

en: Add a button to reset the slider. If you choose an start value, it reset at start value, else empty the answer.
pl: Dodaj przycisk do resetowania suwaka. Jeśli wybierzesz wartość początkową, będzie on resetował do wartości początkowej, w innym przypadku usunie odpowiedź.

en: Add a group
pl: Dodaj grupę

en: Add a language:
pl: Dodaj język:

en: Add a new language
pl: Dodaj język

en: Add a new permission role
pl: Dodaj nową rolę z uprawnieniami

en: Add a new question
pl: Dodaj pytanie

en: Add a new survey administrator
pl: Dodaj administratora badania

en: Add a new survey administrator with random values
pl: Dodaj nowego administratora ankiety z losowymi wartościami

en: Add a prefix to the answer field
pl: Dodaj prefiks do pola odpowiedzi

en: Add a question to this group
pl: Dodaj pytanie w tej grupie

en: Add a suffix to the answer field
pl: Dodaj sufiks do pola odpowiedzi

en: Add additional CSS class(es) for this question. Use a space between multiple CSS class names. You may use expressions - remember this part is static.
pl: Dodaj klasy CSS do tego pytania. Spacja rozdziela kilka nazw klas CSS. Można użyć wyrażeń - pamiętaj, że ta część jest statyczna.

en: Add and edit conditions
pl: Dodaj lub zmień warunki

en: Add another participant
pl: Dodaj następnego uczestnika

en: Add another record
pl: Dodaj inny rekord

en: Add answer
pl: Dodaj odpowiedź

en: Add attachment to template
pl: Dodaj załącznik do szablonu

en: Add attribute
pl: Dodaj atrybut

en: Add condition
pl: Dodaj warunek

en: Add condition to this scenario
pl: Dodaj warunek do tego scenariusza

en: Add dropdown field
pl: Dodaj pole rozwijane

en: Add dummy user
pl: Dodaj fikcyjnego użytkownika

en: Add fields
pl: Dodaj pola

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: Add gray background to questions in PDF:
pl: Dodaj szare tło do pytań w PDF:

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Add group users
pl: Dodaj użytkowników grupy

en: Add language
pl: Dodaj język

en: Add multiple conditions without a page reload
pl: Dodaj wiele warunków bez przeładowania strony

en: Add new assessment rule
pl: Dodaj nową regułę oceny

en: Add new attribute
pl: Dodaj atrybut

en: Add new group
pl: Dodaj grupę

en: Add new participant
pl: Dodaj uczestnika

en: Add new question
pl: Dodaj pytanie

en: Add new question to group
pl: Dodaj pytanie do grupy

en: Add new quota
pl: Dodaj kwotę

en: Add new survey participant
pl: Dodaj nowego uczestnika badania

en: Add new user group
pl: Dodaj grupę użytkowników

en: Add or delete groups
pl: Dodawanie lub usuwanie grup

en: Add or delete questions
pl: Dodawanie lub usuwanie pytań

en: Add or delete subquestions or change their codes
pl: Dodawanie lub usuwanie subpytań lub zmiana ich kodów

en: Add participant
pl: Dodaj uczestnika

en: Add participant entry
pl: Dodaj uczestnika

en: Add participant to survey
pl: Dodaj uczestnika do badania

en: Add participant to survey|Add participants to survey
pl: Dodaj uczestnika do badania|Dodaj uczestników do badania

en: Add participants to central database
pl: Dodaj uczestników do centralnej bazy danych

en: Add participants to survey
pl: Dodaj uczestników do badania

en: Add question
pl: Dodaj pytanie

en: Add question ID to link
pl: Dodaj identyfikator pytania do linku

en: Add question group
pl: Dodaj grupę pytań

en: Add question group ID to link
pl: Dodaj identyfikator grupy pytań do linku

en: Add role
pl: Dodaj rolę

en: Add scenario
pl: Dodaj scenariusz

en: Add some answer options to your question
pl: Dodaj kilka wariantów odpowiedzi do pytania

en: Add some subquestions to your question
pl: Dodaj kilka subpytań do pytania

en: Add subquestion
pl: Dodaj subpytanie

en: Add subquestion row
pl: Dodaj wiersz subpytania

en: Add survey group ID to link
pl: Dodaj identyfikator grupy ankiet do linku

en: Add survey participant
pl: Dodaj uczestnika badania

en: Add the selected participant to survey.|Add the {n} selected participants to survey.
pl: Dodaj wybranego uczestnika do badania|Dodaj {n} wybranych uczestników do badania.

en: Add to blacklist?
pl: Dodać do czarnej listy?

en: Add to usergroup
pl: Dodaj do grupy użytkowników

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Add user group
pl: Dodaj grupę użytkowników

en: Add value
pl: Dodaj wartość

en: Add/delete survey participant attributes
pl: Dodaj/usuń atrybuty uczestnika badania

en: Add/edit resources (files/images) for this survey
pl: Dodaj/edytuj zasoby (pliki/obrazy) tej ankiety

en: Adding anonymous users
pl: Dodawanie anonimowych użytkowników

en: Adding survey participant entry...
pl: Dodawanie uczestnika badania...

en: Additional Languages
pl: Dodatkowe języki

en: Additional attributes
pl: Dodatkowe atrybuty

en: Additionally the following settings cannot be changed when the survey is active.
pl: Nie można także zmienić tych ustawień, gdy ankieta jest aktywna:

en: Admin login name
pl: Nazwa logowania administratora

en: Admin login password
pl: Hasło administratora

en: Admin themes
pl: Motywy administratora

en: Administration
pl: Administracja

en: Administration theme:
pl: Motyw administracyjny:

en: Administrator credentials
pl: Dane uwierzytelniające administratora

en: Administrator email
pl: Email administratora

en: Administrator email address:
pl: Adres e-mail administratora:

en: Administrator name
pl: Nazwa administratora

en: Administrator name:
pl: Administrator:

en: Administrator settings
pl: Ustawienia administratora

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced options
pl: Opcje zaawansowane

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Afrikaans
pl: Afrykanerski

en: After
pl: Po pytaniu

en: After confirmation you won't receive any invitations or reminders for this survey anymore.
pl: Po potwierdzeniu nie otrzymasz żadnych zaproszeń ani przypomnień dotyczących tego badania.

en: After having clicked the save button you can either close this browser window or continue filling out the survey.
pl: Po naciśnięciu przycisku zapisu, możesz zamknąć to okno przeglądarki lub dalej wypełniać ankietę.

en: After the answer options a cell does give some information.
pl: Po opcjach odpowiedzi w komórce znajdują się pewne informacje.

en: After you are done, please click the 'Save' button to save your changes.
pl: Po zakończeniu wciśnij przycisk 'Zapisz', aby zapisać zmiany.

en: Agree
pl: Zgadzam się

en: Albanian
pl: Albański

en: Alert animation
pl: Animacja alertów

en: All
pl: Wszystkie

en: All answers are already selected in this quota.
pl: Wybrano już wszystkie odpowiedzi przy tej kwocie.

en: All answers meet consistency standards.
pl: Wszystkie warianty odpowiedzi spełniają standardy spójności.

en: All assessments meet consistency standards.
pl: Wszystkie oceny odpowiedzi spełniają standardy spójności.

en: All attribute values for this question type will be saved as default
pl: Wszystkie wartości atrybutów tego typu pytania zostaną zapisane jako domyślne

en: All changes of global survey settings will immediately affect all related survey groups and surveys that use inherited values.
pl: Wszystkie zmiany ustawień globalnych ankiet bezpośrednio wpłyną na wszystkie powiązane grupy ankiet i ankiety, które wykorzystują odziedziczone wartości.

en: All changes of survey group settings will have immediate effect on all related surveys that use inherited values.
pl: Wszystkie zmiany ustawień grupy ankiet będą miały bezpośredni wpływ na wszystkie powiązane ankiety korzystające z odziedziczonych wartości.

en: All conditions for this question have been deleted.
pl: Usunięto wszystkie warunki do tego pytania.

en: All conditions in this survey have been deleted.
pl: Wszystkie warunki w tym badaniu zostały usunięte.

en: All conditions meet consistency standards.
pl: Wszystkie warunki spełniają standardy spójności.

en: All conditions scenarios were renumbered.
pl: Wszystkie scenariusze warunków zostały przenumerowane.

en: All custom menu entries will be lost.
pl: Wszystkie własne pozycje menu znikną.

en: All custom menus will be lost.
pl: Wszystkie własne menu zostaną utracone.

en: All default values meet consistency standards.
pl: Wszystkie wartości domyślne spełniają standardy spójności.

en: All emails were sent.
pl: Wysłano wszystkie emaile.

en: All fields below (except CSS framework name) must be either a valid JSON array or the string "inherit".
pl: Wszystkie poniższe pola (z wyjątkiem nazwy struktury CSS) muszą być poprawną tablicą JSON lub łańcuchem "inherit".

en: All files in local directories are writable.
pl: Wszystkie pliki w lokalnych katalogach są zapisywalne.

en: All groups meet consistency standards.
pl: Wszystkie grupy pytań spełniają standardy spójności.

en: All important settings can be reached in this sidebar.
pl: Na tym pasku bocznym można znaleźć wszystkie ważne ustawienia.

en: All in one
pl: Wszystkie razem

en: All menu entries of this menu will also be deleted.
pl: Wszystkie pozycje tego menu zostaną usunięte.

en: All necessary styles will be loaded, to print it just press Ctrl/Cmd+p or select print from your browser menu.
pl: Zostaną załadowane wszystkie niezbędne style; aby ją wydrukować, wystarczy nacisnąć Ctrl/Cmd+p lub wybrać polecenie drukowania z menu przeglądarki.

en: All of the user's surveys were transferred to %s.
pl: Wszystkie badania tego użytkownika zostały przekazane do %s.

en: All old survey participants tables meet consistency standards.
pl: Wszystkie stare tabele uczestników badań spełniają standardy spójności.

en: All old survey tables meet consistency standards.
pl: Wszystkie stare tabele ankiet spełniają standardy spójności.

en: All participant information is lost.
pl: Wszelkie informacje o uczestnikach są utracone.

en: All participants
pl: Wszyscy uczestnicy

en: All question attributes meet consistency standards.
pl: Wszystkie atrybuty pytań spełniają standardy spójności.

en: All questions meet consistency standards.
pl: Wszystkie pytania spełniają standardy spójności.

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
pl: Wszystkie tłumaczenia pytań, odpowiedzi etc. dla usuwanych języków będą utracone. Kontynuować?

en: All questions, groups and parameters are editable again.
pl: Można znów edytować wszystkie pytania, grupy i parametry.

en: All quota language settings meet consistency standards.
pl: Wszystkie ustawienia kwot językowych spełniają standardy spójności.

en: All quota quota members meet consistency standards.
pl: Wszystkie kwoty uczestników spełniają standardy spójności.

en: All quotas meet consistency standards.
pl: Wszystkie kwoty spełniają standardy spójności.

en: All responses
pl: Wszystkie odpowiedzi

en: All responses are not accessible anymore with LimeSurvey.
pl: Żadne odpowiedzi nie są już dostępne w LimeSurvey.

en: All survey language settings meet consistency standards.
pl: Ustawienia językowe ankiet spełniają standardy spójności.

en: All surveys
pl: Wszystkie ankiety

en: All surveys meet consistency standards.
pl: Wszystkie ankiety spełniają standardy spójności.

en: All the attributes are automatically mapped
pl: Wszystkie atrybuty są automatycznie mapowane

en: All themes
pl: Wszystkie motywy

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: All your answers must be different and you must rank in order.
pl: Wszystkie odpowiedzi muszą być różne i muszą być uporządkowane.

en: Allow
pl: Zezwól

en: Allow array style questions to be split over multiple pages
pl: Pozwól, aby pytania w formie tabeli były podzielone na kilka stron

en: Allow backward navigation:
pl: Zezwól na nawigację wstecz:

en: Allow blacklisted participants to be added to a survey:
pl: Zezwól uczestnikom z czarnej listy na udział w badaniu:

en: Allow invalid email addresses:
pl: Zezwalaj na nieprawidłowe adresy email:

en: Allow multiple responses or update responses with one access code:
pl: Pozwól na wiele odpowiedzi lub aktualizację odpowiedzi przy jednym kodzie dostępu:

en: Allow multiple short text / numeric questions to be split over multiple pages
pl: Pozwól, aby pytania z krótkim tekstem/liczbowe były podzielone na kilka stron

en: Allow only numerical input
pl: Zezwól tylko na wartość liczbową

en: Allow only numerical input for 'Other' text
pl: W polu 'Inne' dozwolone tylko liczby

en: Allow participant to unblacklist himself/herself:
pl: Pozwól uczestnikowi usunąć się z czarnej listy:

en: Allow public registration:
pl: Pozwól na publiczną rejestrację:

en: Allow reset the slider
pl: Pozwól na resetowanie suwaka

en: Allow single choice questions to be split over multiple pages
pl: Pozwól, aby pytania jednego wyboru były podzielone na kilka stron

en: Allow slider questions to be split over multiple pages
pl: Pozwól, aby pytania w formie suwaka były podzielone na kilka stron

en: Allow unstable extension updates:
pl: Zezwalaj na niestabilne aktualizacje rozszerzeń:

en: Allow user to modify his last answers before terminate survey.
pl: Pozwól użytkownikowi na zmianę ostatnich odpowiedzi przed przerwaniem badania.

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia plików

en: Allowed file types
pl: Dozwolone typy plików

en: Allowed file types in comma separated format. e.g. pdf,doc,odt
pl: Dozwolone typy plików w formacie rozdzielanym przecinkami, np. pdf, doc, odt

en: Always
pl: Zawsze

en: Always closed
pl: Zawsze zamknięte

en: Always hide this question
pl: Zawsze ukrywaj to pytanie

en: Always on
pl: Zawsze włączone

en: Always open
pl: Zawsze otwarte

en: Amharic
pl: Amharski

en: An account has been created for you
pl: Konto dla Ciebie zostało utworzone

en: An additional help text for your question
pl: Dodatkowa podpowiedź do pytania

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
pl: Na podany adres wysłano email ze szczegółami dotyczącymi dostępu do ankiety. Prosimy skorzystać z linku znajdującego się w emailu.

en: An email has been sent with details about your saved survey
pl: Wysłano email z danymi na temat zapisanej ankiety

en: An email with a generated password was sent to the user.
pl: Na podany adres wysłano email z wygenerowanym hasłem.

en: An error happen when save this survey participant email sent date (id:%s)
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania daty wysłania wiadomości e-mail uczestnika ankiety (id:%s)

en: An error happened when trying to submit your response.
pl: Wystąpił błąd podczas próby przesłania odpowiedzi.

en: An error has happened and no files could be located
pl: Wystąpił błąd i nie można znaleźć żadnych plików

en: An error has occured and the file list could not be loaded:
pl: Wystąpił błąd i nie można załadować listy plików:

en: An error has occured and the folders could not be loaded:
pl: Wystąpił błąd i nie można załadować folderów:

en: An error has occured and the selected files could not be downloaded.
pl: Wystąpił błąd i nie można pobrać wybranych plików.

en: An error occured while creating a backup of your files. Check your local system (permission, available space, etc.)
pl: Podczas tworzenia kopii zapasowej plików wystąpił błąd. Sprawdź swój lokalny system (uprawnienia, dostępne miejsce itp.)

en: An error occured while creating your update package file.
pl: Podczas tworzenia pliku pakietu aktualizacji wystąpił błąd.

en: An error occured while generating the Question theme
pl: Podczas generowania motywu pytania wystąpił błąd

en: An error occured while getting checksums.
pl: Podczas pobierania sum kontrolnych wystąpił błąd.

en: An error occured while getting the changeset.
pl: Podczas pobierania grupy zmian (changeset) wystąpił błąd.

en: An error occurred saving a response to survey id
pl: Pojawił się błąd podczas zapisywania odpowiedzi w badaniu.

en: An error occurred uploading your file.
                         This may be caused by incorrect permissions for the application /tmp folder.
pl: Podczas przesyłania pliku wystąpił błąd.
                         Może to wynikać z nieprawidłowych uprawnień do folderu /tmp aplikacji.

en: An error occurred uploading your file. The folder (%s) is not writable for the webserver.
pl: Podczas przesyłania pliku wystąpił błąd. Folder (%s) nie jest zapisywalny.

en: An error occurred uploading your file. This may be caused by incorrect permissions for the application /tmp folder.
pl: Błąd wczytywania pliku. Może on być spowodowany błędnym nadaniem praw do folderu /tmp aplikacji.

en: An error occurred uploading your file. This may be caused by incorrect permissions for the target folder. (%s)
pl: Podczas przesyłania pliku wystąpił błąd. Może to być spowodowane nieprawidłowymi uprawnieniami do folderu docelowego. (%s)

en: An error occurred.
pl: Pojawił się błąd.

en: An expired survey is not accessible to participants (they only see a message that the survey has expired).
pl: Ankiety po terminie zakończenia nie są dostępne dla uczestników (zobaczą oni komunikat o wygaśnięciu ankiety).

en: An internal error occured during the database upgrade. Please go back to the %smain menu%s. Contact support if the error persists.
pl: Wystąpił błąd wewnętrzny podczas aktualizacji bazy danych. Wróć do %sgłównego menu%s. Skontaktuj się z pomocą techniczną, jeśli błąd będzie się powtarzał.

en: An internal error occurred while the Web server was processing your request.
pl: Gdy serwer WWW przetwarzał Twoje zapytanie, wystąpił wewnętrzny błąd.

en: An non-recoverable error happened during the update. Error details:
pl: Podczas aktualizacji wystąpił nienaprawialny błąd. Opis błędu:

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
pl: Pojawił się nieoczekiwany błąd i twoje odpowiedzi nie mogły być zapisane.

en: An unknown error happened when moving file %s to %s.
pl: Podczas przenoszenia pliku %s do %s wystąpił nieznany błąd.

en: An unknown error occured
pl: Wystąpił nieznany błąd

en: An unknown error occured.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: An unknown error occurred
pl: Wystąpił nieznany błąd

en: Animate alert
pl: Animuj alert

en: Animate body
pl: Animuj treść

en: Animate checkbox
pl: Animuj pole wyboru

en: Animate question
pl: Animuj pytanie

en: Animate radio buttons
pl: Animuj przyciski radio

en: Anonymize IP address:
pl: Anonimizuj adres IP:

en: Anonymize IP address?
pl: Anonimizować adres IP?

en: Anonymized responses
pl: Anonimowe odpowiedzi

en: Anonymized responses:
pl: Anonimowe odpowiedzi:

en: Anonymized responses?
pl: Anonimowe odpowiedzi?

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Answer codes
pl: Kody odpowiedzi

en: Answer codes must be unique by question.
pl: Kody odpowiedzi w pytaniu muszą być różne.

en: Answer label font size (normal)
pl: Rozmiar czcionki etykiety odpowiedzi (normalny)

en: Answer label font size (small)
pl: Rozmiar czcionki etykiety odpowiedzi (mały)

en: Answer matched (regexp)
pl: Odpowiedź dopasowana (regexp)

en: Answer must be %s
pl: Odpowiedź musi być %s

en: Answer must be between %s and %s
pl: Odpowiedź musi się mieścić między %s a %s

en: Answer must be greater or equal to %s
pl: Odpowiedź musi być większa lub równa %s

en: Answer must be less or equal to %s
pl: Odpowiedź musi być mniejsza lub równa %s

en: Answer option / subquestion font size
pl: Rozmiar czcionki wariantu odpowiedzi/subpytania

en: Answer options
pl: Opcje odpowiedzi

en: Answer options were successfully saved.
pl: Opcje odpowiedzi zostały zapisane.

en: Answer prefix
pl: Prefiks odpowiedzi

en: Answer question
pl: Odpowiedz na pytanie

en: Answer scale %s
pl: Skala odpowiedzi %s

en: Answer suffix
pl: Sufiks odpowiedzi

en: Answer was
pl: Odpowiedź była

en: Answer was NOT
pl: Odpowiedź NIE była

en: Answer was greater than
pl: Odpowiedź była większa niż

en: Answer was greater than or equal to
pl: Odpowiedź była większa lub równa

en: Answer was less than
pl: Odpowiedź była mniejsza niż

en: Answer was less than or equal to
pl: Odpowiedź była mniejsza lub równa

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Answers cleared
pl: Odpowiedzi usunięte

en: Answers column width
pl: Szerokość kolumny odpowiedzi

en: Answers in this response
pl: Odpowiedzi tego przypadku

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
pl: Kod wariantu odpowiedzi o wartości 0 lub brak kodu uniemożliwia zapis

en: Answer|Left-slider-text|Right-slider-text separator character
pl: Znak separatora Odpowiedź|Tekst z lewej suwaka|Tekst z prawej suwaka

en: Applied role
pl: Zastosowana rola

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply and go to survey
pl: Zastosuj i przejdź do ankiety

en: Apply role to user
pl: Nadaj rolę użytkownikowi

en: Apr
pl: Kwi

en: April
pl: Kwiecień

en: Arabic
pl: Arabski

en: Arc cosine
pl: Arcus cosinus

en: Arc sine
pl: Arcus sinus

en: Arc tangent
pl: Arcus tanges

en: Arc tangent of two variables
pl: Arcus tangens z dwoma zmiennymi

en: Are you really sure you want to delete incomplete responses and reset the completed state of both, response and participant?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć niekompletne odpowiedzi i zresetować status kompletnych odpowiedzi i uczestników?

en: Are you sure you want to activate all selected quotas?
pl: Na pewno aktywować wszystkie zaznaczone kwoty?

en: Are you sure you want to deactivate all selected quotas?
pl: Na pewno dezaktywować wszystkie zaznaczone kwoty?

en: Are you sure you want to deactivate this plugin?
pl: Czy na pewno dezaktywować tę wtyczkę?

en: Are you sure you want to delete all conditions for this question?
pl: Na pewno usunąć wszystkie warunki do tego pytania?

en: Are you sure you want to delete all conditions set in this scenario?
pl: Na pewno chcesz usunąć wszystkie warunki w tym scenariuszu?

en: Are you sure you want to delete all selected quotas?
pl: Na pewno usunąć wszystkie zaznaczone kwoty?

en: Are you sure you want to delete all those surveys?
pl: Na pewno usunąć wszystkie te ankiety?

en: Are you sure you want to delete all uploaded files from the selected responses?
pl: Na pewno chcesz usunąć wszystkie przesłane pliki z wybranych odpowiedzi?

en: Are you sure you want to delete the selected entries?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczone pozycje?

en: Are you sure you want to delete the selected menu entries?
pl: Na pewno chcesz usunąć wybrane pozycje menu?

en: Are you sure you want to delete the selected menus and all related submenus and entries?
pl: Na pewno chcesz usunąć wybrane menu i wszystkie powiązanie submenu i pozycje?

en: Are you sure you want to delete the selected participants?
pl: Na pewno usunąć wybranych uczestników?

en: Are you sure you want to delete the selected responses?
pl: Czy na pewno usunąć wybrane odpowiedzi?

en: Are you sure you want to delete the selected role(s)?
pl: Czy na pewno usunąć wybrane role?

en: Are you sure you want to delete the selected user?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybranego użytkownika?

en: Are you sure you want to delete this URL parameter?
pl: Na pewno chcesz usunąć ten parametr URL?

en: Are you sure you want to delete this box ?
pl: Na pewno chcesz usunąć tę ramkę?

en: Are you sure you want to delete this condition?
pl: Na pewno usunąć ten warunek?

en: Are you sure you want to delete this entry?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten wpis?

en: Are you sure you want to delete this label set?
pl: Na pewno chcesz usunąć ten zestaw etykiet?

en: Are you sure you want to delete this question?
pl: Na pewno usunąć to pytanie?

en: Are you sure you want to delete this theme?
pl: Na pewno chcesz usunąć ten motyw?

en: Are you sure you want to delete this theme?
pl: Na pewno chcesz usunąć ten motyw?

en: Are you sure you want to delete this user group?
pl: Na pewno chcesz usunąć tę grupę użytkowników?

en: Are you sure you want to renumber the scenarios with incrementing numbers beginning from 1?
pl: Czy na pewno chcesz przenumerować scenariusze rosnąco począwszy od numeru 1?

en: Are you sure you want to reset and resend selected users login data?
pl: Na pewno chcesz zresetować i ponownie wysłać dane logowania wybranych użytkowników?

en: Are you sure you want to reset the selected themes?
pl: Czy na pewno chcesz zresetować wybrane motywy?

en: Are you sure you want to uninstall the selected themes?
pl: Czy na pewno chcesz odinstalować wybrane motywy?

en: Are you sure you want to uninstall this plugin?
pl: Czy na pewno odinstalować tę wtyczkę?

en: Are you sure?
pl: Na pewno?

en: Arithmetic mean
pl: Średnia arytmetyczna

en: Armenian
pl: Ormiański

en: Array
pl: Tabela

en: Array (10 Point choice)
pl: Tabela (skala 10-punktowa)

en: Array (5 Point choice)
pl: Tabela (skala 5-punktowa)

en: Array (Increase/Same/Decrease)
pl: Tabela (Wzrost/Bez zmian/Spadek)

en: Array (Numbers)
pl: Tabela (Liczby)

en: Array (Texts)
pl: Tabela (Teksty)

en: Array (Yes/No/Uncertain)
pl: Tabela (Tak/Nie/Nie wiem)

en: Array by column
pl: Tabela w kolumnach

en: Array dual scale
pl: Tabela dwóch skal

en: Array filter
pl: Filtr

en: Array filter exclusion
pl: Filtr wykluczający

en: Array filter style
pl: Styl filtra tabeli

en: Arrays
pl: Tabele

en: As a last step you should clear your browser cache now.
pl: W ostatnim kroku należy jeszcze wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.

en: As defined in question settings
pl: Zgodnie z ustawieniami pytania

en: As you can see, editing answer options is quite similar to editing subquestions.
pl: Jak widać, edytowanie wariantów odpowiedzi jest bardzo podobne do edytowania subpytań.

en: As you can see, the preselected question type is the 'Long free text' one. We will use in this example the 'Array' question type.
pl: Jak widać, wstępnie wybrany typ pytania to "Długi tekst". W tym przykładzie użyjemy typu pytania 'Tabela'.

en: Assessment details
pl: Szczegóły oceny

en: Assessment group score
pl: Wynik grupowy oceny

en: Assessment heading
pl: Nagłówek oceny

en: Assessment mode for this survey is not activated.
pl: Tryb oceniania nie został aktywowany w tym badaniu.

en: Assessment rules
pl: Reguły oceniania odpowiedzi

en: Assessment value
pl: Wartość oceny

en: Assessment:
pl: Ocena:

en: Assessments
pl: Oceny odpowiedzi

en: Assessments mode not activated
pl: Tryb oceniania nie został włączony

en: Assigning a new value to a variable.
pl: Przypisanie nowej wartości do zmiennej.

en: At beginning
pl: Na początku

en: At end
pl: Na końcu

en: At least %d character long.|At least %d characters long.
pl: Co najmniej %d znak.|Co najmniej %d znaków.

en: At least %d lower case letter.|At least %d lower case letters.
pl: Co najmniej %d mała litera.|Co najmniej %d małych liter.

en: At least %d number.|At least %d numbers.
pl: Co najmniej %d liczba.|Co najmniej %d liczby.

en: At least %d special character.|At least %d special characters.
pl: Co najmniej %d znak specjalny.|Co najmniej %d znaków specjalnych.

en: At least %d upper case letter.|At least %d upper case letters.
pl: Co najmniej %d wielka litera.|Co najmniej %d wielkich liter.

en: At least one installed
pl: Przynajmniej jeden zainstalowany

en: At most %d character long.|At most %d characters long.
pl: Maksymalnie %d znak.|Maksymalnie %d znaków.

en: At the end of the process the database will be updated.
pl: Na końcu zostanie zaktualizowana baza danych.

en: At the end of the process we'll proceed to the LimeSurvey update.
pl: Na końcu przejdziemy do aktualizacji LimeSurvey.

en: Attempt plugin reload
pl: Spróbuj ponownie załadować wtyczkę

en: Attention: Several question codes were updated. Please check these carefully as the update  may not be perfect with customized expressions.
pl: Uwaga: Zaktualizowano kilka kodów pytań. Proszę dokładnie je sprawdzić, ponieważ może to wpłynąć na zmodyfikowane wyrażenia.

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Attribute %s (%s)
pl: Atrybut %s (%s)

en: Attribute %s was deleted.
pl: Usunięto atrybut %s.

en: Attribute display setting updated
pl: Zaktualizowano ustawienia wyświetlania atrybutów

en: Attribute field
pl: Pole atrybutu

en: Attribute management
pl: Zarządzanie atrybutami

en: Attribute name:
pl: Nazwa atrybutu:

en: Attribute settings
pl: Ustawienia atrybutu

en: Attribute successfully deleted
pl: Usunięto atrybut

en: Attribute successfully updated
pl: Zaktualizowano atrybut

en: Attribute type
pl: Typ atrybutu

en: Attribute type:
pl: Typ atrybutu:

en: Attribute values for central participants have been updated from the survey participants
pl: Wartości atrybutów uczestników w bazie centralnej zostały zaktualizowane na podstawie uczestników badania

en: Attribute values for existing participants have been updated from the participants records
pl: Wartości atrybutów istniejących uczestników zostały zaktualizowane w oparciu o rekordy tych uczestników

en: Attribute visible:
pl: Widoczność atrybutu:

en: Attribute was saved.
pl: Zapisano atrybut.

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Attributes to be created
pl: Atrybuty do utworzenia

en: Attributes to export:
pl: Atrybuty do wyeksportowania:

en: Aug
pl: Sie

en: August
pl: Sierpień

en: Authentication method
pl: Metoda uwierzytelnienia

en: Author:
pl: Autor:

en: Auto
pl: Automatyczny

en: Auto Translate
pl: Automatyczne tłumaczenie

en: Auto-check exclusive option if all others are checked
pl: Automatycznie zaznacz opcję wykluczającą, jeśli zaznaczono wszystkie inne

en: Autoload URL
pl: Automatycznie pobieraj URL

en: Autoload URL:
pl: Automatycznie pobierz URL:

en: Automatic
pl: Automatyczny

en: Automatic (UTF-8)
pl: Automatyczne (UTF-8)

en: Automatically load end URL when survey complete:
pl: Na końcu automatycznie wczytaj URL:

en: Automatically rename question code if already exists?
pl: Czy automatycznie zmienić kody pytań, jeśli już istnieją?

en: Available admin themes:
pl: Dostępne motywy administratora:

en: Available functions
pl: Dostępne funkcje

en: Available label sets:
pl: Dostępne zestawy etykiet:

en: Available languages:
pl: Dostępne języki:

en: Available question themes:
pl: Dostępne motywy pytań:

en: Available space in directory:
pl: Dostępne miejsce w katalogu:

en: Available survey themes:
pl: Dostępne motywy ankiety:

en: Average
pl: Średnia

en: Average file size
pl: Średnia wielkość pliku

en: Average interview time:
pl: Średni czas wywiadu:

en: Average no. of files per respondent
pl: Średnia liczba plików na respondenta

en: Average size per respondent
pl: Średnia wielkość na respondenta

en: Back
pl: Wróć

en: Back to Response Import
pl: Wróć do importu odpowiedzi

en: Back to main menu
pl: Powrót do głównego menu

en: Back to survey home
pl: Powrót do głównej strony ankiety

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Background colour for questions (0 black - 255 white)
pl: Kolor tła pytań (0 czarny - 255 biały)

en: Background colour for sections (0 black - 255 white)
pl: Kolor tła sekcji (0 czarny - 255 biały)

en: Background image
pl: Obrazek tła

en: Background image file
pl: Plik obrazka tła

en: Backup
pl: Kopia zapasowa

en: Backup entire database
pl: Kopia bazy danych

en: Bar chart
pl: Wykres słupkowy

en: Base language
pl: Podstawowy język

en: Base language:
pl: Podstawowy język:

en: Basic admin notification
pl: Podstawowe powiadamianie admina

en: Basic admin notification body
pl: Treść podstawowego powiadamiania admina

en: Basic admin notification could not be sent because of error: %s
pl: Nie można wysłać podstawowego powiadomienia administratora z powodu błędu: %s

en: Basic admin notification email body:
pl: Treść emaila podstawowego powiadamiania admina:

en: Basic admin notification subject
pl: Temat podstawowego powiadamiania admina

en: Basic admin notification subject:
pl: Temat podstawowego powiadamiania admina:

en: Basic attributes
pl: Podstawowe atrybuty

en: Basic email notification is sent to:
pl: Krótkie powiadomienia na adres:

en: Basic notification attachments:
pl: Załączniki podstawowego powiadamiania:

en: Basic settings
pl: Podstawowe ustawienia

en: Basque
pl: Baskijski

en: Batch deletion
pl: Usuwanie partiami

en: Batch edit
pl: Edycja zbiorcza

en: Batch edit the menus
pl: Edycja wielu menu

en: Batch edit the participants
pl: Edycja wsadowa uczestników

en: Batch-edit participants
pl: Edycja wielu uczestników

en: Before
pl: Przed

en: Before proceeding please back up your database using a backup tool!
pl: Najpierw proszę wykonać kopię bazy danych za pomocą narzędzia do tworzenia kopii zapasowych!

en: Before you can add questions you must add a question group first.
pl: Przed dodaniem pytań musisz dodać grupę pytań.

en: Before you proceed to the LimeSurvey update, we must first update ComfortUpdate itself.
pl: Przed przystąpieniem do aktualizacji LimeSurvey należy zaktualizować narzędzie do aktualizacji.

en: Before you start, please prove you are human.
pl: Zanim rozpoczniesz, udowodnij, że jesteś człowiekiem.

en: Beginner tour
pl: Przewodnik dla początkujących

en: Belarusian
pl: Białoruski

en: Bengali
pl: Bengalski

en: Between %d and %d characters long.
pl: Od %d do %d znaków.

en: Big5 Traditional Chinese
pl: Big5 chiński tradycyjny

en: Binary safe case-insensitive string comparison
pl: Porównanie łańcucha niezależnie od wielkości liter metodą "Binary safe"

en: Binary safe string comparison
pl: Porównanie łańcuchów metodą "Binary safe"

en: Blacklist all current surveys for participant once the global field is set:
pl: Wszystkie aktualne ankiety na czarną listę dla uczestnika, gdy ustawione jest pole globalne:

en: Blacklist participant for any new added survey once the global field is set:
pl: Umieść uczestnika na czarnej liście w przypadku każdej nowo dodanej ankiety, gdy ustawione jest pole globalne:

en: Blacklist settings
pl: Ustawienia czarnej listy

en: Blacklist settings were saved.
pl: Zapisano ustawienia czarnej listy.

en: Blacklist user:
pl: Użytkownik czarnej listy:

en: Blacklisted
pl: Na czarnej liście

en: Blacklisted participants
pl: Uczestnicy na czarnej liście

en: Blacklisted?
pl: Na czarnej liście?

en: Body animation
pl: Animacja treści

en: Bootstrap theme
pl: Motyw bootstrap

en: Bootswatch theme
pl: Motyw Bootswatch

en: Borders around questions in PDF:
pl: Obramowania pytań w PDF:

en: Borders around responses in PDF:
pl: Obramowania odpowiedzi w PDF:

en: Bosnian
pl: Bośniacki

en: Both
pl: Oba

en: Bottom
pl: Dolny

en: Bottom bar
pl: Pasek dolny

en: Bounce email address:
pl: Adres e-mail dla zwrotów:

en: Bounce processing
pl: Przetwarzanie zwrotów

en: Bounce processing is deactivated either application-wide or for this survey in particular.
pl: Przetwarzanie zwrotów zostało wyłączone albo na poziomie aplikacji, albo tej ankiety.

en: Bounce settings
pl: Zwroty

en: Bounce settings have been saved.
pl: Zapisano ustawienia zwrotów.

en: Box deleted
pl: Usunięto ramkę

en: Box orientation:
pl: Orientacja ramki:

en: Box settings updated!
pl: Zaktualizowano ustawienia ramki!

en: Box updated
pl: Zaktualizowano ramkę

en: Boxes
pl: Ramki

en: Boxes by row:
pl: Ramki w wierszu:

en: Branch
pl: Gałąź

en: Brandlogo
pl: Logo

en: Brandlogo file
pl: Plik logo

en: Broken question themes
pl: Wadliwe motywy pytań

en: Broken survey themes:
pl: Motywy przerwanych ankiet:

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Browse participants
pl: Przeglądaj uczestników

en: Browse responses
pl: Przeglądaj odpowiedzi

en: Browse saved responses
pl: Przeglądaj zapisane odpowiedzi

en: Browse survey participants
pl: Przeglądaj uczestników badania

en: Buildnumber was successfully updated to %s.
pl: Numer kompilacji zaktualizowany do %s.

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: Bulk convert conditions to ExpressionScript
pl: Zbiorcza konwersja warunków na ExpressionScript

en: Bulk export roles
pl: Zbiorczy eksport ról

en: But this one isn't.
pl: Ale ten nie jest.

en: Button group
pl: Grupa przycisków

en: Buy a new key
pl: Kup nowy klucz

en: By continuing this survey you approve the data protection policy of the service provider.
pl: Kontynuując wypełnianie tej ankiety, zgadzasz się na politykę ochrony danych dostawcy tej usługi.

en: By question group
pl: W grupach

en: Bypass date control before sending email:
pl: Pomiń sprawdzenie dat przed wysyłką emaili:

en: Bypass participants with failing email addresses:
pl: Pomiń uczestników z nieprawidłowym adresem email:

en: CPDB CSV summary
pl: CPDB CSV podsumowanie

en: CPDB mapping
pl: Mapowanie Centralnej Bazy Uczestników

en: CSS Style for the message that displays in the countdown timer during the countdown
pl: Styl CSS wiadomości pokazywanej w czasie odliczania

en: CSS class(es)
pl: Klasy CSS

en: CSS class(es):
pl: Klasa(y) CSS:

en: CSS files:
pl: Pliki CSS:

en: CSS style for the 'time limit expiry message'
pl: Styl CSS 'wiadomości o limicie czasu'

en: CSS style used when the 'time limit warning' message is displayed
pl: Styl CSS, gdy pokazuje się wiadomość 'ostrzeżenia o limicie czasu'

en: CSS style used when the 2nd 'time limit warning' message is displayed
pl: Styl CSS, gdy pokazuje się 2. wiadomość 'ostrzeżenia o limicie czasu'

en: CSV field names
pl: Nazwy pól CSV

en: CSV field separator:
pl: Separator pól CSV:

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: CSV input format
pl: Format wejściowy CSV

en: Calculate storage
pl: Oblicz miejsce przechowywania

en: Calculate the Sample Standard Deviation for the list of numbers
pl: Oblicz odchylenie standardowe z próby dla listy liczb

en: Calculate the sum of values in an array
pl: Wylicz sumę wartości w tablicy

en: Calculates the exponent of e
pl: Oblicza wykładnik e

en: Calculation
pl: Obliczenia

en: Can edit?
pl: Można edytować?

en: Can not import a theme that already exists!
pl: Nie można zaimportować motywu, który już istnieje!

en: Can't bind to the LDAP directory. Error message: %s
pl: Nie można połączyć się z katalogiem LDAP. Komunikat błędu: %s

en: Can't connect to the LDAP directory
pl: Nie można się połączyć z katalogiem LDAP

en: Can't delete question group when the survey is active
pl: Nie można usunąć grupy pytań, gdy ankieta jest aktywna

en: Can't find user group!
pl: Brak grupy użytkowników!

en: Can't render layout %s for template %s. Please try to re-install the template.
pl: Nie można wyświetlić układu %s do szablonu %s. Spróbuj ponownie zainstalować ten szablon.

en: Can't render layout %s for template %s. Template version in database is %s, but in config.xml it's %s. Please re-install the template.
pl: Nie można wyświetlić układu %s do szablonu %s. Wersja szablonu w bazie danych to %s, ale w config.xml to nie jest %s. Spróbuj ponownie zainstalować ten szablon.

en: Can't render layout %s. Please check that the view exists or contact your admin.
pl: Nie można wyświetlić układu %s. Sprawdź, czy podgląd istnieje lub skontaktuj się z administratorem.

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
pl: Nie można zaktualizować zbioru etykiet, ponieważ wprowadzone kody się powtarzają.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel automatic sending
pl: Anuluj automatyczne wysyłanie

en: Cancel copy
pl: Anuluj kopiowanie

en: Cancel editing
pl: Zrezygnuj z edycji

en: Cancel move
pl: Anuluj przenoszenie

en: Cannot be changed
pl: Nie można zmienić.

en: Cannot import the VVExport file.
pl: Nie można zaimportować pliku VV.

en: Cannot move files due to permission problem.
pl: Nie można przenieść plików z powodu problemu z uprawnieniami.

en: Careful: Applying a role to the user will overwrite any individual permissions given to the user!
pl: Ostrożnie: przypisanie roli użytkownikowi zastąpi wszelkie nadane mu indywidualne uprawnienia!

en: Case-insensitive strstr
pl: Niezależne od wielkości liter strstr

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Category separator
pl: Separator kategorii

en: Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.
pl: Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

en: Centered
pl: Wyśrodkowany

en: Central database
pl: Centralna baza danych

en: Central participant database
pl: Centralna baza uczestników

en: Central participant management
pl: Centralne zarządzanie uczestnikami

en: Central participants database summary
pl: Ogólne podsumowanie bazy danych użytkowników

en: Change language
pl: Zmień język

en: Change log
pl: Lista zmian

en: Change password
pl: Zmień hasło

en: Change password?
pl: Zmienić hasło?

en: Change scenario number
pl: Zmień numer scenariusza

en: Change settings
pl: Zmień ustawienia

en: Change survey group
pl: Zmień grupę ankiet

en: Change texts
pl: Zmień teksty

en: Change the display style of the month when using select boxes
pl: Zmień styl wyświetlania miesiąca

en: Change the language
pl: Zmień język

en: Changed by
pl: Zmieniony przez

en: Changed on
pl: Zmieniono na

en: Changes cannot be saved to a standard theme.
pl: Nie można zapisać zmian w standardowym motywie.

en: Character set for file import/export:
pl: Zestaw znaków do importu/eksportu pliku:

en: Character set of file:
pl: Kodowanie znaków w pliku:

en: Character set of the file:
pl: Kodowanie znaków w pliku:

en: Chart type
pl: Typ wykresu

en: Chart type:
pl: Typ wykresu:

en: Check again
pl: Sprawdź ponownie

en: Check all extensions for available updates.
pl: Sprawdź dostępne aktualizacje wszystkich rozszerzeń.

en: Check any that apply
pl: Wybierz właściwe odpowiedzi

en: Check data
pl: Sprawdź dane

en: Check data integrity
pl: Spójność danych

en: Check icon
pl: Ikona zaznaczenia

en: Check if the content of a variable is a valid integer value
pl: Sprawdź, czy zawartość zmiennej to prawidłowa wartość całkowita

en: Check logic
pl: Sprawdź logikę

en: Check logic for current group
pl: Sprawdź logikę w tej grupie

en: Check out the dedicated documentation for this format.
pl: Sprawdź dokumentację poświęconą temu formatowi.

en: Check survey logic for current question group
pl: Sprawdź logikę tej grupy pytań

en: Checkbox is checked
pl: Pole wyboru jest zaznaczone

en: Checkbox is unchecked
pl: Pole wyboru nie jest zaznaczone

en: Checkbox layout
pl: Forma pola wyboru

en: Checked
pl: Zaznaczone

en: Checking basic requirements...
pl: Sprawdzanie podstawowych wymagań...

en: Checking existing LimeSurvey files...
pl: Sprawdzanie istniejących plików LimeSurvey...

en: Chinese (Simplified)
pl: Chiński (uproszczony)

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
pl: Chiński (tradycyjny - Hong Kong)

en: Chinese (Traditional - Taiwan)
pl: Chiński (tradycyjny - Tajwan)

en: Choice column width
pl: Wybierz szerokość kolumny

en: Choice header
pl: Nagłówek wyboru

en: Choice of rank %s
pl: Wybór %s rang

en: Choose 'Run/All' from the menu to run the import.
pl: Wybierz 'Uruchom/Wszystko' z menu, aby importować dane.

en: Choose file
pl: Wybierz plik

en: Choose one of the following answers
pl: Wybierz jedną z następujących odpowiedzi

en: Choose participant fields:
pl: Wybierz pola uczestników:

en: Choose the CSV file to upload:
pl: Wybierz plik CSV do wczytania:

en: Choose the file to upload:
pl: Wybierz plik do wczytania:

en: Choose when user can add a comment
pl: Wybierz, gdy użytkownik może dodać komentarz

en: Choose your language
pl: Wybierz język

en: Chosen icon:
pl: Wybrana ikona:

en: Circle
pl: Okrągły

en: Classes
pl: Klasy

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear all
pl: Wyczyść wszystko

en: Clear assets cache:
pl: Wyczyść pamięć podręczną zasobów:

en: Clear default values
pl: Wyczyść wartości domyślne

en: Clear now
pl: Wyczyść teraz

en: Clear selection
pl: Wyczyść zaznaczenie

en: Click here to change maintenance mode setting.
pl: Kliknij tutaj, aby zmienić ustawienie trybu konserwacji.

en: Click here to log in.
pl: Kliknij, aby się zalogować.

en: Click here to start the survey.
pl: Kliknij tu, aby rozpocząć badanie.

en: Click here to use ComfortUpdate or to download it.
pl: Kliknij, aby użyć narzędzia Szybkiej Aktualizacji lub pobrać aktualizację.

en: Click here to use ComfortUpdate.
pl: Kliknij, aby wykonać Szybką Aktualizację.

en: Click on 'Activate this survey'
pl: Kliknij 'Aktywuj badanie'

en: Click on 'No, thanks'
pl: Kliknij "Nie, dziękuję"

en: Click on 'Preview survey' and return to this window when you are done testing.
pl: Kliknij 'Podgląd ankiety' i wróć do tego okna na końcu testu.

en: Click on 'Save and close' or 'Next' to proceed.
pl: Kliknij "Zapisz i zamknij" lub "Dalej", aby kontynuować.

en: Click on the 'Add group' button
pl: Kliknij przycisk 'Dodaj grupę'

en: Click on the 'Create survey' box - or 'Next' in this tutorial
pl: Kliknij przycisk 'Utwórz ankietę' lub 'Dalej' w tym samouczku

en: Click on the 'Edit answer options' button.
pl: Klikamy przycisk 'Edytuj warianty odpowiedzi'.

en: Click on the 'Edit subquestions' button.
pl: Kliknij przycisk 'Edytuj subpytania'.

en: Click on the following button if you want to
pl: Kliknij poniższy przycisk, jeśli chcesz

en: Click on the name of your survey to get back to the survey settings overview.
pl: Kliknij nazwę badania, aby wrócić do przeglądu ustawień badania.

en: Click on the plus sign %s to add another subquestion to your question.
pl: Kliknij znak plus %s, aby dodać kolejne subpytanie.

en: Click this button to log out.
pl: Kliknij tej przycisk, aby się wylogować.

en: Click to adjust.
pl: Kliknij, aby ustawić.

en: Click to expand
pl: Kliknij, aby rozwinąć

en: Click to set the location or drag and drop the pin. You may may also enter coordinates
pl: Kliknij, aby ustawić położenie lub przeciągnij i upuść szpilkę. Możesz również wpisać współrzędne

en: Clicking 'Yes' will generate access codes for all those in this participant list that have not been issued one. Continue?
pl: Po kliknięciu 'Tak' wygenerują się kody dostępu dla uczestników, którzy jeszcze ich nie mają. Kontynuować?

en: Close
pl: Zamknij

en: Close editor
pl: Zamknij edytor

en: Close the picker
pl: Zamknij selektor

en: Closed group
pl: Grupa zamknięta

en: Code
pl: Kod

en: Code filter
pl: Filtr kodu

en: Code/text separator:
pl: Separator kodu/tekstu:

en: Code:
pl: Kod:

en: Code: '%s' is a reserved word.
pl: Kod: '%s' jest słowem zastrzeżonym.

en: Collapse all
pl: Zwiń wszystko

en: Collapse all question groups
pl: Zwiń wszystkie grupy pytań

en: Collapsed menu
pl: Zwinięte menu

en: Collapsible text
pl: Rozwijany tekst

en: Columns
pl: Kolumny

en: ComfortUpdate
pl: Szybka aktualizacja

en: ComfortUpdate could not download the update!
pl: Narzędzie Szybkiej aktualizacji nie może pobrać aktualizacji!

en: ComfortUpdate could not find the update info data.
pl: Narzędzie Szybkiej aktualizacje nie może znaleźć danych o aktualizacji.

en: ComfortUpdate could not zip the files for your backup
pl: Narzędzie Szybkiej aktualizacji nie może spakować (zip) plików w celu wykonania kopii zapasowej

en: ComfortUpdate couldn't find the update file on your local system (or the updater update file)
pl: Narzędzie Szybkiej aktualizacji nie może znaleźć pliku aktualizacji (lub pliku narzędzia aktualizacji) w twoim systemie

en: ComfortUpdate couldn't remove one or more directories that were deleted with the update.
pl: Narzędzie Szybkiej Aktualizacji nie może usunąć jednego lub więcej katalogów, które są kasowane w trakcie aktualizacji.

en: ComfortUpdate couldn't remove one or more files that were deleted with the update.
pl: Narzędzie Szybkiej Aktualizacji nie może usunąć jednego lub więcej plików, które są kasowane w trakcie aktualizacji.

en: ComfortUpdate couldn't unzip the update file (or the updater update file)
pl: Narzędzie Szybkiej aktualizacji nie może rozpakować (unzip) pliku aktualizacji (lub pliku narzędzia aktualizacji)

en: ComfortUpdate encountered an error while trying to get data from your database.
pl: Wystąpił błąd podczas próby dostępu do twojej bazy danych przez narzędzie Szybkiej aktualizacji.

en: ComfortUpdate has been updated!
pl: Narzędzie Szybkiej Aktualizacji zostało zaktualizowane!

en: ComfortUpdate is disabled in your LimeSurvey configuration. Please contact your administrator for more information.
pl: W tej konfiguracji LimeSurvey usługa Szybkiej Aktualizacji jest nieaktywna. Proszę skontaktować się z administratorem.

en: ComfortUpdate key
pl: Klucz Szybkiej aktualizacji

en: ComfortUpdate key information
pl: Informacja o kluczu Szybkiej Aktualizacji

en: ComfortUpdate needs to be updated
pl: Narzędzie Szybkiej Aktualizacji wymaga aktualizacji

en: ComfortUpdate step %s
pl: Krok %s Szybkiej Aktualizacji

en: Comma
pl: Przecinek

en: Comma (,)
pl: Przecinek (,)

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment only when
pl: Komentarz, tylko gdy

en: Comment only when you choose an answer.
pl: Komentarz, jeśli wybierasz odpowiedź.

en: Comment only when you don't choose an answer.
pl: Komentarz, jeśli nie wybierasz żadnej odpowiedzi.

en: Comment your answers.
pl: Skomentuj odpowiedzi.

en: Comments
pl: Komentarze

en: Compact
pl: Skrócony

en: Compare a string to a regular expression pattern
pl: Porównaj łańcuch z wzorcem wyrażeń regularnych

en: Comparison operator
pl: Operator porównania

en: Compatible
pl: Kompatybilna

en: Compatible with type coercion
pl: Kompatybilna z wymuszeniem typu

en: Complete only
pl: Tylko kompletne

en: Completed
pl: Ukończone

en: Completed responses only
pl: Tylko zakończone odpowiedzi

en: Completed?
pl: Zakończone?

en: Completion state:
pl: Stan realizacji:

en: Condition
pl: Warunek

en: Condition [Validation] (Default value)
pl: Warunek [Walidacja] (wartość domyślna)

en: Condition added.
pl: Dodano warunek.

en: Condition designer
pl: Projektant warunków

en: Condition replacement text for printable survey
pl: Tekst zastępczy warunku dla wydruku

en: Condition successfully copied
pl: Warunek pomyślnie skopiowany

en: Condition successfully copied (some were skipped because they were duplicates)
pl: Warunek pomyślnie skopiowany (niektóre zostały pominięte, ponieważ były zdublowane)

en: Condition updated.
pl: Zaktualizowano warunek.

en: Condition:
pl: Warunek:

en: Conditional processing
pl: Tworzenie warunków powiązań dla pytań

en: Conditions
pl: Warunki

en: Conditions designer
pl: Tworzenie warunków

en: Config file is malformed or null.
pl: Plik konfiguracyjny jest zniekształcony lub pusty.

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Configuration directory is not writable
pl: Katalog konfiguracji nie jest zapisywalny

en: Configuration file %s could not be found or read.
pl: Nie można znaleźć lub odczytać pliku konfiguracyjnego %s.

en: Configuration file already exist
pl: Plik konfiguracyjny już istnieje

en: Configuration file config.xml does not exist.
pl: Plik konfiguracyjny config.xml nie istnieje.

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Confirm password:
pl: Potwierdź hasło:

en: Confirm uploaded plugin
pl: Potwierdź przesłaną wtyczkę

en: Confirm your admin password
pl: Potwierdź hasło administratora

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Confirmation attachments:
pl: Załączniki potwierdzenia:

en: Confirmation email
pl: Email potwierdzenia

en: Confirmation email body
pl: E-mail - potwierdzenie

en: Confirmation email body:
pl: Treść emaila potwierdzającego:

en: Confirmation email subject
pl: Temat emaila potwierdzenia

en: Confirmation email subject:
pl: Temat emaila potwierdzenia:

en: Confirmation of your participation in our survey
pl: Potwierdzenie wypełnienia ankiety

en: Connected users
pl: Połączeni użytkownicy

en: Constant
pl: Stała

en: Content
pl: Zawartość

en: Continue
pl: Dalej

en: Continue without answering
pl: Kontynuuj bez udzielenia odpowiedzi

en: Continue?
pl: Kontynuować?

en: Convert N to:
pl: Zamień Nie na:

en: Convert Y to:
pl: Zamień Tak na:

en: Convert a 8 bit string to a quoted-printable string
pl: Konwertuj ośmiobitowy łańcuch do quoted-printable

en: Convert a date/time string to unix timestamp
pl: Konwertuje łańcuch daty/czasu na znacznik czasu unix

en: Convert a numerical value using a inputTable and outputTable of numerical values
pl: Przekształć wartość liczbową za pomocą inputTable i outputTable wartości liczbowych

en: Convert a quoted-printable string to an 8 bit string
pl: Konwertuj quoted-printed na ośmiobitowy łańcuch

en: Convert all HTML entities to their applicable characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
pl: Konwertuj wszystkie jednostki HTML do akceptowalnych znaków (zawsze używaj ENT_QUOTES i UTF-8)

en: Convert all applicable characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
pl: Konwertuj wszystkie odpowiadające znaki do HTML (zawsze używaj ENT_QUOTES i UTF-8)

en: Convert resource links and expression fields?
pl: Konwertować linki zasobów i pola wyrażeń?

en: Convert resource links?
pl: Konwertować linki do zasobów?

en: Convert spaces in question text to underscores:
pl: Zamień spacje na podkreślenia w tekście pytania:

en: Convert special HTML entities back to characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
pl: Konwertuj znaczniki specjalne HTML (zawsze używaj ENT_QUOTES i UTF-8)

en: Convert special characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
pl: Konwertuj znaki specjalne do HTML (zawsze używaj ENT_QUOTES i UTF-8)

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy advanced options
pl: Skopiuj opcje zaawansowane

en: Copy advanced settings?
pl: Kopiować ustawienia zaawansowane?

en: Copy answer options
pl: Skopiuj opcje odpowiedzi

en: Copy answer options?
pl: Kopiować warianty odpowiedzi?

en: Copy conditions
pl: Kopiuj warunki

en: Copy default answers
pl: Skopiuj domyślne odpowiedzi

en: Copy default answers?
pl: Skopiować domyślne odpowiedzi?

en: Copy failed
pl: Kopiowanie nieudane

en: Copy file
pl: Skopiuj plik

en: Copy of survey is completed.
pl: Kopiowanie ankiety zakończone.

en: Copy options
pl: Opcje kopiowania

en: Copy question
pl: Kopiuj pytanie

en: Copy subquestions
pl: Skopiuj subpytania

en: Copy subquestions?
pl: Kopiować subpytania?

en: Copy survey
pl: Kopiuj ankietę

en: Copy the selected conditions to:
pl: Kopiuj wybrane warunki do:

en: Copy to local theme and save changes
pl: Kopiuj do lokalnego motywu i zapisz zmiany

en: Core
pl: Podstawowe

en: Core Theme
pl: Podstawowy motyw

en: Core admin theme
pl: Główny motyw administratora

en: Core attribute
pl: Atrybut podstawowy

en: Core plugin can not be disabled.
pl: Nie można wyłączyć podstawowej wtyczki.

en: Core theme
pl: Motyw główny

en: Corner boxes
pl: Kwadraciki narożne

en: Corner lines
pl: Linie narożne

en: Corrected time:
pl: Skorygowany czas:

en: Cosine
pl: Cosinus

en: Could not connect to LDAP server.
pl: Nie można się połączyć z serwerem LDAP.

en: Could not create new box
pl: Nie można utworzyć nowej ramki

en: Could not delete Box
pl: Nie można usunąć pola

en: Could not delete user group.
pl: Nie można usunąć grupy użytkowników.

en: Could not delete user. User was not supplied.
pl: Nie można usunąć użytkownika. Nie podano użytkownika.

en: Could not fetch files.
pl: Nie można pobrać plików.

en: Could not insert all conditions.
pl: Nie można było wstawić wszystkich warunków.

en: Could not load plugin
pl: Nie można załadować wtyczki

en: Could not modify user data.
pl: Nie można zmodyfikować danych użytkownika.

en: Could not open file
pl: Nie można otworzyć pliku

en: Could not parse config.xml file.
pl: Nie można przeanalizować pliku config.xml.

en: Could not read plugin configuration file.
pl: Nie można odczytać pliku konfiguracyjnego wtyczki.

en: Could not remove deleted files
pl: Nie można usunąć skasowanych plików

en: Could not remove the deleted directories
pl: Nie można usunąć skasowanych katalogów

en: Could not retrieve update info data
pl: Nie można pobrać danych aktualizacyjnych

en: Could not save theme %s: %s
pl: Nie można zapisać motywu %s: %s

en: Could not store advanced options
pl: Nie można zapisać opcji zaawansowanych

en: Could not store general options
pl: Nie można zapisać ogólnych opcji

en: Could not store translation
pl: Nie można zapisać tłumaczenia

en: Could not store translation for answer option
pl: Nie można zapisać tłumaczenia opcji odpowiedzi

en: Could not store translation for subquestion
pl: Nie można zapisać tłumaczenia subpytania

en: Could not uninstall plugin.
pl: Nie można odinstalować wtyczki.

en: Could not update box
pl: Nie można zaktualizować ramki

en: Could not update condition.
pl: Nie można było zaktualizować warunku.

en: Could not update plugin %d
pl: Nie można zaktualizować wtyczki %d

en: Could not write file
pl: Nie można zapisać pliku

en: Count
pl: Liczba

en: Count stats for each question based only on the total number of responses for which the question was displayed
pl: Statystyki każdego pytania odniesione tylko do całkowitej liczby przypadków, którym pokazano dane pytanie

en: Count the number of answered questions in the list
pl: Zlicz pytania na tej liście, na które odpowiedziano

en: Count the number of answered questions in the list equal the first argument
pl: Zlicz pytania na liście równe pierwszemu argumentowi, na które udzielono odpowiedzi

en: Count the number of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
pl: Zlicz pytania na liście, które spełniają kryteria (wartość arg op) i na które udzielono odpowiedzi

en: Count the number of complete responses  with a value equal to a specific value
pl: Policz liczbę kompletnych odpowiedzi o wartości równej określonej wartości

en: Count the number of complete responses which are not empty
pl: Policz liczbę kompletnych odpowiedzi, które nie są puste

en: Create
pl: Utwórz

en: Create Tutorial
pl: Utwórz samouczek

en: Create a new box
pl: Utwórz nową ramkę

en: Create a new question group inside your survey.
pl: Utwórz grupę pytań w ankiecie.

en: Create a new survey
pl: Utwórz ankietę

en: Create a new survey clicking on the %s icon.
pl: Utwórz ankietę klikając ikonę %s.

en: Create a new survey group
pl: Utwórz nową grupę ankiet

en: Create a sample question and question group
pl: Utwórz przykładowe pytanie i grupę pytań

en: Create access codes
pl: Utwórz kody dostępu

en: Create database
pl: Utwórz bazę danych

en: Create dummy participants
pl: Utwórz fikcyjnych uczestników

en: Create example question group and question?
pl: Utworzyć przykładową grupę pytań i pytanie?

en: Create new question group
pl: Utwórz nową grupę pytań

en: Create new survey menu
pl: Utwórz nowe menu ankiet

en: Create new survey menu entry
pl: Utwórz nową pozycję menu ankiet

en: Create one or more questions inside the new question group.
pl: Utwórz jedno lub więcej pytań w nowej grupie.

en: Create or import new label set(s)
pl: Utwórz lub importuj nowy(e) zestaw(y) etykiet

en: Create permission role
pl: Utwórz rolę uprawnień

en: Create permission roles
pl: Utwórz role uprawnień

en: Create question
pl: Utwórz pytanie

en: Create survey
pl: Nowa ankieta

en: Create survey groups:
pl: Utwórz grupy ankiet:

en: Create survey menu entries
pl: Utwórz pozycje menu ankiet

en: Create, import, or copy survey
pl: Utwórz, importuj lub kopiuj ankietę

en: Create...
pl: Dodaj...

en: Create/edit user groups
pl: Grupy użytkowników

en: Create/edit user roles
pl: Twórz/edytuj role użytkowników

en: Created
pl: Utworzona

en: Created at
pl: Utworzono

en: Created by
pl: Utworzony przez

en: Created on
pl: Utworzono na

en: Created random users
pl: Utworzono losowych użytkowników

en: Creating file backup
pl: Tworzenie kopii zapasowej plików

en: Credentials are valid but we failed to create a user
pl: Dane uwierzytelniające są prawidłowe, ale nie udało się utworzyć konta użytkownika

en: Croatian
pl: Chorwacki

en: Cross-hover in matrix questions
pl: Najazd kursorem na pytania macierzy

en: Cssframework Name
pl: Nazwa Cssframework

en: Current
pl: Obecnie

en: Current database version:
pl: Aktualna wersja bazy danych:

en: Current group is disabled
pl: Aktualna grupa jest wyłączona

en: Current password:
pl: Obecne hasło:

en: Current theme options are applied for this survey.
pl: Do tej ankiety zastosowano bieżące opcje motywu.

en: Current value
pl: Aktualna wartość

en: Currently there are no additional languages configured for this survey.
pl: W tym badaniu nie skonfigurowano dodatkowych języków.

en: Currently there are no conditions configured for this survey.
pl: W tej ankiecie nie ma ustawionych warunków.

en: Currently we detect and handle the following changes:
pl: Obecnie możemy wykryć i obsługiwać następujące zmiany:

en: Custom
pl: Użytkownika

en: Custom attributes
pl: Atrybuty użytkownika

en: Custom handle Unicode code
pl: Kod Unicode uchwytu użytkownika

en: Custom token
pl: Niestandardowy token

en: Czech
pl: Czeski

en: Czech (informal)
pl: Czeski (nieformalny)

en: DATA TO BE ENTERED
pl: DANE DO WPROWADZENIA

en: DB backup created:
pl: Utworzono kopię zapasową bazy danych:

en: DEC West European
pl: DEC zachodnioeuropejski

en: DOS Central European (cp852)
pl: DOS środkowoeuropejski (cp852)

en: DOS Cyrillic (cp866)
pl: DOS cyrylica (cp866)

en: DOS West European (cp850)
pl: DOS zachodnioeuropejski (cp850)

en: Danish
pl: Duński

en: Data
pl: Dane

en: Data consistency check
pl: Kontrola spójności danych

en: Data entry
pl: Wprowadzanie danych

en: Data entry screen
pl: Wprowadzanie danych

en: Data policy settings
pl: Ustawienia polityki prywatności

en: Data redundancy check
pl: Kontrola redundancji danych

en: Data selection
pl: Wybór danych

en: Data selection:
pl: Wybór danych:

en: Data view control
pl: Podgląd danych

en: Database
pl: Baza danych

en: Database %s has been successfully populated.
pl: Baza danych %s została pomyślnie wypełniona.

en: Database configuration
pl: Ustawienia bazy danych

en: Database creation
pl: Tworzenie bazy danych

en: Database doesn't exist!
pl: Baza danych nie istnieje!

en: Database driver
pl: Sterownik bazy danych

en: Database driver version
pl: Wersja sterownika bazy danych

en: Database error
pl: Błąd bazy danych

en: Database error!
pl: Błąd bazy danych!

en: Database exists
pl: Baza danych istnieje

en: Database has been created.
pl: Baza danych została utworzona.

en: Database has been successfully upgraded to version %s
pl: Baza danych została pomyślnie zaktualizowana do wersji %s

en: Database location
pl: Lokalizacja bazy danych

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Database name:
pl: Nazwa bazy danych:

en: Database password
pl: Hasło bazy danych

en: Database server info
pl: Informacje o serwerze bazy danych

en: Database server version
pl: Wersja serwera bazy danych

en: Database settings
pl: Ustawienia bazy danych

en: Database type
pl: Typ bazy danych

en: Database type:
pl: Typ bazy danych:

en: Database update
pl: Aktualizacja bazy danych

en: Database upgrade
pl: Upgrade bazy danych

en: Database usage
pl: Wykorzystanie bazy danych

en: Database user
pl: Użytkownik bazy danych

en: Date
pl: Data

en: Date %s is invalid, please review your answer.
pl: Nieprawidłowa data %s, sprawdź odpowiedź.

en: Date (YYYY-MM-DD) equals
pl: Data (RRRR-MM-DD) równa

en: Date added
pl: Data dodania

en: Date entered is invalid!
pl: Wprowadzona data jest nieprawidłowa!

en: Date format
pl: Format daty

en: Date format:
pl: Format daty:

en: Date format: %s
pl: Format daty: %s

en: Date in the format: %s
pl: Data w formacie: %s

en: Date is
pl: Data to

en: Date last action
pl: Data ostatniej akcji

en: Date saved
pl: Data zapisania

en: Date stamp:
pl: Znacznik daty:

en: Date stamp?
pl: Znacznik daty?

en: Date started
pl: Data rozpoczęcia

en: Date submitted
pl: Data zakończenia

en: Date/Time
pl: Data/Czas

en: Date/Time format
pl: Format daty/czasu

en: Datestamp
pl: Znacznik czasu

en: Day
pl: Dzień

en: Deactivate
pl: Dezaktywuj

en: Deactivate Survey
pl: Dezaktywuj ankietę

en: Deactivate plugin
pl: Dezaktywuj wtyczkę

en: Deactivate quotas
pl: Dezaktywuj kwoty

en: Deactivate survey
pl: Dezaktywuj ankietę

en: Deactivated
pl: Dezaktywowano

en: Deactivated result tables
pl: Dezaktywowane tabele wyników

en: Deactivated survey participants tables
pl: Dezaktywowane tabele uczestników badań

en: Deactivation
pl: Dezaktywacja

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    Recently we invited you to participate in a survey.
    
    We note that you have not yet completed the survey, and wish to remind you that the survey is still available should you wish to take part.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
pl: Dzień dobry {FIRSTNAME},
    
    Ostatnio wysłaliśmy do Ciebie zaproszenie do udziału w badaniu.
    
    Do tej pory jednak nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Dlatego pozwalamy sobie na przypomnienie o tym, że ankieta wciąż jest dostępna i w dalszym ciągu może być wypełniona.
    
    Tytuł ankiety:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Aby wypełnić ankietę, kliknij na poniższy link.
    
    Z poważaniem,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Kliknij, aby wypełnić ankietę:
    {SURVEYURL}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    You, or someone using your email address, have registered to participate in an online survey titled {SURVEYNAME}.
    
    To complete this survey, click on the following URL:
    
    {SURVEYURL}
    
    If you have any questions about this survey, or if you did not register to participate and believe this email is in error, please contact {ADMINNAME} at {ADMINEMAIL}.
pl: Dzień dobry {FIRSTNAME},
    
    Ty lub ktoś inny zarejestrował ten adres e-mail do uczestnictwa w ankiecie internetowej pod tytułem {SURVEYNAME}.
    
    W celu wypełnienia ankiety, kliknij link:
    
    {SURVEYURL}
    
    Jeśli masz pytania dotyczące ankiety lub nie rejestrowałeś/rejestrowałaś uczestnictwa w ankiecie, a ten mail przyszedł przez pomyłkę, skontaktuj się z administratorem: {ADMINNAME} pod adresem {ADMINEMAIL}.

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    this email is to confirm that you have completed the survey titled {SURVEYNAME} and your response has been saved. Thank you for participating.
    
    If you have any further questions about this email, please contact {ADMINNAME} on {ADMINEMAIL}.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME}
pl: Dzień dobry {FIRSTNAME},
    
    Dziękujemy za wypełnienie ankiety {SURVEYNAME}. Twoje odpowiedzi zostały zapisane w naszej bazie.
    
    Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z ankietą lub tym emailem, prosimy o kontakt z administratorem: {ADMINNAME} pod adresem {ADMINEMAIL}.
    
    Z pozdrowieniami,
    
    {ADMINNAME}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    you have been invited to participate in a survey.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
pl: Dzień dobry {FIRSTNAME},
    
    Zapraszamy do udziału w badaniu:
    '{SURVEYNAME}'
    
    '{SURVEYDESCRIPTION}'
    
    Aby wziąć udział, kliknij poniższy link.
    
    Z pozdrowieniami,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Kliknij, aby wypełnić ankietę:
    {SURVEYURL}

en: Dec
pl: Gru

en: December
pl: Grudzień

en: Decimal mark
pl: Znak dziesiętny

en: Decimal mark:
pl: Separator miejsc dziesiętnych:

en: Decrease
pl: Spadek

en: Default
pl: Domyślny

en: Default HTML editor mode:
pl: Domyślny tryb edytora HTML:

en: Default answer
pl: Domyślna odpowiedź

en: Default answer for scale %s:
pl: Domyślna odpowiedź skali %s:

en: Default answer value:
pl: Domyślna wartość odpowiedzi:

en: Default answers
pl: Domyślne odpowiedzi

en: Default attribute name:
pl: Domyślna nazwa atrybutu:

en: Default attribute values for this question type will be cleared
pl: Domyślne wartości atrybutów tego typu pytania zostaną usunięte

en: Default coordinates of the map when the page first loads. Format: latitude [space] longtitude
pl: Domyślne współrzędne mapy przy pierwszym ładowaniu strony. Format: szerokość [spacja] długość

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Default position
pl: Domyślna pozycja

en: Default scenario
pl: Domyślny scenariusz

en: Default site admin email:
pl: Domyślny email administratora strony:

en: Default site bounce email:
pl: Domyślny email zwrotów:

en: Default site language:
pl: Domyślny język strony:

en: Default survey menu entries restored.
pl: Przywrócono domyślne pozycje menu ankiety.

en: Default survey menus restored.
pl: Domyślne menu ankiety zostały przywrócone.

en: Default survey theme %s is not installed. Now %s is the new default survey theme
pl: Nie zainstalowano domyślnego motywu ankiety %s. Nowym domyślnym motywem jest teraz %s

en: Default theme:
pl: Domyślny motyw:

en: Default value for option 'Other':
pl: Domyślna wartość opcji 'Inne':

en: Default value settings were successfully saved.
pl: Domyśle ustawienia zostały zapisane.

en: Default value:
pl: Wartość domyślna:

en: Default:
pl: Domyślnie:

en: Define panel integrations for your survey
pl: Zdefiniuj integracje z panelami tej ankiety

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete User
pl: Usuwanie użytkowników

en: Delete all conditions
pl: Usuń wszystkie warunki

en: Delete all conditions in this scenario
pl: Usuń wszystkie warunki tego scenariusza

en: Delete all files of this response
pl: Usuń wszystkie pliki tego rekordu

en: Delete all incomplete responses that correspond to a participant for which a completed response is already recorded
pl: Usuń wszystkie niekompletne odpowiedzi uczestnika, przy którym jest kompletna odpowiedź

en: Delete all notifications
pl: Usuń wszystkie powiadomienia

en: Delete attachments
pl: Usuń załączniki

en: Delete attribute
pl: Usuń atrybut

en: Delete box
pl: Usuń pole

en: Delete checked items!
pl: Usuń zaznaczone elementy!

en: Delete condition
pl: Usuń warunek

en: Delete current group
pl: Usuń tę grupę

en: Delete current question group
pl: Usuń tę grupę pytań

en: Delete current user group
pl: Usuń tę grupę użytkowników

en: Delete exported participants:
pl: Usuń wyeksportowanych uczestników:

en: Delete file
pl: Usuń plik

en: Delete from central panel, associated surveys and all associated responses
pl: Usuń z centralnego panelu, powiązanych badań oraz wszystkich powiązanych odpowiedzi

en: Delete from the central panel and associated surveys
pl: Usuń z centralnego panelu oraz powiązanych badań

en: Delete globally blacklisted participant from the database:
pl: Usuń globalnie z bazy danych uczestnika z czarnej listy:

en: Delete label set
pl: Usuń zestaw etykiet

en: Delete marked responses
pl: Usuń zaznaczone odpowiedzi

en: Delete menu entries
pl: Usuń pozycje menu

en: Delete menus
pl: Usuń menu

en: Delete now
pl: Usuń teraz

en: Delete one or more participants...
pl: Usuń jednego lub więcej uczestników...

en: Delete only from the central panel
pl: Usuń tylko z centralnego panelu

en: Delete participant
pl: Usuń uczestnika

en: Delete participant attribute %s
pl: Usuń atrybut uczestnika %s

en: Delete participants table
pl: Usuń tabelę uczestników

en: Delete question(s)
pl: Usuń pytania

en: Delete quotas
pl: Usuń kwoty

en: Delete responses
pl: Usuń odpowiedzi

en: Delete roles
pl: Usuń role

en: Delete survey
pl: Usuń ankietę

en: Delete survey files
pl: Usuń pliki ankiety

en: Delete survey group
pl: Usuń grupę ankiet

en: Delete survey group not possible
pl: Nie można usunąć grupy

en: Delete survey participant
pl: Usuń uczestnika badania

en: Delete survey participants
pl: Usuń uczestników badania

en: Delete survey participants table
pl: Usuń tabelę uczestników badania

en: Delete surveys
pl: Usuń ankiety

en: Delete table
pl: Usuń tabelę

en: Delete the selected entries
pl: Usuń wybrane wpisy

en: Delete this assessment rule
pl: Usuń tę regułę oceny

en: Delete this attribute
pl: Usuń atrybut

en: Delete this attribute:
pl: Usuń ten atrybut:

en: Delete this entry
pl: Usuń ten wpis

en: Delete this entry and related response
pl: Usuń ten przypadek i jego odpowiedź

en: Delete this participant
pl: Usuń uczestnika

en: Delete this plugin from the file system
pl: Usuń tę wtyczkę z systemu plików

en: Delete this response
pl: Usuń tę odpowiedź

en: Delete this subquestion
pl: Usuń to subpytanie

en: Delete this survey menu
pl: Usuń to menu ankiety

en: Delete this survey menu entry
pl: Usuń tę pozycję menu ankiety

en: Delete this user
pl: Usuń tego użytkownika

en: Delete this user group
pl: Usuń tę grupę użytkowników

en: Delete user
pl: Usuń użytkownika

en: Delete user group
pl: Usuń grupę użytkowników

en: Delete value
pl: Usuń wartość

en: Deleted
pl: Usunięte

en: Deleting  will also delete any answer options and subquestions it includes. Are you sure you want to continue?
pl: Razem z tym pytaniem zostaną usunięte jego warianty odpowiedzi i subpytania. Na pewno kontynuować?

en: Deleting User
pl: Usuwanie użytkownika

en: Deleting answers: %u answers deleted
pl: Usuwanie odpowiedzi: %u odpowiedzi usuniętych

en: Deleting assessments: %u assessment entries deleted
pl: Usuwanie ocen: %u wpisów ocen usuniętych.

en: Deleting conditions: %u conditions deleted
pl: Usuwanie warunków: %u warunków usuniętych.

en: Deleting groups: %u groups deleted
pl: Usuwanie grup: %u grup zostało usuniętych

en: Deleting orphan survey participants table: %s
pl: Usuwanie osieroconej tabeli uczestników badania: %s

en: Deleting orphan survey table: %s
pl: Usuwanie osieroconej tabeli badania: %s

en: Deleting orphaned default values: %u default values deleted.
pl: Usuwanie osieroconych wartości domyślnych: usunięto %u domyślnych wartości.

en: Deleting orphaned quota languages: %u quota languages deleted
pl: Usuwanie osieroconych języków kwot: usunięto %u języków kwot

en: Deleting orphaned quota members: %u quota members deleted
pl: Usuwanie osieroconych członków kwot: usunięto %u członków kwot

en: Deleting orphaned quotas: %u quotas deleted
pl: Usuwanie osieroconych kwot: usunięto %u kwot

en: Deleting orphaned user group assignments: %u assignments deleted
pl: Usuwanie osieroconych przypisań użytkowników do grup: usunięto %u przypisań

en: Deleting question attributes: %u attributes deleted
pl: Usuwanie atrybutów pytania: %u atrybutów usuniętych

en: Deleting questions: %u questions deleted
pl: Usuwanie pytań: %u pytań usuniętych

en: Deleting survey languagesettings: %u survey languagesettings deleted
pl: Usuwanie ustawień językowych ankiety: %u ustawień językowych usuniętych.

en: Deleting survey participants table: %s
pl: Usuwanie tabeli uczestników badania: %s

en: Deleting survey table: %s
pl: Usuwanie tabeli badania: %s

en: Deleting surveys: %u surveys deleted
pl: Usuwanie ankiet: %u ankiet usuniętych

en: Deleting these questions will also delete their corresponding answer options and subquestions. Are you sure you want to continue??
pl: Usunięcie tych pytań spowoduje również usunięcie ich opcji odpowiedzi i subpytań. Na pewno kontynuować?

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
pl: Usunięcie tej grupy spowoduje usunięcie także pytań, które ona zawiera. Na pewno chcesz kontynuować?

en: Deleting this question will also delete any answer options and subquestions it includes. Are you sure you want to continue?
pl: Razem z tym pytaniem zostaną usunięte jego kategorie odpowiedzi oraz subpytania. Na pewno kontynuować?

en: Demo mode only: Uploading files is disabled in this system.
pl: Tryb demo: wgrywanie plików jest zablokowane przez system.

en: Demo mode: Login credentials are prefilled - just click the Login button.
pl: Tryb demo: dane logowania są wprowadzone - kliknij przycisk Zaloguj.

en: Demo mode: Uploading plugins is disabled.
pl: Tryb demonstracyjny: przesyłanie wtyczek jest wyłączone.

en: Demo mode: Uploading template files is disabled.
pl: Tryb demo: przesyłanie plików szablonu jest wyłączone.

en: Demo mode: Uploading templates is disabled.
pl: Tryb demo: wgrywanie szablonów jest wyłączone.

en: Depending on the number of uploaded files, this might take some time.
pl: W zależności od liczby przesyłanych plików to może chwilę potrwać.

en: Deprecated survey themes:
pl: Przestarzałe motywy ankiet:

en: Describe your survey, but do not ask any question yet.
pl: Opisz ankietę, ale nie zadawaj jeszcze żadnych pytań.

en: Description
pl: Opis

en: Description of the survey
pl: Opis ankiety

en: Description:
pl: Opis:

en: Descriptive statistics
pl: Statystyki opisowe

en: Destination URL:
pl: Przekierowujący URL:

en: Destination question group:
pl: Docelowa grupa pytań:

en: Detailed Error
pl: Szczegółowy błąd

en: Detailed admin notification
pl: Szczegółowe powiadamianie admina

en: Detailed admin notification body
pl: Treść szczegółowego powiadamiania admina

en: Detailed admin notification could not be sent because of error: %s
pl: Nie można wysłać szczegółowego powiadomienia administratora z powodu błędu: %s

en: Detailed admin notification email body:
pl: Treść emaila szczegółowego powiadamiania admina:

en: Detailed admin notification subject
pl: Temat szczegółowego powiadamiania admina

en: Detailed admin notification subject:
pl: Temat szczegółowego powiadamiania admina:

en: Detailed email notification with response data is sent to:
pl: Szczegółowe powiadomienia z odpowiedziami na adres:

en: Detailed notification attachments:
pl: Załączniki szczegółowego powiadamiania:

en: Determine whether a variable is considered to be empty
pl: Określ czy zmienna może być pusta

en: Did Not Save
pl: Nie zapisano

en: Dim answered array rows
pl: Przyciemnienie wierszy tabeli, w których jest odpowiedź

en: Directly show edit mode:
pl: Od razu przejdź do trybu edycji:

en: Directory with the name `%s` already exists - choose another name
pl: Katalog o nazwie `%s` już istnieje - wybierz inną nazwę

en: Disable chart
pl: Wyłącz wykres

en: Disable map display
pl: Wyłącz pokazywanie mapy

en: Disable only
pl: Tylko wyłącz

en: Disable question script for XSS restricted user:
pl: Wyłącz skrypt w pytaniach użytkownikowi z ograniczeniami XSS:

en: Disable the next button until time limit expires
pl: Wyłącz przycisk następny do momentu upłynięcia czasu

en: Disable the prev button until the time limit expires
pl: Zablokuj przycisk cofania do momentu upłynięcia limitu czasu

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disabled by configuration. Set 'showpopups' option in config.php file to enable this option.
pl: Wyłączone w pliku konfiguracyjnym. Ustaw opcję 'showpopups' w pliku config.php, aby włączyć tę opcję.

en: Disagree
pl: Nie zgadzam się

en: Display
pl: Widok

en: Display CPDB participants
pl: Pokaż uczestników z centralnej bazy

en: Display a 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
pl: Pokaż 'ostrzeżenie o upływie czasu', gdy pozostało tyle sekund odliczania (jeśli puste, ostrzeżenie się nie  pokaże)

en: Display a chart in the statistics?
pl: Pokazać wykres w statystykach?

en: Display as bar chart
pl: Pokaż jako wykres słupkowy

en: Display as pie chart
pl: Pokaż jako wykres kołowy

en: Display attribute warnings:
pl: Pokaz ostrzeżenia atrybutów:

en: Display chart
pl: Pokaż wykres

en: Display chart:
pl: Pokaż wykres:

en: Display columns
pl: Pokaż kolumny

en: Display dropdown boxes
pl: Pokaż pola rozwijane

en: Display logo:
pl: Pokaż logo:

en: Display map
pl: Pokaż mapę

en: Display min and max value under the slider
pl: Pokaż wartości minimalną i maksymalną pod suwakiem

en: Display mode:
pl: Tryb wyświetlania:

en: Display my CPDB participants
pl: Pokaż moich uczestników z Centralnej Bazy Danych Uczestników

en: Display numbers with comma as decimal separator, if needed
pl: Pokaż liczby z przecinkiem jako separatorem dziesiętnym, jeśli trzeba

en: Display participants
pl: Pokaż uczestników

en: Display responses
pl: Pokaż odpowiedzi

en: Display rows
pl: Pokaż wiersze

en: Display slider min and max value
pl: Pokaż minimalną i maksymalną wartość suwaka

en: Display survey participants after adding?
pl: Pokazać uczestników badania po dodaniu ich?

en: Display the 'time limit expiry message' for this many seconds before performing the 'time limit action' (defaults to 1 second if left blank)
pl: Pokaż 'wiadomość o upływie czasu' dla tylu sekund przed wykonaniem 'działania końca czasu' (domyślnie 1 sekunda, jeśli pozostawione puste)

en: Display the 2nd 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
pl: Pokaż drugie 'ostrzeżenie o limicie czasu', kiedy zostało tyle sekund odliczania (jeśli puste, ostrzeżenie się nie pokaże)

en: Display this box to:
pl: Ramkę widzi:

en: Display type
pl: Rodzaj wyglądu

en: Display/Export
pl: Pokaż/eksportuj

en: Display:
pl: Pokaż:

en: Displaying {count} survey(s).
pl: Wyświetla {count} badań.

en: Displaying {start}-{end} of {count} result(s).
pl: Pokazuje {start}-{end} z {count} wyników.

en: Do you really want to continue?
pl: Na pewno kontynuować?

en: Do you really want to delete all marked responses?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie zaznaczone odpowiedzi?

en: Do you really want to delete this asessment rule?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę regułę oceny?

en: Do you really want to delete this label set?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten zbiór etykiet?

en: Do you really want to delete this response?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę odpowiedź?

en: Do you want to continue?
pl: Kontynuować?

en: Do you want to create a survey participant table for this survey?
pl: Utworzyć tabelę uczestników tego badania?

en: Do you want to delete this response?
pl: Czy chcesz usunąć tę odpowiedź?

en: Do you want to delete this role?
pl: Czy chcesz usunąć tę rolę?

en: Do you want to delete this user?
pl: Chcesz usunąć tego użytkownika?

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
pl: Czy chcesz teraz wypełnić bazę danych niezbędnymi tabelami?

en: Do you want to take ownerschip of this user?
pl: Czy chcesz przejąć tego użytkownika?

en: Don't import if label set already exists:
pl: Nie importuje, jeśli zestaw etykiet już istnieje:

en: Don't show
pl: Nie pokazuj

en: Don't touch the values below unless you know what you're doing.
pl: Nie zmieniaj poniższych wartości, chyba że wiesz, co robisz.

en: Done. Test your survey using the %s icon.
pl: Zrobione. Przetestuj swoją ankietę klikając na ikonę %s .

en: Dot (.)
pl: Kropka (.)

en: Double-click or drag-and-drop items in the left list to move them to the right - your highest ranking item should be on the top right, moving through to your lowest ranking item.
pl: Kliknij dwukrotnie lub przeciągnij pozycje z listy po lewej stronie, aby przenieść je na prawą stronę - najwyżej oceniona pozycja powinna się znaleźć u góry, najniżej oceniona na dole.

en: Doughnut
pl: Pierścieniowy

en: Doughnut chart
pl: Wykres pierścieniowy

en: Download
pl: Pobierz

en: Download all files in this response as a zip file
pl: Pobierz wszystkie pliki tej odpowiedzi jako plik zip

en: Download archive
pl: Pobierz archiwum

en: Download error!
pl: Błąd pobierania!

en: Download files
pl: Pobierz pliki

en: Download marked files
pl: Ściągnij zaznaczone pliki

en: Download the data and the syntax file.
pl: Pobierz dane oraz plik poleceń.

en: Download this file
pl: Pobierz ten plik

en: Drag and drop here, or click once to start uploading
pl: Przeciągnij i upuść tutaj lub kliknij raz, aby rozpocząć przesyłanie

en: Drag and drop the pin to the desired location. You may also right click on the map to move the pin.
pl: Przeciągnij i upuść szpilkę we właściwe miejsce. Możesz także kliknąć prawym przyciskiem na mapie, aby przesunąć szpilkę.

en: Drag this attribute to another column to map it to the central participants database
pl: Przeciągnij ten atrybut do innej kolumny, aby zmapować go w centralnej bazie uczestników

en: Drop a CSV field into an existing participant attribute listed below to import your data into it.
pl: Wstaw pole CSV do istniejącego atrybutu uczestnika podanego poniżej, aby zaimportować do niego dane.

en: Drop a CSV field into this area to create a new participant attribute and import your data into it.
pl: Wstaw pole CSV w tym miejscu, aby utworzyć nowy atrybut uczestnika i zaimportować do niego dane.

en: Drop-down list
pl: Lista rozwijana

en: Dropdown fields
pl: Pola rozwijane

en: Dropdown prefix/suffix
pl: Prefiks/sufiks listy rozwijanej

en: Dropdown separator
pl: Separator listy rozwijanej

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
pl: Występują zdublowane kody wariantów odpowiedzi. Aktualizacja niemożliwa.

en: Duplicate label set name
pl: Powtórzona nazwa zestawu etykiet

en: Duplicate records removed
pl: Usunięto powtórzone rekordy

en: Duplicates are determined by:
pl: Powtórzenia są określone przez:

en: Duplicates will be detected by a combination of firstname, lastname and email addresses.
pl: Powtórzenia będą wykrywane za pomocą kombinacji imienia, nazwiska i adresu e-mail.

en: Duplicates will be detected using the participant_id field in this CSV file.
pl: Powtórzenia będą wykrywane za pomocą pola participant_id w tym pliku CSV.

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Dutch
pl: Holenderski

en: Dutch (informal)
pl: Duński (nieformalny)

en: EM value
pl: Wartość EM

en: ERROR MESSAGE
pl: KOMUNIKAT BŁĘDU

en: EUC-JP Japanese
pl: EUC-JP japoński

en: EUC-KR Korean
pl: EUC-KR koreański

en: Each answer may only be a number.
pl: Każda z odpowiedzi może być tylko liczbą.

en: Each answer must be %s
pl: Każda odpowiedź musi być %s

en: Each answer must be at least %s
pl: Każda odpowiedź musi wynosić co najmniej %s

en: Each answer must be at most %s
pl: Każda odpowiedź musi wynosić co najwyżej %s

en: Each answer must be between %s and %s
pl: Każda odpowiedź musi być z przedziału %s i %s

en: Each question has its own graph type defined in its advanced settings.
pl: Do każdego pytania w ustawieniach zaawansowanych zdefiniowano typ wykresu.

en: Earlier than:
pl: Wcześniej niż:

en: Easy navigation with the "breadcrumbs"
pl: Łatwa nawigacja ze ścieżkami

en: Edge detection format:
pl: Format wykrywania krawędzi:

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Group
pl: Edycja grupy pytań

en: Edit URL parameter
pl: Edytuj parametr URL

en: Edit and look at the assessements for this survey.
pl: Edytuj i sprawdź oceny tej ankiety.

en: Edit answer options
pl: Edytuj warianty odpowiedzi

en: Edit answer options for this question
pl: Edytuj warianty odpowiedzi tego pytania

en: Edit assessments
pl: Edytuj oceny

en: Edit attribute
pl: Edytuj atrybut

en: Edit condition
pl: Edytuj warunek

en: Edit current user group
pl: Edytuj tę grupę użytkowników

en: Edit data policy settings
pl: Edytuj ustawienia zasad polityki prywatności

en: Edit default answer values
pl: Edycja domyślnych wartości odpowiedzi

en: Edit default answers
pl: Edytuj domyślne odpowiedzi

en: Edit default anwers
pl: Edytuj domyślne odpowiedzi

en: Edit email templates
pl: Edytuj szablony korespondencji

en: Edit global settings
pl: Edytuj ustawienia globalne

en: Edit group
pl: Edytuj grupę

en: Edit label set
pl: Edytuj zestaw etykiet

en: Edit label sets
pl: Edytuj zestaw etykiet

en: Edit participant
pl: Edytuj uczestnika

en: Edit permissions
pl: Edytuj prawa dostępu

en: Edit permissions for this survey
pl: Edytuj uprawnienia do tego badania

en: Edit presentation and navigation settings
pl: Edytuj ustawienia wyglądu i nawigacji

en: Edit publication and access settings
pl: Edytuj ustawienia publikacji i dostępu

en: Edit question
pl: Edycja pytania

en: Edit quota
pl: Edytuj kwotę

en: Edit quotas
pl: Edytuj kwoty

en: Edit quotas for this survey.
pl: Edytuj kwoty tego badania.

en: Edit response
pl: Edytuj odpowiedź

en: Edit response URL
pl: Edytuj URL odpowiedzi

en: Edit settings for notification and data management
pl: Edytuj ustawienia powiadamiania i zarządzania danymi

en: Edit settings for publication and access control
pl: Edytuj ustawienia publikacji i kontroli dostępu

en: Edit simple plugin settings
pl: Edytuj proste ustawienia wtyczki

en: Edit subquestions
pl: Edycja subpytań

en: Edit subquestions for this question
pl: Edytuj subpytania tego pytania

en: Edit survey group
pl: Edytuj grupę ankiet

en: Edit survey menu
pl: Edytuj menu ankiet

en: Edit survey menu entry
pl: Edytuj pozycję menu ankiet

en: Edit survey panel integration
pl: Edytuj integrację ankiety z panelem

en: Edit survey participant
pl: Edytuj uczestnika badania

en: Edit survey permissions
pl: Edytuj prawa dostępu do badania

en: Edit survey permissions for group %s
pl: Edytuj prawa dostępu do badania grupy %s

en: Edit survey permissions for user %s
pl: Edytuj prawa dostępu do badania użytkownika %s

en: Edit survey settings
pl: Edytuj ustawienia ankiety

en: Edit text elements and general settings
pl: Edytuj elementy tekstowe i ustawienia ogólne

en: Edit the %s line and complete the filename with a full path to the downloaded data file.
pl: Popraw wiersz %s i dodaj pełną ścieżkę do pobranego pliku danych.

en: Edit the templates for invitation, reminder and registration emails
pl: Edytuj szablony wiadomości e-mail z zaproszeniem, przypomnieniem i rejestracją

en: Edit theme options
pl: Edytuj opcje motywu

en: Edit theme options for this survey
pl: Edytuj opcje motywu tej ankiety

en: Edit theme permissions for user %s
pl: Edytuj uprawnienia do motywów użytkownika %s

en: Edit this assessment rule
pl: Edytuj tę regułę oceny

en: Edit this attribute
pl: Edytuj atrybut

en: Edit this entry
pl: Edytuj ten wpis

en: Edit this participant
pl: Edytuj uczestnika

en: Edit this response
pl: Edytuj tę odpowiedź

en: Edit this survey menu
pl: Edytuj to menu ankiety

en: Edit this survey menu entry
pl: Edytuj tę pozycję menu ankiety

en: Edit this survey participant
pl: Edytuj uczestnika badania

en: Edit this user
pl: Edytuj użytkownika

en: Edit user
pl: Edytuj użytkownika

en: Edit user group
pl: Edytuj grupę użytkowników

en: Edit user permissions for user %s
pl: Edytuj uprawnienia użytkownika %s

en: Edit user roles
pl: Edytuj role użytkowników

en: Edit value
pl: Edytuj wartość

en: Editing
pl: Edycja

en: Editing %s
pl: Edycja %s

en: Editing response (ID %s)
pl: Edycja odpowiedzi (ID %s)

en: Editing user
pl: Edytuj użytkownika

en: Editing user group (Owner: %s)
pl: Edycja grupy użytkowników (właściciel: %s)

en: Editor
pl: Edytor

en: Editor mode
pl: Tryb edytora

en: Either admin login name, password or email is empty
pl: Któreś z pól jest puste: login, hasło lub email

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
pl: Nie wykazano aktywności przez zbyt długi czas lub wystąpiły problemy z łącznością.

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Email address is not valid.
pl: Adres email jest nieprawidłowy.

en: Email address of the participant
pl: Adres e-mail uczestnika

en: Email address of the survey administrator
pl: Adres email administratora ankiety

en: Email address to use
pl: Adres e-mail do użycia

en: Email address:
pl: Adres email:

en: Email batch size:
pl: Wielkość partii emaili:

en: Email error message %s
pl: Komunikat błędu wysyłki emaila %s

en: Email failed
pl: Nie wysłano wiadomości email

en: Email method:
pl: Metoda wysyłki emaili:

en: Email settings
pl: Email

en: Email status
pl: Status

en: Email status:
pl: Status emaila:

en: Email successfully sent.
pl: Wysłano wiadomość e-mail.

en: Email templates
pl: Szablony korespondencji

en: Email templates successfully saved.
pl: Szablony emali zostały zapisane.

en: Email to %s (%s) failed.
pl: Nie wysłano wiadomości e-mail do %s (%s).

en: Email to %s failed. Error Message : %s
pl: Email do %s nie został wysłany. Komunikat błędu: %s

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) delayed: Access code is not yet valid.
pl: Odłożono wysyłkę do {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}): kod dostępu nie jest jeszcze ważny.

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) skipped: Access code is not valid anymore.
pl: Pominięto email do {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}): kod dostępu jest już nieważny.

en: Email user group
pl: Email do grupy użytkowników

en: Email was not sent because demo-mode is activated.
pl: Email nie został wysłany, bo włączony jest tryb demo.

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable assessment mode:
pl: Włącz tryb oceniania:

en: Enable chart
pl: Włącz wykres

en: Enable map display
pl: Włącz pokazywanie mapy

en: Enable participant-based response persistence:
pl: Włącz zapamiętywanie odpowiedzi uczestnika:

en: Enabling unstable updates will allow you to try alpha and beta versions of extensions. Talk to the extension author for more information.
pl: Dopuszczenie niestabilnych aktualizacji umożliwi wypróbowanie wersji alfa i beta rozszerzeń. Skontaktuj się z autorem w celu uzyskania informacji.

en: Encrypted
pl: Szyfrowane

en: Encrypted:
pl: Szyfrowane:

en: Encrypted?
pl: Zaszyfrowane?

en: Encryption is disabled because Sodium library isn't installed
pl: Szyfrowanie jest wyłączone, ponieważ nie zainstalowano biblioteki Sodium

en: Encryption type:
pl: Typ kodowania:

en: End
pl: Koniec

en: End URL:
pl: Końcowy URL:

en: End message
pl: Wiadomość końcowa

en: End message:
pl: Wiadomość końcowa:

en: End tour
pl: Zakończ

en: End url
pl: Końcowy URL

en: End: %s
pl: Zakończenie: %s

en: English
pl: Angielski

en: Ensure a minimum number of possible answers (0=No limit)
pl: Zapewnij minimalną liczbę możliwych odpowiedzi (0=brak limitu)

en: Enter a boolean equation to validate each subquestion.
pl: Wstaw równanie Boole'a weryfikujące każde z subpytań.

en: Enter a boolean equation to validate the whole question.
pl: Wprowadź wyrażenie logiczne sprawdzające poprawność całego pytania.

en: Enter a header text for the first scale
pl: Wpisz tekst nagłówka pierwszej skali

en: Enter a header text for the second scale
pl: Wpisz tekst nagłówka drugiej skali

en: Enter a list of response IDs that are to be deleted, separated by comma.
pl: Wprowadź listę identyfikatorów odpowiedzi, które mają zostać usunięte, oddzielając je przecinkiem.

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
pl: Wprowadź nazwę oraz hasło do tej ankiety i kliknij zapisz.

en: Enter a new key
pl: Wprowadź nowy klucz

en: Enter a title for your first question group
pl: Wpisz tytuł swojej pierwszej grupy pytań

en: Enter one answer per line. You can provide a code by separating code and answer text with a semicolon or tab. For multilingual surveys you add the translation(s) on the same line separated with a semicolon or tab.
pl: Wpisz jeden wariant odpowiedzi w każdym wierszu. Można podać kod oddzielając go od tekstu odpowiedzi średnikiem lub tabulatorem. W wypadku ankiet wielojęzycznych wstaw tłumaczenia w tym samym wierszu, oddzielając je średnikiem lub tabulatorem.

en: Enter one label per line. You can provide a code by separating code and label text with a semicolon or tab. For multilingual surveys you add the translation(s) on the same line separated with a semicolon or tab.
pl: Wprowadź jedną etykietę na wiersz. Możesz dodać kod oddzielając go od tekstu odpowiedzi średnikiem lub tabulatorem. W badaniu wielojęzycznym można dodać tłumaczenia w tym samym wierszu oddzielone średnikiem lub tabulatorem.

en: Enter question ID to get subquestion order from a previous question
pl: Wpisz ID pytania, aby uzyskać kolejność subpytań z poprzedniego pytania

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to exclude the matching answer options in this question.
pl: Wprowadź kod(y) pytań wielokrotnych odpowiedzi (oddzielone średnikiem), aby wykluczyć w tym pytaniu odpowiednie warianty odpowiedzi.

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to only show the matching answer options in this question.
pl: Wprowadź kod(y) pytań wielokrotnych odpowiedzi (oddzielone średnikiem), aby pokazać w tym pytaniu tylko odpowiednie warianty odpowiedzi.

en: Enter your answers:
pl: Wprowadź odpowiedzi:

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
pl: Wprowadź swoje dane, a niezwłocznie zostanie wysłany email z linkiem do ankiety.

en: Enter your hostname and port, e.g.: %s
pl: Wpisz nazwę hosta i port, np.: %s

en: Enter your hostname and port, e.g.: imap.gmail.com:995
pl: Wpisz nazwę hosta i port, np. imap.gmail.com:995

en: Enter your labels:
pl: Wprowadź etykiety:

en: Enter your update key:
pl: Wpisz klucz aktualizacji:

en: Entity
pl: Jednostka

en: Equals
pl: Równe

en: Equals sum value
pl: Wartość sumy

en: Equals:
pl: Równa:

en: Equation
pl: Równanie

en: Error
pl: Błąd

en: Error %s
pl: Błąd %s

en: Error : %s
pl: Błąd: %s

en: Error Files List
pl: Lista błędnych plików

en: Error code:
pl: Kod błędu:

en: Error creating LDAP connection
pl: Błąd podczas tworzenia połączenia LDAP

en: Error creating role
pl: Błąd podczas tworzenia roli

en: Error files list
pl: Lista błędnych plików

en: Error in default value : %s
pl: Błąd wartości domyślnej:%s

en: Error message
pl: Komunikat błędu

en: Error message returned by IMAP:
pl: Komunikat o błędzie zwrócony przez IMAP:

en: Error message: %s
pl: Komunikat o błędzie: %s

en: Error on %s for subquestion %s: %s
pl: Błąd w %s dla subpytania %s: %s

en: Error on response update
pl: Błąd podczas aktualizacji odpowiedzi

en: Error saving privacy policy text
pl: Błąd podczas zapisywania tekstu polityki prywatności

en: Error saving results
pl: Błąd podczas zapisywania wyników

en: Error saving survey texts
pl: Błąd podczas zapisywania tekstów ankiety

en: Error when saving %s for plugin %s
pl: Błąd podczas zapisu %s do wtyczki %s

en: Error while creating zip file
pl: Błąd przy tworzeniu pliku zip

en: Error while saving group:
pl: Błąd podczas zapisywania grupy:

en: Error while saving:
pl: Błąd podczas zapisywania:

en: Error while updating template permissions.
pl: Błąd podczas aktualizacji uprawnień do szablonu.

en: Error!
pl: Błąd!

en: Error! Please change your password from your profile settings.
pl: Błąd! Zmień hasło w ustawieniach profilu.

en: Error! Some theme(s) inherit from this theme
pl: Błąd! Niektóre motywy dziedziczą z tego motywu

en: Error! You cannot uninstall the default template.
pl: Błąd! Nie można odinstalować domyślnego szablonu.

en: Error! You do not have the permission to edit this user.
pl: Błąd! Nie masz uprawnień do edycji tego użytkownika.

en: Error. Deleted %s attribute(s). Error message: %s
pl: Błąd. Usunięto %s atrybuty. Komunikat błędu: %s

en: Error:
pl: Błąd:

en: Error:
pl: Błąd:

en: Error: 'other' is a reserved keyword.
pl: Błąd: 'other' jest zarezerwowanym słowem kluczowym.

en: Error: Cannot purge files for a survey that is not deleted. Please delete the survey normally in the survey view.
pl: Błąd: nie można usunąć plików badania, które nie zostało usunięte. Proszę usunąć badanie korzystając z podglądu ankiet.

en: Error: Could not delete some files:
pl: Błąd: nie można usunąć niektórych plików:

en: Error: Could not delete survey files.
pl: Błąd: nie można usunąć plików badania.

en: Error: Email failed, this may indicate a PHP Mail Setup problem on the server. Your survey details have still been saved, however you will not get an email with the details. You should note the "name" and "password" you just used for future reference.
pl: Błąd: Nie wysłano e-maila, może to wskazywać na problem ustawień PHP Mail na serwerze. Dane twojej ankiety zostały zapisane, ale nie otrzymasz e-maila z tymi danymi. Proszę na przyszły użytek zanotować "imię" i "hasło", których użyłaś/użyłeś.

en: Error: Found no configuration for plugin. Please contact the plugin author.
pl: Błąd: brak konfiguracji wtyczki. Skontaktuj się z autorem wtyczki.

en: Error: Malformed JSON - field %s must be either a JSON array or the string "inherit". Found "%s".
pl: Błąd: Wadliwy JSON: pole %s musi być tablicą JSON lub ciągiem "inherit". Natomiast jest "%s".

en: Error: Response table does not exist. Survey cannot be deactivated.
pl: Błąd: Nie ma tabeli odpowiedzi. Nie można dezaktywować badania.

en: Error: Theme "%s" is not installed.
pl: Błąd: Nie zainstalowano motywu "%s".

en: Error: There are no answer options for this question and/or they don't exist in this language.
pl: Błąd: Nie ma wariantów odpowiedzi do tego pytania i/lub nie ma ich w tym języku.

en: Error: There are no answers defined for this question.
pl: Błąd: nie zdefiniowano odpowiedzi do tego pytania.

en: Error: This question has no answers.
pl: Błąd: To pytanie nie ma zdefiniowanych wariantów odpowiedzi.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
pl: Błąd: próbujesz zduplikować kody odpowiedzi.

en: Error: You are trying to use duplicate label codes.
pl: Błąd: próbujesz użyć podwójnych kodów odpowiedzi.

en: Error: You are trying to use duplicate subquestion codes.
pl: Błąd: próbujesz użyć zdublowanych kodów subpytań.

en: Error: You have to enter a group title for each language.
pl: Błąd: musisz podać tytuł grupy w każdym języku.

en: Error: You have to enter a name for this label set.
pl: Błąd: musisz podać nazwę dla tego zestawu etykiet.

en: Error: no email has been send.
pl: Błąd: nie wysłano żadnego e-maila.

en: Errors happened during the update check. Please notify the extension authors for support.
pl: Wystąpiły błędy podczas sprawdzania aktualizacji. Poproś autorów rozszerzenia o wsparcie.

en: Estonian
pl: Estoński

en: Every row is one subquestion. We recommend the usage of logical or numerical codes for subquestions. Your participants cannot see the subquestion code, only the subquestion text itself.
pl: Każdy wiersz to jedno subpytanie. Zalecamy stosowanie kodów logicznych lub numerycznych do subpytań. Wypełniający ankietę nie widzą kodu, tylko sam tekst subpytania.

en: Everybody
pl: Każdy

en: Everything looks alright. Please proceed to the next step.
pl: Wszystko wygląda w porządku. Proszę przejść do następnego kroku.

en: Exactly %d character long.|Exactly %d characters long.
pl: Długość dokładnie %d znak.|Długość dokładnie %d znaków.

en: Example data
pl: Przykładowe dane

en: Exclude answers?
pl: Pominąć odpowiedzi?

en: Exclude quotas?
pl: Pominąć kwoty?

en: Exclude record IDs?
pl: Pomiń ID rekordów?

en: Exclude survey permissions?
pl: Wykluczyć uprawnienia do ankiety?

en: Excludes all other options if a certain answer is selected - just enter the answer code(s) separated with a semicolon.
pl: Wyklucza wszystkie inne opcje, jeśli dana opcja jest zaznaczona - wprowadź kod(y) odpowiedzi oddzielone średnikiem.

en: Exclusive option
pl: Opcja wykluczająca

en: Execute survey
pl: Wypełnij ankietę

en: Existing attribute
pl: Istniejący atrybut

en: Existing participant attributes
pl: Istniejące atrybuty uczestnika

en: Existing survey participant attributes
pl: Obecne atrybuty uczestnika ankiety

en: Exit and clear survey
pl: Zakończ i usuń odpowiedzi

en: Expand all
pl: Rozwiń wszystko

en: Expand/Collapse
pl: Rozwiń/Zwiń

en: Expected expressions separated by commas
pl: Oczekiwane wyrażenia oddzielone przecinkami

en: Expected left parentheses after function name
pl: Oczekiwane lewe nawiasy po nazwie funkcji

en: Expected right parentheses
pl: Oczekiwane prawe nawiasy

en: Expert mode
pl: Tryb ekspercki

en: Expiration
pl: Wygasa

en: Expiration date/time:
pl: Data/czas wygaśnięcia:

en: Expire survey
pl: Ankieta wygasa

en: Expired
pl: Wygasła

en: Expired: %s
pl: Wygaśnięcie: %s

en: Expiry date/time:
pl: Data/czas zakończenia:

en: Exponential expression
pl: Wyrażenie wykładnicze

en: Export
pl: Eksport

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export %s participants to CSV
pl: Eksportuj %s uczestników do CSV

en: Export VV file
pl: Eksport pliku VV

en: Export a VV survey file
pl: Eksportuj jako VV

en: Export all participants
pl: Wyeksportuj wszystkich uczestników

en: Export as CSV
pl: Eksportuj jako CSV

en: Export as...
pl: Eksportuj jako...

en: Export current group
pl: Eksportuj tę grupę

en: Export data
pl: Eksportuj dane

en: Export format:
pl: Format eksportu:

en: Export images
pl: Eksportuj obrazy

en: Export label set
pl: Eksportuj zestaw etykiet

en: Export language:
pl: Język eksportu:

en: Export multiple label sets
pl: Eksportuj kilka zestawów etykiet

en: Export participant to CSV
pl: Eksportuj uczestnika do CSV

en: Export participants
pl: Eksportuj uczestników

en: Export printable survey
pl: Eksportuj wersję ankiety do druku

en: Export questions as:
pl: Eksportuj pytania jako:

en: Export resources as ZIP archive
pl: Eksportuj zasoby jako archiwum ZIP

en: Export response data to SPSS
pl: Eksportuj wyniki do SPSS

en: Export responses
pl: Eksportuj wyniki

en: Export responses as:
pl: Eksportuj odpowiedzi jako:

en: Export responses to SPSS
pl: Eksportuj wyniki do SPSS

en: Export results
pl: Eksportuj wyniki

en: Export selected label sets
pl: Eksportuj wybrane zestawy etykiet

en: Export survey
pl: Eksportuj badanie

en: Export survey archive
pl: Eksportuj archiwum ankiety

en: Export survey results
pl: Eksportuj wyniki ankiety

en: Export survey structure
pl: Eksportuj strukturę ankiety

en: Export syntax
pl: Eksportuj plik poleceń

en: Export these responses as PDF:
pl: Eksportuj te odpowiedzi jako PDF:

en: Export these responses as queXML PDF:
pl: Eksportuj te odpowiedzi jako queXML PDF:

en: Export this label set
pl: Eksportuj ten zestaw etykiet

en: Export this question group
pl: Eksportuj tę grupę pytań

en: Export this question to PDF.
pl: Eksportuj to pytanie do PDF.

en: Export this response
pl: Eksportuj ten przypadek

en: Export type
pl: Typ eksportu

en: Export:
pl: Eksportuj:

en: Exported
pl: Wyeksportowano

en: Exporting a questionnaire to queXML allows you to create PDF documents that can be printed, filled then scanned and processed using queXF software.
pl: Eksportowanie kwestionariusza do wersji queXML umożliwia tworzenie dokumentów PDF, które można drukować, wypełniać, a następnie skanować i przetwarzać przy użyciu oprogramowania queXF.

en: Expression Engine
pl: Silnik wyrażeń

en: Expression Engine descriptions
pl: Opisy Silnika Wyrażeń

en: Extend
pl: Rozwiń

en: Extend theme
pl: Rozbuduj motyw

en: Extended
pl: Rozwinięty

en: Extends
pl: Rozwija

en: Extension "%s" is already installed.
pl: Rozszerzenie "%s" jest już zainstalowane.

en: Extension "%s" is not compatible with your LimeSurvey version.
pl: Rozszerzenie "%s" nie jest kompatybilne z twoją wersją LimeSurvey.

en: Extension %s has no updater defined in config.xml
pl: Rozszerzenie %s nie ma w config.xml zdefiniowanego aktualizatora

en: Extension configuration file is not valid or missing.
pl: Brak pliku konfiguracji rozszerzenia lub jest on nieprawidłowy.

en: Extension configuration file is not valid.
pl: Plik konfiguracyjny rozszerzenia jest nieprawidłowy.

en: Extension is not compatible with your LimeSurvey version.
pl: Rozszerzenie nie jest kompatybilne z twoją wersją LimeSurvey.

en: External Link
pl: Link zewnętrzny

en: Extra comma found in function
pl: Znaleziono dodatkowy przecinek w funkcji

en: Extra right parentheses detected
pl: Wykryto dodatkowe prawe nawiasy

en: Extra token found after expressions
pl: Po wyrażeniach znaleziono dodatkowy token

en: Extra tokens found
pl: Znaleziono dodatkowe tokeny

en: Extracted files not found - maybe a permission problem?
pl: Brak rozpakowanych plików - może problem z uprawnieniami?

en: Failed
pl: Udane

en: Failed saving the role
pl: Nie udało się zapisać roli

en: Failed to activate the plugin.
pl: Niepowodzenie aktywacji wtyczki.

en: Failed to add group! Group already exists.
pl: Nie udało się utworzyć grupy! Grupa już istnieje.

en: Failed to add group! Group name length more than 20 characters.
pl: Nie udało się utworzyć grupy! Nazwa grupy jest dłuższa niż 20 znaków.

en: Failed to add user
pl: Użytkownik nie został dodany

en: Failed to add user group.
pl: Nie udało się dodać grupy użytkowników.

en: Failed to add user.
pl: Użytkownik nie został dodany.

en: Failed to create participant entries
pl: Nie udało się utworzyć uczestników

en: Failed to deactivate the plugin.
pl: Niepowodzenie dezaktywacji wtyczki.

en: Failed to delete answer
pl: Nie udało się usunąć odpowiedzi

en: Failed to delete subquestion
pl: Nie udało się usunąć subpytania

en: Failed to edit user group! Group already exists?
pl: Nie można edytować grupy użytkowników! Grupa już istnieje?

en: Failed to generate random string for token. Please check your configuration and ensure that the openssl or mcrypt extension is enabled.
pl: Nie udało się wygenerować losowego ciągu dla tokena. Sprawdź konfigurację i upewnij się, że rozszerzenie openssl lub mcrypt jest włączone.

en: Failed to open the inbox of the bounce email account.
pl: Nie udało się otworzyć skrzynki odbiorczej konta emailowego zwrotów.

en: Failed to open the uploaded file!
pl: Nie można otworzyć przesłanego pliku!

en: Failed to remove user.
pl: Nie udało się usunąć użytkownika.

en: Failed to update answer:
pl: Pole na poprawienie odpowiedzi:

en: Failed to update answers
pl: Nie udało się zaktualizować odpowiedzi

en: Failed to update survey permissions!
pl: Aktualizacja praw do ankiety zakończona niepowodzeniem!

en: Fax to:
pl: Faks do:

en: Feb
pl: Lut

en: February
pl: Luty

en: Female
pl: Kobieta

en: Field caption
pl: Nagłówek pola

en: Field description
pl: Opis pola

en: Fields marked with an asterisk (%s) are mandatory.
pl: Pola oznaczone gwiazdkami (%s) są wymagane.

en: Fields marked with an asterisk are mandatory.
pl: Pola z gwiazdką są obowiązkowe.

en: Fields with %s are required.
pl: Pola z %s są wymagane.

en: Fields with %s*%s are required.
pl: Pola z %s*%s są obowiązkowe.

en: File
pl: Plik

en: File %s
pl: Plik %s

en: File %s cannot be deleted for security reasons.
pl: Pliku %s nie można usunąć z powodów bezpieczeństwa.

en: File %s couldn't be deleted. Please check the permissions on the /upload/themes folder
pl: Nie można usunąć pliku %s. Proszę sprawdzić uprawnienia w folderze /upload/themes

en: File %s deleted
pl: Plik %s usunięty

en: File %s uploaded
pl: Plik %s przesłany

en: File %s uploaded and %s files unpacked
pl: Przesłano plik %s i rozpakowano pliki %s

en: File %s, line %s.
pl: Plik %s, wiersz %s.

en: File backup created: %s
pl: Utworzono kopię zapasową plików: %s

en: File could not be uploaded
pl: Nie można załadować pliku

en: File count
pl: Liczba plików

en: File extension:
pl: Rozszerzenie pliku:

en: File is uploaded to currently selected folder
pl: Plik został przesłany do wybranego folderu

en: File management
pl: Zarządzanie plikami

en: File manager
pl: Menedżer plików

en: File metadata
pl: Metadane pliku

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: File seems empty or has only one line
pl: Plik wydaje się pusty lub ma tylko jeden wiersz

en: File should be a standard CSV (comma delimited) file with optional double quotes around values (default for most spreadsheet tools). The first line must contain the field names. The fields can be in any order.
pl: Plik powinien być zapisany w standardzie CSV (rozdzielany przecinkami) z wartościami w cudzysłowie (domyślne dla większości arkuszy). Pierwszy wiersz musi zawierać nazwy pól. Pola mogą mieć dowolny porządek.

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: File successfully deleted
pl: Usunięto plik

en: File system
pl: System plików

en: File upload
pl: Przesyłanie pliku

en: File upload succeeded.
pl: Pomyślnie przesłano plik.

en: File: %s
pl: Plik:%s

en: File: %s (%s)
pl: Plik:%s (%s)

en: Files
pl: Pliki

en: Files Css
pl: Css plików

en: Files Js
pl: Js plików

en: Files Print Css
pl: Css wydruku plików

en: Files are ready for download in archive %s.
pl: Pliki gotowe do pobrania w archiwum %s.

en: Files imported:
pl: Zaimportowane pliki:

en: Files skipped:
pl: Pominięte pliki:

en: Files successfully copied
pl: Skopiowano pliki

en: Files successfully moved
pl: Przeniesiono pliki

en: Filipino
pl: Filipiński

en: Filter HTML for XSS:
pl: Filtruj HTML z XSS:

en: Filter blank email addresses:
pl: Filtruj puste pola adresów email:

en: Filter by email address:
pl: Filtrowanie przez adres email:

en: Filter by language:
pl: Filtrowanie przez język:

en: Filter duplicate records:
pl: Filtruj powtórzone rekordy

en: Filter the available answers by this value
pl: Filtruj dostępne odpowiedzi wg wartości

en: Filtered from statistics script
pl: Filtrowane przez skrypt statystyki

en: Final equation to set in database, defaults to question text.
pl: Ostateczne równanie do ustawienia w bazie danych, domyślnie do tekstu pytania.

en: Finalize response submission
pl: Zapisz i wyślij odpowiedzi

en: Finally, activate your survey
pl: Na koniec aktywuj ankietę

en: Find first occurrence of a string
pl: Znajdź pierwsze wystąpienie łańcucha

en: Find highest value
pl: Znajdź najwyższą wartość

en: Find lowest value
pl: Znajdź najniższą wartość

en: Find position of first occurrence of a case-insensitive string
pl: Znajdź pozycję pierwszego wystąpienia łańcucha niezależnie od wielkości liter

en: Find position of first occurrence of a string
pl: Znajdź pozycję pierwszego wystąpienia w łańcuchu

en: Find updates
pl: Sprawdź aktualizacje

en: Find whether the type of a variable is string
pl: Sprawdza, czy zmienna jest typu string (łańcuch)

en: Finds whether a value is not a number
pl: Sprawdza, czy wartość nie jest liczbą

en: Finds whether a variable is NULL
pl: Sprawdza, czy zmienna jest NULL

en: Finds whether a variable is a number or a numeric string
pl: Sprawdza, czy zmienna jest liczbą, czy łańcuchem numerycznym

en: Finds whether the type of a variable is float
pl: Sprawdza, czy zmienna jest typu float

en: Finish
pl: Zakończ

en: Finish & save
pl: Zakończ i zapisz

en: Finnish
pl: Fiński

en: First choice
pl: Pierwszy wybór

en: First line contains the code of questions:
pl: Pierwszy wiersz zawiera kody pytań:

en: First name
pl: Imię

en: First name of the participant
pl: Imię uczestnika

en: First name:
pl: Imię:

en: Fix automatically numeric value
pl: Automatycznie ustaw wartość liczbową

en: Folder: %s
pl: Folder:%s

en: Follow the following link to update it
pl: Kliknij na poniższy link, aby zaktualizować

en: Following survey(s) are not yet active but you can register for them.
pl: Następujące badania są jeszcze nieaktywne, ale możesz zarejestrować się do nich.

en: Font color
pl: Kolor czcionki

en: Font size of PDFs:
pl: Wielkość czcionki w PDF:

en: Fontawesome icon
pl: Ikona czcionki Awesome

en: For easy opening in MS Excel, change the extension to 'tab' or 'txt'
pl: Aby ułatwić otwieranie w MS Excel, zmień rozszerzenie na 'tab' lub 'txt'

en: For expression
pl: Do wyrażenia

en: For further information please contact %s:
pl: Więcej informacji udzieli %s:

en: For list dropdown boxes, show up to this many rows
pl: Pokaż tyle wierszy w przypadku pól list rozwijanych

en: For more information consult our manual, or our forums.
pl: Więcej informacji znajdziesz w naszym podręczniku lub na forum.

en: For more information please consult our manual or our forum.
pl: Więcej informacji znajdziejsz w podręczniku lub na forum.

en: For now it's best to leave these additional settings as they are. If you want to know more about randomization and relevance settings, have a look at our manual.
pl: Na razie najlepiej zostawić te dodatkowe ustawienia tak jak są. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czego więcej na temat randomizacji i ustawień relewancji, zerknij do naszego podręcznika.

en: For our simple survey it is better to start in open access mode.
pl: W przypadku naszego prostego badania lepiej zacząć od trybu dostępu otwartego.

en: For this simple survey the default settings are ok, but read the disclaimer carefully when you activate your own surveys.
pl: Przy tej prostej ankiecie ustawienia domyślne są OK, ale przed aktywowaniem własnych ankiet uważnie czytaj ostrzeżenie.

en: Forbidden Extension
pl: Zabronione rozszerzenia

en: Force HTTPS:
pl: Wymuś HTTPS:

en: Force each answer option to have the same height.
pl: Wymuś tę samą wysokość dla wszystkich opcji odpowiedzi.

en: Force import:
pl: Wymuszony import:

en: Force the choice list and the rank list to have the same height.
pl: Wymuś taką samą wysokość listy wyboru i listy rankingowanej.

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Format a GMT date/time
pl: Format daty/czasu GMT

en: Format a local date/time
pl: Format daty/czasu lokalnego

en: Format a local time/date as integer
pl: Format lokalny czasu/daty jako liczba całkowita

en: Format a number with grouped thousands
pl: Format liczby z grupy tysiąca

en: Found %s plugins in file system
pl: W systemie plików jest %s wtyczek

en: Found & writable
pl: Znaleziony i zapisywalny

en: Found no configuration file for this plugin.
pl: Brak pliku konfiguracyjnego tej wtyczki.

en: Found no file
pl: Brak pliku

en: Found no participant share
pl: Nie ma udostępniania uczestników

en: Found no plugin with id %d
pl: Bak wtyczki o identyfikatorze %d

en: Found no plugin with id %d.
pl: Brak wtyczki o identyfikatorze %d.

en: Found no plugin with name %s
pl: Bak wtyczki o nazwie %s

en: Found no plugin, or plugin already active.
pl: Brak wtyczki lub wtyczka nie jest aktywna.

en: Found no plugin, or plugin not active.
pl: Brak wtyczki lub wtyczka nie jest aktywna.

en: Found no response with ID %d
pl: Brak odpowiedzi z id %d

en: Four
pl: Cztery

en: French
pl: Francuski

en: From left to right it should be 'Create survey', 'List surveys' and 'Global settings'. Best we start by creating a survey.
pl: Idąc od lewej powinny to być 'Utwórz ankietę', 'Lista ankiet' i 'Ustawienia globalne'. Najlepiej zacznijmy od utworzenia ankiety.

en: From survey participants table
pl: Z tabeli uczestników badania

en: From:
pl: Od:

en: Fruity fonts
pl: Czcionki Fruity

en: Fruity variations
pl: Wariacje Fruity

en: Full
pl: Pełny

en: Full answers
pl: Pełne odpowiedzi

en: Full lock
pl: Pełna blokada

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Full name:
pl: Pełna nazwa:

en: Full names
pl: Pełne nazwy

en: Full question text
pl: Pełny tekst pytania

en: Full responses
pl: Kompletne odpowiedzi

en: Full selector
pl: Pełny wybór

en: Full template editor
pl: Pełny edytor szablonów

en: Function does not support %s arguments
pl: Funkcja nie obsługuje %s argumentów

en: Function must have at least %s argument|Function must have at least %s arguments
pl: Funkcja musi mieć co najmniej %s argument|Funkcja musi mieć co najmniej %s argumentów

en: Function supports this many arguments, where -1=unlimited: %s
pl: Funkcja przyjmuje taką liczbę argumentów, gdzie -1=nieskończenie wiele: %s

en: Further settings for application administrator
pl: Dodatkowe ustawienia administratora aplikacji

en: GB2312 Simplified Chinese
pl: GB2312 chiński uproszczony

en: GBK Simplified Chinese
pl: GBK chiński uproszczony

en: GEOSTD8 Georgian
pl: GEOSTD8 gruziński

en: GET data method
pl: Metoda GET data

en: GNU General Public License:
pl: Licencja GNU General Public License:

en: Galician
pl: Galicyjski

en: Gender
pl: Płeć

en: General
pl: Ogólne

en: General Settings
pl: Ustawienia główne

en: General filters
pl: Podstawowe filtry

en: General options
pl: Opcje ogólne

en: General replacements
pl: Ogólne zamienniki

en: General settings
pl: Ustawienia globalne

en: General settings & texts
pl: Ustawienia ogólne i teksty

en: General survey settings
pl: Ogólne ustawienia ankiety

en: Generate QR-Code
pl: Wygeneruj kod QR

en: Generate a random integer
pl: Generuj losową liczbę całkowitą

en: Generate access codes
pl: Generuj kody dostępu

en: Georgian
pl: Gruziński

en: German
pl: Niemiecki

en: German (informal)
pl: Niemiecki (nieformalny)

en: Get UNIX timestamp for a date (each of the 6 arguments are optional)
pl: Użyj formatu czasu UNIX dla daty (każdy z 6 argumentów jest opcjonalny)

en: Get float value of a variable
pl: Weź wartość zmiennoprzecinkową zmiennej

en: Get order from previous question
pl: Zastosuj kolejność z poprzedniego pytania

en: Get string length
pl: Ustaw długość łańcucha na:

en: Get system information
pl: Uzyskaj informacje o systemie

en: Get the default location using the user's IP address?
pl: Pobrać lokalizację domyślną na postawie adresu IP użytkownika?

en: Get the integer value of a variable
pl: Weź wartość całkowitą ze zmiennej

en: Get value of pi
pl: Weź wartość pi

en: Global
pl: Globalne

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Global settings were saved.
pl: Ustawienia globalne zostały zapisane.

en: Global survey settings
pl: Ustawienia globalne ankiety

en: Go to question
pl: Przejdź do pytania

en: Go to question group
pl: Idź do grupy pytań

en: Go to survey
pl: Przejdź do ankiety

en: Go to survey participant and token settings
pl: Przejdź do ustawień uczestników i tokenów

en: Go to today
pl: Idź do dzisiaj

en: Google Analytics settings:
pl: Ustawienia Google Analytics:

en: Google Analytics style:
pl: Styl Google Analytics:

en: Grand total
pl: Podsumowanie

en: Graph labels:
pl: Etykiety wykresu:

en: Greater than
pl: Większe niż

en: Greater than (Strings)
pl: Większe niż (wartości tekstowe)

en: Greater than or equal to
pl: Większe lub równe

en: Greater than or equal to (Strings)
pl: Większe lub równe (wartości tekstowe)

en: Greater than:
pl: Większe niż:

en: Greek
pl: Grecki

en: Gross percentage
pl: Procent całości

en: Group
pl: Grupa

en: Group / Question order
pl: Kolejność grup/pytań

en: Group 1: The first lot of questions
pl: Grupa 1: Pierwsza partia pytań

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Group ID (gid): “%s” already set with language ”%s”.
pl: Identyfikator grupy (gid): “%s” jest już ustawiony na język “%s”.

en: Group by Group
pl: Grupa po grupie

en: Group by group
pl: Grupa po grupie

en: Group cant be deleted, because of depending conditions
pl: Nie można usunąć grupy ze względu na zależne warunki

en: Group could not be deleted
pl: Grupa nie może zostać usunięta

en: Group description
pl: Opis grupy

en: Group description:
pl: Opis grupy:

en: Group list
pl: Lista grup

en: Group member can only see own group:
pl: Członek grupy może widzieć tylko swoją grupę:

en: Group members
pl: Członkowie grupy

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Group name can contain only alphanumeric character, underscore or dot.
pl: Nazwa grupy może zawierać tylko znak alfanumeryczny, podkreślenie lub kropkę.

en: Group not found
pl: Brak grupy

en: Group not found.
pl: Nie znaleziono grupy

en: Group of checkboxes
pl: Grupa pól wyboru

en: Group order
pl: Kolejność grup

en: Group overview
pl: Przegląd grupy

en: Group quick actions
pl: Szybkie operacje na grupie

en: Group relevance:
pl: Relewancja grupy:

en: Group summary
pl: Podsumowanie grupy

en: Group time
pl: Czas grupy

en: Group:
pl: Grupa:

en: Group:
pl: Grupa:

en: GroupId missing
pl: Brak identyfikatora grupy

en: Groups in this survey
pl: Grupy w tej ankiecie

en: Groups to which I belong
pl: Grupy, do których należę

en: Gujarati
pl: Gudźarati

en: HP West European
pl: HP zachodnioeuropejski

en: HTML editor
pl: Edytor HTML

en: HTML editor mode:
pl: Tryb edytora HTML:

en: Handle shape
pl: Kształt uchwytu

en: Has been reset
pl: Zresetowano

en: Header for first scale
pl: Nagłówek pierwszej skali

en: Header for second scale
pl: Nagłówek drugiej skali

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Headings
pl: Nagłówki

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Height of dropdown
pl: Długość listy rozwijanej

en: Hello
pl: Witaj

en: Hello %s,
pl: Witaj %s,

en: Hello World Admin Module
pl: Moduł administracyjny Hello World

en: Hello World From Global Settings!
pl: Hello World z Ustawień ogólnych!

en: Hello,
    
    A new response was submitted for your survey '{SURVEYNAME}'.
    
    Click the following link to see the individual response:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Click the following link to edit the individual response:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    View statistics by clicking here:
    {STATISTICSURL}
pl: Witamy,
    
    Wypełniono ankietę '{SURVEYNAME}'.
    
    Kliknij ten link, aby obejrzeć tę odpowiedź:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Kliknij ten link, aby edytować tę odpowiedź:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    Statystyki:
    {STATISTICSURL}

en: Hello,
    
    A new response was submitted for your survey '{SURVEYNAME}'.
    
    Click the following link to see the individual response:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Click the following link to edit the individual response:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    View statistics by clicking here:
    {STATISTICSURL}
    
    
    The following answers were given by the participant:
    {ANSWERTABLE}
pl: Witamy,
    
    Wypełniono ankietę '{SURVEYNAME}'.
    
    Kliknij ten link, aby obejrzeć tę odpowiedź:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Kliknij ten link, aby edytować tę odpowiedź:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    Statystyki:
    {STATISTICSURL}
    
    Odpowiedzi tego uczestnika:
    {ANSWERTABLE}

en: Help
pl: Pomoc

en: Help about this question
pl: Pomoc do tego pytania

en: Help:
pl: Tekst pomocniczy:

en: Here are your new credentials.
pl: Oto nowe dane uwierzytelniające.

en: Here you can select to start your survey in closed access mode.
pl: Tu możesz wybrać tryb dostępu zamkniętego dla twojego badania.

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Hidden:
pl: Ukryte:

en: Hide advanced settings
pl: Ukryj ustawienia zaawansowane

en: Hide blacklisted participants:
pl: Ukryj uczestników z czarnej listy:

en: Hide both
pl: Ukryj oba

en: Hide privacy info
pl: Ukryj informację o prywatności

en: Hide the tip that is normally shown with a question
pl: Ukryj podpowiedź domyślnie pokazywaną przy pytaniu

en: Hide this question at any time. This is useful for including data using answer prefilling.
pl: Ukryj to pytanie. Jest to przydatne przy dodawaniu danych przy użyciu wstępnego podstawienia odpowiedzi.

en: Hide tip
pl: Ukryj podpowiedź

en: Hindi
pl: Hinduski

en: Hint when response is not valid
pl: Wskazówka, gdy odpowiedź jest nieprawidłowa

en: Hint when response is valid
pl: Wskazówka, gdy odpowiedź jest prawidłowa

en: Hints and warnings:
pl: Wskazówki i ostrzeżenia:

en: Home page settings
pl: Strona startowa

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Hour
pl: Godzina

en: How many roads must a man walk down?
pl: Przez ile dróg musi przejść każdy z nas?

en: How many rows to display
pl: Liczba wierszy do pokazania

en: How many users should be created
pl: Ilu użytkowników należy utworzyć

en: However it is very important that you clear your browser cache now. After that please click the button below.
pl: To bardzo ważne, aby teraz wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki. Następnie proszę kliknąć przycisk poniżej.

en: Huge free text
pl: Bardzo długi dowolny tekst

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: I accept
pl: Akceptuję

en: I confirm
pl: Potwierdzam

en: IFrame embedding allowed:
pl: Osadzanie IFrame dozwolone:

en: IP Addresses will be logged
pl: Adresy IP będą rejestrowane.

en: IP address
pl: Adres IP

en: IP as default location
pl: IP jako domyślna lokalizacja

en: ISO 8859-7 Greek
pl: ISO 8859-7 grecki

en: ISO 8859-8 Hebrew
pl: ISO 8859-8 hebrajski

en: Icelandic
pl: Islandzki

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon name must be a simple class name (alphanumeric, space, minus and underscore).
pl: Nazwa ikony musi być prostą nazwą klasy (alfanumeryczna, spacja, minus i podkreślenie).

en: Icon:
pl: Ikona:

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Identifier:
pl: Identyfikator:

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
pl: Jeśli pojawią się błędy, wskazane jest ponowne uruchomienie skryptu.

en: If necessary the database will be updated in a final step.
pl: Jeśli będzie potrzeba, baza danych zostanie zaktualizowana w ostatnim kroku.

en: If necessary the database will be updated.
pl: Aktualizacja bazy danych, jeśli będzie potrzeba.

en: If one of the subquestions is marked then for each marked subquestion this value is added as assessment.
pl: Jeśli jedno z subpytań jest oznaczone, to do każdego subpytania ta wartość jest dodana jako ocena.

en: If participant access codes are used, the public may register for this survey
pl: Jeśli używane są kody dostępu, każdy może zarejestrować się w celu przystąpienia do ankiety

en: If participant-based response persistence is enabled a participant can update his response after completion, else a participant can add new responses without restriction.
pl: Jeśli włączone jest pamiętanie odpowiedzi uczestnika, uczestnik może zaktualizować swoje odpowiedzi po zakończeniu ankiety, może także wypełniać kolejne ankiety bez ograniczeń.

en: If some participants have a 'valid from' date set which is in the future, they will not be able to access the survey before that 'valid from' date.
pl: Jeśli uczestnicy mają w polu 'ważny od' przyszłą datę, nie będą mieli dostępu do badania przed tą datą.

en: If the button above is not working, please copy this link into the address line of your browser
pl: Jeśli powyższy przycisk nie działa, skopiuj ten link do pola adresu przeglądarki

en: If the database does not yet exist it will be created (make sure your database user has the necessary permissions). In contrast, if there are existing LimeSurvey tables in that database they will be upgraded automatically after installation.
pl: Jeśli jeszcze nie ma bazy danych, zostanie ona utworzona (upewnij się, że użytkownik bazy danych ma potrzebne uprawnienia). Natomiast jeśli w bazie danych istnieją tabele LimeSurvey, zostaną one automatycznie zaktualizowane po instalacji.

en: If the external-option is not set, this will be appended to the current admin url.
pl: Jeśli nie ustawiono tej opcji zewnętrznej, zostanie ona dołączona do bieżącego adresu URL administratora.

en: If the link does not work and you turn on HTTPS, LimeSurvey will break and you won't be able to access it.
pl: Jeśli ten link nie działa, a włączysz HTTPS, LimeSurvey przerwie pracę i stracisz do niego dostęp.

en: If the link should have any extra classes, please insert them here.
pl: Jeśli link ma mieć dodatkowe klasy, wstaw je tutaj.

en: If the option -Anonymized responses- is activated only a dummy date stamp (1980-01-01) will be used for all responses to ensure the anonymity of your participants.
pl: Jeśli aktywna jest opcja -Odpowiedzi anonimowe- zostanie wstawiony pozorny datownik (1980-01-01) w celu zapewnienia uczestnikom anonimowości.

en: If the participant marks all options, uncheck all and check the option set in the "Exclusive option" setting
pl: Jeśli uczestnik zaznacza wszystkie opcje, odznacz wszystkie i zaznacz opcję ustawioną w "Opcja wykluczająca"

en: If the username and email address is valid and you are allowed to use the internal database authentication a new password has been sent to you.
pl: Jeśli nazwa użytkownika i adres email są poprawne i dopuszczone jest w twoim przypadku uwierzytelnienie poprzez wewnętrzną bazę danych, zostało wysłane nowe hasło.

en: If you are blacklisted but want to participate in this survey and want to receive invitations please click the following link:
    {OPTINURL}
pl: Jeśli jesteś wykluczony/wykluczona, ale chcesz wziąć udział w tej ankiecie oraz otrzymywać zaproszenia, kliknij link:
    {OPTINURL}

en: If you are using participants or notification emails you need to set an administrator email address.
pl: Jeśli wykorzystujesz wiadomości e-mail do uczestników lub powiadomienia, musisz ustawić adres e-mail administratora.

en: If you are using token functions or notifications emails you need to set an administrator email address.
pl: Jeśli wykorzystujesz funkcje tokenów lub wiadomości email, musisz ustawić adres email administratora.

en: If you change the email format, you'll have to review your email templates to fit the new format
pl: Po zmianie formatu emaila trzeba będzie sprawdzić, czy szablony emaili pasują do nowego formatu

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
pl: W przypadku kategorii '%s', proszę doprecyzować odpowiedź w polu tekstowym.

en: If you click on this tab, the survey settings menu will be displayed. The most important settings of your survey are accessible from this menu.
pl: Kliknięcie tej zakładki spowoduje wyświetlenie menu ustawień badania. Znajdują się w nim najważniejsze ustawienia ankiety.

en: If you delete this table access codes will no longer be required to access this survey.
pl: Jeżeli usuniesz tę tabelę, nie będą wymagane kody dostępu do wypełnienia ankiety.

en: If you disable this option : user with XSS restriction still can add script. This allow user to add cross-site scripting javascript system.
pl: Jeśli wyłączysz tę opcję: użytkownik z ograniczeniami XSS nadal może dodać skrypt. Umożliwia to użytkownikowi dodanie systemu skryptowego javascript między witrynami.

en: If you do not want to participate in this survey and don't want to receive any more invitations please click the following link:
    {OPTOUTURL}
pl: Jeśli nie chcesz brać udziału w tym badaniu i nie chcesz otrzymywać innych zaproszeń, kliknij ten link:
    {OPTOUTURL}

en: If you don't have an account on limesurvey.org, please %sregister first%s.
pl: Jeśli nie masz konta na limesurvey.org, %szarejestruj się%s najpierw.

en: If you entered the URL manually please check your spelling and try again.
pl: Jeśli wpisano adres URL ręcznie, sprawdź pisownię i spróbuj ponownie.

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
pl: Jeśli podasz adres email, otrzymasz wiadomość z tymi danymi.

en: If you have a lot of items and use a filter you can disable this to improve browser speed.
pl: W przypadku długiej listy elementów i użycia filtra można to wyłączyć, aby przyspieszyć przeglądarkę.

en: If you have any issues, please try using a modern browser first, before reporting it.
pl: Jeśli masz jakiekolwiek problemy, zanim je zgłosisz, najpierw spróbuj użyć nowoczesnej przeglądarki.

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
pl: Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z niniejszym mailem, skontaktuj się z administratorem %s. Dziękujemy!

en: If you have been issued an access code, please enter it in the box below and click 'Continue'.
pl: Jeśli masz kod dostępu, wprowadź go w polu poniżej i kliknij „Dalej”.

en: If you have been issued an access code, please enter it in the box below and click continue.
pl: Jeśli masz kod dostępu, wpisz go poniżej i kontynuuj.

en: If you initialise a survey participants table for this survey then this survey will only be accessible to users who provide an access code either manually or by URL.
pl: Jeżeli utworzysz tabelę uczestników tego badania, dostęp do niego będą miały tylko osoby, które wprowadzą kod dostępu ręcznie lub korzystając z URL.

en: If you remove this attribute, you will lose all information.
pl: Jeśli usuniesz ten atrybut, stracisz wszystkie informacje.

en: If you replace the label set the existing asssessment values will be lost.
pl: Zastąpienie tego zestawu etykiet spowoduje utratę wartości ocen.

en: If you replace the label set these translations will be lost.
pl: Zastąpienie tego zestawu etykiet spowoduje utratę tłumaczeń.

en: If you set 'Yes' then no link will exist between survey participants table and survey responses table. You won't be able to identify responses by their access code.
pl: Jeśli wybierzesz 'Tak', nie będzie połączenia między tabelą uczestników badania i tabelą odpowiedzi. Nie będzie możliwości identyfikacji odpowiedzi przez kody dostępu.

en: If you think this is a server error, please contact %s.
pl: Jeśli uważasz, że jest to błąd serwera, skontaktuj się z %s.

en: If you turn on the -Anonymized responses- option and create a tokens table, LimeSurvey will mark your completed tokens only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
pl: Uwaga: Jeśli wybierzesz ankietę anonimową i utworzysz tabelę tokenów, tokeny z wypełnioną ankietą zostaną oznaczone tylko znakiem 'Y', bez daty/czasu, aby zagwarantować wypełniającym ankietę pełną anonimowość.

en: If you used an identifying access code to access this survey, please rest assured that this code will not be stored together with your responses. It is managed in a separate database and will only be updated to indicate whether you did (or did not) complete this survey. There is no way of matching identification access codes with survey responses.
pl: Jeśli korzystasz z indywidualnego kodu dostępu do ankiety, możesz mieć pewność, że ten kod dostępu nie będzie przechowywany z twoimi odpowiedziami. Jest zarządzany w odrębnej bazie danych przechowującej jedynie informację, czy wypełniłeś/wypełniłaś ankietę. Nie ma możliwości połączenia kodów dostępu z odpowiedziami na pytania ankiety.

en: If you want to activate it click here:
pl: Jeśli chcesz go aktywować, kliknij tutaj:

en: If you want to apply original theme options, click here:
pl: Jeśli chcesz zastosować pierwotne opcje motywu, kliknij tutaj:

en: If you want to change the question group this question is in.
pl: Jeśli chcesz zmienić grupę pytań, w której jest to pytanie.

en: If you want to export blacklisted participants, set "Hide blacklisted participants" to "No" in CPDB settings.
pl: Jeśli chcesz eksportować uczestników z czarnej listy, ustaw "Ukryj uczestników z czarnej listy" na "Nie" w ustawieniach centralnej bazy uczestników.

en: If you want to import survey on old installation or if your survey have problem: use old version (automatically selected if some code are duplicated).
pl: Jeśli chcesz importować ankietę w starej instalacji lub jeśli twoja ankieta ma problem: użyj starej wersji (wybrane automatycznie, jeśli część kodu jest zduplikowana).

en: If you want to know more about them, check our manual.
pl: Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat, zajrzyj do podręcznika.

en: If you want to modify it %s you can extend it%s.
pl: Jeśli chcesz go zmienić %s, możesz to rozwinąć%s.

en: If you want to specify a link to the survey data policy, set "Show survey policy text with mandatory checkbox" to "Collapsible text" and use the placeholders {STARTPOLICYLINK} and {ENDPOLICYLINK} in the "Survey data policy checkbox label" field to define the link that opens the policy popup. If there is no placeholder given, there will be an appendix.
pl: Jeśli chcesz podać link do polityki prywatności, ustaw "Pokaż treść polityki prywatności z obowiązkowym polem wyboru:" na "Rozwijany tekst" i użyj symboli zastępczych {STARTPOLICYLINK} i {ENDPOLICYLINK} w polu "Opis pola wyboru dotyczącego polityki prywatności", aby umieścić link otwierający wyskakujące okno z treścią polityki. Jeśli nie podano żadnego elementu zastępczego, pokaże się treść komunikatu.

en: If you wish, you may upload %s more file(s); else you may return back to survey.
pl: Jeśli chcesz, możesz przesłać %s więcej plików; lub możesz wrócić do ankiety.

en: If your database is shared, recommended prefix is "lime_" else you can leave this setting blank.
pl: Jeśli twoja baza danych jest współdzielona, polecany prefiks to "lime_". W przeciwnym razie pozostaw pole puste.

en: If your database is using a custom port attach it using a colon. Example: db.host.com:5431
pl: Jeśli twoja baza danych wykorzystuje niestandardowy port, podaj go po dwukropku. Przykład: db.host.com:5431

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Ignored columns
pl: Zignorowane kolumny

en: Image
pl: Obraz

en: Images
pl: Obrazy

en: Import (CSV)
pl: Importuj (CSV)

en: Import (JSON)
pl: Importuj (JSON)

en: Import (XML)
pl: Importuj (XML)

en: Import CSV
pl: Import CVS

en: Import Label Set
pl: Importuj zestaw etykiet

en: Import VV file
pl: Import pliku VV

en: Import a VV response data file
pl: Importuj plik VV z odpowiedziami

en: Import a VV survey file
pl: Importuj plik VV

en: Import a group
pl: Importuj grupę

en: Import a question
pl: Importuj pytanie

en: Import as not finalized answers?
pl: Importuj jako nieukończone odpowiedzi?

en: Import failed because of page reload.
pl: Import się nie udał z powodu ponownego ładowania strony.

en: Import failed. You specified an invalid file type '%s'.
pl: Niepowodzenie importu. Określono nieprawidłowy typ pliku '%s'.

en: Import failed: Forced import was requested but the input file doesn't contain enough columns to fill the survey.
pl: Import się nie powiódł: zażądano wymuszonego importu, ale plik nie ma dość kolumn, aby wypełnić ankietę.

en: Import failed: No answers could be mapped.
pl: Import się nie powiódł: nie można mapować żadnych odpowiedzi.

en: Import group
pl: Importuj grupę

en: Import label set resources
pl: Importuj zasoby zestawu etykiet

en: Import label set(s)
pl: Importuj zestaw(y) etykiet

en: Import of label set(s) is completed.
pl: Import zestawu etykiet zakończony.

en: Import of survey is completed.
pl: Import ankiety zakończony.

en: Import old participant table
pl: Zaimportuj starą tabelę uczestników

en: Import participants from:
pl: Importuj uczestników z:

en: Import permission role from XML
pl: Importuj rolę z uprawnieniami z XML

en: Import question
pl: Import pytania

en: Import question group
pl: Import grupy pytań

en: Import resources ZIP archive
pl: Importuj archiwum zasobów ZIP

en: Import responses
pl: Importuj odpowiedzi

en: Import responses from a deactivated survey table
pl: Importuj odpowiedzi z tabeli dezaktywowanej ankiety

en: Import responses from deactivated survey table
pl: Importuj odpowiedzi z dezaktywowanej tabeli ankiety

en: Import role
pl: Importuj rolę

en: Import survey
pl: Import ankiety

en: Import survey administrators from CSV
pl: Zaimportuj administratorów ankiet z CSV

en: Import survey administrators from Json
pl: Importuj administratorów ankiet z Json

en: Import survey data
pl: Import danych ankiety

en: Import survey participants from CSV file
pl: Importuj uczestników badania z pliku CSV

en: Import survey participants from LDAP
pl: Importuj uczestników badania z LDAP

en: Import survey resources
pl: Importuj zasoby badania

en: Import theme result:
pl: Wynik importu motywu:

en: Import timings (if exist)
pl: Importuj czasy (jeśli są)

en: Import users
pl: Importuj użytkowników

en: Importance
pl: Znaczenie

en: Important instructions
pl: Ważne instrukcje

en: Important: Quote all content that starts with an equal sign to prevent CSV injections.
pl: Ważne: treść zaczynającą się od znaku równości weź w cudzysłów, aby zapobiec przekształceniu jej w formułę w pliku CSV.

en: Imported Files List
pl: Lista importowanych plików

en: Imported files list
pl: Lista zaimportowanych plików

en: Imported files:
pl: Zaimportowane pliki:

en: Imported resources for
pl: Zasoby zaimportowane dla

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
pl: Nie można usunąć tej grupy, ponieważ zawiera ona przynajmniej jedno pytanie, którego odpowiedzi są powiązane z innym.

en: In LimeSurvey a survey is organized in groups and questions. To begin creating questions, we first need a question group.
pl: W LimeSurvey ankieta składa się z grup pytań i pytań. Przed wstawieniem pytania należy utworzyć grupę pytań.

en: In the printable version the condition is being replaced with this explanation text.
pl: W wersji do druku zamiast warunku będzie to wyjaśnienie.

en: In this field you may type a short description of your survey.
pl: W tym polu możesz wpisać krótki opis swojej ankiety.

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Include:
pl: Uwzględnij:

en: Incomplete only
pl: Tylko niekompletne

en: Incomplete responses
pl: Niekompletne odpowiedzi

en: Incomplete responses only
pl: Tylko niedokończone odpowiedzi

en: Incorrect permissions in your %s folder.
pl: Błędne prawa dostępu do folderu %s.

en: Incorrect username and/or password!
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika i/lub hasło!

en: Increase
pl: Wzrost

en: Incremental
pl: Narastający

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Inherit
pl: Dziedziczy

en: Inherit everything
pl: Odziedzicz wszystko

en: Inherit:
pl: Dziedziczone:

en: Inherited value:
pl: Wartość odziedziczona:

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
pl: Nie można usunąć konta Superadministratora!

en: Initialise participant table
pl: Utwórz tabelę uczestników

en: Inline HTML editor
pl: Wbudowany edytor HTML

en: Inline text
pl: Pełny tekst

en: Input
pl: Dane wejściowe

en: Input validation
pl: Sprawdzanie poprawności danych wejściowych

en: Insert a new subquestion after this one
pl: Wstaw nowe subpytanie za tym subpytaniem.

en: Insert a page break before this question in printable view by setting this to Yes.
pl: Wstaw podział strony przed tym pytaniem w widoku wydruku ustawiając Tak.

en: Insert page break in printable view
pl: Wstaw podział strony na wydruku

en: Insert/edit placeholder field
pl: Wstaw/edytuj pole symbolu zastępczego

en: Inserting the label set failed.
pl: Wstawienie zestawu etykiet się nie powiodło.

en: Inserts HTML line breaks before all newlines in a string
pl: Wstaw linię łamania HTML przed nowymi łańcuchami

en: Install
pl: Instaluj

en: Install ZIP
pl: Zainstaluj ZIP

en: Install plugin ZIP file
pl: Zainstaluj plik ZIP wtyczki

en: Install plugin by ZIP archive
pl: Zainstaluj wtyczkę z archiwum ZIP

en: Install this plugin
pl: Zainstaluj tę wtyczkę

en: Installation aborted.
pl: Instalacja przerwana.

en: Installed survey themes:
pl: Zainstalowane motywy ankiety:

en: Instructions for the impatient
pl: Instrukcja

en: Integer only
pl: Tylko liczby całkowite

en: Interface language:
pl: Język interfejsu:

en: Interfaces
pl: Interfejsy

en: Internal database authentication
pl: Uwierzytelnienie wewnętrznej bazy danych

en: Internal database authentication method is not allowed for this user
pl: Metoda uwierzytelniania wewnętrznej bazy danych nie jest dozwolona dla tego użytkownika

en: Interview time
pl: Czas wywiadu

en: Invalid ID
pl: Nieprawidłowy numer (ID)

en: Invalid PERL Regular Expression: %s
pl: Nieprawidłowe wyrażenie regularne PERL: %s

en: Invalid action
pl: Nieprawidłowe działanie

en: Invalid datetime %s value for %s
pl: Nieprawidłowa wartość daty/czasu %s dla %s

en: Invalid email address.
pl: Nieprawidłowy adres email.

en: Invalid group id
pl: Niepoprawny numer grupy

en: Invalid group number for this survey:
pl: Nieprawidłowy numer grupy w tej ankiecie:

en: Invalid label set.
pl: Nieprawidłowy zestaw etykiet.

en: Invalid language
pl: Niepoprawny język

en: Invalid notification id
pl: Nieprawidłowy numer powiadomienia

en: Invalid numeric value for %s
pl: Nieprawidłowa wartość liczbowa dla %s

en: Invalid parameter %s (%s already set)
pl: Nieprawidłowy parametr %s (%s jest już ustawiony)

en: Invalid question
pl: Nieprawidłowe pytanie

en: Invalid question - probably missing subquestions or language-specific settings for language %s
pl: Niepoprawne pytanie - możliwy brak subpytań lub ustawień właściwych dla języka %s

en: Invalid question code %s
pl: Nieprawidłowy kod pytania %s

en: Invalid question group id
pl: Nieprawidłowy identyfikator grupy pytań

en: Invalid question id
pl: Niepoprawny numer pytania

en: Invalid screen name
pl: Nieprawidłowa nazwa ekranu

en: Invalid survey ID
pl: Nieprawidłowe ID ankiety

en: Invalid survey id
pl: Niepoprawny numer ankiety

en: Invalid theme name
pl: Nieprawidłowa nazwa motywu

en: Invalid type.
pl: Nieprawidłowy typ.

en: Invalid value(s) on the stack
pl: Nieprawidłowe wartości w stosie

en: Invitation
pl: Zaproszenie

en: Invitation %s skipped, already sent.
pl: Pominięto zaproszenie %s, było już wysłane.

en: Invitation attachments:
pl: Załączniki zaproszenia:

en: Invitation email
pl: Email zaproszenia

en: Invitation email body
pl: E-mail - zaproszenie do badania

en: Invitation email body:
pl: Treść emaila zapraszającego:

en: Invitation email subject
pl: Temat emaila zapraszającego

en: Invitation email subject:
pl: Temat emaila zaproszenia:

en: Invitation email:
pl: Email zaproszenia:

en: Invitation sent date
pl: Data wysłania zaproszenia

en: Invitation sent to:
pl: Wysłano zaproszenie do:

en: Invitation sent?
pl: Wysłano zaproszenie?

en: Invitation status:
pl: Status zaproszenia:

en: Invitation to participate in a survey
pl: Zaproszenie do udziału w badaniu

en: Invitations & reminders
pl: Zaproszenia i przypomnienia

en: Invited
pl: Zaproszony

en: Irish
pl: Irlandzki

en: Is no answer (missing) allowed when either 'Equals sum value' or 'Minimum sum value' are set?
pl: Czy dopuszcza się brak odpowiedzi przy ustawieniu 'Suma wprowadzanych wartości' lub 'Minimalna suma dla wprowadzanych wartości'?

en: Is the participant required to give a comment to the uploaded file?
pl: Czy uczestnik ma podać komentarz do przesyłanego pliku?

en: Is the participant required to give a title to the uploaded file?
pl: Czy uczestnik ma podać tytuł przesyłanego pliku?

en: Is your ComfortUpdate up to date?
pl: Czy twoje narzędzie Szybkiej aktualizacji jest aktualne?

en: It also makes it easy to do bulk editing of your survey, such as find-replace, bulk-reordering, looping (repeating groups), and testing (such as temporarily disabling mandatory or validation criteria).
pl: Ułatwia także całościową edycję ankiety, np. wyszukiwanie i zamianę, zmianę kolejności, pętle (powtarzanie grup) i testowanie (np. tymczasowe wyłączenie obligatoryjności lub kryteriów walidacji).

en: It completely eliminates the dependence upon SGQA codes.
pl: Pominięte zostaną zależności oparte na kodach SGQA.

en: It is missing a quota message for the following languages:
pl: Brakuje komunikatu kwoty w przypadku tego języka:

en: It is not suitable for backing up a LimeSurvey survey as it cannot export conditions, and isn't able to export all question types.
pl: Nie nadaje się to do tworzenia kopii zapasowej ankiety LimeSurvey, ponieważ nie można tu eksportować warunków ani wyeksportować wszystkich typów pytań.

en: It is presented group by group.
pl: Prezentacja "grupa za grupą".

en: It is presented on one single page.
pl: Prezentacja na jednej stronie.

en: It is presented question by question.
pl: Prezentacja pytanie za pytaniem.

en: It seems that ComfortUpdate doesn't know the version you're trying to update to. Please restart the process.
pl: Wygląda na to, że narzędzie Szybkiej aktualizacji nie rozpoznaje wersji, do której aktualizujesz. Proszę zrestartować ten proces.

en: It seems that the ComfortUpdate server is not responding. Please try again in few minutes or contact the LimeSurvey team.
pl: Wygląda na to, że narzędzie Szybkiej Aktualizacji na razie nie odpowiada. Proszę spróbować za kilka minut lub skontaktować się z zespołem LimeSurvey.

en: It seems that your server doesn't support PHP CURL Library. Please install it before proceeding to ComfortUpdate.
pl: Wygląda na to, że serwer nie obsługuje Biblioteki PHP CURL. Proszę ją zainstalować przed uruchomieniem narzędzia Szybkiej Aktualizacji.

en: It seems you're using a version coming from the LimeSurvey GitHub repository. You can't use ComfortUpdate.
pl: Wygląda na to, że wykorzystujesz wersję z repozytorium LimeSurvey GitHub. Nie możesz użyć narzędzia Szybkiej Aktualizacji.

en: It uses cookies for access control.
pl: Będą wykorzystywane cookies w celu kontroli logowań.

en: It will also contain the necessary stylesheets to put it up on any HTML-ready devices or browsers.
pl: Znajdą się tam także niezbędne arkusze stylów wykorzystywane w dowolnym urządzeniu lub przeglądarce obsługującej HTML.

en: It will also delete any resources/files that have been uploaded for this survey.
pl: Zostaną także usunięte wszelkie zasoby/pliki, które były przesłane do tego badania.

en: It will include the following data in a ZIP file ending with '.lsa'.
pl: Będzie zawierał następujące dane w pliku ZIP z końcówką '.lsa'.

en: It will not affect your update key.
pl: To nie wpłynie na twój klucz aktualizacji.

en: It will not contain any logic or EM-functionality, you'll have to take that into account yourself.
pl: Nie będzie tam jednak żadnych warunków logicznych ani funkcji menedżera równań (EM); trzeba o nie zadbać oddzielnie.

en: It's still possible to perform statistics on responses using LimeSurvey.
pl: Nadal istnieje możliwość obliczania statystyk za pomocą LimeSurvey.

en: Italian
pl: Włoski

en: Italian (informal)
pl: Włoski (nieformalny)

en: Iterate survey
pl: Powtórz badanie

en: JS-Debug mode [Backend]:
pl: Tryb JS-Debug [Backend]:

en: JS-Debug mode [Frontend]:
pl: Tryb JS-Debug [Frontend]:

en: Jan
pl: Sty

en: January
pl: Styczeń

en: Japanese
pl: Japoński

en: JavaScript files:
pl: Pliki JavaScript:

en: Join array elements with a string
pl: Przyłącz elementy tablicy do łańcucha

en: Join strings, return joined string.This function is an alias of implode("",argN)
pl: Złącz łańcuchy, zwróć połączony łańcuch. Ta funkcja jest aliasem implode("",argN)

en: Jul
pl: Lip

en: July
pl: Lipiec

en: Jump to question after import?
pl: Przejść do pytania po imporcie?

en: Jun
pl: Cze

en: June
pl: Czerwiec

en: Just click on this button and a new window will open, where you can test run your survey.
pl: Teraz kliknij ten przycisk, a otworzy się nowe okno, gdzie można przetestować ankietę.

en: Just share this link with some of your friends and of course, test it yourself.
pl: Możesz przesłać ten link komuś ze znajomych lub, oczywiście, przetestować go samodzielnie.

en: KOI8-R Relcom Russian
pl: KOI8-R Relcom rosyjski

en: KOI8-U Ukrainian
pl: KOI8-U ukraiński

en: Kazakh
pl: Kazachski

en: Keep old value
pl: Zachowaj starą wartość

en: Key can't be null!
pl: Klucz nie może być pusty!

en: Key update
pl: Klucz aktualizacji

en: Kinyarwanda
pl: Ruanda-rundi

en: Korean
pl: Koreański

en: Kurdish (Kurmanji)
pl: Kurdyjski (Kurmanji)

en: Kurdish (Sorani)
pl: Kurdyjski (Sorani)

en: Kyrgyz
pl: Kirgiski

en: LDAP authentication
pl: Uwierzytelnienie LDAP

en: LDAP authentication failed: LDAP PHP module is not available.
pl: Uwierzytelnienie LDAP nie powiodło się: niedostępny moduł LDAP PHP.

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
pl: LDAP jest wyłączony albo kwerenda LDAP nie jest zdefiniowana.

en: LDAP queries are defined by the administrator in the configuration file /application/config/ldap.php .
pl: Zapytania LDAP są zdefiniowane przez administratora w pliku konfiguracyjnym /application/config/ldap.php .

en: LDAP query
pl: Kwerenda LDAP

en: Label
pl: Etykieta

en: Label %s
pl: Etykieta %s

en: Label could not be created.
pl: Nie można utworzyć etykiety.

en: Label for 'Other:' option
pl: Etykieta opcji 'Inne:'

en: Label set ID
pl: ID zestawu etykiet

en: Label set browser
pl: Wyszukiwarka zestawów etykiet

en: Label set couldn't be saved
pl: Nie można zapisać zestawu etykiet

en: Label set editor
pl: Edytor zestawów etykiet

en: Label set import summary
pl: Podsumowanie importu zestawu etykiet

en: Label set name
pl: Nazwa zestawu etykiet

en: Label set storage
pl: Magazyn zestawów etykiet

en: Label set successfully saved
pl: Zestaw etykiet został zapisany

en: Label set successfully saved.
pl: Zapisano zestaw etykiet.

en: Label set sucessfully created.
pl: Utworzono zestaw etykiet.

en: Label set sucessfully deleted.
pl: Zestaw etykiet usunięty pomyślnie.

en: Label set “%s” was successfully deleted.
pl: Zestaw etykiet “%s” został usunięty.

en: Label sets
pl: Zestawy etykiet

en: Label sets list
pl: Lista zestawów etykiet

en: Label wrapping width
pl: Szerokość ramki etykiety

en: Label:
pl: Etykieta:

en: Labels
pl: Etykiety

en: Labels sucessfully updated
pl: Pomyślnie zaktualizowano etykiety

en: Landscape
pl: Pozioma

en: Language
pl: Język

en: Language code
pl: Kod języka

en: Language selection
pl: Wybór języka

en: Language successfully deleted
pl: Usunięto język

en: Language switch
pl: Wersja językowa

en: Language:
pl: Język:

en: Language?
pl: Język?

en: Languages
pl: Języki

en: Languages:
pl: Języki:

en: Last VV version
pl: Ostatnia wersja VV

en: Last invited
pl: Ostatnio zaproszony

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Last name of the participant
pl: Nazwisko uczestnika

en: Last name:
pl: Nazwisko:

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Last recorded login
pl: Ostatnie zarejestrowane logowanie

en: Last reminder sent date
pl: Data ostatniego przypomnienia

en: Last updated:
pl: Ostatnio zaktualizowana:

en: Last visited question:
pl: Ostatnio przeglądane pytanie:

en: Last visited survey:
pl: Ostatnio przeglądana ankieta:

en: Later than:
pl: Później niż:

en: Latvian
pl: Łotewski

en: Launch the survey with this participant
pl: Uruchom ankietę z tym uczestnikiem

en: Left to right
pl: Od lewej do prawej

en: Less than
pl: Mniejsze niż

en: Less than (Strings)
pl: Mniejsze niż (wartości tekstowe)

en: Less than or equal to
pl: Mniejsze lub równe

en: Less than or equal to (Strings)
pl: Mniejsze lub równe (wartości tekstowe)

en: Less than:
pl: Mniejsze niż:

en: Let's add a question group
pl: Dodajmy grupę pytań

en: Let's have a look at your first survey.
pl: Zerknijmy na twoją pierwszą ankietę.

en: Let's start with subquestions.
pl: Zacznijmy od subpytań.

en: Level
pl: Poziom

en: License
pl: Licencja

en: License:
pl: Licencja:

en: LimeSurvey 3.x or newer does not support Internet Explorer for the LimeSurvey administration, anymore. However most of the functionality should still work.
pl: LimeSurvey w wersji 3.x lub nowszej nie obsługuje już przeglądarki Internet Explorer do administrowania LimeSurvey. Jednak większość funkcji powinna nadal działać.

en: LimeSurvey Forums
pl: Forum LimeSurvey

en: LimeSurvey Fruity Theme
pl: Motyw LimeSurvey Fruity

en: LimeSurvey Homepage
pl: Strona główna LimeSurvey

en: LimeSurvey Manual
pl: Podręcznik LimeSurvey

en: LimeSurvey build
pl: Kompilacja LimeSurvey

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
pl: LimeSurvey może spróbować utworzyć bazę danych za ciebie.

en: LimeSurvey extension marketplace
pl: Rynek rozszerzeń LimeSurvey

en: LimeSurvey has been installed successfully.
pl: Pomyślnie zainstalowano LimeSurvey.

en: LimeSurvey installer
pl: Instalator LimeSurvey

en: LimeSurvey offers you a lot of different question types.
pl: LimeSurvey daje możliwość tworzenia wielu typów pytań.

en: LimeSurvey online manual
pl: Podręcznik Online LimeSurvey

en: LimeSurvey theme editor
pl: Edytor motywów LimeSurvey

en: LimeSurvey version
pl: Wersja LimeSurvey

en: Limesurvey online manual
pl: Podręcznik online LimeSurvey

en: Limit the number of possible answers
pl: Limit liczby możliwych odpowiedzi

en: Limit the number of possible answers fixed by number of columns in database
pl: Ograniczeniem liczby możliwych odpowiedzi jest liczba kolumn w bazie danych

en: Limit time to answer question (in seconds)
pl: Ograniczenie czasu na odpowiedź na to pytanie (w sekundach)

en: Line
pl: Liniowy

en: Line %s
pl: Wiersz %s

en: Line %s : %s
pl: Wiersz %s : %s

en: Line %s : %s %s
pl: Wiersz %s : %s %s

en: Line %s : %s %s (%s)
pl: Wiersz %s : %s %s (%s)

en: Line %s : %s %s (%s) - token : %s
pl: Wiersz %s : %s %s (%s) - token : %s

en: Line %s: Fields found: %s Expected: %s
pl: Wiersz %s: Wykryte pola: %s Oczekiwano: %s

en: Line chart
pl: Wykres liniowy

en: List
pl: Lista

en: List (Dropdown)
pl: Lista (rozwijana)

en: List (Radio)
pl: Lista (radio)

en: List active surveys
pl: Lista aktywnych badań

en: List all
pl: Lista wszystkich

en: List available surveys
pl: Lista dostępnych ankiet

en: List menu entries
pl: Pokaż pozycje menu

en: List question groups
pl: Lista grup pytań

en: List questions
pl: Lista pytań

en: List survey publicly:
pl: Na publicznej liście ankiet:

en: List surveys
pl: Lista ankiet

en: List with comment
pl: Lista z komentarzem

en: Listed publicly:
pl: Na liście publicznej:

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: Load
pl: Wczytaj

en: Load error. Please contact the plugin author.
pl: Błąd ładowania. Skontaktuj się z autorem wtyczki.

en: Load now
pl: Pobierz teraz

en: Load unfinished survey
pl: Wczytaj niedokończoną ankietę

en: Load with pjax
pl: Załaduj za pomocą pjax

en: Loading translations
pl: Ładowanie tłumaczeń

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Local Server
pl: Serwer lokalny

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Lock question organizer
pl: Zablokuj organizator pytań

en: Lock question organizer in sidebar by default:
pl: Domyślnie zablokuj organizator pytań na pasku bocznym:

en: Log in
pl: Zaloguj się

en: Logic
pl: Logika

en: Logic File for Survey #
pl: Plik logiki ankiety #

en: Logo file
pl: Plik logo

en: Logout
pl: Wyloguj się

en: Logout successful.
pl: Wylogowanie udane.

en: Long free text
pl: Długi dowolny tekst

en: Lowercase characters and digits, starting with a character - length from 6 to 60 characters
pl: Małe litery i cyfry, początek od litery - długość od 6 do 60 znaków

en: Luxembourgish
pl: Luksemburski

en: MYSQL version is only %s
pl: Wersja MYSQL to tylko %s

en: MYSQL version required:
pl: Wymagana wersja MYSQL:

en: Mac Central European
pl: Mac środkowoeuropejski

en: Mac West European
pl: Mac zachodnioeuropejski

en: Macedonian
pl: Macedoński

en: Mail to all Members
pl: Wyślij email do wszystkich członków grupy

en: Main Admin Screen
pl: Strona główna administratora

en: Main survey menu
pl: Menu główne ankiety

en: Maintenance mode is active!
pl: Tryb konserwacji jest aktywny!

en: Maintenance mode:
pl: Tryb konserwacji:

en: Maintenance modes: 
    Off
    Soft lock - participants are able to finish started surveys, no new participants are allowed
    Full lock - none of participants are allowed to take survey, even if they already started to take it
pl: Tryby konserwacji: 
     
    Wyłączony 
     
    Łagodna blokada - uczestnicy mogą ukończyć rozpoczęte ankiety, nie są dozwoleni nowi uczestnicy 
     
    Pełna blokada - żaden z uczestników nie może wziąć udziału w ankiecie, nawet jeśli ją rozpoczął

en: Maintenance!
pl: Konserwacja!

en: Make a comment on your choice here:
pl: Skomentuj swój wybór:

en: Make a string lowercase
pl: Stwórz łańcuch z małych liter

en: Make a string uppercase
pl: Stwórz łańcuch z wielkich liter

en: Make sure all images on this screen are loaded before clicking on the button.
pl: Przed kliknięciem przycisku upewnij się, że wszystkie obrazy na tym ekranie są załadowane.

en: Make the 'Other:' comment field mandatory when the 'Other:' option is active
pl: Pole komentarza 'Inne:' ma być obowiązkowe, gdy aktywna jest opcja 'Inne'

en: Make these mappings automatic in future
pl: Przekształć te mapowania na automatyczne w przyszłości

en: Makes this question mandatory in your survey. Option "Soft" gives a possibility to skip a question without giving any answer.
pl: Ustawia pytanie jako obowiązkowe. Opcja „Nieostre” daje możliwość pominięcia pytania bez udzielenia odpowiedzi.

en: Malay
pl: Malajski

en: Malayalam
pl: Malajalam

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Maltese
pl: Maltański

en: Manage attribute fields
pl: Zarządzaj polami atrybutów

en: Manage attributes
pl: Zarządzaj atrybutami

en: Manage label sets
pl: Zestawy etykiet

en: Manage menu entries
pl: Zarządzaj pozycjami menu

en: Manage survey administrators
pl: Administratorzy ankiet

en: Manage your key
pl: Zarządzaj kluczem

en: Mandatory
pl: Obowiązkowe

en: Mandatory Question
pl: Pytanie obowiązkowe

en: Mandatory attribute
pl: Atrybut obowiązkowy

en: Mandatory field:
pl: Pole obowiązkowe:

en: Mandatory fields:
pl: Pola obowiązkowe:

en: Mandatory:
pl: Obowiązkowe:

en: Mandatory?
pl: Obowiązkowe?

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: Map height in pixel
pl: Wysokość mapy w pikselach

en: Map participant attributes
pl: Mapowanie atrybutów uczestnika

en: Map survey participant attributes
pl: Mapuj atrybuty uczestnika ankiety

en: Map width
pl: Szerokość mapy

en: Map width in pixel
pl: Szerokość mapy w pikselach

en: Map your central participant attributes to existing survey participant attributes or create new ones
pl: Przypisz centralne atrybuty uczestnika do obecnych atrybutów uczestnika ankiety lub utwórz nowe

en: Map your survey participant attributes to an existing participant attribute or create a new one
pl: Mapuj atrybuty uczestnika ankiety do istniejącego atrybutu uczestnika lub utwórz nowy

en: Map zoom level
pl: Poziom powiększenia mapy

en: March
pl: Marzec

en: Margin before questionnaireInfo element (mm)
pl: Margines przed elementem questionnaireInfo (mm)

en: Mask questions
pl: Pytania maski

en: Max number of files
pl: Maksymalna liczba plików

en: Max reminders:
pl: Maksymalnie przypomnień:

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Maximum answers
pl: Maksymalnie odpowiedzi

en: Maximum characters
pl: Maksymalnie znaków

en: Maximum characters allowed
pl: Dozwolona maksymalna liczba znaków

en: Maximum columns for answers
pl: Maksymalnie kolumn na odpowiedzi

en: Maximum date
pl: Maksymalna data

en: Maximum date, valide date in any English textual datetime description (YYYY-MM-DD for example). Expression Managed can be used (only with YYYY-MM-DD format) value. For dropdown : only the year is restricted if date use variable not in same page.
pl: Maksimum daty, poprawna data dowolnym opisie angielskojęzycznym formatu daty i czasu (na przykład w formacie RRRR-MM-DD). Można wykorzystać Menedżera wyrażeń (tylko w przypadku formatu RRR-MM-DD). W przypadku listy rozwijanej: ograniczony jest tylko rok, jeśli data wykorzystuje zmienną z innej strony.

en: Maximum file size allowed (in KB)
pl: Maksymalna wielkość pliku (w KB)

en: Maximum number of files that the participant can upload for this question
pl: Maksymalna liczba plików, którą uczestnik może przesłać do tego pytania

en: Maximum sum value
pl: Maksymalna suma

en: Maximum sum value of multiple numeric input
pl: Maksymalna suma wartości pól liczbowych

en: Maximum value
pl: Maksimum

en: Maximum value for array(mult-flexible) question type
pl: Maksymalna wartość dla pytania: tabela (zestaw etykiet)

en: Maximum value of the numeric input
pl: Maksymalna wartość pola liczbowego

en: Maximum:
pl: Maksimum:

en: May
pl: Maj

en: Maybe you don't have permission.
pl: Być może nie masz odpowiednich uprawnień.

en: Median:
pl: Mediana:

en: Members
pl: Członkowie

en: Menu ID?
pl: ID menu?

en: Menu class
pl: Klasa menu

en: Menu class?
pl: Klasa menu?

en: Menu configuration
pl: Konfiguracja menu

en: Menu entries
pl: Pozycje menu

en: Menu entries configuration
pl: Konfiguracja pozycji menu

en: Menu icon
pl: Ikona menu

en: Menu icon type
pl: Typ ikony menu

en: Menu link
pl: Link do menu

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: Menu title
pl: Tytuł menu

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Millisecond
pl: Milisekunda

en: Min days between reminders:
pl: Minimalnie dni między przypomnieniami:

en: Min number of files
pl: Minimalna liczba plików

en: Minimum answers
pl: Minimalnie odpowiedzi

en: Minimum date
pl: Minimalna data

en: Minimum date, valide date in YYYY-MM-DD format or any English textual datetime description. Expression Managed can be used (only with YYYY-MM-DD format). For dropdown : only the year is restricted if date use variable not in same page.
pl: Minimum daty, poprawna data w formacie RRRR-MM-DD lub dowolnym opisie angielskojęzycznym formatu daty i czasu. Można wykorzystać Menedżera wyrażeń (tylko w przypadku formatu RRR-MM-DD). W przypadku listy rozwijanej: ograniczony jest tylko rok, jeśli data wykorzystuje zmienną z innej strony.

en: Minimum height of single choice answer boxes
pl: Minimalna wysokość pól odpowiedzi pytań jednego wyboru

en: Minimum height of subquestion items
pl: Minimalna wysokość poszczególnych subpytań

en: Minimum memory available
pl: Minimalna dostępna pamięć

en: Minimum number of files that the participant must upload for this question
pl: Minimalna liczba plików, które uczestnik musi przesłać do tego pytania

en: Minimum password length
pl: Minimalna długość hasła

en: Minimum requirements
pl: Minimalne wymagania

en: Minimum section height (mm)
pl: Minimalna wysokość sekcji (mm)

en: Minimum sum value
pl: Minimalna wartość sumy

en: Minimum value
pl: Minimum

en: Minimum value for array(multi-flexible) question type
pl: Minimalna wartość dla pytania: tabela (zestaw etykiet)

en: Minimum value of the numeric input
pl: Minimalna wartość pola liczbowego

en: Minute
pl: Minuta

en: Minute step interval
pl: Postęp minutowy

en: Miscellaneous files
pl: Różne pliki

en: Missing %s closing right parentheses
pl: Brakuje %s zamykających prawych nawiasów

en: Missing columns
pl: Brakujące kolumny

en: Missing configuration file.
pl: Brak pliku konfiguracyjnego.

en: Missing source tag in updater xml
pl: Brak tagu źródła w pliku aktualizacyjnym XML

en: Missing stable tag in updater xml
pl: Brak znacznika stabilności w pliku aktualizacyjnym xml

en: Missing tag %s in %s in extension config.xml
pl: Brak tagu %s w %s w config.xml rozszerzenia

en: Missing tag %s in extension config.xml
pl: Brak tagu %s w config.xml rozszerzenia

en: Missing type tag in updater xml
pl: Brak tagu typu w aktualizatorze xml

en: Mobile
pl: Mobilny

en: Mod time
pl: Czas modyfikacji

en: Modified at
pl: Zmodyfikowano o

en: Modified by
pl: Zmienione przez

en: Modified on
pl: Zmienione na

en: Modify
pl: Zmień

en: Mongolian
pl: Mongolski

en: Montenegrin
pl: Czarnogórski

en: Month
pl: Miesiąc

en: Month display style
pl: Styl widoku miesięcznego

en: More about conditions and the ExpressionScript engine.
pl: Więcej informacji o warunkach i silniku ExpressionScript.

en: More languages
pl: Więcej języków

en: Move
pl: Przenieś

en: Move all fields to create column
pl: Przenieś wszystkie pola do kolumn

en: Move file
pl: Przenieś plik

en: Move on without warning
pl: Przejdź dalej bez ostrzeżenia

en: Move to question:
pl: Przenieś do pytania:

en: Moving user templates to new location at %s...
pl: Przenoszenie szablonów użytkownika do nowej lokalizacji w %s...

en: Multiple choice
pl: Wielokrotny wybór

en: Multiple choice questions
pl: Pytania wielokrotnego wyboru

en: Multiple choice with comments
pl: Wielokrotny wybór z komentarzami

en: Multiple numeric inputs sum must equal this value
pl: Suma wartości pól liczbowych musi równać się

en: Multiple numerical input
pl: Wielokrotna wartość liczbowa

en: Multiple short text
pl: Wielokrotny krótki tekst

en: My account
pl: Moje konto

en: My first question group
pl: Moja pierwsza grupa pytań

en: My personal menu entries
pl: Moje osobiste pozycje menu

en: My personal menus
pl: Moje osobiste menu

en: My personal settings
pl: Moje osobiste ustawienia

en: My profile
pl: Mój profil

en: My user groups
pl: Moje grupy użytkowników

en: MySQL database engine type
pl: Typ silnika bazy danych MySQL

en: Myanmar (Burmese)
pl: Myanmar (Birmański)

en: Name
pl: Nazwa

en: Name [ID]
pl: Nazwa [ID]

en: Name of the page where the box should be shown
pl: Nazwa strony, na której ma być pokazana ramka

en: Name of the survey
pl: Nazwa ankiety

en: Name of the survey administrator
pl: Administrator ankiety

en: Name should be at least have one sign
pl: Nazwa powinna składać się z co najmniej jednego znaku

en: Name:
pl: Imię:

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Navigation delay (seconds):
pl: Opóźnienie nawigacji (sekundy):

en: Need {n} access code.|Need {n} access codes.
pl: Potrzeba {n} kodu dostępu.|Potrzeba {n} kodów dostępu.

en: Neither agree nor disagree
pl: Ani się zgadzam, ani się nie zgadzam

en: New
pl: Nowy

en: New UNSTABLE update available:
pl: Dostępna NIESTABILNA aktualizacja:

en: New answer for quota '%s'
pl: Nowa odpowiedź w kwocie '%s'

en: New answer option
pl: Nowy wariant odpowiedzi

en: New box
pl: Nowa ramka

en: New box created
pl: Utworzono nową ramkę

en: New dummy participants were added.
pl: Dodano fikcyjnych uczestników.

en: New entry was added.
pl: Dodano nowy rekord.

en: New files were successfully installed.
pl: Pomyślnie zainstalowano nowe pliki.

en: New files will be downloaded and installed.
pl: Pobranie i instalacja nowych plików.

en: New key
pl: Nowy klucz

en: New label set
pl: Nowy zestaw etykiet

en: New password:
pl: Nowe hasło:

en: New password: %s
pl: Nowe hasło: %s

en: New question group
pl: Nowa grupa pytań

en: New question group was saved.
pl: Zapisano nową grupę pytań.

en: New quota
pl: Nowa kwota

en: New quota saved
pl: Zapisano nową kwotę

en: New rows
pl: Nowe wiersze

en: New scenario number:
pl: Numer nowego scenariusza:

en: New survey
pl: Nowa ankieta

en: New survey id:
pl: Nowy id badania:

en: New survey title:
pl: Tytuł nowej ankiety:

en: New update available:
pl: Dostępna aktualizacja:

en: Next
pl: Dalej

en: Next century
pl: Następny wiek

en: Next choice
pl: Następny wybór

en: Next decade
pl: Następna dekada

en: Next month
pl: Następny miesiąc

en: Next year
pl: Następny rok

en: Next, we will create subquestions and answer options.
pl: Następnie utworzymy subpytania i warianty odpowiedzi.

en: No
pl: Nie

en: No (but optional)
pl: Nie (ale opcjonalne)

en: No CFIELDNAME field set!
pl: Nie wprowadzono grupy CFIELDNAME

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
pl: Nie podano ID grupy. Nie można zaimportować pytania.

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
pl: Nie podano ID ankiety. Nie można zaimportować pytania.

en: No Username selected.
pl: Nie podano nazwy użytkownika.

en: No answer
pl: Brak odpowiedzi

en: No answer:
pl: Brak odpowiedzi:

en: No answers have been set for this quota.
pl: Nie ustawiono odpowiedzi do tej kwoty.

en: No attributes found.
pl: Nie ma atrybutów.

en: No available surveys
pl: Brak dostępnych ankiet

en: No build version found!
pl: Nie znaleziono kompilacji!

en: No conditions could be copied (due to duplicates)
pl: Nie można skopiować warunków (z powodu powtórzeń)

en: No control on checkbox
pl: Bez związku z polem wyboru

en: No custom function for this survey
pl: Brak niestandardowej funkcji w tej ankiecie

en: No customizable entries found.
pl: Nie ma pozycji, które można dostosować.

en: No database action required!
pl: Nie ma potrzeby działań na bazie danych!

en: No file selected
pl: Nie wybrano pliku

en: No file was uploaded.
pl: Nie przesłano żadnego pliku.

en: No group found!
pl: Nie ma grup!

en: No info or no data found
pl: Brak informacji lub danych

en: No invitation code is needed to complete the survey.
pl: Nie jest wymagane zaproszenie do wypełnienia ankiety.

en: No issues with question group order found.
pl: Nie ma problemów z kolejnością grup pytań.

en: No issues with question order found.
pl: Nie ma problemów z kolejnością pytań.

en: No label sets available
pl: Brak dostępnych zestawów etykiet

en: No label sets found.
pl: Nie ma zestawów etykiet.

en: No matching CFIELDNAME group!
pl: Brak grupy CFIELDNAME!

en: No matching CQID
pl: Brak pasujących CQID

en: No matching group
pl: Brak pasujących grup

en: No matching question
pl: Brak pasujących pytań

en: No matching survey
pl: Brak pasującej ankiety

en: No new participants were created
pl: Nie utworzono nowych uczestników

en: No notifications found
pl: Brak powiadomień

en: No of surveys
pl: Liczba ankiet

en: No old responses found.
pl: Nie znaleziono starych odpowiedzi.

en: No old survey or survey participants table selected.
pl: Nie wybrano żadnej starej tabeli ani tabeli uczestników badania.

en: No parent group
pl: Brak grupy nadrzędnej

en: No parent menu
pl: Brak nadrzędnego menu

en: No participant information lost.
pl: Informacje o uczestnikach nie zostaną utracone.

en: No participant shares were deleted
pl: Nie usunięto żadnych udostępnień uczestników

en: No participant table found for this survey!
pl: Przy tym badaniu nie ma tablicy uczestników!

en: No participants deleted
pl: Nie usunięto uczestników

en: No participants found.
pl: Nie ma uczestników.

en: No permission
pl: Brak uprawnień

en: No preview available
pl: Podgląd niedostępny

en: No question group found.
pl: Nie ma żadnej grupy pytań.

en: No question group in this survey
pl: W tej ankiecie nie ma grup

en: No question groups found.
pl: Brak grup pytań.

en: No question index will be shown with this format.
pl: W tym formacie nie zostanie pokazany indeks pytań.

en: No questions found.
pl: Brak pytań.

en: No quotas
pl: Brak kwot

en: No quotas have been set for this survey
pl: Nie zdefiniowano kwot

en: No reminder(s) sent
pl: Nie wysłano przypomnień

en: No replacement variable available for this field
pl: Brak dostępnych zmiennych dla tego pola

en: No response lines in your file.
pl: W pliku nie ma wierszy odpowiedzi.

en: No responses are lost.
pl: Odpowiedzi nie zostaną utracone.

en: No server answer
pl: Brak odpowiedzi serwera

en: No server answer!
pl: Brak odpowiedzi serwera!

en: No shared participants found
pl: Brak udostępnionych uczestników

en: No simple graph for this question type
pl: Brak prostego wykresu do tego typu pytania

en: No survey ID has been provided. Cannot copy survey
pl: Brak ID ankiety. Nie można jej skopiować.

en: No survey participants found.
pl: Nie ma uczestników badania.

en: No survey participants table.
pl: Brak tabeli uczestników badania.

en: No surveys found.
pl: Brak ankiet.

en: No syntax errors detected in this survey.
pl: Nie wykryto błędów składni w tej ankiecie.

en: No temporary folder, cannot read configuration file.
pl: Brak folderu tymczasowego, nie można odczytać pliku konfiguracyjnego.

en: No update available for your version.
pl: Brak aktualizacji dla twojej wersji.

en: No user group selected.
pl: Nie wybrano grupy użytkowników.

en: No user groups found.
pl: Brak grup użytkowników.

en: No, cancel
pl: Nie, anuluj

en: No, thanks.
pl: Nie, dziękuję.

en: Nobody
pl: Nikt

en: Nominal
pl: Nominalna

en: Non-Numerical answer option prefix:
pl: Nienumeryczny prefiks opcji odpowiedzi:

en: Non-Numerical subquestions prefix:
pl: Nienumeryczny prefiks subpytania:

en: Non-existing survey participants table
pl: Tabela nieistniejących uczestników badania

en: None
pl: Brak

en: None found
pl: Nie znaleziono

en: None selected
pl: Nie wybrano niczego

en: Norwegian (Bokmal)
pl: Norweski (Bokmal)

en: Norwegian (Nynorsk)
pl: Norweski (Nynorsk)

en: Not Selected
pl: Nie wybrano

en: Not a broken theme!
pl: Brak przerwanego motywu!

en: Not a valid expression
pl: Nieprawidłowe wyrażenie

en: Not active.
pl: Nieaktywna.

en: Not all answer options were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
pl: Nie wszystkie opcje odpowiedzi zostały zapisane. Zdarza się tak zwykle z powodu ograniczeń serwera (ustawienia PHP max_input_vars) - proszę skontaktować się z administratorem systemu.

en: Not all emails were sent:
pl: Nie wszystkie emaile zostały wysłane:

en: Not all labels were updated successfully.
pl: Nie wszystkie etykiety zostały zaktualizowane.

en: Not all subquestions were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
pl: Nie wszystkie subpytania zostały zapisane. Zdarza się tak zwykle z powodu ograniczeń serwera (ustawienia PHP max_input_vars) - proszę skontaktować się z administratorem systemu.

en: Not completed
pl: Nieukończone

en: Not completed or Not displayed
pl: Nieukończone lub niepokazane

en: Not displayed
pl: Nie pokazane

en: Not enough response data
pl: Za mało odpowiedzi

en: Not enough space
pl: Brak miejsca

en: Not enough values for calculation
pl: Zbyt mało danych do obliczeń

en: Not equal to
pl: Nierówne

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Not found!
pl: Nie znaleziono!

en: Not imported label sets
pl: Niezaimportowane zestawy etykiet

en: Not invited
pl: Nie zaproszony

en: Not relevant for this question type
pl: Nie dotyczy tego typu pytania

en: Not started
pl: Nierozpoczęte

en: Not updatable!
pl: Nie ma możliwości aktualizacji!

en: Note : In some hosting, like shared hosting, it can happen that the available free space is not correctly evaluated. If you checked manually that you have enough free space to update, please, just ignore this error.
pl: Uwaga: na niektórych serwerach, np. współdzielonych, oszacowanie dostępnego miejsca może być niedokładne. Jeśli sprawdziłeś/sprawdziłaś, że masz dość miejsca na aktualizację, możesz zignorować ten błąd.

en: Note that this assessment section will only show if assessment rules have been set and assessment mode is activated.
pl: Ta część oceniania pokaże się, jeśli ustanowiono zasady oceniania i aktywowano tryb oceniania.

en: Note that you cannot undo a delete if you proceed. The data will be gone.
pl: Uwaga - tej operacji nie można cofnąć. Dane zostaną utracone.

en: Note:
pl: Uwaga:

en: Note: Adding role(s) to a user will overwrite any individual user permissions!
pl: Uwaga: Przypisanie użytkownikowi roli zastąpi wszelkie indywidualne uprawnienia użytkownika!

en: Note: All fields marked with (*) are required.
pl: Uwaga: wszystkie pola oznaczone (*) są wymagane.

en: Note: Automatically loading the end URL works only if the survey is activated.
pl: Uwaga: automatyczne ładowanie końcowego adresu URL działa tylko wtedy, gdy ankieta jest aktywna.

en: Note: Because you are updating from a stable to an unstable version or vice versa a change log might not be available or incomplete.
pl: Uwaga: ponieważ aktualizujesz z wersji stabilnej do niestabilnej lub odwrotnie, dziennik zmian może być niedostępny lub niepełny.

en: Note: Demo mode is activated. Marked (*) settings can't be changed.
pl: Uwaga: Aktywny jest tryb demo. Ustawienia oznaczone (*) nie mogą być zmieniane.

en: Note: If you deactivated this survey in error, it is possible to restore this data easily if you do not make any changes to the survey structure. See the LimeSurvey documentation for further details
pl: Uwaga: jeśli dezaktywowano to badanie przez pomyłkę, można łatwo przywrócić dane, jeśli nie wprowadzisz zmian w strukturze ankiety. Więcej informacji w dokumentacji.

en: Note: If you turn on the -Anonymized responses- option for this survey then LimeSurvey will mark participants who complete the survey only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
pl: Uwaga: Jeśli wybierzesz ankietę anonimową, uczestnicy, którzy wypełnią ankietę, zostaną oznaczeni tylko literą 'Y', bez daty/czasu, co zagwarantuje ich anonimowość.

en: Note: Print will not include items on this page
pl: Uwaga: Drukowanie nie obejmie elementów z tej strony

en: Note: Standard participant fields cannot be automatically mapped
pl: Uwaga: Standardowe pola uczestników nie mogą być automatycznie mapowane

en: Note: This is a standard theme.
pl: Uwaga: to jest standardowy motyw.

en: Note: This link only works if the survey is activated.
pl: Uwaga: ten link działa tylko wtedy, gdy ankieta jest aktywna.

en: Note: This survey has a past expiration date configured and is currently not available to participants. Please remember to update/remove the expiration date in the survey settings after activation.
pl: Uwaga: w tej ankiecie ustawiono datę ważności w przeszłości i nie jest ona obecnie dostępna dla uczestników. Pamiętaj, aby po aktywacji zaktualizować/usunąć datę ważności w ustawieniach ankiety.

en: Note: XSS filtering is always disabled for the superadministrator.
pl: Filtrowanie XSS jest zawsze wyłączone dla superadministratora.

en: Note: You can only give limited permissions to other users because your own permissions are limited, too.
pl: Uwaga: możesz nadać tylko ograniczone uprawnienia innych użytkownikom, ponieważ twoje uprawnienia są także ograniczone.

en: Note: You can't edit the condition because there are currently conditions set for this question by the condition designer.
pl: Uwaga: Nie można edytować tego warunku, ponieważ na to pytanie są już nałożone warunki za pomocą projektanta warunków.

en: Note: You can't edit the relevance equation because there are currently conditions set for this question.
pl: Uwaga: nie możesz edytować równania relewancji, ponieważ do tego pytania ustawiono już warunki.

en: Nothing to translate on this page
pl: Nie ma nic do tłumaczenia na tej stronie

en: Nothing to update
pl: Nie ma aktualizacji

en: Notice: Field '%s' was left empty, even though it is a mandatory attribute.
pl: Uwaga: Pole '%s' pozostało puste, mimo że jest to atrybut obowiązkowy.

en: Notification %s not found
pl: Brak powiadomienia %s

en: Notification & data management
pl: Powiadamianie i zarządzanie danymi

en: Notification and data management settings
pl: Ustawienia powiadomień i zarządzania danymi

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Notifications & data
pl: Powiadomienia i dane

en: Nov
pl: Lis

en: November
pl: Listopad

en: Now click on "Save & activate survey"
pl: Teraz kliknij "Zapisz i aktywuj badanie"

en: Now click on 'Save and add question'.
pl: Teraz kliknij 'Zapisz i dodaj pytanie'.

en: Now save the answer options
pl: Teraz zapisz warianty odpowiedzi

en: Now save the created question
pl: Teraz zapisz utworzone pytanie

en: Now save the subquestions
pl: Teraz zapisz subpytania

en: Now save your survey
pl: Teraz zapisz ankietę

en: Now that we've got some subquestions, we have to add answer options as well.
pl: Teraz, kiedy mamy już subpytania, musimy dodać także warianty odpowiedzi.

en: Now when you are finished click on 'Save and add question'.
pl: Po zakończeniu klikamy 'Zapisz i dodaj pytanie'.

en: Now, activate your survey.
pl: Teraz aktywuj badanie.

en: Null values are ignored in calculations
pl: Wartości zerowe zostały pominięte

en: Number greater than
pl: Liczba większa niż

en: Number less than
pl: Liczba mniejsza niż

en: Number of attribute fields to add:
pl: Liczba pól atrybutów do dodania:

en: Number of cases
pl: Liczba przypadków

en: Number of characters:
pl: Liczba znaków:

en: Number of columns:
pl: Liczba kolumn:

en: Number of files greater than
pl: Liczba plików większa niż

en: Number of files less than
pl: Liczba plików mniejsza niż

en: Number of participants:
pl: Liczba uczestników:

en: Number of questions/groups:
pl: Liczba pytań/grup:

en: Number of records in this query:
pl: Liczba rekordów w tym zapytaniu:

en: Numbers
pl: Liczby

en: Numbers only
pl: Tylko liczby

en: Numbers only for 'Other'
pl: Tylko liczby jako 'Inne'

en: Numeric tokens
pl: Tokeny numeryczne

en: Numerical input
pl: Wartość liczbowa

en: OR
pl: LUB

en: Occitan
pl: Oksytański (prowansalski)

en: Oct
pl: Paź

en: October
pl: Październik

en: Off
pl: Nie

en: Old VV version
pl: Stara wersja VV

en: On
pl: Tak

en: On errors
pl: Przy błędach

en: On page
pl: Na stronie

en: On requesting the update information from limesurvey.org there has been an error:
pl: Wystąpił błąd podczas żądania informacji aktualizacyjnej z limesurvey.org:

en: On the following page you will be able to create a pdf that can be printed filled out and scanned again.
pl: Na następnej stronie będzie można utworzyć plik PDF, który można wydrukować i ponownie zeskanować.

en: Once a survey is activated you can no longer:
pl: Po aktywacji ankiety niemożliwe będzie:

en: One
pl: Jedna

en: One or more file have either exceeded the filesize/are not in the right format or the minimum number of required files have not been uploaded. You cannot proceed until these have been completed
pl: Jeden lub więcej plików przekroczyło rozmiar lub nie są w odpowiednim formacie lub minimalna liczba wymaganych plików nie została załadowana. Nie można kontynuować przed dopełnieniem tego

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
pl: Brak odpowiedzi na jedno lub więcej obowiązkowych pytań. Nie można kontynuować bez udzielenia odpowiedzi.

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
pl: Na jedno lub więcej pytań nie udzielono odpowiedzi wg wymaganej formy. Nie można kontynuować.

en: One or more uploaded files are not in proper format/size. You cannot proceed until these files are valid.
pl: Jeden lub więcej ładowanych plików nie ma odpowiedniego formatu/rozmiaru. Nie można kontynuować, dopóki pliki nie będą poprawne.

en: One-time password
pl: Jednorazowe hasło

en: Online Manual
pl: Podręcznik online

en: Online manual
pl: Podręcznik online

en: Only %s new dummy participants were added after %s trials.
pl: Tylko %s nowych fikcyjnych uczestników dodano po %s próbach.

en: Only CSV files are allowed.
pl: Dopuszczone są tylko pliki CSV.

en: Only Superadmin
pl: Tylko superadmin

en: Only admin
pl: Tylko admin

en: Only an integer value may be entered in this field.
pl: Do tego pola można wprowadzić tylko liczbę całkowitą.

en: Only answer the following question if:
pl: Odpowiedz na następne pytanie tylko jeśli:

en: Only answer this if the following conditions are met:
pl: Pozwól na udzielanie odpowiedzi, gdy spełnione są warunki:

en: Only answer this question for the items you did not select in question %s ('%s')
pl: Odpowiedz tylko na te pozycje pytania, które nie zostały wybrane w pytaniu %s ('%s')

en: Only answer this question for the items you selected in question %s ('%s')
pl: Odpowiedz tylko na te pozycje pytania, które zostały wybrane w pytaniu %s ('%s')

en: Only answer this question if the following conditions are met:
pl: Pozwól na udzielanie odpowiedzi, gdy spełnione są warunki:

en: Only export entries which contain this string in the email address.
pl: Eksportuj tylko te przypadki, które mają w adresie email ten ciąg znaków.

en: Only integer values may be entered in these fields.
pl: Do tych pól można wprowadzić tylko liczby całkowite.

en: Only numbers may be entered in '%s' accompanying text field.
pl: W dodatkowe pola tekstowe '%s' można wpisać tylko liczby.

en: Only numbers may be entered in these fields.
pl: W te pola można wpisać tylko liczby.

en: Only numbers may be entered in this field.
pl: W tym polu można wpisać tylko liczby.

en: Only one CSV attribute is mapped with central attribute.
pl: Tylko jeden atrybut CSV jest mapowany z centralnym atrybutem.

en: Only one central attribute is mapped with participant attribute
pl: Tylko jeden centralny atrybut jest mapowany z atrybutem uczestnika

en: Only previous pages answers are available
pl: Dostępne są tylko odpowiedzi z poprzednich stron

en: Only show question
pl: Pokaż tylko pytanie

en: Only variables can be assigned values
pl: Wartości można przypisać tylko zmiennym

en: Only {n} access code has been created.|Only {n} access codes have been created.
pl: Utworzono tylko {n} kod dostępu.|Utworzono tylko {n} kodów dostępu.

en: Oops, There was an error deleting the file
pl: Ups, wystąpił błąd przy usuwaniu pliku

en: Open date/time selector
pl: Otwórz kalendarz

en: Open editor
pl: Otwórz edytor

en: Open general survey settings
pl: Otwórz ogólne ustawienia ankiety

en: Open imported theme
pl: Otwórz zaimportowany motyw

en: Open printable view
pl: Otwórz podgląd wydruku

en: Open sharing panel
pl: Otwórz panel udostępniania

en: Open the general survey overview
pl: Otwórz ogólny przegląd ankiety

en: Open the syntax file in SPSS in Unicode mode.
pl: Otwórz plik poleceń w SPSS w trybie Unicode.

en: Open theme editor in new window
pl: Otwórz edytor motywów w nowym oknie

en: Open-access mode:
pl: Tryb dostępu otwartego:

en: OpenStreetMap via MapQuest
pl: OpenStreetMap poprzez MapQuest

en: Operating system
pl: System operacyjny

en: Option
pl: Opcja

en: Option 'Other':
pl: Opcja 'Inne':

en: Optional
pl: Opcjolnalne

en: Optional Question
pl: Pytanie opcjonalne

en: Optional fields:
pl: Pola opcjonalne:

en: Optional modules
pl: Opcjonalne moduły

en: Options
pl: Opcje

en: Or, try out our interactive tutorial tour
pl: Lub sprawdź nasz interaktywny samouczek

en: Order
pl: Kolejność

en: Order - like 3)
pl: Kolejność, np. 3)

en: Ordinal
pl: Porządkowa

en: Organize question group/questions
pl: Organizuj grupy pytań/pytania

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Original value
pl: Pierwotna wartość

en: Other
pl: Inne

en: Other comment
pl: Inny komentarz

en: Other files:
pl: Inne pliki:

en: Other users may edit this participant
pl: Inny użytkownicy mogą edytować tego uczestnika

en: Other:
pl: Inne:

en: Outdated
pl: Przeterminowane

en: Output format
pl: Format wyników

en: Output options
pl: Opcje wyników

en: Overall assessment score
pl: Ogólny wynik oceny

en: Overview
pl: Przegląd

en: Overwrite existing attribute values if a participant already exists?
pl: Czy zastąpić istniejące wartości atrybutu, jeśli uczestnik już istnieje?

en: Overwrite existing auto mapped attribute values if a participant already exists?
pl: Zastąpić istniejące wartości atrybutów automatycznie mapowane, jeśli uczestnik już istnieje?

en: Overwrite existing participant attribute values if a duplicate participant is found?
pl: Czy zastąpić wartości atrybutów uczestnika, jeśli uczestnik się powtarza?

en: Overwrite existing participant attribute values if a participant already exists?
pl: Zastąpić istniejące wartości atrybutów uczestników, jeśli uczestnik już istnieje?

en: Overwrite existing standard field values if a participant already exists?
pl: Zastąpić istniejące wartości pól standardowych, jeśli uczestnik już istnieje?

en: Overwrite existing users
pl: Zastąp istniejących użytkowników

en: Overwrite files with the same name when uploaded, moved or copied through the editor/file-manager
pl: Zastąp pliki o tej samej nazwie podczas przesyłania, przenoszenia lub kopiowania za pomocą edytora/menedżera plików

en: Owner
pl: Właściciel

en: Owner ID
pl: ID właściciela

en: Owner UID
pl: UID właściciela

en: Owner:
pl: Właściciel:

en: Owner?
pl: Właściciel?

en: PDF export
pl: Export do PDF

en: PDF header string (if empty, survey name will be used):
pl: Tekst nagłówka PDF (nazwa badania, jeśli nie zostanie podany):

en: PDF header title (if empty, site name will be used):
pl: Tytuł nagłówka PDF (nazwa strony, jeśli nie zostanie podany):

en: PDF questions in bold:
pl: Pytania w PDF pogrubione:

en: PHP GD library
pl: Biblioteka PHP GD

en: PHP LDAP library
pl: Biblioteka PHP LDAP

en: PHP PDO driver library
pl: Biblioteka sterowników PHP PDO

en: PHP Sodium library [data encryption]
pl: Biblioteka PHP Sodium [szyfrowanie danych]

en: PHP imap library
pl: Biblioteka PHP imap

en: PHP mbstring library
pl: Biblioteka PHP mbstring

en: PHP version
pl: Wersja PHP

en: PHP version is only %s
pl: Wersja PHP to tylko %s

en: PHP version required:
pl: Wymagana wersja PHP:

en: PHP zip library
pl: Biblioteka PHP zip

en: PHP zlib library
pl: Biblioteka PHP zlib

en: PHP/PECL JSON library
pl: Biblioteka PHP/PECL JSON

en: PHP_CURL library not loaded
pl: Biblioteka PHP_CURL nie jest załadowana

en: Packages To Load
pl: Pakiety do załadowania

en: Pad a string to a certain length with another string
pl: Uzupełnij łańcuch do określonej długości innym łańcuchem

en: Page format:
pl: Format strony:

en: Page orientation:
pl: Orientacja strony:

en: Panel integration
pl: Integracja z panelem

en: Papiamento (Curaçao & Bonaire)
pl: Papiamento (Curaçao i Bonaire)

en: Parameter
pl: Parametr

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Parent group
pl: Grupa nadrzędna

en: Parent menu?
pl: Menu nadrzędne?

en: Parent user
pl: Użytkownik nadrzędny

en: Partial
pl: Częściowe

en: Partial (saved) responses
pl: Częściowe odpowiedzi (zapisane)

en: Partial:
pl: Częściowe:

en: Participant
pl: Uczestnik

en: Participant ID
pl: ID uczestnika

en: Participant attribute descriptions were successfully updated.
pl: Zaktualizowano opisy atrybutów uczestników.

en: Participant attribute: %s
pl: Atrybut uczestnika: %s

en: Participant attributes to create
pl: Atrybuty uczestnika do utworzenia

en: Participant control
pl: Kontrola uczestników

en: Participant deleted
pl: Usunięto uczestnika

en: Participant fields
pl: Pola uczestników

en: Participant may save and resume later:
pl: Uczestnicy mogą zapisywać i powracać do odpowiedzi:

en: Participant removed from sharing
pl: Zakończono udostępnianie uczestnika

en: Participant settings
pl: Ustawienia uczestników

en: Participant share deleted
pl: Usunięto udostępnianie uczestnika

en: Participant shared.
pl: Uczestnik udostępniony.

en: Participant successfully added
pl: Dodano uczestnika

en: Participant successfully updated
pl: Zaktualizowano uczestnika

en: Participant table already exist for this survey.
pl: Tabela uczestników tej ankiety już istnieje.

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: Participants can save partially finished surveys
pl: Uczestnicy mogą zapisywać częściowo wypełnione ankiety.

en: Participants may print answers:
pl: Uczestnicy mogą drukować odpowiedzi:

en: Participants owned by you
pl: Twoi uczestnicy

en: Participants shared with you
pl: Uczestnicy udostępniani tobie

en: Participants you have shared
pl: Uczestnicy udostępniani przez ciebie

en: Pashto
pl: Paszto

en: Password
pl: Hasło

en: Password must be at least %d character long|Password must be at least %d characters long
pl: Hasło musi mieć długość co najmniej %d znak|Hasło musi mieć długość co najmniej %d znaków

en: Password must be at most %d character long|Password must be at most %d characters long
pl: Hasło musi mieć długość co najwyżej %d znak|Hasło musi mieć długość co najwyżej %d znaków

en: Password must include at least %d lowercase letter|Password must include at least %d lowercase letters
pl: Hasło musi zawierać co najmniej %d małą literę|Hasło musi zawierać co najmniej %d małych liter

en: Password must include at least %d number|Password must include at least %d numbers
pl: Hasło musi zawierać co najmniej %d liczbę|Hasło musi zawierać co najmniej %d liczb

en: Password must include at least %d special character|Password must include at least %d special characters
pl: Hasło musi zawierać co najmniej %d znak specjalny|Hasło musi zawierać co najmniej %d znaków specjalnych

en: Password must include at least %d uppercase letter|Password must include at least %d uppercase letters
pl: Hasło musi zawierać co najmniej %d dużą literę|Hasło musi zawierać co najmniej %d dużych liter

en: Password safety
pl: Bezpieczeństwo hasła

en: Password warning
pl: Ostrzeżenie o haśle

en: Password:
pl: Hasło:

en: Passwords do not match
pl: Hasła do siebie nie pasują

en: Passwords do not match!
pl: Hasła do siebie nie pasują.

en: Passwords does not fulfill minimum requirement:
pl: Hasła nie spełniają minimalnych wymagań:

en: Path
pl: Ścieżka

en: Percentage
pl: Procent

en: Percentage of total:
pl: Procent ogółu:

en: Permission
pl: Zezwolenie

en: Permission level
pl: Poziom uprawnień

en: Permission level?
pl: Poziom uprawnień?

en: Permission role %s
pl: Rola uprawnień %s

en: Permission roles
pl: Role uprawnień

en: Permission to activate/deactivate a survey
pl: Uprawnienia do aktywacji/dezaktywacji badania

en: Permission to create participants in the central participants database (for which all permissions are automatically given) and view, update and delete participants from other users
pl: Uprawnienie do tworzenia uczestników w centralnej bazie uczestników (którym wszystkie uprawnienia są przyznane automatycznie) oraz przeglądu, aktualizacji i usuwania uczestników innych użytkowników

en: Permission to create surveys (for which all permissions are automatically given) and view, update and delete surveys from other users
pl: Uprawnienie do tworzenia ankiet (do których wszystkie uprawnienia są przyznane automatycznie) oraz przeglądu, aktualizacji oraz usuwania ankiet od innych użytkowników

en: Permission to create(data entry)/view/update/delete/import/export responses
pl: Uprawnienia do tworzenia (wprowadzania danych)/podglądu/aktualizacji/usuwania/importu/eksportu odpowiedzi

en: Permission to create, view, update and delete user groups
pl: Uprawnienie do tworzenia, przeglądu, aktualizacji i usuwania grup użytkowników

en: Permission to create, view, update and delete users
pl: Uprawnienie do tworzeniu, przeglądu, aktualizacji i usuwania użytkowników

en: Permission to create, view, update, delete, export and import label sets/labels
pl: Uprawnienie do tworzenia, przeglądu, aktualizacji, usuwania, eksportu i importu zestawów etykiet i etykiet

en: Permission to create, view, update, delete, export and import templates
pl: Uprawnienie do tworzenia, przeglądu, aktualizacji, usuwania, eksportu i importu szablonów

en: Permission to create/update/delete/import/export participants
pl: Uprawnienia do tworzenia/aktualizacji/usuwania/importu/eksportu uczestników

en: Permission to create/view/update/delete assessments rules for a survey
pl: Uprawnienia do tworzenia/podglądu/aktualizacji/usuwania reguł oceniania w badaniu

en: Permission to create/view/update/delete quota rules for a survey
pl: Uprawnienia do tworzenia/podglądu/aktualizacji/usuwania reguł kwot w badaniu

en: Permission to create/view/update/delete/import/export the questions, groups, answers & conditions of a survey
pl: Uprawnienia do tworzenia/podglądu/aktualizacji/usuwania/importu/eksportu pytań, grup, odpowiedzi i warunków w badaniu

en: Permission to delete a survey
pl: Zgoda na usunięcie badania

en: Permission to modify survey security settings
pl: Uprawnienia do modyfikacji ustawień bezpieczeństwa badania

en: Permission to view & update the translations using the quick-translation feature
pl: Uprawnienia do podglądu i aktualizacji tłumaczeń z użyciem funkcji szybkiego przekładu

en: Permission to view and update global settings & plugins and to delete and import plugins
pl: Uprawnienie do przeglądu i aktualizacji ustawień globalnych i wtyczek oraz usuwania i importu wtyczek

en: Permission to view statistics
pl: Uprawnienia do przeglądu statystyk

en: Permission to view/update the survey settings including survey participants table creation
pl: Uprawnienia do przeglądania/aktualizowania ustawień ankiety, w tym tworzenia tabeli uczestników badania

en: Permission to view/update the survey text elements, e.g. survey title, survey description, welcome and end message
pl: Uprawnienia do podglądu/aktualizacji elementów tekstowych ankiety, np. tytułu, opisu, wiadomości powitalnej i końcowej

en: Permission?
pl: Uprawnienia?

en: Permissions were successfully updated.
pl: Uprawnienia zostały zaktualizowane.

en: Persian
pl: Perski

en: Pie chart
pl: Wykres kołowy

en: Place questions into a specified randomization group, all questions included in the specified group will appear in a random order
pl: Umieść pytania w określonej grupie randomizacji, wszystkie pytania w określonej grupie pojawią się w porządku losowym

en: Placeholder answer
pl: Tekst zastępczy odpowiedzi

en: Placeholder fields
pl: Pola symbolu zastępczego

en: Please %s check your settings %s.
pl: Proszę %s sprawdzić ustawienia %s.

en: Please <a href="%s">log in</a>.
pl: Proszę się<a href="%s">zalogować</a>.

en: Please add at least two answer options to proceed.
pl: Proszę dodać co najmniej dwa warianty odpowiedzi, aby przejść dalej.

en: Please add at least two subquestions
pl: Proszę dodać co najmniej dwa subpytania

en: Please be aware that your answers will not be saved, because the survey isn't active yet.
pl: Pamiętaj, proszę, że twoje odpowiedzi nie zostaną zapisane, ponieważ ankieta nie jest jeszcze aktywna.

en: Please be careful - if you delete default entries you may not be able access some parts of the application.
pl: Należy zachować ostrożność - jeśli usuniesz domyślne pozycje, niektóre części aplikacji mogą nie być dostępne.

en: Please be patient and try again in about 5 minutes.
pl: Prosimy o cierpliwość i spróbowanie ponownie za około 5 minut.

en: Please be patient until you are forwarded to the final URL.
pl: Proszę czekać na przekierowanie do finalnego URL.

en: Please be very careful.
pl: Prosimy o rozwagę.

en: Please buy a new one!
pl: Proszę kupić nowy!

en: Please change the directory permissions of the folder %s in order to preview themes.
pl: W celu podglądu motywów, proszę zmienić uprawnienia dostępu do folderu %s.

en: Please check any problems above and then proceed to the final step.
pl: Sprawdź ewentualne problemy i przejdź do ostatniego kroku.

en: Please check at least one box per row.
pl: Proszę zaznaczyć przynajmniej jedną opcję w każdym wierszu.

en: Please check at least one item.
pl: Proszę zaznaczyć przynajmniej jedną opcję.

en: Please check the directory permissions.
pl: Sprawdź prawa dostępu do katalogów.

en: Please check the format of your answer.
pl: Proszę sprawdzić format swojej odpowiedzi.

en: Please check the matching combinations.
pl: Proszę sprawdzić pasujące kombinacje.

en: Please check these settings now:
pl: Proszę sprawdzić te ustawienia:

en: Please choose
pl: Wybierz

en: Please choose *all* that apply:
pl: Proszę wybrać wszystkie, które pasują

en: Please choose *only one* of the following:
pl: Proszę wybrać jedną odpowiedź z poniższych:

en: Please choose all that apply and provide a comment:
pl: Proszę wybrać wszystkie pasujące odpowiedzi oraz dodać komentarz

en: Please choose at least %s items.
pl: Proszę wybrać co najmniej %s pozycji.

en: Please choose no more than %s items.
pl: Proszę wybrać nie więcej niż %s pozycji.

en: Please choose one option.
pl: Proszę wybrać jedną opcję.

en: Please choose the appropriate response for each item:
pl: Proszę wybrać odpowiednią odpowiedź przy każdej pozycji:

en: Please choose the label sets you want to export:
pl: Proszę wybrać zestawy etykiet do eksportu:

en: Please choose...
pl: Wybierz...

en: Please click and drag the slider handles to enter your answer.
pl: Proszę kliknąć i przesunąć uchwyt suwaka, aby wprowadzić odpowiedź.

en: Please complete all parts of the date.
pl: Proszę wypełnić wszystkie części daty!

en: Please complete all parts.
pl: Prosimy udzielić odpowiedzi na wszystkie części.

en: Please confirm
pl: Proszę potwierdzić

en: Please confirm that you want to opt out of this survey by clicking the button below.
pl: Proszę potwierdzić rezygnację z udziału w tym badaniu klikając poniższy przycisk.

en: Please confirm the access code by answering the security question below and click 'Continue'.
pl: Proszę zatwierdzić kod dostępu odpowiadając na pytanie bezpieczeństwa i kliknąć 'Dalej'.

en: Please confirm the access code by answering the security question below and click continue.
pl: Potwierdź otrzymany kod dostępu odpowiadając na poniższe pytanie bezpieczeństwa i kliknij "Dalej".

en: Please confirm you want to clear your response?
pl: Proszę potwierdzić, czy chcesz usunąć swoje odpowiedzi?

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
pl: Informacji udziela %s ( %s ).

en: Please contact %s to report this problem.
pl: Skontaktuj się z %s, aby zgłosić ten problem.

en: Please contact the LimeSurvey team.
pl: Proszę skontaktować się z zespołem LimeSurvey.

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
pl: Proszę się skontaktować z administratorem LimeSurvey w celu uzyskania hasła.

en: Please continue with populating the database.
pl: Proszę kontynuować, aby zapełnić bazę danych.

en: Please do a backup of the menu entries you want to keep.
pl: Prosimy wykonać kopię zapasową pozycji menu, które chcesz zachować.

en: Please do a backup of the menus you want to keep.
pl: Proszę wykonać kopię zapasową tych menu, które chcesz zachować.

en: Please do not repeat the request without modifications.
pl: Proszę nie powtarzać tego samego żądania bez modyfikacji.

en: Please enter a date:
pl: Proszę wprowadzić datę

en: Please enter only numbers.
pl: Proszę wpisać tylko liczby.

en: Please enter the database settings you want to use for LimeSurvey:
pl: Proszę wybrać ustawienia bazy danych do LimeSurvey:

en: Please enter the name for the new theme:
pl: Proszę wpisać nazwę nowego motywu:

en: Please enter your comment here
pl: Proszę tu wpisać komentarz

en: Please explain something in detail:
pl: Proszę wyjaśnić coś szczegółowo:

en: Please fax your completed survey to:
pl: Wyślij wypełnioną ankietę na numer faksu:

en: Please fill in %s answers
pl: Podaj %s odpowiedzi

en: Please fill in at least %s answers
pl: Podaj co najmniej %s odpowiedzi

en: Please fill in at least one answer
pl: Podaj co najmniej jedną odpowiedź

en: Please fill in at most %s answers
pl: Podaj co najwyżej %s odpowiedzi

en: Please fill in at most one answer
pl: Podaj co najwyżej jedną odpowiedź

en: Please fill in from %s to %s answers.
pl: Proszę wypełnić od %s do %s odpowiedzi.

en: Please first update to Version 2.6.4 or any later 2.x version before you update to Version 3.x.
pl: Przed aktualizacją do wersji 3.x wykonaj aktualizację do wersji 2.6.4 lub innej późniejszej wersji 2.x.

en: Please fix the following input errors:
pl: Proszę poprawić następujące błędy:

en: Please fix this error in your database and try again
pl: Proszę poprawić ten błąd w bazie danych i spróbować ponownie

en: Please have patience and retry in 30 minutes. Thank you for your understanding.
pl: Prosimy o cierpliwość i ponowną próbę za 30 minut. Dziękujemy za zrozumienie.

en: Please log in first.
pl: Proszę się zalogować.

en: Please make sure that your CSV contains the fields '%s', '%s', '%s', '%s', and '%s'
pl: Upewnij się, że plik CSV zawiera pola '%s', '%s', '%s', '%s' i '%s'

en: Please note that if you delete an incomplete response during a running survey, the participant will not be able to complete it.
pl: Pamiętaj, że jeśli usuniesz niekompletną odpowiedź podczas trwającej ankiety, uczestnik/uczestniczka nie będzie w stanie jej wypełnić.

en: Please note that once responses have collected with this survey and you want to add or remove groups/questions or change one of the settings above, you will need to deactivate this survey, which will move all data that has already been entered into a separate archived table.
pl: Dodawanie lub usuwanie grup lub pytań po wprowadzeniu danych do ankiety wymaga jej dezaktywacji, co spowoduje przeniesienie wszystkich wprowadzonych danych do osobnej archiwalnej tabeli.

en: Please note: This file does not contain any collected responses.
pl: Uwaga: ten plik nie zawiera żadnych zebranych odpowiedzi.

en: Please number each box in order of preference from 1 to
pl: Proszę ponumerować elementy wg stopnia istotności począwszy od 1 do

en: Please put in a valid code. Only letters and numbers are allowed and it has to start with a letter. For example [Question1]
pl: Proszę podać prawidłowy kod. Dozwolone są tylko litery i liczby, a na początku musi być litera. Na przykład [Pytanie1]

en: Please rank all items.
pl: Należy uporządkować wszystkie elementy.

en: Please remember that in order to have a valid code, it must contain only letters and numbers, also please check that it starts with a letter.
pl: Pamiętaj, że prawidłowy kod musi składać się tylko z liter i cyfr i zaczynać się od litery.

en: Please select %s answers
pl: Proszę wybrać %s odpowiedzi

en: Please select a file to import!
pl: Wybierz plik do importu!

en: Please select a language:
pl: Wybierz język:

en: Please select a plugin to install!
pl: Wybierz wtyczkę do zainstalowania!

en: Please select a user first
pl: Proszę najpierw wybrać użytkownika

en: Please select a user group first
pl: Proszę najpierw wybrać grupę użytkowników

en: Please select an answer for each combination.
pl: Proszę wybrać odpowiedź przy każdej kombinacji.

en: Please select at least %s answers
pl: Proszę wybrać co najmniej %s odpowiedzi

en: Please select at least one answer
pl: Proszę wybrać co najmniej jedną odpowiedź

en: Please select at least one file for deletion
pl: Proszę wybrać co najmniej jeden plik do usunięcia

en: Please select at least one file for download
pl: Proszę wybrać co najmniej jeden plik do ściągnięcia

en: Please select at least one item
pl: Proszę wybrać co najmniej jeden element

en: Please select at most %s answers
pl: Proszę wybrać co najwyżej %s odpowiedzi

en: Please select at most one answer
pl: Proszę wybrać co najwyżej jedną odpowiedź

en: Please select filters and click on the "View statistics" button to generate the statistics.
pl: W celu wygenerowania statystyk, proszę wybrać filtry i kliknąć przycisk "Pokaż statystyki".

en: Please select from %s to %s answers.
pl: Proszę wybrać od %s do %s odpowiedzi.

en: Please select one answer
pl: Proszę wybrać jedną odpowiedź

en: Please select the 'Array'-type.
pl: Proszę wybrać typ 'Tabela'.

en: Please select your preferred language:
pl: Proszę wybrać preferowany język:

en: Please solve the following equation:
pl: Proszę rozwiązać następujące równanie:

en: Please submit by %s
pl: Prosimy wypełnić ankietę przed %s

en: Please type in a code that consists only of letters and numbers, and doesn't start with a number.
pl: Proszę wpisać kod składający się tylko z liter i cyfr, nie zaczynający się od cyfry.

en: Please type in the new theme name above.
pl: Proszę powyżej wpisać nową nazwę motywu.

en: Please upload %s files
pl: Proszę przesłać %s plików

en: Please upload %s more file(s).
pl: Proszę przesłać %s więcej plików.

en: Please upload at least %s files
pl: Proszę przesłać co najmniej %s plików

en: Please upload at least one file
pl: Proszę przesłać co najmniej jeden plik

en: Please upload at most %s files
pl: Proszę przesłać co najwyżej %s plików

en: Please upload at most one file
pl: Proszę przesłać co najwyżej jeden plik

en: Please upload between %s and %s files
pl: Proszę przesłać od %s do %s plików

en: Please upload one file
pl: Proszę przesłać jeden plik

en: Please use the survey navigation buttons or index.  It appears you attempted to use the browser back button to re-submit a page.
pl: Proszę wykorzystać przyciski nawigacyjne ankiety lub indeks. Wygląda, że próbowano użyć przycisku wstecz przeglądarki do ponownego otwarcia strony.

en: Please verify the following information before continuing with the database upgrade:
pl: Proszę sprawdzić te informacje przed dalszą aktualizacją bazy danych;

en: Please visit %s to download the update.
pl: Odwiedź stronę %s, aby pobrać aktualizację.

en: Please wait, loading data...
pl: Proszę czekać, ładowanie danych...

en: Please write your answer here:
pl: Proszę wpisać odpowiedź tutaj:

en: Please write your answer(s) here:
pl: Proszę wpisać odpowiedź/odpowiedzi tutaj:

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Plugin %s didn't exist, settings not imported
pl: Nie ma wtyczki %s, nie importowano ustawień

en: Plugin '%s' does already exist.
pl: Wtyczka '%s' już istnieje.

en: Plugin error
pl: Błąd wtyczki

en: Plugin is not active
pl: Wtyczka nie  jest aktywna

en: Plugin is not compatible with your LimeSurvey version.
pl: Wtyczka nie jest kompatybilna z twoją wersją LimeSurvey.

en: Plugin load error
pl: Błąd ładowania wtyczki

en: Plugin manager
pl: Menedżer wtyczek

en: Plugin manager - scanned files
pl: Menedżer wtyczek - skanowane pliki

en: Plugin settings:
pl: Ustawienia wtyczki:

en: Plugin uninstalled.
pl: Odinstalowano wtyczkę.

en: Plugin was activated.
pl: Wtyczka aktywowana.

en: Plugin was deactivated.
pl: Wtyczka dezaktywowana.

en: Plugin was installed.
pl: Zainstalowano wtyczkę.

en: Plugin:
pl: Wtyczka:

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Polar chart
pl: Wykres biegunowy

en: PolarArea
pl: Biegunowy

en: Polish
pl: Polski

en: Polish (Informal)
pl: Polski (nieformalny)

en: Poorly terminated expression - expected a constant or variable
pl: Słabo zakończone wyrażenie - oczekiwano stałej lub zmiennej

en: Populate database
pl: Wypełnij bazę danych

en: Popup
pl: Wyskakujące

en: Portrait
pl: Pionowa

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Portuguese (Brazilian)
pl: Portugalski (Brazylia)

en: Position
pl: Pozycja

en: Position:
pl: Pozycja:

en: Position?
pl: Pozycja?

en: Pre-installation check
pl: Kontrola przed instalacją

en: Pre-installation check for LimeSurvey
pl: Kontrola LimeSurvey przed instalacją

en: Pre-mapped attributes
pl: Wstępnie zmapowane atrybuty

en: Predefined
pl: Zdefiniowane

en: Predefined label sets
pl: Predefiniowane zestawy etykiet

en: Predefined label sets...
pl: Predefiniowane zestawy odpowiedzi...

en: Prefix for list items
pl: Prefiks listy pozycji

en: Prefix for the users (a random value will be appended)
pl: Prefiks dla użytkowników (zostanie dodana losowa wartość)

en: Prefix|Suffix for dropdown lists
pl: Prefiks|Sufiks dla listy rozwijanej

en: Preselected question type:
pl: Wstępnie wybrany typ pytania:

en: Present answer options in reverse order
pl: Prezentuj odpowiedzi w odwrotnej kolejności

en: Present as text input boxes instead of dropdown lists
pl: Pokaż jako pola tekstowe zamiast list rozwijanych

en: Present dropdown control(s) instead of list of radio buttons
pl: Użyj rozwijanych pól zamiast listy przycisków radio

en: Present subquestions/answer options in random order
pl: Pokaż subpytania/opcje odpowiedzi w porządku losowym

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Presentation & navigation
pl: Wygląd i nawigacja

en: Presentation & navigation settings
pl: Ustawienia wyglądu i nawigacji

en: Preserve response IDs
pl: Zachowaj identyfikatory odpowiedzi

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview conversion of conditions to ExpressionScript
pl: Podgląd konwersji warunków do ExpressionScript

en: Preview current group
pl: Pokaż tę grupę

en: Preview image
pl: Podgląd obrazu

en: Preview in
pl: Podgląd w

en: Preview question
pl: Podgląd pytania

en: Preview question group
pl: Podgląd grupy pytań

en: Preview question type
pl: Podgląd typu pytania

en: Preview survey
pl: Podgląd ankiety

en: Preview:
pl: Podgląd:

en: Previous
pl: Wstecz

en: Previous answer fields
pl: Poprzednie pola odpowiedzi

en: Previous century
pl: Poprzedni wiek

en: Previous decade
pl: Poprzednia dekada

en: Previous month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Previous questions
pl: Poprzednie pytania

en: Previous session is set to be finished.
pl: Poprzednia sesja wygasła.

en: Previous year
pl: Poprzedni rok

en: Print answers
pl: Drukuj odpowiedzi

en: Print your answers.
pl: Wydrukuj odpowiedzi

en: Printable survey
pl: Ankieta do druku

en: Printable survey (*.html)
pl: Ankieta do druku (*.html)

en: Prior to 16
pl: przed 16

en: Privacy policy error text:
pl: Tekst błędu polityki prywatności:

en: Privacy policy label text:
pl: Tekst etykiety polityki prywatności:

en: Privacy policy text:
pl: Tekst polityki prywatności:

en: Pro tip: The subquestion may even contain HTML code.
pl: Podpowiedź: to subpytanie może zwierać nawet kod HTML.

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Progress
pl: Etapy

en: Public statistics:
pl: Publiczne statystyki:

en: Publication & access
pl: Publikacja i dostęp

en: Publication & access control
pl: Publikacja i dostęp

en: Publication & access control settings
pl: Ustawienia publikacji i kontroli dostępu

en: Publication and access settings
pl: Ustawienia publikacji i dostępu

en: Publish API on /admin/remotecontrol:
pl: Publikuj API w /admin/remotecontrol:

en: Punjabi
pl: Pendżabski

en: Q1 and Q3 calculated using %s
pl: Q1 i Q3 obliczane przy użyciu %s

en: Question
pl: Pytanie

en: Question ID
pl: ID pytania

en: Question Theme has been sucessfully converted to LimeSurvey 4
pl: Motyw pytania został pomyślnie przekształcony na LimeSurvey 4

en: Question Type:
pl: Typ pytania:

en: Question animation
pl: Animacja pytań

en: Question attribute
pl: Atrybut pytania

en: Question attributes
pl: Atrybuty pytania

en: Question attributes:
pl: Atrybuty pytań:

en: Question background color
pl: Kolor tła pytania

en: Question borders
pl: Obramowania pytania

en: Question by Question
pl: Pytanie po pytaniu

en: Question by question
pl: Pytanie po pytaniu

en: Question by question mode not yet supported.
pl: Tryb pytanie po pytaniu nie jest jeszcze obsługiwany.

en: Question cannot be stored. Please check the answer options for duplicates or empty codes.
pl: Nie można zapisać pytania. Sprawdź, czy opcje odpowiedzi się nie powtarzają lub nie brakuje kodów.

en: Question cannot be stored. Please check the subquestion codes for duplicates or empty codes.
pl: Nie można zapisać pytania. Sprawdź, czy kody subpytań się nie powtarzają lub nie brakuje kodów.

en: Question code
pl: Kod pytania

en: Question code %s was updated to %s.
pl: Kod pytania %s został zaktualizowany do %s.

en: Question code & question text
pl: Kod i tekst pytania

en: Question code / ID
pl: Kod pytania / ID

en: Question code:
pl: Kod pytania:

en: Question codes must be unique.
pl: Kody pytań muszą być różne.

en: Question codes must start with a letter and may only contain alphanumeric characters.
pl: Kody pytań muszą mieć na początku literę i mogą się składać wyłącznie ze znaków alfanumerycznych.

en: Question codes were successfully regenerated.
pl: Powtórnie wygenerowano kody pytań.

en: Question could not be created with error on %s: %s
pl: Nie można utworzyć pytania z błędem w %s: %s

en: Question could not be created.
pl: Nie można utworzyć pytania.

en: Question could not be deleted. There are conditions for other questions that rely on this question. You cannot delete this question until those conditions are removed.
pl: Nie można usunąć pytania. Istnieją warunki w innych pytaniach oparte na tym pytaniu. Nie możesz usunąć tego pytania zanim nie usuniesz tych warunków.

en: Question could not be saved
pl: Nie można zapisać pytania

en: Question could not be updated
pl: Pytanie nie może zostać zaktualizowane

en: Question could not be updated with error on %s: %s
pl: Nie można aktualizować pytania z błędem w %s: %s

en: Question could not be updated.
pl: Nie można aktualizować pytania.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions  before you can change the type of this question.
pl: Nie można aktualizować pytania. Istnieją warunki w innych pytaniach, które się odwołują do odpowiedzi na to pytanie i zmiana typu spowoduje problemy. Musisz usunąć te warunki zanim zmienisz typ tego pytania.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
pl: Pytanie nie może zostać zaktualizowane. W innych pytaniach istnieją powiązania z tym pytaniem. Zmiana typu niniejszego pytania wymaga wpierw usunięcia tych powiązań.

en: Question creation failed - input was malformed or invalid
pl: Nie utworzono pytania, dane wejściowe są wadliwe lub nieprawidłowe

en: Question explorer
pl: Eksplorator pytań

en: Question group
pl: Grupa pytań

en: Question group description
pl: Opis grupy pytań

en: Question group editor
pl: Edytor grup pytań

en: Question group import is complete.
pl: Import grupy pytań zakończony.

en: Question group import summary
pl: Podsumowanie importu grupy

en: Question group name
pl: Nazwa grupy pytań

en: Question group overview
pl: Przegląd grup pytań

en: Question group successfully saved.
pl: Grupa pytań została zapisana.

en: Question group successfully stored
pl: Grupa pytań została zapisana

en: Question group:
pl: Grupa pytań:

en: Question groups
pl: Grupy pytań

en: Question groups in this survey
pl: Grupy pytań tej ankiety

en: Question has been stored, but an error happened:
pl: Zapisano pytanie, ale wystąpił błąd:

en: Question help
pl: Pomoc do pytania

en: Question id
pl: ID pytania

en: Question id (qid) : '%s' is already in use.
pl: Identyfikator pytania (qid): '%s' jest już wykorzystany.

en: Question import is complete.
pl: Import pytań zakończony.

en: Question import summary
pl: Podsumowanie importu pytań

en: Question imported successfully
pl: Pytanie zostało zaimportowane

en: Question in language %s could not be created with error on %s: %s
pl: Nie można utworzyć pytania w języku %s z błędem w %s: %s

en: Question in language %s could not be created.
pl: Nie można utworzyć pytania w języku %s.

en: Question index
pl: Indeks pytania

en: Question is added to target (result is set to database default value).
pl: Pytanie dodane do miejsca docelowego (z domyślną wartością bazy danych).

en: Question is moved to another group (result is imported correctly).
pl: Pytanie przeniesione do innej grupy (będzie importowane poprawnie).

en: Question is removed from target (result is ignored).
pl: Pytanie usunięte z miejsca docelowego (będzie ignorowane).

en: Question list
pl: Lista pytań

en: Question not found
pl: Brak pytania

en: Question preview
pl: Podgląd pytania

en: Question quick actions
pl: Szybkie operacje na pytaniu

en: Question selection
pl: Wybór pytania

en: Question selector mode
pl: Tryb wyboru pytania

en: Question shadow
pl: Cień pytania

en: Question successfully copied
pl: Skopiowano pytanie

en: Question successfully saved.
pl: Pytanie zostało zapisane.

en: Question successfully stored
pl: Zapisano pytanie

en: Question summary
pl: Podsumowanie pytania

en: Question template
pl: Szablon pytania

en: Question text
pl: Tekst pytania

en: Question theme
pl: Motyw pytań

en: Question theme could not be converted to LimeSurvey 4 standard. Reason: No matching core theme with the name %s could be found
pl: Motywu pytania nie można przekształcić na standard LimeSurvey 4. Powód: Nie ma pasującego bazowego motywu o nazwie %s

en: Question theme:
pl: Motyw pytania:

en: Question themes
pl: Motywy pytań

en: Question themes:
pl: Motywy pytań:

en: Question time
pl: Czas pytania

en: Question title
pl: Tytuł pytania

en: Question type
pl: Typ pytania

en: Question type is being extended and cannot be uninstalled
pl: Typ pytania ma rozszerzenie i nie można go odinstalować

en: Question type is used in a Survey and cannot be uninstalled
pl: Typ pytania jest używany w ankiecie i nie można go odinstalować

en: Question type selector:
pl: Sposób wyboru rodzaju pytania:

en: Question type:
pl: Typ pytania:

en: Question update failed, input array malformed or invalid
pl: Aktualizacja pytania nie powiodła się, tablica wejściowa jest wadliwa lub nieprawidłowa

en: Question validation equation
pl: Równanie walidacji pytania

en: Question validation tip
pl: Podpowiedź walidacyjna pytania

en: Question was successfully added.
pl: Dodano pytanie.

en: Question was successfully deleted.
pl: Pytanie zostało usunięte.

en: Question was successfully saved.
pl: Pytanie zostało zapisane.

en: Question:
pl: Treść pytania:

en: Question:
pl: Pytanie:

en: Questions
pl: Pytania

en: Questions in group:
pl: Pytania w grupie:

en: Questions in this survey
pl: Pytania w tej ankiecie

en: Questions with conditions to this group
pl: Pytania powiązane z tą grupą

en: Quick CSV report
pl: Krótki raport CSV

en: Quick actions
pl: Szybkie działania

en: Quick add
pl: Dodaj od razu

en: Quick add...
pl: Szybko dodaj...

en: Quick edit
pl: Szybka edycja

en: Quick menu
pl: Menu podręczne

en: Quick statistics
pl: Statystyka

en: Quick translation
pl: Szybkie tłumaczenie

en: Quick-add answers
pl: Szybkie dodawanie odpowiedzi

en: Quick-add conditions
pl: Szybie dodawanie warunków

en: Quick-add subquestion or answer items
pl: Szybko dodaj subpytanie lub kategorie odpowiedzi

en: Quick-translation
pl: Szybkie tłumaczenie

en: Quota action
pl: Akcja po osiągnięciu kwoty

en: Quota could not be added!
pl: Nie można dodać kwoty!

en: Quota language settings:
pl: Ustawienia języka kwoty:

en: Quota members
pl: Należący do kwoty

en: Quota members:
pl: Członkowie kwoty:

en: Quota message (%s)
pl: Wiadomość o realizacji kwoty (%s)

en: Quota message:
pl: Wiadomość o wyczerpaniu kwoty:

en: Quota name
pl: Nazwa kwoty

en: Quota name (%s)
pl: Nazwa kwoty (%s)

en: Quota out
pl: Spoza kwoty

en: Quota saved
pl: Zapisano kwotę

en: Quota with ID %s was deleted
pl: Usunięto kwotę z ID %s

en: Quotas
pl: Kwoty

en: Quotas exceeded
pl: Przekroczono kwoty

en: Quote equations
pl: Weź równania w cudzysłów

en: Quote equations for CSV export
pl: Równania eksportowane do CSV weź w cudzysłów

en: Quote equations:
pl: Weź równania w cudzysłów:

en: Quote meta characters
pl: Podaj meta znaki

en: R (data file)
pl: R (plik danych)

en: R (syntax file)
pl: R (plik poleceń)

en: RANK
pl: RANGA

en: RPC interface enabled:
pl: Aktywny interfejs RPC:

en: Radar
pl: Radarowy

en: Radar chart
pl: Wykres radarowy

en: Radio button animation
pl: Animacja przycisków radio

en: Radio list
pl: Lista radio

en: Random Group
pl: Losowa grupa

en: Random order
pl: Porządek losowy

en: Random order:
pl: Porządek losowy:

en: Random password (suggestion):
pl: Losowe hasło (propozycja):

en: Randomization group name
pl: Nazwa grupy randomizacji

en: Randomization group:
pl: Grupa randomizacji:

en: Randomize on each page load
pl: Losowo dla każdej ładowanej strony

en: Range
pl: Zakres

en: Rank %s
pl: Ranguj %s

en: Rank header
pl: Nagłówek rankingu

en: Read
pl: Czytaj

en: Really delete this survey menu entry?
pl: Na pewno usunąć pozycję menu tej ankiety?

en: Really delete this survey menu?
pl: Naprawdę usunąć to menu ankiety?

en: Really restore the default survey menu entries?
pl: Na pewno przywrócić domyślne pozycje menu ankiety?

en: Really restore the default survey menus?
pl: Naprawdę przywrócić domyślne menu ankiet?

en: Reason:
pl: Powód:

en: Recalculates the storage used by all your files in the upload folders
pl: Przelicza pamięć używaną przez wszystkie pliki w folderach przesyłania

en: Recommended
pl: Zalecane

en: Record Deleted
pl: Rekord usunięty

en: Records displayed:
pl: Liczba elementów na stronie:

en: Records imported
pl: Rekordy zaimportowane

en: Recover your password
pl: Odzyskaj hasło

en: Referrer URL
pl: Odsyłający URL

en: Referrer URL will be saved.
pl: Odsyłający URL będzie zapisywany.

en: Regenerate question codes
pl: Generuj nowe kody pytań

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Registration attachments:
pl: Załączniki rejestracji:

en: Registration email
pl: Email rejestracji

en: Registration email body
pl: E-mail - rejestracja

en: Registration email body:
pl: Treść emaila rejestracyjnego:

en: Registration email subject
pl: Temat emaila rejestracyjnego

en: Registration email subject:
pl: Temat emaila rejestracyjnego:

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Regular update
pl: Aktualizacja zwykła

en: Relative width of checkbox wrapper element
pl: Względna szerokość elementu otaczającego pole wyboru

en: Relative width of the labels
pl: Względna szerokość etykiet

en: Relative width of the text input wrapper element
pl: Względna szerokość elementu otaczającego pole tekstowe

en: Relevance
pl: Relewancja

en: Relevance equation:
pl: Równanie relewancji:

en: Relevance:
pl: Relewancja:

en: Reload URL
pl: Pobieraj URL

en: Reload captcha
pl: Załaduj ponownie captcha

en: Reload image
pl: Załaduj ponownie obrazek

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
pl: Wczytaj ponownie ankietę klikając na poniższy link:

en: Reloading screen. Please wait.
pl: Odświeżanie ekranu. Proszę czekać.

en: Remaining
pl: Pozostało

en: Remaining updates:
pl: Pozostałe aktualizacje:

en: Remember the plus button
pl: Pamiętaj przycisk plus

en: Reminder
pl: Przypomnienie

en: Reminder %s skipped, already sent.
pl: Pominięto przypomnienie %s, było już wysłane.

en: Reminder Email:
pl: Email przypomnienia:

en: Reminder attachments:
pl: Załączniki przypomnienia:

en: Reminder count
pl: Liczba przypomnień

en: Reminder count:
pl: Liczba przypomnień:

en: Reminder email
pl: Email przypomnienia

en: Reminder email body
pl: E-mail - przypomnienie

en: Reminder email body:
pl: Treść emaila przypominającego:

en: Reminder email subject
pl: Temat emaila przypominającego

en: Reminder email subject:
pl: Temat emaila przypomnienia:

en: Reminder sent to:
pl: Wysłano przypomnienie do:

en: Reminder sent?
pl: Wysłano przypomnienie?

en: Reminder status:
pl: Status przypomnienia:

en: Reminder to participate in a survey
pl: Przypomnienie o ankiecie

en: Reminder(s) sent
pl: Wysłane przypomnienia

en: RemoteControl is available using %s for transport and exposes the following functionality:
pl: Zdalne sterowanie jest dostępne przy użyciu %s do transportu i ma następujące funkcjonalności:

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove attachment
pl: Usuń załącznik

en: Remove filters
pl: Usuń filtry

en: Remove from blacklist?
pl: Usunąć z czarnej listy?

en: Remove link
pl: Usuń link

en: Remove text or uncheck checkbox automatically
pl: Automatycznie usuń tekst i zaznaczenie pola wyboru

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Rename this theme to:
pl: Zmień nazwę motywu na:

en: Renewed
pl: Odnowiony

en: Renumber scenarios
pl: Przenumeruj scenariusze

en: Renumber the new record.
pl: Zmień numer nowego rekordu.

en: Reorder
pl: Zmień kolejność

en: Repeat a string
pl: Powtórz łańcuch

en: Repeat headers
pl: Powtarzaj nagłówki

en: Repeat headers every n-th subquestions (Set to 0 to deactivate).
pl: Powtarzaj nagłówki co n subpytań (Ustaw na 0, aby wyłączyć).

en: Repeat new password:
pl: Powtórz nowe hasło:

en: Repeat password:
pl: Powtórz hasło:

en: Repeating headings in array questions every X subquestions:
pl: Powtarzanie nagłówków tabel co X pozycji:

en: Replace
pl: Zastąp

en: Replace all occurrences of the search string with the replacement string
pl: Zastąp wszystkie wystąpienia innym łańcuchem

en: Replace answers in file in the existing record.
pl: Zastąp odpowiedzi w pliku w istniejącym rekordzie.

en: Replace choice header (default: "%s")
pl: Zamień nagłówek wyboru (domyślnie: "%s")

en: Replace existing label set
pl: Zastąp istniejący zestaw etykiet

en: Replace label set?
pl: Zastąpić zestaw etykiet?

en: Replace rank header (default: "%s")
pl: Zamień nagłówek rankingu (domyślnie: "%s")

en: Replace the existing record.
pl: Zastąp istniejący rekord.

en: Replaces the label of the 'Other:' answer option with a custom text
pl: Zastępuje etykietę 'Inne:' tekstem

en: Report and skip the new record.
pl: Raportuj i pomiń nowy rekord.

en: Report bugs
pl: Zgłoś błędy

en: Require at least one digit
pl: Wymaga co najmniej jednej cyfry

en: Require at least one special character
pl: Wymaga co najmniej jednego znaku specjalnego

en: Require at least one uppercase letter
pl: Wymaga co najmniej jednej dużej litery

en: Required
pl: Wymagane

en: Required PHP modules:
pl: Wymagane moduły PHP:

en: Resend access code
pl: Wyślij kod dostępu ponownie

en: Resend login data
pl: Wyślij ponownie dane logowania

en: Resend login data user
pl: Wyślij ponownie dane logowania użytkownika

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset Themes
pl: Zresetuj motywy

en: Reset all your participants to the 'not used' state
pl: Resetuj wszystkich uczestników do stanu 'niewykorzystani'

en: Reset answers and participants completed state
pl: Resetuj odpowiedzi i status ukończenia ankiety przez uczestnika

en: Reset completed responses to the incomplete state
pl: Resetuj ukończone odpowiedzi do stanu nieukończonych

en: Reset conditions
pl: Resetuj warunki

en: Reset conditions?
pl: Zresetować warunki?

en: Reset load error for plugin %d
pl: Resetuj błąd ładowania wtyczki %d

en: Reset now
pl: Zresetuj teraz

en: Reset response start ID?
pl: Resetować początkowy ID?

en: Reset start/end date/time?
pl: Resetować datę/czas rozpoczęcia/zakończenia?

en: Reset theme
pl: Zresetuj motyw

en: Reset this template
pl: Resetuj ten szablon

en: Reset this theme
pl: Resetuj motyw

en: Reset to default
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: Reset to default boxes
pl: Resetuj do domyślnych ramek

en: Reset to default settings:
pl: Resetuj do ustawień domyślnych:

en: Resolve all issues
pl: Rozwiąż wszystkie problemy

en: Resources
pl: Zasoby

en: Resources Import Summary
pl: Podsumowanie importu zasobów.

en: Resources import summary
pl: Podsumowanie importu zasobów

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Response ID
pl: ID odpowiedzi

en: Response data (Attention: Doesn't include files uploaded in a file upload question. These have to be exported separately.)
pl: Odpowiedzi (Uwaga: nie obejmują plików przesłanych w pytaniu służącym do ładowania plików). Te należy wyeksportować osobno).

en: Response data file (*.csv,*.vv,*.txt) (maximum size: %d MB):
pl: Plik odpowiedzi (*.csv,*.vv,*.txt) (maksymalna wielkość: %d MB):

en: Response filters
pl: Filtry odpowiedzi

en: Response import summary
pl: Podsumowanie importu odpowiedzi

en: Response submission for survey {SURVEYNAME}
pl: Wypełniono ankietę {SURVEYNAME}

en: Response submission for survey {SURVEYNAME} with results
pl: Wypełniono ankietę {SURVEYNAME} - wyniki

en: Response summary
pl: Podsumowanie odpowiedzi

en: Response(s) deleted.
pl: Usunięto odpowiedź(i).

en: Responses
pl: Odpowiedzi

en: Responses & statistics
pl: Odpowiedzi i statystyki

en: Responses and participants have been re-opened.
pl: Ponownie otwarto odpowiedzi i uczestników.

en: Responses and statistics
pl: Odpowiedzi i statystyki

en: Responses containing
pl: Odpowiedzi zawierające

en: Responses to this survey are NOT anonymized.
pl: Odpowiedzi NIE są anonimowe.

en: Responses to this survey are anonymized.
pl: Ankieta przechowuje odpowiedzi anonimowo.

en: Responses will be date stamped.
pl: Odpowiedzi będą datowane.

en: Responses will have the IP address anonymized.
pl: Adresy IP odpowiedzi będą zanonimizowane.

en: Responses will have the IP address logged.
pl: W odpowiedziach zostanie zarejestrowany adres IP.

en: Responses will have their referring URL logged.
pl: Włączone zapisywanie odsyłającego URL.

en: Responses will not be date stamped.
pl: Odpowiedzi nie będą znakowane czasem.

en: Responses will not have the IP address anonymized.
pl: Odpowiedzi nie będą miały zanonimizowanego adresu IP.

en: Responses will not have the IP address logged.
pl: Wyłączone przypisywanie adresów IP dla odpowiedzi.

en: Responses will not have their referring URL logged.
pl: Odsyłający URL nie będzie zapisywany.

en: Restart this survey
pl: Zacznij tę ankietę od nowa

en: Restore
pl: Odtwórz

en: Restore options
pl: Opcje odtwarzania

en: Restrict input to integer values
pl: Ogranicz do wartości całkowitych

en: Result
pl: Wynik

en: Results
pl: Wyniki

en: Results from LDAP Query.
pl: Wyniki zapytania LDAP.

en: Resume later
pl: Przełóż na później

en: Return a formatted string
pl: Zwróć sformatowany łańcuch

en: Return a list of retAttr from sgqa1...sgqaN which pass the criteria (cmpAttr op value)
pl: Zwraca listę retAttr od sgqa1...sgqaN, które spełniają kryteria (cmpAttr op value)

en: Return comma-separated list of values
pl: Zwróć listę wartości oddzielanych przecinkiem

en: Return current UNIX timestamp
pl: Zwróć aktualny znacznik czasu UNIX

en: Return part of a string
pl: Zwróć część łańcucha

en: Return to admin home
pl: Powrót do strony administratora

en: Return to label set administration
pl: Powrót do ustawień zestawu etykiet

en: Return to main view
pl: Wróć do głównego widoku

en: Return to plugin list
pl: Wróć do listy wtyczek

en: Return to plugin manager
pl: Wróć do menedżera wtyczek

en: Return to survey
pl: Powrót do ankiety

en: Return to survey administration
pl: Powrót do ustawień głównych

en: Return to survey list
pl: Powrót do listy ankiet

en: Return to theme list
pl: Wróć do listy motywów

en: Returns true if all non-empty responses are unique
pl: Zwraca prawdę, jeśli wszystkie niepuste odpowiedzi są niepowtórzone

en: Returns true(1) if it is a valid date in gregorian calendar
pl: Zwraca prawdę(1), jeśli to poprawna data kalendarza gregoriańskiego

en: Reverse a string
pl: Odwróć łańcuch

en: Reverse answer order
pl: Odwrotna kolejność odpowiedzi

en: Reverse the slider direction
pl: Odwróć kierunek suwaka

en: Reverses the slider direction and repositions the min/max text accordingly.
pl: Odwraca kierunek suwaka i odpowiednio zmienia tekst min/maks.

en: Right to left
pl: Od prawej do lewej

en: Role successfully saved
pl: Zapisano rolę

en: Role updated
pl: Zaktualizowano rolę

en: Role was successfully imported.
pl: Rola została zaimportowana.

en: Roles successfully deleted
pl: Usunięto role

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Root URL:
pl: Źródłowy URL:

en: Round fractions down
pl: Zaokrąglij w dół

en: Round fractions up
pl: Zaokrąglaj ułamki do góry

en: Rounds a number to an optional precision
pl: Zaokrąglij liczby z opcjonalną precyzją

en: Rows
pl: Wiersze

en: Rows & columns
pl: Wiersze i kolumny

en: Russian
pl: Rosyjski

en: SMTP debug mode:
pl: Tryb debugowania SMTP:

en: SMTP debug output:
pl: Wynik debugowania SMTP:

en: SMTP encryption:
pl: Szyfrowanie SMTP:

en: SMTP host:
pl: Host SMTP:

en: SMTP password:
pl: Hasło SMTP:

en: SMTP username:
pl: Użytkownik SMTP:

en: SPSS export scale type
pl: Typ skali w eksporcie do SPSS

en: SPSS version:
pl: Wersja SPSS:

en: SQL CODE THAT FAILED
pl: Kod SQL, który sprawił problem

en: SQL command failed: %s
pl: Błąd polecenia SQL: %s

en: SSL not enforced
pl: Brak wymuszenia SSL

en: Same
pl: Bez zmian

en: Same height for all answer options
pl: Ta sama wysokość dla wszystkich opcji odpowiedzi

en: Same height for lists
pl: Taka sama wysokość list

en: Same origin
pl: To samo źródło

en: Save
pl: Zapisz

en: Save & activate survey
pl: Zapisz i aktywuj badanie

en: Save IP address:
pl: Zapisz adres IP:

en: Save IP address?
pl: Zapisać adres IP?

en: Save Now
pl: Zapisz

en: Save and add a new question
pl: Zapisz i dodaj następne pytanie

en: Save and add group
pl: Zapisz i dodaj grupę

en: Save and add question
pl: Zapisz i dodaj pytanie

en: Save and close
pl: Zapisz i zamknij

en: Save and close now and let's edit the answer options.
pl: Zapisz i zamknij i przejdźmy do edycji wariantów odpowiedzi.

en: Save and new
pl: Zapisz i nowe

en: Save and new group
pl: Zapisz i nowa grupa

en: Save as PDF
pl: Zapisz jako PDF

en: Save as default values
pl: Zapisz jako wartości domyślne

en: Save as label set
pl: Zapisz jako zestaw etykiet

en: Save as label set:
pl: Zapisz jako zestaw etykiet:

en: Save both of them on the R working directory (use getwd() and setwd() on the R command window to get and set it)
pl: Zapisz oba w katalogu roboczym R (użyj getwd() oraz setwd() w oknie poleceń R, aby pobrać i ustawić dane)

en: Save boxes settings
pl: Zapisz ustawienia ramek

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save city
pl: Zapisz miasto

en: Save country
pl: Zapisz państwo

en: Save for further completion by survey user
pl: Zapisz do późniejszego dokończenia przez użytkownika

en: Save postal code
pl: Zapisz kod pocztowy

en: Save question group
pl: Zapisz grupę pytań

en: Save referrer URL:
pl: Zapisz odsyłający URL:

en: Save referrer URL?
pl: Zapisywanie odsyłającego URL?

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Save state
pl: Zapisz stan

en: Save this, then create another:
pl: Zapisz i dodaj następną:

en: Save timings:
pl: Zapisz czasy:

en: Save timings?
pl: Zapisać czasy?

en: Save your unfinished survey
pl: Zapisz niedokończoną ankietę

en: Saved
pl: Zapisane

en: Saved Survey Details
pl: Szczegóły zapisanej ankiety

en: Saved name:
pl: Zapisana nazwa:

en: Saved response deleted.
pl: Zapisana odpowiedź została usunięta.

en: Saved response not found
pl: Nie znaleziono zapisanej odpowiedzi

en: Saved responses
pl: Zapisane odpowiedzi

en: Saved successfully
pl: Zapisano pomyślnie

en: Saving responses is disabled if survey is not activated.
pl: Nie można zapisać odpowiedzi, jeśli ankieta nie jest aktywna.

en: Say hello
pl: Przywitaj się

en: Scale
pl: Skala

en: Scale 1
pl: Skala 1

en: Scale 2
pl: Skala 2

en: Scan files
pl: Skanuj pliki

en: Scan files for available plugins
pl: Skanuj pliki w poszukiwaniu dostępnych wtyczek

en: Scenario
pl: Scenariusz

en: Scope
pl: Zakres

en: Scope:
pl: Zakres:

en: Screen part files:
pl: Pliki segmentów ekranu:

en: Screen:
pl: Ekran:

en: Script
pl: Skrypt

en: Search
pl: Szukaj

en: Search by group name:
pl: Szukaj po nazwie grupy:

en: Search for something...
pl: Szukaj czegoś...

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Second
pl: Sekunda

en: Second choice
pl: Drugi wybór

en: Section
pl: Część

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Security question:
pl: Pytanie bezpieczeństwa:

en: Security update
pl: Aktualizacja bezpieczeństwa

en: Security update!
pl: Aktualizacja zabezpieczeń!

en: Security updates available
pl: Dostępne aktualizacje zabezpieczeń

en: See all Tutorial
pl: Zobacz cały samouczek

en: Seed
pl: Nasienie

en: Select
pl: Wybierz

en: Select ZIP file:
pl: Wybierz plik ZIP:

en: Select additional languages
pl: Wybierz dodatkowe języki

en: Select all
pl: Wybierz wszystkie

en: Select answer:
pl: Wybierz odpowiedź:

en: Select columns
pl: Wybierz kolumny

en: Select columns:
pl: Wybierz kolumny:

en: Select decade
pl: Wybór dekady

en: Select delimiter
pl: Wybierz separator

en: Select file
pl: Wybierz plik

en: Select font:
pl: Wybierz czcionkę:

en: Select icon
pl: Wybierz ikonę

en: Select label set
pl: Wybierz zestaw etykiet

en: Select label set file (*.lsl):
pl: Wybierz plik zestawu etykiet (*.lsl):

en: Select language to add
pl: Wybierz język do dodania

en: Select language...
pl: Wybierz język...

en: Select languages
pl: Wybierz języki

en: Select month
pl: Wybierz miesiąc

en: Select none
pl: Nie wybieraj nic

en: Select plugin ZIP file:
pl: Wybierz plik ZIP wtyczki:

en: Select question
pl: Wybierz pytanie

en: Select question file (*.lsq):
pl: Wybierz plik pytania (*.lsq):

en: Select question group file (*.lsg):
pl: Wybierz plik grupy pytań (*.lsg):

en: Select question type
pl: Wybierz typ pytania

en: Select role to apply to users
pl: Wybierz rolę do przypisania użytkownikom

en: Select role(s):
pl: Wybierz role:

en: Select role-XML file
pl: Wybierz plik XML roli

en: Select survey structure file (*.lss, *.txt) or survey archive (*.lsa) (maximum file size: %01.2f MB)
pl: Wybierz plik struktury ankiety (*.lss, *.txt) lub archiwum badania (*.lsa) (maksymalny rozmiar pliku: %01.2f MB)

en: Select survey to copy:
pl: Wybierz ankietę do skopiowania:

en: Select template ZIP file:
pl: Wybierz archiwum ZIP szablonu:

en: Select the LDAP query you want to run:
pl: Wybierz kwerendę LDAP, którą chcesz uruchomić:

en: Select the type of chart to be displayed
pl: Wybierz typ wykresu

en: Select theme ZIP file:
pl: Wybierz plik ZIP motywu:

en: Select this
pl: Wybierz to

en: Select time
pl: Wybór czasu

en: Select user group to add users to
pl: Wybierz grupę, do której chcesz dodać użytkowników

en: Select variation:
pl: Wybierz wariant:

en: Select which fields to import as attributes with your {n} participant.|Select which fields to import as attributes with your {n} participants.
pl: Wybierz pola, które będą importowane jako atrybuty przy {n} uczestniku.|Wybierz pola, które będą importowane jako atrybuty przy {n} uczestnikach.

en: Select year
pl: Wybór roku

en: Select your theme:
pl: Wybierz swój motyw:

en: Select...
pl: Wybierz...

en: Selected
pl: Wybrany

en: Selected answers
pl: Wybrane odpowiedzi

en: Selected attribute(s)...
pl: Wybrane atrybuty...

en: Selected menu entry/entries...
pl: Wybrane pozycje menu...

en: Selected menu(s)...
pl: Wybrane menu...

en: Selected participant share(s)...
pl: Wybrany uczestnik udostępnia...

en: Selected participant(s)...
pl: Wybrani uczestnicy...

en: Selected question(s)...
pl: Wybrane pytania

en: Selected quota(s)...
pl: Wybrane kwoty...

en: Selected response(s)...
pl: Wybrane odpowiedzi

en: Selected role(s)...
pl: Wybrane role...

en: Selected survey(s)...
pl: Wybrana ankieta (ankiety)...

en: Selected theme(s)...
pl: Wybrane motywy...

en: Selected users(s)...
pl: Wybrani użytkownicy...

en: Selected!
pl: Wybrane!

en: Selected:
pl: Wybrane:

en: Selection
pl: Wybór

en: Seleted
pl: Wybrane

en: Semicolon
pl: Średnik

en: Send
pl: Wyślij

en: Send Invitations
pl: Wyślij zaproszenia

en: Send Reminders
pl: Wyślij przypomnienia

en: Send basic admin notification email to:
pl: Skrótowe powiadomienie na email:

en: Send confirmation emails:
pl: Wyślij emaile z potwierdzeniem:

en: Send detailed admin notification email to:
pl: Szczegółowe powiadomienie na email:

en: Send email invitation
pl: Wyślij zaproszenie

en: Send email invitations
pl: Wyślij zaproszenia

en: Send email reminder
pl: Wyślij przypomnienie

en: Send invitation email to participant ID(s):
pl: Wyślij e-mail z zaproszeniem do uczestników o numerach ID:

en: Send invitations
pl: Wyślij zaproszenia

en: Send me a copy:
pl: Wyślij kopię do mnie:

en: Send reminder to participant ID(s):
pl: Wyślij przypomnienie do uczestników o numerach ID:

en: Send reminders
pl: Wyślij przypomnienia

en: Sending emails to users(sucess/errors):
pl: Wysyłanie wiadomości e-mail do użytkowników (sukces/błędy):

en: Sending invitations...
pl: Wysyłanie zaproszeń...

en: Sending reminders...
pl: Wysyłanie przypomnień...

en: Sending successful
pl: Wysyłano pomyślnie

en: Sep
pl: Wrz

en: Separator used:
pl: Użyty separator:

en: September
pl: Wrzesień

en: Serbian (Cyrillic)
pl: Serbski (cyrylica)

en: Serbian (Latin)
pl: Serbski (łaciński)

en: Server error!
pl: Błąd serwera!

en: Server name & port:
pl: Nazwa i port serwera:

en: Server time:
pl: Czas serwera:

en: Server type:
pl: Typ serwera:

en: Session lifetime for surveys (seconds):
pl: Czas trwania sesji dla ankiet (sekundy):

en: Session writable
pl: Sesja zapisywalna

en: Set "Mandatory" state
pl: Ustaw status "Obowiązkowe"

en: Set "Mandatory" state. Use "Soft" option to allow question to be skipped.
pl: Ustaw jako „Obowiązkowe”. Użyj opcji „Nieostre”, aby umożliwić pominięcie pytania.

en: Set "Other" state
pl: Ustaw status "Inne"

en: Set Access-Control-Allow-Origin header:
pl: Ustaw nagłówek Access-Control-Allow-Origin:

en: Set CSS class
pl: Ustaw klasę CSS

en: Set Survey Rights
pl: Ustaw prawa dostępu do ankiety

en: Set a specific SPSS export scale type for this question
pl: Ustaw typ skali w tym pytaniu właściwy dla eksportu do SPSS

en: Set access code length to:
pl: Ustaw długość kodu dostępu na:

en: Set additional options for survey participants
pl: Ustaw dodatkowe opcje uczestników badania

en: Set below if your questions are shown one at a time, group by group or all on one page.
pl: Poniżej można ustawić pokazywanie pytań pojedynczo, grupami lub wszystkich na jednej stronie.

en: Set conditions
pl: Ustaw warunki

en: Set cookie to prevent repeated participation:
pl: Ustaw cookie, aby zapobiec powtórnemu uczestnictwu:

en: Set equation value
pl: Ustaw wartość równania

en: Set expiry date
pl: Ustaw datę zakończenia

en: Set global permissions for this user
pl: Globalne uprawnienia tego użytkownika

en: Set name:
pl: Podaj nazwę:

en: Set password now?
pl: Ustawić hasło teraz?

en: Set question group
pl: Ustaw grupę pytań

en: Set question group and position
pl: Ustaw grupę i pozycję pytania

en: Set question group for those question
pl: Ustaw grupę pytań tego pytania

en: Set statistics options
pl: Ustaw opcje statystyk

en: Set survey permissions
pl: Ustaw prawa dostępu do badania

en: Set survey theme
pl: Ustaw motyw ankiety

en: Set template permissions for this user
pl: Dostęp użytkownika do szablonów

en: Set the handle shape. 'Custom' is defined in CSS using the Font Awesome font.
pl: Ustaw kształt uchwytu. Kształt użytkownika jest zdefiniowany w CSS z wykorzystaniem czcionki Font Awersome.

en: Set the orientation.
pl: Ustaw orientację.

en: Set the percentage width of the (sub-)question column (1-100)
pl: Ustaw procentową szerokość kolumny (sub)pytania (1-100)

en: Set the percentage width of the answers column (1-100)
pl: Ustaw procentową szerokość kolumny z odpowiedziami (1-100)

en: Set the size to the input or textarea, the input will be displayed with approximately this size in width.
pl: Ustaw rozmiar pola wprowadzania lub tekstowego, wpisywana treść będzie wyświetlana w przybliżeniu w tym rozmiarze.

en: Set this to the IP/net location of your database server. In most cases "localhost" will work. You can force Unix socket with complete socket path.
pl: Wskaż lokalizację IP/sieci twojego serwera bazy danych. W większości przypadków jest to "localhost". Można wymusić pełną ścieżkę gniazda Unix.

en: Set user permissions
pl: Ustaw uprawnienia użytkownika

en: Set your question type.
pl: Ustaw typ pytania.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings & Plugins
pl: Ustawienia i wtyczki

en: Settings for plugin %s
pl: Ustawienia wtyczek %s

en: Settings for this survey group
pl: Ustawienia tej grupy ankiet

en: Share
pl: Udostępnij

en: Share QR-code:
pl: Udostępnij kod QR:

en: Share on Facebook:
pl: Podziel się na Facebooku:

en: Share on Twitter:
pl: Podziel się na Twitterze:

en: Share panel
pl: Panel udostępniania

en: Share participant(s)
pl: Udostępnij uczestników:

en: Share survey
pl: Udostępnij ankietę

en: Share this link
pl: Udostępnij ten link

en: Share this participant
pl: Udostępnij uczestnika

en: Share with all users
pl: Udostępnij wszystkim użytkownikom

en: Share your survey
pl: Udostępnij swoją ankietę

en: Shared by
pl: Udostępniony przez

en: Sharing panel:
pl: Panel udostępniania:

en: Shift-JIS Japanese
pl: Shift-JIS japoński

en: Short free text
pl: Krótki dowolny tekst

en: Short names
pl: Krótkie nazwy

en: Should this attribute be visible on the panel?
pl: Czy ten atrybut powinien być widocznych w panelu?

en: Should we proceed with the delete?
pl: Kontynuować usuwanie?

en: Show
pl: Pokaż

en: Show "No answer":
pl: Pokaż "Brak odpowiedzi":

en: Show "There are X questions in this survey":
pl: Pokaż "W tej ankiecie jest X pytań":

en: Show PHPInfo
pl: Pokaż PHPInfo

en: Show Policy
pl: Pokaż zasady Polityki prywatności

en: Show a HTML list with elements
pl: Pokaż listę HTML z elementami

en: Show a map in the statistics?
pl: Pokazać mapę w statystykach?

en: Show advanced settings
pl: Pokaż ustawienia zaawansowane

en: Show an alert if answers exceeds the number of max answers
pl: Pokaż komunikat, jeśli liczba odpowiedzi przekracza maksymalną liczbę odpowiedzi

en: Show both
pl: Pokaż oba

en: Show comment
pl: Pokaż komentarz

en: Show conditions for this question
pl: Pokaż warunki do tego pytania

en: Show during registration?
pl: Pokazać podczas rejestracji?

en: Show grand total
pl: Pokaż podsumowanie

en: Show grand total for either columns or rows
pl: Pokaż podsumowanie dla kolumn lub wierszy

en: Show graphs in public statistics:
pl: Pokaż wykresy w publicznych statystykach:

en: Show graphs:
pl: Pokaż wykresy:

en: Show group description only
pl: Pokaż tylko opis grupy

en: Show group name and/or group description:
pl: Pokaż nazwę i/lub opis grupy:

en: Show group name only
pl: Pokaż tylko nazwę grupy

en: Show header in answers export PDFs:
pl: Pokaż nagłówek w odpowiedziach eksportowanych do PDF:

en: Show in public statistics
pl: Pokaż w statystykach publicznych

en: Show in public statistics:
pl: Pokaż w publicznych statystykach:

en: Show javascript alert
pl: Pokaż komunikat javascript

en: Show last visited survey and question:
pl: Pokaż ostatnio przeglądaną ankietę i pytanie:

en: Show last..
pl: Pokaż ostatnie...

en: Show less
pl: Pokaż mniej

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Show next..
pl: Pokaż następne...

en: Show next...
pl: Następna strona...

en: Show on-screen keyboard:
pl: Pokaż klawiaturę ekranową:

en: Show policy
pl: Pokaż politykę

en: Show popups
pl: Pokaż wyskakujące okienka

en: Show previous..
pl: Pokaż poprzednie...

en: Show previous...
pl: Poprzednia strona...

en: Show progress bar:
pl: Pokaż pasek postępu:

en: Show question code only
pl: Pokaż tylko kod pytania

en: Show question index / allow jumping:
pl: Pokaż indeks pytań / pozwól na przeskakiwanie:

en: Show question number and/or code:
pl: Pokaż numer i/lub kod pytania:

en: Show question number only
pl: Pokaż tylko numer pytania

en: Show script field:
pl: Pokaż pole skryptu:

en: Show search box on survey list:
pl: Pokaż pole wyszukiwania na liście ankiet:

en: Show start...
pl: Pokaż początek...

en: Show statistics of this question in the public statistics page
pl: Pokaż statystyki tego pytania na stronie statystyk publicznych

en: Show survey list:
pl: Pokaż listę ankiet:

en: Show survey logic file
pl: Pokaz plik logiki ankiety

en: Show survey title in export PDFs:
pl: Pokaż tytuł ankiety w eksportowanych plikach PDF:

en: Show text responses inline:
pl: Pokazuj odpowiedzi w jednej linii:

en: Show title
pl: Pokaż tytuł

en: Show totals for
pl: Pokaż sumy dla

en: Show totals for either rows, columns or both rows and columns
pl: Pokaż sumy dla wierszy, kolumn lub dla wierszy i kolumn

en: Show welcome screen:
pl: Pokaz ekran powitalny:

en: Showing filtered results
pl: Pokaż odfiltrowane wyniki

en: Side-menu behaviour:
pl: Działanie menu bocznego:

en: Sidemenu
pl: Menu boczne

en: Simple
pl: Prosty

en: Simple bind LDAP configuration doesn't allow LDAP user creation
pl: Prosta konfiguracja wiązania LDAP nie pozwala na tworzenie użytkowników LDAP

en: Simple mode
pl: Tryb uproszczony

en: Simple options
pl: Opcje podstawowe

en: Simple plugin settings
pl: Proste ustawienia wtyczek

en: Simple plugins
pl: Proste wtyczki

en: Simple selector
pl: Prosty wybór

en: Simple template editor
pl: Prosty edytor szablonów

en: Sine
pl: Sinus

en: Single checkbox
pl: Pojedyncze pole wyboru

en: Single choice questions
pl: Pytania jednego wyboru

en: Single response: ID %s
pl: Jedna odpowiedź: ID %s

en: Sinhala
pl: Syngaleski

en: Site name
pl: Nazwa strony

en: Site name:
pl: Nazwa strony:

en: Size
pl: Wielkość

en: Skipped files:
pl: Pominięte pliki:

en: Skipped participant entry:
pl: Pominięto uczestnika:

en: Slider
pl: Suwak

en: Slider accuracy
pl: Dokładność suwaka

en: Slider initial value
pl: Wartość początkowa suwaka

en: Slider initial value set at start
pl: Wartość początkowa suwaka ustawiona na start

en: Slider left/right text separator
pl: Separator tekstu lewy/prawy suwaka

en: Slider maximum value
pl: Maksymalna wartość suwaka

en: Slider minimum value
pl: Minimalna wartość suwaka

en: Slider start as this value. You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page. This setting has priority over slider starts at the middle position.
pl: Suwak startuje od tej wartości. Można użyć Menedżera wyrażeń, ale widok strony musi poprzedzać liczba. To ustawienie ma pierwszeństwo przed suwakiem startującym w pozycji środkowej.

en: Slider starts at the middle position
pl: Suwak startuje ze środkowej pozycji

en: Slider with emoticon
pl: Suwak z emotikonem

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Small screens
pl: Małe ekrany

en: Soft
pl: Nieostre

en: Soft lock
pl: Łagodna blokada

en: Somali
pl: Somalijski

en: Some URL description
pl: Opis odnośnika URL:

en: Some automatic fixes were already applied.
pl: Zastosowano już niektóre automatyczne rozwiązania.

en: Some description text
pl: Dowolny tekst opisowy

en: Some directories are not writable. Please change the folder permissions for /tmp and /upload/themes in order to enable this option.
pl: Niektóre katalogi nie są zapisywalne. W celu włączenia tej opcji proszę zmienić prawa dostępu do /tmp oraz /upload/themes.

en: Some emails were not sent because the server did not accept the email(s) or some other error occured.
pl: Niektóre wiadomości email nie zostały wysłane, ponieważ serwer ich nie zaakceptował lub wystąpił inny błąd.

en: Some entries had a validity date set which was not yet valid or not valid anymore.
pl: Niektóre przypadki mają datę ważności, która albo jeszcze nie nadeszła, albo już upłynęła.

en: Some example answer option
pl: Przykładowy wariant odpowiedzi

en: Some example subquestion
pl: Przykładowe subpytanie

en: Some piece-of-cake steps to create your very own first survey:
pl: Kilka prostych kroków do utworzenia pierwszej ankiety:

en: Some questions have been disabled
pl: Niektóre pytania zostały wyłączone

en: Some text in this answer
pl: Dowolny tekst odpowiedzi

en: Something went wrong!
pl: Coś poszło nie tak!

en: Something went wrong! Are the survey menus properly restored?
pl: Coś poszło nie tak! Czy menu ankiety są poprawnie odtworzone?

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
pl: W tej ankiecie nie ma odpowiednich pytań.

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
pl: Przepraszamy, ale wyczerpano limit odpowiedzi w tym badaniu.

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
pl: W twojej konfiguracji PHP brak modułu LDAP.

en: Sorry, but this question has no responses yet so a graph cannot be shown.
pl: Nie ma jeszcze odpowiedzi na to pytanie, więc nie można pokazać wykresu.

en: Sorry, but this question has too many answer options to be shown properly in a graph.
pl: Przepraszamy, ale to pytanie ma za dużo wariantów odpowiedzi, aby je poprawnie pokazać na wykresie.

en: Sorry, file type %s (extension : %s) is not allowed!
pl: Niestety, typ pliku %s (rozszerzenie: %s) jest niedozwolony!

en: Sorry, no more files can be uploaded!
pl: Przepraszamy, nie można przesłać większej liczby plików!

en: Sorry, only %s extensions are allowed!
pl: Przepraszamy, dozwolone są tylko rozszerzenia %s!

en: Sorry, only %s files can be uploaded for this question!
pl: Do tego pytania można wczytać tylko %s plików!

en: Sorry, the name you entered for the label set is already in the database. Please select a different name.
pl: Niestety podana nazwa zestawu etykiet jest już wykorzystywana. Podaj inną nazwę.

en: Sorry, the request failed!
pl: Przepraszamy, zapytanie zakończone niepowodzeniem!

en: Sorry, the uploaded file (%s) is larger than the allowed filesize of %s KB.
pl: Przepraszamy, rozmiar przesłanego pliku (%s) przekracza dopuszczalną wielkość %s KB.

en: Sorry, there are no files for this response.
pl: Przepraszamy, nie ma plików przy tej odpowiedzi.

en: Sorry, there was an error uploading your file, error code : %s.
pl: Niestety, wystąpił błąd podczas przesyłania pliku, kod błędu: %s.

en: Sorry, there was an error uploading your file.
pl: Wystąpił błąd przy wysyłaniu pliku.

en: Sorry, this file extension (%s) is not allowed!
pl: Przepraszamy, to rozszerzenie pliku (%s) jest nieprawidłowe

en: Sorry, this file is too large. Only files up to %01.2f MB are allowed.
pl: Niestety, ten plik jest za duży. Dozwolone są pliki do %01.2f MB.

en: Sorry, this file is too large. Only files upto %s KB are allowed.
pl: Przepraszamy, ten plik jest zbyt duży. Dopuszczalne są pliki do %s KB.

en: Sorry, this file type is not allowed. Please contact your administrator for a list of allowed filetypes.
pl: Przepraszamy, ten typ pliku jest niedozwolony. Skontaktuj się z administratorem, aby uzyskać listę dozwolonych typów plików.

en: Sorry, this file was not found.
pl: Niestety, ten plik nie został znaleziony.

en: Sorry, this response was not found.
pl: Przepraszamy, nie znaleziono tej odpowiedzi.

en: Sorry, unable to check extension of this file type %s.
pl: Przepraszamy, nie można sprawdzić rozszerzenia pliku tego typu %s.

en: Sort answers alphabetically
pl: Sortuj odpowiedzi alfabetycznie

en: Sort order
pl: Porządek sortowania

en: Sort the answer options alphabetically
pl: Sortuj warianty odpowiedzi alfabetycznie

en: Source table
pl: Tabela źródłowa

en: Sourcecode
pl: Kod źródłowy

en: Sourcecode editor
pl: Edytor kodu źródłowego

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Spanish (Argentina)
pl: Hiszpański (Argentyna)

en: Spanish (Argentina) (Informal)
pl: Hiszpański (Argentyna) (Nieformalny)

en: Spanish (Chile)
pl: Hiszpański (Chile)

en: Spanish (Colombia)
pl: Hiszpański (Kolumbia)

en: Spanish (Mexico)
pl: Hiszpański (Meksyk)

en: Specify a custom date/time format (the <i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i> formats and "-./: " characters are allowed for day/month/year/hour/minutes without or with leading zero respectively. Defaults to survey's date format
pl: Określ własny format daty/czasu (<i>d/dd m/mm rr/rrrr G/GG M/MM</i>. Dozwolone znaki "-./: " dla dnia/miesiąca/roku/godziny/minuty bez lub z zerem poprzedzającym. Domyślny format dla ankiet

en: Specify how array-filtered subquestions should be displayed
pl: Określ sposób pokazania filtrowanych subpytań tabeli

en: Square
pl: Kwadratowy

en: Square root
pl: Pierwiastek

en: Standard deviation
pl: Odchylenie standardowe

en: Standard fields
pl: Standardowe pola

en: Standard participant fields
pl: Standardowe pola uczestników

en: Stars
pl: Gwiazdki

en: Start HTML editor in a popup window
pl: Otwórz edytor HTML w wyskakującym okienku

en: Start bounce processing
pl: Rozpocznij przetwarzanie zwrotów

en: Start database upgrade
pl: Uruchom aktualizację bazy danych

en: Start date/time:
pl: Data/czas rozpoczęcia:

en: Start installation
pl: Rozpocznij instalację

en: Start language
pl: Język początkowy

en: Start language:
pl: Początkowy język:

en: Start survey
pl: Rozpocznij badanie

en: Start the tour
pl: Idź do samouczka

en: Start: %s
pl: Rozpoczęcie:%s

en: Started but not yet completed
pl: Rozpoczęte, ale nieukończone

en: Starting from:
pl: Pokaż od:

en: Starting in 2.05, variable names should only contain letters and numbers; and may not start with a number. This variable name is deprecated.
pl: Począwszy od wersji 2.05 nazwy zmiennych mogą zawierać jedynie litery i cyfry; nie mogą się zaczynać od cyfry. Ta nazwa zmiennej jest przestarzała.

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Statistics URL
pl: Statystyki URL

en: Statistics report language:
pl: Język raportu statystyk:

en: Statistics survey %s
pl: Statystyki ankiety %s

en: Stay safe and up to date
pl: Bezpieczna i aktualna wersja

en: Step 1:
pl: Krok 1:

en: Step 2:
pl: Krok 2:

en: Step value
pl: Wartość kroku

en: Sticky array headers
pl: Przyklejone nagłówki tabeli

en: Stop this survey
pl: Zakończ badanie

en: Storage
pl: Magazyn

en: Store the answers to this question encrypted
pl: Przechowuj odpowiedzi na to pytanie w postaci zaszyfrowanej

en: Store the city?
pl: Przechowywać miasto?

en: Store the country?
pl: Przechowywać państwo?

en: Store the postal code?
pl: Przechowywać kod pocztowy?

en: Store the state?
pl: Przechowywać stan?

en: Straight
pl: Po kolei

en: Strip HTML and PHP tags from a string
pl: Opuść tagi HTML i PHP z łańcucha

en: Strip HTML code:
pl: Usuń kod HTML:

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning and end of a string
pl: Opuść białe spacje (albo inne znaki) z początku lub końca łańcucha

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning of a string
pl: Opuść białe spacje (lub inne znaki) z początku łańcucha

en: Strip whitespace (or other characters) from the end of a string
pl: Opuść białe spacje (lub inne znaki) z końca łańcucha

en: Strongly agree
pl: Zdecydowanie się zgadzam

en: Strongly disagree
pl: Zdecydowanie się nie zgadzam

en: Structure
pl: Struktura

en: Style:
pl: Styl:

en: Subject
pl: Temat

en: Subject:
pl: Temat:

en: Submission date
pl: Data zakończenia

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submit Your Survey.
pl: Wyślij ankietę.

en: Submit your answers
pl: Wyślij odpowiedzi

en: Submit your survey.
pl: Wyślij ankietę.

en: Submitted
pl: Wysłany

en: Subquestion
pl: Subpytanie

en: Subquestion ID
pl: ID subpytania

en: Subquestion codes may only contain alphanumeric characters.
pl: Kody subpytań mogą się składać wyłącznie ze znaków alfanumerycznych.

en: Subquestion codes must be unique.
pl: Kody subpytań muszą być różne.

en: Subquestion validation equation
pl: Równanie walidacji subpytania

en: Subquestion validation tip
pl: Podpowiedź walidacyjna subpytania

en: Subquestion:
pl: Subpytanie:

en: Subquestions
pl: Subpytania

en: Subquestions %s could not be updated.
pl: Subpytania %s nie mogą być aktualizowane.

en: Subquestions were successfully saved.
pl: Subpytania zostały zapisane.

en: Subscribe to ComfortUpdate!
pl: Subskrybuj narzędzie Szybkiej Aktualizacji!

en: Subtotals based on displayed questions:
pl: Sumy cząstkowe oparte na pokazanych pytaniach:

en: Success
pl: Sukces

en: Success!
pl: Udane!

en: Successful login
pl: Logowanie pomyślne

en: Successfully created CPDB entries
pl: Pomyślnie utworzono wpisy CPDB

en: Successfully created participant entries
pl: Pomyślnie utworzono uczestników

en: Successfully deleted user group.
pl: Usunięto grupę użytkowników.

en: Successfully saved privacy policy text
pl: Zapisano tekst polityki prywatności

en: Sum
pl: Suma

en: Sum the values of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
pl: Zsumuj wartości pytań na liście, które spełniają kryteria (arg op wartość) i na które udzielono odpowiedzi

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Summary for %s
pl: Podsumowanie %s

en: Support this project - Donate to
pl: Wspomóż ten projekt - przekaż darowiznę

en: Support this project - Donate to %s!
pl: Wesprzyj ten projekt - wpłać darowiznę %s!

en: Survey
pl: Ankieta

en: Survey %s
pl: Ankieta %s

en: Survey Has Been Deactivated
pl: Ankieta została dezaktywowana

en: Survey ID
pl: ID ankiety

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s)
pl: ID badania %d zapisane %s zawierające %d rekordów

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s) (%s)
pl: ID badania %d zapisane %s zawierające %d rekordów (%s)

en: Survey ID (SID)
pl: ID ankiety (SID)

en: Survey ID:
pl: ID badania:

en: Survey activation
pl: Aktywacja badania

en: Survey activation error
pl: Błąd aktywacji badania

en: Survey administrator %s (%s)
pl: Administrator badania %s (%s)

en: Survey archive (*.lsa)
pl: Archiwum ankiety (*.lsa)

en: Survey archive (.lsa)
pl: Archiwum ankiety (.lsa)

en: Survey archive - only available for active surveys
pl: Archiwum badania - dostępne tylko dla aktywnych ankiet

en: Survey bounce email address:
pl: Adres na zwroty wiadomości email w badaniu:

en: Survey cannot be activated yet.
pl: Ankieta jeszcze nie może być aktywowana.

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
pl: Nie można aktywować ankiety. Nie masz uprawnień do tej czynności lub ankieta nie ma pytań.

en: Survey container
pl: Ankieta w ramce

en: Survey content
pl: Zawartość badania

en: Survey copy summary
pl: Podsumowanie kopiowania ankiety

en: Survey could not be created because it did not have a title
pl: Nie można utworzyć ankiety, ponieważ nie wprowadzono tytułu

en: Survey could not be updated
pl: Ankieta nie może być zaktualizowana

en: Survey could not be updated, please fix the following error:
pl: Nie można zaktualizować ankiety, napraw następujący błąd:

en: Survey created
pl: Ankieta utworzona

en: Survey data policy
pl: Polityka prywatności badania

en: Survey data policy checkbox label:
pl: Opis pola wyboru dotyczącego polityki prywatności:

en: Survey data policy error message:
pl: Komunikat błędu dotyczący polityki prywatności:

en: Survey data policy error:
pl: Błąd polityki ochrony danych badania:

en: Survey data policy label:
pl: Opis polityki ochrony danych badania:

en: Survey data policy message:
pl: Komunikat polityki prywatności:

en: Survey data policy notice:
pl: Uwaga o polityce prywatności:

en: Survey data policy:
pl: Polityka ochrony danych w badaniu:

en: Survey deleted.
pl: Ankieta została usunięta.

en: Survey deletion
pl: Usuwanie badania

en: Survey description
pl: Opis ankiety

en: Survey display mode is set to %s:
pl: Tryb wyświetlania ankiety ustawiony na %s:

en: Survey does not pass consistency check
pl: Ankieta nie spełnia wymogu integralności danych.

en: Survey expiration date
pl: Data wygaśnięcia ankiety

en: Survey files deleted.
pl: Usunięto pliki badania.

en: Survey format
pl: Format ankiety

en: Survey general settings
pl: Ogólne ustawienia ankiety

en: Survey group
pl: Grupa ankiet

en: Survey group ID
pl: ID grupy ankiet

en: Survey group:
pl: Grupa ankiet:

en: Survey groups
pl: Grupy ankiet

en: Survey groups:
pl: Grupy ankiet:

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
pl: Ankieta została aktywowana. Utworzono tabelę wyników.

en: Survey id
pl: ID ankiety

en: Survey import summary
pl: Podsumowanie importu ankiety

en: Survey language could not be created.
pl: Nie można utworzyć język ankiety.

en: Survey list
pl: Ankiety

en: Survey logic file
pl: Plik logiki ankiety

en: Survey logic view
pl: Podgląd logiki ankiety

en: Survey menu
pl: Menu ankiety

en: Survey menu entry ID
pl: ID pozycji menu ankiet

en: Survey menus
pl: Menu ankiety

en: Survey name
pl: Nazwa ankiety

en: Survey name (ID)
pl: Nazwa ankiety (ID)

en: Survey name (ID):
pl: Nazwa badania (ID):

en: Survey not found
pl: Brak ankiety

en: Survey options for theme %s
pl: Opcje ankiety do motywu %s

en: Survey overview
pl: Przegląd ankiety

en: Survey owner:
pl: Właściciel ankiety:

en: Survey participant attributes
pl: Atrybuty uczestnika badania

en: Survey participant attributes to create
pl: Atrybuty uczestnika ankiety do utworzenia

en: Survey participant data (if available)
pl: Dane uczestnika badania (jeśli są dostępne)

en: Survey participant export options
pl: Opcje eksportu uczestnika badania

en: Survey participant settings
pl: Ustawienia uczestników

en: Survey participant summary
pl: Zestawienie uczestników badania

en: Survey participants
pl: Uczestnicy badania

en: Survey participants have not been initialised for this survey.
pl: Nie przyporządkowano uczestników do tego badania.

en: Survey permissions
pl: Dostęp do badania

en: Survey permissions for all users in this group were successfully updated.
pl: Zaktualizowano prawa dostępu do badania wszystkich użytkowników grupy.

en: Survey permissions were successfully updated.
pl: Zaktualizowano prawa dostępu do badania.

en: Survey preview only for administration users:
pl: Podgląd badania tylko dla administratorów:

en: Survey quick actions
pl: Szybkie działania na ankiecie

en: Survey quota
pl: Kwota dla ankiety

en: Survey quotas
pl: Kwoty dla badania

en: Survey registration confirmation
pl: Potwierdzenie rejestracji do badania

en: Survey response
pl: Wypełniona ankieta

en: Survey response %d
pl: Wypełniona ankieta %d

en: Survey responses
pl: Odpowiedzi w badaniu

en: Survey security
pl: Bezpieczeństwo badania

en: Survey settings
pl: Ustawienia badania

en: Survey settings for group:
pl: Ustawienia ankiet w grupie:

en: Survey settings were successfully saved.
pl: Ustawienia badania zostały zapisane.

en: Survey status:
pl: Status badania:

en: Survey storage
pl: Magazyn ankiet

en: Survey structure
pl: Struktura ankiety

en: Survey structure (*.lss)
pl: Struktura ankiety (*.lss)

en: Survey structure (.lss)
pl: Struktura ankiety (.lss)

en: Survey structure import summary
pl: Podsumowanie importu struktury ankiety

en: Survey summary
pl: Podsumowanie ankiety

en: Survey template
pl: Szablon ankiety

en: Survey text elements
pl: Elementy tekstowe ankiety

en: Survey texts were saved successfully.
pl: Teksty ankiety zostały zapisane.

en: Survey theme
pl: Motyw ankiety

en: Survey theme options
pl: Opcje motywu ankiety

en: Survey theme:
pl: Motyw ankiety:

en: Survey themes
pl: Motywy ankiet

en: Survey title
pl: Tytuł badania

en: Survey title and description
pl: Tytuł i opis badania

en: Survey title:
pl: Tytuł badania:

en: Survey-SID/Group
pl: SID ankiety/grupa

en: Survey?
pl: Ankieta?

en: Surveys
pl: Ankiety

en: Surveys in this group
pl: Ankiety w tej grupie

en: Surveys in this group:
pl: Ankiety w tej grupie:

en: Swahili
pl: Suahili

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Switch to closed-access mode
pl: Przełącz na dostęp ograniczony

en: System information
pl: Informacje o systemie

en: System overview
pl: Przegląd systemu

en: TIS620 Thai
pl: TIS620 tajski

en: Tab
pl: Tabulator

en: Tab-separated-values format (*.txt)
pl: Wartości rozdzielone tabulatorami (*.txt)

en: Table column usage
pl: Użycie kolumny w tabeli

en: Table prefix
pl: Prefiks tabeli

en: Table prefix:
pl: Prefiks tabeli:

en: Table size usage
pl: Używana wielkość tabeli

en: Tagalog
pl: Tagalski

en: Tajik
pl: Tadżycki

en: Take ownership
pl: Przejmij posiadanie

en: Tamil
pl: Tamilski

en: Tangent
pl: Tanges

en: Target database version:
pl: Docelowa wersja bazy danych:

en: Target question
pl: Pytanie docelowe

en: Template
pl: Szablon

en: Template '%s' could not be found.
pl: Nie można znaleźć szablonu '%s'.

en: Template '%s' does already exist.
pl: Szablon  '%s' już istnieje.

en: Template '%s' was successfully deleted.
pl: Szablon '%s' został usunięty.

en: Template Sample
pl: Przykład szablonu

en: Template could not be renamed to '%s'.
pl: Nie można zmienić nazwy szablonu na: `%s`.

en: Template editor mode
pl: Tryb edytora szablonów

en: Template editor mode:
pl: Tryb edytora szablonów:

en: Template editor:
pl: Edytor szablonów:

en: Template id
pl: Identyfikator szablonu

en: Template name
pl: Nazwa szablonu

en: Template permissions
pl: Uprawnienia do szablonów

en: Template permissions were updated successfully.
pl: Zaktualizowano prawa użytkownika do szablonów.

en: Template:
pl: Szablon:

en: Templates
pl: Szablony

en: Templates Name
pl: Nazwa szablonów

en: Temporary folder cannot be determined.
pl: Nie można wskazać folderu tymczasowego.

en: Temporary folder does not exist.
pl: Folder tymczasowy nie istnieje.

en: Terminate survey
pl: Przerwij badanie

en: Test if your server has SSL enabled by clicking on this link.
pl: Klikając ten link, sprawdź, czy twój serwer ma włączony SSL.

en: Test navigation
pl: Testuj nawigację

en: Text [Help] (Tip)
pl: Tekst [Pomoc] (Podpowiedź)

en: Text abbreviated:
pl: Skrócony tekst:

en: Text box
pl: Pole tekstowe

en: Text display
pl: Tekst

en: Text elements
pl: Elementy tekstowe

en: Text elements:
pl: Elementy tekstowe:

en: Text input box size
pl: Rozmiar pola wprowadzania tekstu

en: Text input box width
pl: Szerokość pola wprowadzania tekstu

en: Text inputs
pl: Dane tekstowe

en: Text needs to be lowercase.
pl: Tekst powinien być pisany małymi literami.

en: Text needs to be uppercase.
pl: Tekst powinien być pisany wielkimi literami.

en: Text questions
pl: Pytania tekstowe

en: Text shown on each subquestion row between both scales in dropdown mode
pl: Tekst widoczny w każdym wierszu subpytania między oboma skalami w trybie listy rozwijanej

en: Thai
pl: Tajski

en: Thank you for completing this survey.
pl: Dziękujemy za wypełnienie ankiety.

en: Thank you for registering to participate in this survey.
pl: Dziękujemy za rejestrację.

en: Thank you for registering. You will receive an email shortly.
pl: Dziękujemy za rejestrację. Wkrótce otrzymasz e-mail.

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
pl: Dziękujemy za zapisanie ankiety. Poniższe dane pozwolą na odtworzenie sesji i kontynuację wypełniania ankiety. Zachowaj ten e-mail, ponieważ nie będziemy mogli przypomnieć Ci twojego hasła.

en: Thank you for taking the tour!
pl: Dziękujemy za zapoznanie się z samouczkiem!

en: Thank you!
pl: Dziękujemy!

en: Thanks for taking this survey!
pl: Dziękujemy za wypełnienie ankiety!

en: The 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
pl: 'Ostrzeżenie o limicie czasu' będzie widoczne przez tyle sekund (nie wyłączy się, jeśli pozostanie puste)

en: The 2nd 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
pl: Drugie 'ostrzeżenie o limicie czasu' będzie widoczne przez tyle sekund (nie wyłączy się, jeśli pozostanie puste)

en: The 2nd message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
pl: Druga wiadomość pokazywana jako 'ostrzeżenie limitu czasu' (jeśli puste, pokaże się domyślne ostrzeżenie)

en: The CAPTCHA settings won't have any effect because you don't have the required GD library activated in your PHP configuration.
pl: Ustawienia CAPTCHA nie przyniosą żadnego efektu, ponieważ w twojej konfiguracji PHP nie aktywowano wymaganej biblioteki GD.

en: The ComfortUpdate service is currently undergoing maintenance.
pl: Usługa Szybkiej Aktualizacji jest w trakcie konserwacji.

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is a great feature to easily update to the latest version of LimeSurvey. To use it you will need an update key.
pl: Narzędzie Szybkiej Aktualizacji LimeSurvey to świetna funkcja łatwego aktualizowania do najnowszej wersji programu. Użycie jest wymaga klucza aktualizacji.

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is an easy procedure to quickly update to the latest version of LimeSurvey.
pl: Szybka Aktualizacja to łatwa procedura aktualizacji do najnowszej wersji LimeSurvey.

en: The Question theme "%s" could not be installed
pl: Nie można zainstalować motywu pytania "%s"

en: The Question theme "%s" has been sucessfully installed
pl: Zainstalowano motyw pytania "%s"

en: The ZIP file contains wrong paths
pl: Plik ZIP zawiera nieprawidłowe ścieżki

en: The ZIP library is not activated in your PHP configuration thus importing ZIP files is currently disabled.
pl: W twojej konfiguracji PHP nie aktywowano biblioteki ZIP, dlatego import plików ZIP jest wyłączony.

en: The above error occurred when the Web server was processing your request.
pl: Gdy serwer WWW przetwarzał Twoje zapytanie, wystąpił powyższy błąd.

en: The access code field is always checked for duplicates.
pl: Pole kodu dostępu jest zawsze sprawdzane pod kątem duplikatów.

en: The access code have provided is not valid or has already been used.
pl: Wprowadzony numer kod dostępu jest nieprawidłowy lub był już wykorzystany.

en: The access code you have provided is either not valid, or has already been used.
pl: Wprowadzony kod dostępu jest albo nieprawidłowy, albo był już wykorzystany.

en: The access code you provided doesn't match the one in your session.
pl: Wprowadzony kod dostępu jest nieprawidłowy dla twojej sesji.

en: The actual question text
pl: Właściwa treść pytania

en: The address you have entered is already registered. An email has been sent to this address with a link that gives you access to the survey.
pl: Ten adres jest już zarejestrowany. Został na niego wysłany email z linkiem do ankiety.

en: The answer options will be distributed across the number of columns set here
pl: Opcje odpowiedzi zostaną rozłożone w podanej liczbie kolumn

en: The answer options will be shown for each subquestion.
pl: Warianty odpowiedzi będą pokazywane przy każdym subpytaniu.

en: The answer to the security question is incorrect.
pl: Odpowiedź na pytanie bezpieczeństwa jest nieprawidłowa.

en: The answer(s) must meet these array_filter criteria:
pl: Odpowiedź(i) muszą spełniać te kryteria array_filter:

en: The answer(s) must meet these validation criteria:
pl: Odpwowiedź(i) muszą spełniać te kryteria walidacyjne:

en: The array question is a type that creates a matrix for the participant.
pl: Pytanie typu tabeli ma formę macierzy.

en: The availability of options is related to the type of question you previously chose.
pl: Dostępność opcji zależy od rodzaju pytania wybranego wcześniej.

en: The basic functions
pl: Podstawowe funkcje

en: The closed access mode needs a participant list, which you may create by clicking on the menu entry 'Participants'.
pl: Tryb dostępu zamkniętego wymaga listy uczestników, którą można utworzyć klikając opcję menu 'Uczestnicy'.

en: The condition could not be added! It did not include the question and/or answer upon which the condition was based. Please ensure you have selected a question and an answer.
pl: Nie można dodać warunku. Nie ma w nim pytania lub odpowiedzi, na których ma być oparty. Należy wybrać pytanie i odpowiedź.

en: The condition could not be updated! It did not include the question and/or answer upon which the condition was based. Please ensure you have selected a question and an answer.
pl: Nie można zaktualizować tego warunku! Nie ma w nim pytania i/lub odpowiedzi, na których oparty jest warunek. Zaznacz pytanie i odpowiedź.

en: The content of this box is the actual question text shown to your participants. It may be empty, but that is not recommended. You may use all the power of our WYSIWYG editor to make your question shine.
pl: Treść tego pola to faktycznie tekst pytania wyświetlany respondentom. Może być pusty, ale nie jest to zalecane. Możesz wykorzystać wszystkie zalety naszego edytora WYSIWYG, aby twoje pytanie olśniło.

en: The data could not be saved because the response does not exist in the database.
pl: Nie można zapisać danych, ponieważ odpowiedzi nie ma w bazie danych.

en: The database engine type must be set for MySQL
pl: Da MySQL należy ustawić typ silnika bazy danych

en: The database exists and contains LimeSurvey tables.
pl: Baza danych istnieje i zawiera tabele LimeSurvey.

en: The database has been updated from version %s to version %s.
pl: Baza danych została zaktualizowana z wersji %s do %s.

en: The database you specified does already exist.
pl: Baza danych, którą podano, już istnieje.

en: The database you specified does not exist:
pl: Wybrana baza nie istnieje:

en: The destination file name is not the same as the source file name
pl: Nazwa pliku docelowego nie jest taka sama jak nazwa pliku źródłowego

en: The email address is not valid.
pl: Adres email jest nieprawidłowy.

en: The email address you have entered is already registered and the survey has been completed.
pl: Wprowadzony adres email jest już w systemie i ankieta została wypełniona.

en: The email you used is not valid. Please try again.
pl: Wprowadzony adres email jest nieprawidłowy. Prosimy wprowadzić jeszcze raz.

en: The end message
pl: Wiadomość końcowa

en: The entry was assigned the following record id:
pl: Wprowadzone odpowiedzi zapisano w rekordzie o numerze:

en: The existing label set has assessment values assigned.
pl: Istniejący zestaw etykiet ma przyporządkowane wartości ocen.

en: The existing label set has different/more languages.
pl: Istniejący zestaw etykiet ma różne/więcej języków.

en: The file %s was deleted.
pl: Plik %s usunięty.

en: The file could not be deleted
pl: Nie można usunąć pliku

en: The file does not exist
pl: Nie ma takiego pliku

en: The file has been successfully uploaded.
pl: Pomyślnie przesłano plik.

en: The folder %s doesn't exist and can't be created.
pl: Nie ma katalogu %s i nie można go utworzyć.

en: The following LimeSurvey updates are available:
pl: Dostępne są następujące aktualizacje LimeSurvey:

en: The following additional fields were found in your CSV file.
pl: Następujące dodatkowe pola zostały odnalezione w twoim pliku CSV.

en: The following answers should be deleted:
pl: Następujące odpowiedzi powinny zostać usunięte:

en: The following assessments should be deleted:
pl: Poniższe reguły oceniania odpowiedzi powinny zostać usunięte:

en: The following conditions should be deleted:
pl: Następujące warunki powinny być usunięte:

en: The following files will be modified or deleted but were already modified by someone else.
pl: Następujące pliki zostaną zmienione lub usunięte, a były już modyfikowane przez kogoś innego.

en: The following files would be added by the update but already exist. This is unusual and may result from an earlier update attempt.
pl: Następujące pliki byłyby dodane w trakcie aktualizacji, ale już istnieją. Jest to nietypowe i może wynikać z wcześniejszych prób aktualizacji.

en: The following groups should be deleted:
pl: Następujące grupy powinny zostać usunięte:

en: The following old participant tables exist and may be deleted if no longer required:
pl: Następujące stare tabele uczestników mogą być usunięte, jeśli nie są potrzebne:

en: The following old survey participants tables could be restored:
pl: Można przywrócić następujące stare tabele uczestników badań:

en: The following old survey participants tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
pl: Następujące stare tabele uczestników powinny być usunięte, ponieważ nie mają rekordów lub nie ma już ankiet, do których należały:

en: The following old survey response tables exist and may be deleted if no longer required:
pl: Następujące stare tablice odpowiedzi mogą być usunięte, jeśli nie są potrzebne:

en: The following old survey tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
pl: Następujące stare tabele badań powinny zostać usunięte, ponieważ nie mają żadnych rekordów lub nie istnieją już badania, do których należały:

en: The following plugin will be installed. Please click "Install" to install the plugin, or "Abort" to abort. Aborting will remove the files from the file system.
pl: Zostanie zainstalowana następująca wtyczka. Kliknij „Instaluj”, aby zainstalować wtyczkę lub „Anuluj”, aby przerwać. Anulowanie spowoduje usunięcie plików z systemu plików.

en: The following plugin will be updated. Please click "Update" to update the plugin, or "Abort" to abort.
pl: Następująca wtyczka zostanie zaktualizowana. Kliknij „Aktualizuj”, aby zaktualizować wtyczkę lub „Przerwij”, aby przerwać.

en: The following problems have been found:
pl: Znaleziono następujące problemy:

en: The following questions should be deleted:
pl: Następujące pytania powinny zostać usunięte:

en: The following steps will be done by this update:
pl: W trakcie aktualizacji zostaną wykonane następujące kroki:

en: The following survey language settings should be deleted:
pl: Następujące ustawienia językowe ankiety powinny być usunięte:

en: The following surveys are available:
pl: Lista dostępnych ankiet w serwisie:

en: The following surveys have an errorneous question group order. Please go to each survey respectively, check the group order and save it.
pl: W tych ankietach są błędy w kolejności grup pytań. Przejdź do każdej z ankiet, sprawdź kolejność grup i zapisz ją.

en: The following surveys have an errorneous question order. Please go to each question and group respectively, check the question order and save it.
pl: W tych ankietach są błędy w kolejności pytań. Przejdź do każdego pytania i każdej grupy, sprawdź kolejność pytań i zapisz ją.

en: The following surveys should be deleted:
pl: Następujące ankiety powinny być usunięte:

en: The following user group assignments should be deleted:
pl: Następujące przypisania użytkowników do grupy powinny zostać usunięte:

en: The fonts file %s was not found in <limesurvey root folder>/fonts directory. Please, see the txt file for your language in fonts directory to generate the charts.
pl: Nie znaleziono pliku czcionek %s w folderze <limesurvey root folder>/fonts. Sprawdź swój język w pliku txt w folderze czcionek, aby wygenerować wykresy.

en: The handle is displayed at the middle of the slider except if Slider initial value is set (this will not set the initial value).
pl: Uchwyt suwaka pokazuje się na środku, jeśli nie jest ustawiona wartość początkowa (nie ustawia wartości początkowej).

en: The imap PHP library is not installed or not activated. Please contact your system administrator.
pl: Nie zainstalowano lub nie aktywowano biblioteki imap PHP. Proszę się skontaktować z administratorem.

en: The languages of the imported group file must at least include the base language of this survey.
pl: Wśród języków importowanego pliku grupy musi być co najmniej język podstawowy tej ankiety.

en: The languages of the imported question file must at least include the base language of this survey.
pl: Wśród języków importowanego pliku pytania musi być co najmniej język podstawowy tej ankiety.

en: The last column shows the total for the row.
pl: W ostatniej kolumnie znajduje się podsumowanie danego wiersza.

en: The last row shows the total for the column and the last column shows the total for the row.
pl: W ostatnim wierszu znajduj się podsumowanie kolumny, a w ostatniej kolumnie podsumowanie wiersza.

en: The last row shows the total for the column.
pl: W ostatnim wierszu znajduje się podsumowanie kolumny.

en: The latest available version is %s.
pl: Najnowsza dostępna wersja to %s.

en: The logarithm of number to base, if given, or the natural logarithm.
pl: Logarytm liczby przy podstawie, jeśli podana, lub logarytm naturalny.

en: The maximum number of files has been uploaded. You may return back to survey.
pl: Przesłano maksymalną liczbę plików. Możesz wrócić do ankiety.

en: The message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
pl: Wiadomość pokazana jako 'ostrzeżenie limitu czasu' (jeśli puste, pokaże się ostrzeżenie domyślne)

en: The message to display when the time limit has expired (a default message will display if this setting is left blank)
pl: Wiadomość pokazywana, gdy czas upłynął (jeśli puste, pokaże się wiadomość domyślna)

en: The minimum number of files has not been uploaded.
pl: Nie przesłano minimalnej liczby plików.

en: The most important question-related options are displayed here.
pl: Tutaj znajdują się najważniejsze opcje pytania.

en: The most important settings of your survey can be reached from this sidebar: the survey settings menu and the survey structure menu. You may resize it to fit your screen to easily navigate through the available options. If the size of the sidebar is too small, the options get collapsed and the quick-menu is displayed. If you wish to work from the quick-menu, either click on the arrow button or drag it to the left.
pl: Z bocznego paska uzyskamy dostęp do głównych ustawień badania: menu ustawień badania i menu struktury ankiety. Możesz zmienić jego rozmiar i dopasować go do ekranu, aby łatwo poruszać się po dostępnych opcjach. Jeśli rozmiar paska bocznego jest zbyt mały, opcje zostają zwinięte i wyświetlane jest menu podręczne. Jeśli chcesz pracować z menu podręcznym, kliknij przycisk strzałki lub przeciągnij je w lewo.

en: The name must be unique for all menu entries throughout the software.
pl: Wszystkie pozycje menu oprogramowania muszą mieć unikatowe nazwy.

en: The new password can not be empty.
pl: Nowe hasło nie może być puste.

en: The new question group/question order was successfully saved.
pl: Nowa kolejność w grupie pytań została zapisana.

en: The participant cannot upload a single file larger than this size. Server configuration allow a maximum file size of %s KB.
pl: Uczestnik nie może przesłać pojedynczego pliku większego niż ten rozmiar. Konfiguracja serwera pozwala na maksymalny rozmiar pliku %s KB.

en: The participant table associated with this survey has been renamed to:
pl: Tabela uczestników powiązanych z tą ankietą została przemianowana na:

en: The participant table has now been removed and access codes are no longer required to access this survey.
pl: Usunięto tabelę uczestników i do wypełnienia ankiety nie są już wymagane kody dostępu.

en: The password does not reach the minimum length of %s characters
pl: Hasło nie ma minimalnej długości %s znaków

en: The password does require at least one digit
pl: Hasło wymaga co najmniej jednej cyfry

en: The password does require at least one special character
pl: Hasło wymaga co najmniej jednego znaku specjalnego

en: The password does require at least one uppercase character
pl: Hasło wymaga co najmniej jednej dużej litery

en: The password will be generated and sent by email.
pl: Wygenerowane hasło zostanie wysłane na adres email.

en: The password you have chosen at the optional settings step.
pl: Hasło, które wybrano na etapie ustawień opcjonalnych.

en: The permissions of this superadmin cannot be updated!
pl: Nie można aktualizować uprawnień tego superadmina!

en: The plugin could not be installed or updated:
pl: Wtyczki nie można zainstalować ani zaktualizować:

en: The plugin is not compatible with your version of LimeSurvey.
pl: Wtyczka nie jest kompatybilna z tą wersją LimeSurvey.

en: The plugin settings were saved.
pl: Zapisano ustawienia wtyczki.

en: The plugin was not found.
pl: Brak wtyczki.

en: The plugin was successfully installed. You need to activate it before you can use it.
pl: Wtyczka została zainstalowana. Należy ją aktywować, żeby z niej korzystać.

en: The plugin was successfully updated. You might need to deactivate it and activate it again to apply changes.
pl: Wtyczka została zaktualizowana. Może być konieczne wyłączenie i włączenie jej, aby zmiany weszły w życie.

en: The question bar
pl: Pasek pytania

en: The question code is mandatory.
pl: Kod pytania jest obowiązkowy.

en: The question could not be added. You must enter at least a question code.
pl: Nie można dodać pytania. Musisz podać przynajmniej kod pytania.

en: The question could not be added. You must enter at least enter a question code.
pl: Nie można dodać pytania. Należy wpisać kod pytania.

en: The question could not be imported for the following reasons:
pl: Nie można importować tego pytania z następującego powodu:

en: The question group was deleted.
pl: Grupa pytań została usunięta.

en: The record of your survey responses does not contain any identifying information about you, unless a specific survey question explicitly asked for it.
pl: Zapis twoich odpowiedzi nie zawiera żadnych informacji identyfikujących cię, chyba że któreś pytanie ankiety wprost wymagało wprowadzenia takich informacji.

en: The records have been saved successfully!
pl: Dane zostały zachowane poprawnie!

en: The redundancy check looks for tables leftover after deactivating a survey. You can delete these if you no longer require them.
pl: Kontrola redundancji polega na wyszukaniu tablic pozostawionych po dezaktywacji badania. Możesz je usunąć, jeśli ich już nie potrzebujesz.

en: The related survey is missing.
pl: Brak powiązanej ankiety.

en: The request could not be understood by the server due to malformed syntax.
pl: Z powodu nieprawidłowej składni, serwer nie rozumie żądania.

en: The requested URL was not found on this server.
pl: Na tym serwerze nie ma żądanego adresu URL.

en: The requested files do not exist on the server.
pl: Tych plików nie ma na serwerze.

en: The required directory for saving the uploaded files couldn't be created. Please check file premissions on the /upload/surveys directory.
pl: Nie można utworzyć katalogu wymaganego do zapisania przesłanych plików. Proszę sprawdzić uprawnienia w katalogu /upload/surveys.

en: The response record %s was updated.
pl: Rekord odpowiedzi %s został zaktualizowany.

en: The response timings table has been renamed to:
pl: Tabela czasów odpowiedzi została przemianowana na:

en: The responses table has been renamed to:
pl: Tabela z odpowiedziami została przemianowana na:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
pl: Odpowiedzi tej ankiety nie są już dostępne w LimeSurvey.

en: The selected attribute was invalid.
pl: Wybrany atrybut jest nieprawidłowy.

en: The server tried to call an unknown view!
pl: Serwer próbował wywołać nieznany obraz!

en: The settings tab with the survey menu
pl: Pasek ustawień z menu ankiety

en: The sidebar
pl: Pasek boczny

en: The size of the randomly generated password (min. 8)
pl: Długość losowo generowanego hasła (min. 8)

en: The sum must be at least %s
pl: Suma musi się równać co najmniej %s

en: The sum must be at most %s
pl: Suma musi się równać co najwyżej %s

en: The sum must be between %s and %s
pl: Suma musi być z przedziału %s i %s

en: The sum must equal %s
pl: Suma musi się równać %s

en: The sum must equal %s.
pl: Suma musi się równać %s.

en: The sum of the multiple numeric inputs must be greater than this value
pl: Suma wartości pól liczbowych musi być większa niż ta wartość

en: The superadmin role cannot be changed.
pl: Nie można zmienić roli superadmina.

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
pl: Ankieta nie może być aktywowana, zanim nie zostaną usunięte te problemy.

en: The survey description
pl: Opis badania

en: The survey group '%s' was deleted.
pl: Usunięto grupę ankiet '%s'.

en: The survey in which you are trying to participate does not seem to exist.
pl: Wygląda na to, że nie ma ankiety, którą chcesz wypełnić.

en: The survey participant was successfully updated.
pl: Zaktualizowano uczestnika badania.

en: The survey response table could not be created.
pl: Nie można utworzyć tabeli odpowiedzi.

en: The survey structure
pl: Struktura ankiety

en: The survey title
pl: Tytuł badania

en: The survey was successfully expired by setting an expiration date in the survey settings.
pl: Upłynął czas ważności ankiety ustawiony w opcjach badania.

en: The survey you selected does not exist
pl: Wybrana ankieta nie istnieje

en: The template upload directory doesn't exist or is not writable.
pl: Folder zapisu szablonów nie istnieje lub nie jest zapisywalny.

en: The text inserted here will be displayed on the welcome screen, which is the first thing that your respondents will see when they access your survey..
pl: Wstawiony tutaj tekst zostanie pokazany na ekranie powitalnym, który na początku zobaczą respondenci, gdy przejdą do ankiety.

en: The text message that displays in the countdown timer during the countdown
pl: Wiadomość pokazywana podczas odliczania czasu

en: The theme '%s' has been reset.
pl: Motyw '%s' został zresetowany.

en: The theme upload directory doesn't exist or is not writable.
pl: Katalog na przesyłane motywy nie istnieje lub nie jest zapisywalny.

en: The three top boxes are the most basic functions of LimeSurvey.
pl: Trzy górne ramki zawierają podstawowe funkcje LimeSurvey.

en: The title of the question group is visible to your survey participants (this setting can be changed later and it cannot be empty). Question groups are important because they allow the survey administrators to logically group the questions. By default, each question group (including its questions) is shown on its own page (this setting can be changed later).
pl: Tytuł grupy pytań jest widoczny dla uczestników badania (to ustawienie można zmienić później, ale to pole nie może być puste). Grupy pytań są ważne, ponieważ pozwalają administratorom badania logicznie grupować pytania. Domyślnie każda grupa pytań (zawierająca pytania tej grupy) jest wyświetlana na osobnej stronie (to ustawienie można zmienić później).

en: The title of your question
pl: Tytuł pytania

en: The top bar
pl: Pasek górny

en: The type of your database management system
pl: Typ twojego systemu baz danych

en: The update is now complete!
pl: Zakończono aktualizację!

en: The update server is currently busy. This usually happens when the update files for a new version are being prepared.
pl: Serwer aktualizacji jest teraz zajęty. Zwykle zdarza się to, kiedy przygotowywane są pliki do nowej wersji.

en: The user name cannot be changed.
pl: Nie można zmienić nazwy użytkownika.

en: The username already exists.
pl: Nazwa użytkownika już istnieje.

en: The value of this variable can not be changed
pl: Nie można zmienić wartości tej zmiennej

en: The welcome message
pl: Wiadomość powitalna

en: Theme
pl: Motyw

en: Theme %s does not exist.
pl: Nie ma motywu %s.

en: Theme '%s' does not exist.
pl: Nie ma motywu '%s'.

en: Theme '%s' has been uninstalled because it's not compatible with this LimeSurvey version.
pl: Szablon '%s' został odinstalowany, ponieważ nie jest zgodny z tą wersją LimeSurvey.

en: Theme '%s' was successfully deleted.
pl: Motyw '%s' został pomyślnie usunięty.

en: Theme editor
pl: Edytor motywów

en: Theme editor:
pl: Edytor motywów:

en: Theme name
pl: Nazwa motywu

en: Theme options
pl: Opcje motywu

en: Theme options differences
pl: Różnice w opcjach motywu

en: Theme options saved.
pl: Opcje motywu zostały zapisane.

en: Theme:
pl: Motyw:

en: Themes
pl: Motywy

en: Themes options for this survey group
pl: Opcje motywów tej grupy ankiet

en: Themes storage
pl: Magazyn motywów

en: Themes:
pl: Motywy:

en: There are %s orphaned default value entries which can be deleted.
pl: Występuje %s osieroconych wartości domyślnych, które mogą być usunięte.

en: There are %s orphaned question attributes.
pl: Występuje %s osieroconych atrybutów pytania.

en: There are %s orphaned quota entries which can be deleted.
pl: Występuje %s osieroconych pozycji kwot, które mogą być usunięte.

en: There are %s orphaned quota language settings which can be deleted.
pl: Występuje %s osieroconych ustawień językowych kwot, które mogą być usunięte.

en: There are %s orphaned quota members which can be deleted.
pl: Występuje %s osieroconych elementów kwot, które mogą być usunięte.

en: There are %s questions in this survey.
pl: W tej ankiecie jest %s pytań.

en: There are empty question groups in this survey - please create at least one question within a question group.
pl: Istnieją puste grupy pytań w tej ankiecie - proszę utworzyć co najmniej jedno pytanie w grupie.

en: There are more emails pending than can be sent in one batch. Continue sending emails by clicking below, or wait %s seconds.
pl: Nie można od razu wysłać wszystkich emaili. Kliknij poniżej, aby kontynuować wysyłanie lub poczekaj %s sekund.

en: There are no existing conditions in this survey.
pl: W tej ankiecie nie ma warunków.

en: There are no groups available.
pl: Nie ma dostępnych grup.

en: There are no label sets which match the survey default language
pl: Nie ma zestawów etykiet, które odpowiadają domyślnemu językowi tej ankiety

en: There are no more questions. Please press the <Submit> button to finish this survey.
pl: Nie ma więcej pytań. Proszę nacisnąć przycisk <Wyślij>, aby zakończyć ankietę.

en: There are no participants to be exported.
pl: Nie ma uczestników do eksportu.

en: There are no questions in this group.
pl: W tej grupie nie ma pytań.

en: There are no questions in this survey
pl: W tej ankiecie nie ma pytań

en: There are no questions in this survey.
pl: Nie ma pytań w tej ankiecie.

en: There are no simple options in this survey theme.
pl: W tym motywie ankiety nie ma prostych opcji.

en: There are no unmapped attributes
pl: Brak niezmapowanych atrybutów

en: There are security updates available for %s (type: %s).
pl: Dostępne są aktualizacje zabezpieczeń dla %s (typ: %s).

en: There are two ways to stop a survey. Please read carefully about the two options below and choose the right one for you.
pl: Są dwa sposoby zakończenia badania. Zapoznaj się z nimi dokładnie i wybierz właściwą.

en: There are updates available for %s (type: %s).
pl: Dostępne są aktualizacje dla %s (typ: %s).

en: There are {EMAILCOUNT} emails still to be sent.
pl: Liczba emaili do wysłania: {EMAILCOUNT}

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
pl: Ankieta składa się z {NUMBEROFQUESTIONS} pytań.

en: There has to be at least one language.
pl: Musi być co najmniej jeden język.

en: There is 1 question in this survey
pl: W tej ankiecie jest 1 pytanie

en: There is 1 question in this survey.
pl: W tej ankiecie jest 1 pytanie.

en: There is already a recorded answer for this access code
pl: Istnieją już zapisane odpowiedzi dla tego kodu dostępu

en: There is already an entry with that exact access code in the table.
                         The same access code cannot be used in multiple entries.
pl: W tabeli znajduje się już pozycja z tym samym kodem dostępu.
                         Kody dostępu nie mogą się powtarzać.

en: There is already an entry with that exact access code in the table. The same access code cannot be used in multiple entries.
pl: W tej tablicy jest już taki kod dostępu. Nie można powtórzyć tego samego kodu dostępu.

en: There is no matching saved survey.
pl: Nie ma zapisanej takiej ankiety.

en: There is no matching survey.
pl: Nie ma takiej ankiety.

en: There is no matching user %s in group %s.
pl: W grupie %s nie ma pasującego użytkownika %s.

en: There is {n} user attribute field in this survey participants table.|There are {n} user attribute fields in this survey participants table.
pl: W tej tabeli uczestników badania jest {n} pole atrybutu użytkownika.|W tej tabeli uczestników badania są {n} pola atrybutów uczestnika.

en: There was a problem deleting the template '%s'. Please check your directory/file permissions.
pl: Wystąpił problem z usunięciem szablonu '%s'. Sprawdź uprawnienia do modyfikacji plików/folderów.

en: There was a problem downloading the update file. Please try to restart the update process.
pl: Wystąpił problem przy ściąganiu pliku aktualizacji. Proszę spróbować ponowić proces aktualizacji.

en: There was a problem updating the user permissions.
pl: Wystąpił problem z aktualizacją uprawnień użytkownika.

en: There was an error using the Google API.
pl: Wystąpił błąd przy wykorzystaniu Google API.

en: There was an error when saving your personal settings.
pl: Podczas zapisu twoich ustawień osobistych wystąpił błąd.

en: There were errors when trying to populate the database:
pl: Przy próbie wypełnienia bazy danych pojawiły się błędy:

en: There were no eligible emails to send. This will be because none satisfied the criteria of:
pl: Nie było prawidłowych emaili do wysłania. Żaden nie spełniał kryteriów:

en: These files will be backed up and then replaced by the update procedure.
pl: Te pliki zostaną zarchiwizowane i zastąpione w trakcie aktualizacji.

en: These settings cannot be changed once the survey is online.
pl: Tych ustawień nie można zmienić, gdy badanie jest online.

en: They represent an easy way to get back to any previous setting, and provide a general overview of where you are.
pl: Stanowią one prosty sposób powrotu do poprzednich ustawień i dają ogólny przegląd tego, gdzie jesteś.

en: They were found to be duplicate using a combination of firstname, lastname and email fields
pl: Wykryto duplikaty w oparciu o kombinację pól imienia, nazwiska i adresu email

en: They were found to be duplicate using the participant id field
pl: Wykryto duplikaty w oparciu o pole id uczestnika

en: Third choice
pl: Trzeci wybór

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
pl: Archiwum ZIP nie zawiera poprawnych danych do importu. Import przerwano.

en: This ZIP archive contains no valid template files. Import failed.
pl: Archiwum ZIP nie zawiera poprawnych plików szablonu. Import przerwano.

en: This action need confirmation.
pl: To działanie wymaga potwierdzenia.

en: This action need to be confirmed.
pl: To działanie należy potwierdzić.

en: This archive contains a PDF file of the survey, the queXML file of the survey and a queXF banding XML file which can be used with queXF: http://quexf.sourceforge.net/ for processing scanned surveys.
pl: To archiwum zawiera plik PDF badania, plik queXML badania i plik queXF podziału XMl, który można użyć z queXF:  http://quexf.sourceforge.net/ do przetwarzania skanowanych badań.

en: This attribute is automatically mapped
pl: Ten atrybut jest mapowany automatycznie

en: This bar will change as you move through the functionalities. The current bar corresponds to the "overview" tab. It contains the most important LimeSurvey functionalities such as preview and activate survey.
pl: Pasek ten zmienia się, gdy przechodzimy do kolejnych funkcjonalności. Bieżący pasek odpowiada zakładce "przegląd". Zawiera najważniejsze funkcjonalności LimeSurvey, takie jak podgląd i aktywacja ankiety.

en: This code is already used - duplicate codes are not allowed.
pl: Ten kod jest wykorzystany - kody nie mogą się powtarzać.

en: This code is also the name of the variable that will be exported to SPSS or Excel.
pl: Ten kod będę także nazwą tej zmiennej eksportowanej do SPSS lub Excela.

en: This code is normally not shown to your participants, still it is necessary and has to be unique for the survey.
pl: Ten zwykle nie jest widoczny dla uczestników badania, ale jest konieczny i nie może się powtarzać w ramach ankiety.

en: This description is also visible to your participants.
pl: Ten opis jest również widoczny dla twoich uczestników.

en: This email address cannot be used because it was opted out of this survey.
pl: Nie można użyć tego adresu, ponieważ został on wycofany z tego badania.

en: This email address is already registered but the email adress was bounced.
pl: Ten adres email jest już zarejestrowany, ale wiadomość została zwrócona.

en: This export is intended to create a complete backup of an active survey for archival purposes.
pl: Ten eksport ma na celu utworzenie pełnej kopii zapasowej aktywnej ankiety do celów archiwalnych.

en: This export will dump all the groups, questions, answers and conditions for your survey into a .LSS file (which is basically an XML file). This dump file can be used with the 'Import survey' feature when creating a new survey.
pl: W trakcie tego eksportu wszystkie grupy, pytania, warianty odpowiedzi i warunki ankiety zostaną zrzucone do pliku .LSS (który jest właściwie plikiem XML). Można go wykorzystać do tworzenia nowej ankiety za pomocą funkcji 'Importuj ankietę'.

en: This expression uses a possibly invalid comparison. Are you sure you didn't mean to do a numerical comparison? See manual for more information.
pl: W tym wyrażeniu prawdopodobnie użyto niepoprawnego porównania. Czy na pewno nie powinno to być porównanie liczbowe? Więcej informacji znajduje się w podręczniku.

en: This feature is designed to make it easy to use Excel to author and edit surveys.
pl: Ta funkcja ma na celu ułatwienie korzystania z programu Excel do tworzenia i edytowania ankiet.

en: This feature is only available for MySQL databases. Your database type is %s.
pl: Ta funkcja jest dostępna tylko dla baz danych MySQL. Twój typ bazy danych to %s.

en: This field is encrypted and can only be searched by exact match. Please enter the exact value you are looking for.
pl: To pole jest zaszyfrowane i można je przeszukiwać tylko według dopasowania dokładnego. Podaj dokładną wartość, której szukasz.

en: This file is not a supported image - please only upload JPG,PNG,GIF or SVG type images.
pl: To nie jest obsługiwany typ obrazu - prosimy przesyłać tylko pliki typu JPG, PNG, GIF lub SVG.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
pl: Plik nie jest poprawnym archiwum ZIP. Import przerwano.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
pl: Ten plik nie jest poprawnym archiwum ZIP. Import nie powiódł się.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
pl: Plik tego typu nie może być przesłany.

en: This filename is not allowed to be uploaded.
pl: Nie można przesłać tej nazwy pliku.

en: This function cannot be executed because demo mode is active.
pl: Aktywny jest tryb demo, więc nie można wykonać tej funkcji.

en: This group contains no questions.  You must add questions to this group before you can preview it
pl: W tej grupie nie ma pytań. Zanim przeglądniesz tę grupę, musisz dodać do niej pytania.

en: This group description is fairly vacuous, but quite important.
pl: Ten opis grupy może wydawać się nie całkiem sensowny, ale jest dość ważny.

en: This group does not contain any question(s).
pl: W tej grupie nie ma pytań.

en: This group has an error
pl: W tej grupie jest błąd

en: This group is empty
pl: Ta grupa jest pusta

en: This group is unanswered
pl: W tej grupie brak odpowiedzi

en: This group, by itself, does not contain any syntax errors.
pl: Grupa ta, sama w sobie, nie zawiera żadnych błędów składni.

en: This invitation has already been used.
pl: To zaproszenie zostało już wykorzystane.

en: This invitation has no uses left.
pl: Na to zaproszenie nie można już odpowiedzieć.

en: This invitation is not valid anymore.
pl: To zaproszenie straciło ważność.

en: This invitation is not valid yet.
pl: To zaproszenie nie jest jeszcze ważne.

en: This is a closed-access survey, so you must supply a access code.  Please contact the administrator for assistance.
pl: To jest ankieta z ograniczonym dostępem, więc musisz podać kod dostępu. Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania pomocy.

en: This is a controlled survey. You need a valid access code to participate.
pl: Dostęp do ankiety jest ograniczony. Musisz mieć kod dostępu, aby ją wypełnić.

en: This is a hint text that will be shown to the participant describing the question validation equation.
pl: To jest podpowiedź opisująca sposób weryfikacji poprawności odpowiedzi na pytanie, która zostanie wyświetlona uczestnikowi ankiety.

en: This is a question help text.
pl: To jest tekst pomocniczy pytania.

en: This is a sample question text. The user was asked to enter a date.
pl: To jest tekst przykładowego pytania. Użytkownik został poproszony o podanie daty.

en: This is a sample question text. The user was asked to pick an entry.
pl: To jest przykładowy tekst pytania. Użytkownik został poproszony o wybór.

en: This is a sample survey description. It could be quite long.
pl: To jest przykładowy opis badania. Może być całkiem długi.

en: This is a tip shown to the participant describing the subquestion validation equation.
pl: To jest podpowiedź opisująca równanie walidacji subpytania, która zostanie pokazana uczestnikowi badania.

en: This is an anonymized survey. Participant attributes can only be used in non-anonymised surveys.
pl: Badanie jest anonimowe. Atrybutów uczestnika można użyć tylko w badaniach nieanonimowych.

en: This is an automated email to notify that a user has been created for you on the site '%s'.
pl: To jest automatyczna wiadomość potwierdzająca utworzenie użytkownika na stronie '%s'.

en: This is an automated email to notify you that your login credentials for '%s' have been reset.
pl: To jest automatyczny e-mail z informacją, że dane logowania do konta '%s' zostały zresetowane.

en: This is an error message example
pl: To jest przykład komunikatu o błędzie

en: This is an update to an unstable version
pl: To jest aktualizacja do niestabilnej wersji

en: This is another sample question text - asking for number.
pl: To inny przykładowy tekst pytania - pytanie o liczbę.

en: This is not a .csv file.
pl: To nie jest plik .csv.

en: This is not a .xml file.
pl: To nie jest plik .xml.

en: This is not a valid LimeSurvey survey structure XML file.
pl: To nie jest prawidłowy plik XML struktury ankiety LimeSurvey.

en: This is not a valid email address. Please provide a valid email address or leave it empty.
pl: To nie jest prawidłowy adres email. Podaj poprawny adres e-mail lub pozostaw to pole puste.

en: This is not a valid participant data XML file.
pl: To nie jest prawidłowy plik XML danych uczestnika.

en: This is not a valid response data XML file.
pl: To nie jest prawidłowy typ żądanych danych pliku XML.

en: This is not a valid timings data XML file.
pl: To nie jest prawidłowa struktura czasu pliku XML.

en: This is one last sample question text - asking for some free text.
pl: To tekst ostatniego przykładowego pytania - pytanie o dowolny tekst.

en: This is some help text for this question.
pl: To jest przykładowy tekst pomocy do tego pytania.

en: This is some helpful text.
pl: To jest tekst pomocy.

en: This is the LimeSurvey admin interface. Start to build your survey from here.
pl: Oto interfejs administratora LimeSurvey. Tu zaczynasz tworzenie ankiety.

en: This is the content of the menu link - leave blank to use the title.
pl: To jest zawartość linku menu - zostaw pustą, aby użyć tytułu.

en: This is the default email address of the site administrator and used for system messages, contact options and default bounce email.
pl: Domyślny email administratora strony, używany przy wiadomościach systemowych, opcjach kontaktów i jako domyślny email dla zwrotów.

en: This is the default name of the site administrator and used for system messages and contact options.
pl: To jest domyślna nazwa administratora strony i będzie używana w wiadomościach systemowych i opcjach kontaktu.

en: This is the question bar.
pl: To jest pasek pytania.

en: This is the sidebar.
pl: To jest pasek boczny.

en: This is the structure view of your survey. Here you can see all your groups and questions.
pl: To jest podgląd struktury ankiety. Widać tu wszystkie grupy i pytania.

en: This is the survey end message.
pl: To jest wiadomość końcowa ankiety.

en: This is the title of your survey.
pl: To jest tytuł badania.

en: This is the top bar.
pl: To jest górny pasek.

en: This list cannot accept survey participant attributes.
pl: Ta lista nie dopuszcza atrybutów uczestnika ankiety.

en: This message is shown at the end of your survey to every participant. It's a great way to say thank you or give some links or hints where to go next.
pl: Ta wiadomość jest pokazywana uczestnikowi na końcu badania. To świetna okazja, aby podziękować za udział lub dodać jakieś linki lub wskazówki, co należy robić dalej.

en: This message is shown directly below the survey description on the welcome page. You may leave this blank for now but it is a good way to introduce your participants to the survey.
pl: Ta wiadomość pokazuje się bezpośrednio pod opisem badania na stronie powitalnej. Teraz możesz zostawić ją pustą, ale warto wykorzystać ją jako wprowadzenie uczestników do badania.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
pl: Ta nazwa jest już wykorzystywana. Musisz podać inną nazwę.

en: This name is reserved for standard template.
pl: Ta nazwa jest zarezerwowana dla standardowego szablonu.

en: This name will appear in the survey list overview and in the administration header.
pl: Ta nazwa się pojawi na liście ankiet i w nagłówku panelu administratora.

en: This participant is not active in any survey
pl: Ten uczestnik nie jest aktywny w żadnym badaniu

en: This plugin has no settings.
pl: Ta wtyczka nie ma ustawień.

en: This process will delete this survey, and all related groups, questions answers and conditions.
pl: Spowoduje to usunięcie tej ankiety, wszystkich grup oraz pytań i warunków.

en: This question does not have a question 'type' set.
pl: To pytanie nie ma ustawionego typu.

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
pl: Na to pytanie nałożono warunek, ale jest on oparty na pytaniu, które następuje później.

en: This question has at least {n} error.|This question has at least {n} errors.
pl: W tym pytaniu jest co najmniej {n} błąd.|W tym pytaniu jest co najmniej {n} błędy(ów).

en: This question has at least {n} warning.|This question has at least {n} warnings.
pl: Przy tym pytaniu jest co najmniej {n} ostrzeżenie.|Przy tym pytaniu jest ma co najmniej {n} ostrzeżeń.

en: This question has missing answer options.
pl: W tym pytaniu brakuje wariantów odpowiedzi.

en: This question has missing subquestions.
pl: W tym pytaniu brakuje subpytań.

en: This question is always shown.
pl: To pytanie jest zawsze widoczne.

en: This question is mandatory
pl: To pytanie jest obowiązkowe

en: This question only accept 30 digits including 10 decimals.
pl: W tym pytaniu można wstawić tylko 30 cyfr, w tym 10 miejsc dziesiętnych.

en: This question requires a second answer set but none is set.
pl: To pytanie wymaga drugiego zestawu odpowiedzi, a nie ma go.

en: This question requires answers, but none are set.
pl: To pytanie wymaga odpowiedzi, a nie ma ich.

en: This question type can't be selected.
pl: Nie można wybrać tego typu pytania.

en: This question's SGQA code
pl: Kod SGQA dla tego pytania

en: This question's group ID number
pl: Numery ID pytań w tej grupie

en: This question's question ID number
pl: Numer ID tego pytania

en: This question's survey ID number
pl: Numery ID pytań w tej ankiecie

en: This question, by itself, does not contain any syntax errors.
pl: To pytanie samo w sobie nie zawiera żadnych błędów składni.

en: This response ID is invalid.
pl: Nieprawidłowy ID odpowiedzi.

en: This response was already submitted.
pl: Ta odpowiedź została już przesłana.

en: This setting cannot be changed because demo mode is active.
pl: Nie można zmienić tego ustawienia, ponieważ aktywny jest tryb demo.

en: This superadmin cannot be deleted.
pl: Tego superadministratora nie można usunąć.

en: This survey allows public registration. A survey participants table must also be created.
pl: W tym badaniu możliwa jest publiczna rejestracja. Należy także utworzyć tabelę uczestników badania.

en: This survey cannot be tested or completed for the following reason(s):
pl: Nie można testować ani zakończyć tego badania z następujących powodów:

en: This survey does not contain any question groups.
pl: Ta ankieta nie ma żadnych grup pytań.

en: This survey has an associated participant table. If you delete this survey this participant table will be deleted. We recommend that you export or backup these participants before deleting this survey.
pl: Z tą ankietą jest powiązana tabela uczestników. Jeśli usuniesz ankietę, ta tabela zostanie usunięta. Zaleca się wykonanie eksportu lub kopii zapasowej tych uczestników przed usunięciem ankiety.

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
pl: Ta ankieta nie jest jeszcze aktywna. Nie zapisano żadnych odpowiedzi.

en: This survey is active and a responses table exists. If you delete this survey, these responses (and files) will be deleted. We recommend that you export the responses before deleting this survey.
pl: Ta ankieta jest aktywna i ma tabelę odpowiedzi. Jeśli usuniesz tę ankietę, wszystkie odpowiedzi (oraz pliki) zostaną usunięte. Przed usunięciem ankiety zaleca się wykonanie eksportu odpowiedzi (i plików).

en: This survey is active but expired.
pl: Ta ankieta jest aktywna, ale upłynął jej czas ważności.

en: This survey is active but has a start date.
pl: Ta ankieta jest aktywna, lecz będzie dostępna w innym terminie.

en: This survey is already active.
pl: To badanie jest już aktywne.

en: This survey is anonymous.
pl: Ankieta jest anonimowa.

en: This survey is currently active.
pl: Ta ankieta jest aktywna.

en: This survey is currently not active. You will not be able to save your responses.
pl: Ta ankieta nie jest aktywna. Twoje odpowiedzi nie zostaną zapisane.

en: This survey is not active - no responses are available.
pl: Badanie jest nieaktywne - nie ma odpowiedzi.

en: This survey is not active. You must activate the survey before attempting to import a VVexport file.
pl: Ta ankieta nie jest aktywna. Musisz ją aktywować przed próbą importu pliku VVexport.

en: This survey is not yet activated and so your participants won't be able to fill out the survey.
pl: Ta ankieta nie jest aktywna, więc uczestnicy nie będą mogli jej wypełnić.

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
pl: Ankieta nie jest jeszcze aktywna. Twoje odpowiedzi nie zostaną zapisane.

en: This survey is not yet started.
pl: To badanie jeszcze się nie zaczęło

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
pl: Ankieta jest już aktywna i można wpisywać odpowiedzi.

en: This survey setting has not been imported: %s => %s
pl: Nie importowano ustawienia ankiety: %s => %s

en: This surveys uses anonymized responses, so you can't update your response.
pl: To badanie jest anonimowe, więc nie możesz zmienić swoich odpowiedzi.

en: This theme is out of date.
pl: Ten motyw jest nieaktualny.

en: This theme type (%s) is not allowed.
pl: Ten typ motywu (%s) jest niedozwolony.

en: This tour will help you to easily get a basic understanding of LimeSurvey.
pl: Ten przewodnik pomoże ci łatwo zrozumieć LimeSurvey.

en: This type of question allows you to add multiple subquestions and a set of answers.
pl: Tego typu pytanie pozwala dodać wiele subpytań i zestaw odpowiedzi.

en: This update will not change the database. No database backup is required.
pl: Ta aktualizacja nie zmienia bazy danych. Nie ma potrzeby tworzenia kopii zapasowej bazy danych.

en: This variable name has already been used.
pl: Ta nazwa zmiennej była już wykorzystana.

en: This will be shown when hovering over the menu.
pl: To się pokaże po najechaniu kursorem na menu.

en: This will be the password of admin user.
pl: Hasło dla użytkownika administratora.

en: This will be the userid by which admin of board will login.
pl: To będzie nazwa użytkownika, którym będzie się logował administrator.

en: This will be your default language.
pl: To będzie twój język domyślny.

en: This will delete all current boxes to restore the default ones. Are you sure you want to continue?
pl: Zostaną usunięte wszystkie bieżące ramki i przywrócone domyślne. Na pewno chcesz kontynuować?

en: This will directly add a question to the current question group.
pl: To spowoduje natychmiastowe dodanie pytania do tej grupy pytań.

en: This will download a .zip file containing the survey in all languages.
pl: Zostanie wygenerowany plik .zip zawierający ankietę we wszystkich językach.

en: This will export a printable version of your survey.
pl: Eksportuje wersję ankiety do wydrukowania.

en: This will export the survey archive (.lsa) for all selected active surveys. They will be provided in a single ZIP archive.
pl: Eksport archiwum (.lsa) wszystkich wybranych aktywnych ankiet. Powstanie jeden plik archiwum ZIP.

en: This will export the survey structure (.lss) for all selected active surveys. They will be provided in a single ZIP archive.
pl: Eksport struktury (.lss) wszystkich wybranych aktywnych ankiet. Powstanie jeden plik archiwum ZIP.

en: This will open the survey as a printable page in new window.
pl: Otworzy się nowe okno z ankietą do wydrukowana.

en: This will open the survey in %s as a printable page in new window.
pl: Spowoduje to otwarcie ankiety w %s jako strony do wydrukowania w nowym oknie.

en: This will reload the configuration file of this theme.
pl: Spowoduje to ponowne załadowanie pliku konfiguracyjnego tego motywu.

en: This will replace the existing text. Continue?
pl: Dotychczasowy tekst zostanie zastąpiony. Kontynuować?

en: This will reset all the specific configurations of this theme.
pl: Spowoduje to reset wszystkich specyficznych konfiguracji tego motywu.

en: This will update the survey group for all selected surveys.
pl: Spowoduje to aktualizację grupy ankiet we wszystkich wybranych badaniach.

en: This will update the survey theme for all selected active surveys.
pl: Spowoduje to aktualizację motywu wszystkich wybranych aktywnych ankiet.

en: Those files/directories are not writable:
pl: Te pliki/katalogi nie są zapisywalne:

en: Three
pl: Trzy

en: Tigrinya
pl: Tigrinia

en: Time difference (in hours):
pl: Różnica czasu (w godzinach):

en: Time limit
pl: Limit czasu

en: Time limit action
pl: Działanie w przypadku upływu czasu

en: Time limit countdown message
pl: Ostrzeżenie o limicie czasu

en: Time limit disable next
pl: Ograniczenie czasowe wyłącza przejście dalej

en: Time limit disable prev
pl: Ograniczenie czasowe wyłącza przejście wstecz

en: Time limit expiry message
pl: Wiadomość upłynięcia limitu czasu

en: Time limit expiry message display time
pl: Czas pokazywania wiadomości o upływie limitu czasu

en: Time limit message CSS style
pl: Styl CSS ostrzeżenia o limicie czasu

en: Time limit timer CSS style
pl: Styl CSS zegara limitu czasu

en: Time remaining
pl: Pozostały czas

en: Time statistics
pl: Statystyki czasu

en: Timer
pl: Zegar

en: Timing statistics
pl: Statystyki czasu

en: Timings (if activated)
pl: Czasy (jeśli były rejestrowane)

en: Timings table could not be created.
pl: Nie można utworzyć tabeli czasów.

en: Timings will be saved.
pl: Czasy zostaną zapisane.

en: Timings will not be saved.
pl: Czasy nie zostaną zapisane.

en: Tip:
pl: Podpowiedź:

en: Tip: How to display a picture in your theme?
pl: Porada: Jak pokazać obrazek w twoim motywie?

en: Tip: How to embed a picture in your theme?
pl: Porada: Jak wstawić obrazek do motywu?

en: Title
pl: Tytuł

en: Title of subquestion %s was updated to %s.
pl: Tytuł subpytania %s został aktualizowany do %s.

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To be able to upload images or other content you have to save your survey once first.
pl: Ładowanie obrazów i innych materiałów będzie możliwe po zapisaniu twojej ankiety.

en: To continue please first accept our survey data policy.
pl: Aby kontynuować, zaakceptuj politykę ochrony danych w badaniu.

en: To find out more about queXML check out this page:
pl: Aby dowiedzieć się więcej o queXML, odwiedź tę stronę:

en: To fully use it, you have to add subquestions as well as answer options.
pl: W pełni wykorzystasz to, jeśli dodasz subpytania oraz warianty odpowiedzi.

en: To get to know more about queXML check this page:
pl: Aby dowiedzieć się więcej o systemie queXML, sprawdź tę stronę:

en: To participate in this restricted survey, you need a valid access code.
pl: Do udziału w tym badaniu potrzebujesz ważnego kodu dostępu.

en: To receive a new password by email you have to enter your user name and original email address.
pl: Aby uzyskać nowe hasło emailem, musisz wprowadzić swoją nazwę użytkownika i oryginalny adres email.

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
pl: W celu zachowania anonimowości, użyj pseudonimu jako nazwy użytkownika, adres email nie jest wymagany.

en: To reorder questions/questiongroups just drag the question/group with your mouse to the desired position.
pl: W celu zmiany kolejności pytań/grup, przeciągnij je myszą na właściwą pozycję.

en: To use a picture in a .twig file:
pl: W celu użycia obrazu w pliku .twig:

en: Toggle advanced options
pl: Przełącz opcje zaawansowane

en: Too low
pl: Za niskie

en: Too many labels, can't generate chart
pl: Za dużo etykiet, nie można utworzyć wykresu

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Top
pl: Górny

en: Top 2, Middle, Bottom 2
pl: Góra 2, Środek, Dół 2

en: Top bar
pl: Pasek górny

en: Total
pl: Ogółem

en: Total Errors
pl: Wszystkie błędy

en: Total Imported files
pl: Wszystkie zaimportowane pliki

en: Total attributes in the central table
pl: Wszystkie atrybuty w centralnej tabeli

en: Total errors
pl: Wszystkie błędy

en: Total imported files
pl: Wszystkie zaimportowane pliki

en: Total invitations sent
pl: Wysłane zaproszenia

en: Total number of files
pl: Całkowita liczba plików

en: Total numbers of sent reminders
pl: Liczby wysłanych przypomnień

en: Total opted out
pl: Odmowy udziału

en: Total participants in central table
pl: Liczba uczestników w tabeli

en: Total records
pl: Wszystkie rekordy

en: Total records in survey
pl: Liczba rekordów w ankiecie

en: Total records in survey:
pl: Liczba rekordów w badaniu:

en: Total responses
pl: Wszystkie odpowiedzi

en: Total screened out
pl: Niekwalifikujący się

en: Total size of files
pl: Całkowity rozmiar plików

en: Total storage
pl: Magazyn ogólny

en: Total surveys completed
pl: Wypełnione ankiety

en: Total time
pl: Całkowity czas

en: Total with no unique access code
pl: Łącznie z powtórzonymi kodami dostępu

en: Total with no unique participant access code
pl: Łącznie z powtórzonym kodem dostępu uczestnika

en: Total:
pl: Ogółem:

en: Transfer the surveys of this user to:
pl: Przekaż ankiety tego użytkownika do:

en: Translate survey
pl: Tłumacz ankietę

en: Translate to
pl: Tłumacz na

en: Triangle
pl: Trójkątny

en: Tried to pop value off of empty stack
pl: Próbowano pobrać wartość z pustego stosu

en: Try again
pl: Spróbuj ponownie

en: Try again! Connection with database failed.
pl: Spróbuj ponownie. Połączenie z bazą danych nieudane.

en: Try again! Creation of database failed.
pl: Spróbuj ponownie! Utworzenie bazy danych nie powiodło się.

en: Try to import even if question codes don't match
pl: Próbuj importować, nawet jeśli kody pytań nie pasują

en: Try to submit again
pl: Spróbuj wysłać ponownie

en: Try with a bigger access code length.
pl: Spróbuj użyć dłuższego kodu dostępu.

en: Turkish
pl: Turecki

en: Tutorial Entry Id
pl: Identyfikator hasła w samouczku

en: Tutorial entries
pl: Tutoriale

en: Tutorials
pl: Poradniki

en: Tweet it
pl: Tweetuj to

en: Two
pl: Dwie

en: Type
pl: Typ

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
pl: Wprowadź imię oraz hasło użyte przy zapisywaniu ankiety.

en: Type in the new name to extend %s
pl: Wpisz nową nazwę, aby rozbudować %s

en: Type:
pl: Typ:

en: UCS-2 Unicode
pl: UCS-2 unicode

en: UJIS for Windows Japanese
pl: UJIS dla Windows japoński

en: URL Description:
pl: Opis URL:

en: URL description (%s)
pl: Opis URL (%s)

en: URL description (link text)
pl: Opis adresu URL (tekst linku)

en: URL description:
pl: Opis URL:

en: URL for a respondent to opt-in to this survey
pl: URL dla respondenta umożliwiający przystąpienie do badania

en: URL for a respondent to opt-out of this survey
pl: URL dla respondenta umożliwiający rezygnację z udziału w badaniu

en: URL must be set if autoload URL is turned on!
pl: Jeśli włączono automatyczne pobieranie URL, należy podać URL!

en: URL of the survey
pl: Adres URL ankiety

en: US Letter
pl: Letter

en: UTF-8 Unicode
pl: UTF-8 unicode

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: Un-quotes a quoted string
pl: Zdejmij cudzysłów z łańcuchów, które go używają

en: Unable to backup your database for unknown reason.
pl: Nie można wykonać kopii bazy danych z nieznanych przyczyn.

en: Unable to create directory `%s`.
pl: Nie można utworzyć katalogu `%s`.

en: Unable to create survey participants table
pl: Nie można utworzyć tabeli uczestników badania

en: Unable to delete answer %s, code %s
pl: Nie można usunąć kategorii odpowiedzi %s, kodu %s

en: Unable to delete assessment %s
pl: Nie można usunąć ocen %s

en: Unable to delete condition %s
pl: Nie można usunąć warunku %s

en: Unable to delete label set %s.
pl: Nie można usunąć zestawu etykiet %s.

en: Unable to delete question %s
pl: Nie można usunąć pytania %s

en: Unable to delete question attributes for question %s
pl: Nie można usunąć atrybutów pytania dla %s

en: Unable to delete question group %s
pl: Nie można usunąć grupy pytań %s

en: Unable to delete saved response.
pl: Nie można usunąć zapisanej odpowiedzi.

en: Unable to delete survey %s
pl: Nie można usunąć ankiety %s

en: Unable to delete survey languagesettings %s
pl: Nie można usunąć ustawień języka ankiety %s

en: Unable to evaluate binary operator - fewer than 2 entries on stack
pl: Nie można określić operatora binarnego - mniej niż 2 pozycje w stosie

en: Unable to evaluate unary operator - no entries on stack
pl: Nie można określić operatora jednoargumentowego - brak pozycji w stosie

en: Unable to import survey.
pl: Nie można importować ankiety.

en: Unable to insert record into survey table
pl: Nie można wstawić rekordu do tabeli ankiety

en: Unable to send email about your saved survey (Error: %s).
pl: Nie można wysłać wiadomości e-mail o zapisanej ankiecie (Błąd: %s).

en: Unable to use %s in anonymized survey.
pl: Nie można użyć %s w anonimowym badaniu.

en: Unbalanced equation - values left on stack
pl: Równanie nie jest zrównoważone - na stosie pozostały wartości

en: Uncertain
pl: Nie wiem

en: Unchanged
pl: Bez zmian

en: Undefined function
pl: Niezdefiniowana funkcja

en: Undefined variable
pl: Niezdefiniowana zmienna

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Uninstall plugin
pl: Odinstaluj wtyczkę

en: Uninstall themes
pl: Odinstaluj motywy

en: Uninstall this theme
pl: Odinstaluj ten motyw

en: Uninstalled
pl: Odinstalowano

en: Unit test dynamic ExpressionScript processing
pl: Test jednostkowy dynamicznego przetwarzania ExpressionScript

en: Unit tests of expressions within strings
pl: Testy jednostkowe wyrażeń wewnątrz łańcuchów

en: Unknown action or no permission.
pl: Nieznane działanie lub brak zezwolenia.

en: Unknown box ID!
pl: Nieznane ID ramki!

en: Unknown destination build!
pl: Nieznana docelowa kompilacja!

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown error while reading the file, no survey created.
pl: Podczas wczytywania pliku wystąpił nieznany błąd, nie utworzono ankiety.

en: Unknown error!
pl: Nieznany błąd!

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: Unknown file extension
pl: Nieznane rozszerzenie pliku

en: Unknown session
pl: Nieokreślona sesja

en: Unknown update key!
pl: Nieznany klucz aktualizacji!

en: Unknown user. You have to select a user.
pl: Nieznany użytkownik. Musisz wybrać użytkownika.

en: Unknown view!
pl: Nieznany widok!

en: Unkown
pl: Nieokreślony

en: Unlimited
pl: Nieograniczony

en: Unlimited administration permissions
pl: Nieograniczone uprawnienia administratora

en: Unlock question organizer
pl: Odblokuj organizator pytań

en: Unmapped participant attributes
pl: Niezmapowane atrybuty uczestników

en: Unmapped survey participant attributes
pl: Atrybuty uczestnika ankiety po odmapowaniu

en: Unsupported syntax
pl: Nieobsługiwana składnia

en: Until:
pl: Do:

en: Unzip error!
pl: Błąd programu unzip!

en: Unzipped file is too big.
pl: Rozpakowany plik jest za duży.

en: Up to date!
pl: Aktualny!

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Update complete!
pl: Aktualizacja zakończona!

en: Update condition
pl: Aktualizuj warunek

en: Update participant entry
pl: Aktualizuj dane uczestnika

en: Update permission role %s
pl: Zaktualizuj rolę uprawnień %s

en: Update permission roles %s
pl: Zaktualizuj role uprawnień %s

en: Update scenario
pl: Aktualizuj scenariusz

en: Update server busy
pl: Serwer aktualizacji zajęty

en: Update survey group:
pl: Aktualizuj grupę ankiet:

en: Update type
pl: Rodzaj aktualizacji

en: Update user group
pl: Zaktualizuj grupę użytkowników

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: Updates available
pl: Dostępne aktualizacje

en: Upload
pl: Wczytaj

en: Upload a file
pl: Wczytaj plik

en: Upload a file (maximum size: %d MB):
pl: Prześlij plik (maksymalny rozmiar: %d MB):

en: Upload an image (maximum size: %d MB):
pl: Prześlij obraz (maksymalny rozmiar:%d MB):

en: Upload file not found. Check your permissions and path (%s) for the upload directory
pl: Nie znaleziono przesłanego pliku. Sprawdź swoje uprawnienia i ścieżkę (%s) do katalogu przesyłania

en: Upload file|Upload files
pl: Prześlij plik|Prześlij pliki

en: Upload summary
pl: Wczytaj podsumowanie

en: Upload template file
pl: Wczytaj plik szablonu

en: Upload theme file
pl: Prześlij plik motywu

en: Upload your files
pl: Wczytaj własne pliki

en: Uploaded CSV file successfully
pl: Pomyślnie załadowano plik CSV

en: Uploaded label set file needs to have an .lsl extension.
pl: Przesyłany plik zestawu etykiet wymaga rozszerzenia .lsl.

en: Uploaded resources management
pl: Zarządzanie pobranymi zasobami

en: Uploading
pl: Przesyłanie

en: Uploading LDAP Query
pl: Wczytywanie kwerendy LDAP

en: Uppercase only
pl: Tylko wielkie litery

en: Uppercase the first character of each word in a string
pl: Wielkie litery na początku każdego słowa w łańcuchu

en: Usage of + with numeric value, see manual about usage of sum.
pl: Zastosowanie + z wartością liczbową, patrz instrukcja użycia sumy.

en: Usage of processString without a string in your template
pl: Użycie processString bez łańcucha w twoim szablonie

en: Use CAPTCHA for registration:
pl: Użyj CAPTCHA w celu rejestracji:

en: Use CAPTCHA for save and load:
pl: Użyj CAPTCHA w celu zapisania i wczytania ankiety:

en: Use CAPTCHA for survey access:
pl: Użyj CAPTCHA w celu uzyskania dostępu do ankiety:

en: Use ComfortUpdate
pl: Szybka Aktualizacja

en: Use ExpressionScript code:
pl: Użyj kodu ExpressionScript:

en: Use HTML format for participant emails:
pl: Użyj formatu HTML w wiadomości e-mail do uczestników:

en: Use JavaScript functions to remove text and uncheck checkbox (or use only the ExpressionScript engine).
pl: Użyj funkcji JavaScript do usunięcia tekstu i odznaczenia pola wyboru (lub użyj tylko silnika ExpressionScript).

en: Use LDAP authentication
pl: Użyj uwierzytelniania LDAP

en: Use a customized question theme for this question
pl: Użyj dostosowanego motywu pytania do tego pytania

en: Use a fontawesome classname, or a link to the image.
pl: Użyj nazwy klasy czcionki Awesome lub linku do obrazu.

en: Use accessible dropdown boxes instead of calendar popup
pl: Użyj odpowiednich pól rozwijanych zamiast okna kalendarza

en: Use button group or radio list
pl: Użyj grupy przycisków lub listy radio

en: Use checkbox layout
pl: Forma pola wyboru

en: Use dropdown presentation
pl: Użyj rozwijanych pól

en: Use global settings
pl: Użyj globalnych ustawień

en: Use internal database authentication
pl: Użyj uwierzytelniania wewnętrznej bazy danych

en: Use mapping service
pl: Użyj usługi mapy

en: Use same default value across languages:
pl: Użyj tej samej wartości domyślnej w różnych językach:

en: Use settings below
pl: Użyj następujących ustawień

en: Use slider layout
pl: Użyj formy suwaka

en: Use web server authentication
pl: Użyj uwierzytelniania serwera www

en: Used bounce settings:
pl: Wykorzystywane ustawienia zwrotów:

en: Used/free space for file uploads
pl: Wykorzystana/wolna przestrzeń dla przesłanych plików

en: User
pl: Użytkownik

en: User '%s' was successfully deleted.
pl: Użytkownik '%s' zostały pomyślnie usunięty.

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: User Theme
pl: Motyw użytkownika

en: User added.
pl: Użytkownik dodany.

en: User administration
pl: Zarządzanie użytkownikami

en: User control
pl: Zarządzanie użytkownikami

en: User could not be added.
pl: Nie można dodać użytkownika.

en: User data
pl: Dane użytkownika

en: User details
pl: Dane użytkownika

en: User group
pl: Grupa użytkowników

en: User group ID
pl: ID grupy użytkowników

en: User group added.
pl: Dodano grupę użytkowników.

en: User group list
pl: Lista grup użytkowników

en: User group successfully added!
pl: Grupa użytkowników została pomyślnie dodana!

en: User group successfully saved!
pl: Grupa użytkowników zapisana poprawnie!

en: User groups
pl: Grupy użytkowników

en: User id
pl: Identyfikator użytkownika

en: User is already a member of the group.
pl: Użytkownik już należy do tej grupy.

en: User management panel
pl: Panel zarządzania użytkownikami

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: User name:
pl: Użytkownik:

en: User registration at '%s'
pl: Rejestracja użytkownika na '%s'

en: User removed.
pl: Użytkownik został usunięty.

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: User successfully created
pl: Utworzono użytkownika

en: User successfully deleted.
pl: Usunięto użytkownika.

en: User successfully updated
pl: Zaktualizowano użytkownika

en: User theme
pl: Motyw użytkownika

en: User with whom the participants are to be shared:
pl: Użytkownik, z którym uczestnicy mają być współdzieleni:

en: User?
pl: Użytkownik?

en: Usergroup updated
pl: Zaktualizowano grupę użytkowników.

en: Usergroups
pl: Grupy użytkowników

en: Username
pl: Użytkownik

en: Username : %s - Email : %s.
pl: Nazwa użytkownika: %s - E-mail: %s.

en: Username already exists.
pl: Nazwa użytkownika już istnieje.

en: Username not found in LDAP server
pl: Nie ma nazwy użytkownika na serwerze LDAP

en: Username:
pl: Użytkownik:

en: Username: %s
pl: Nazwa użytkownika: %s

en: Username: %s - Email: %s
pl: Nazwa użytkownika: %s - E-mail: %s

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users imported successfully.
pl: Zaimportowano użytkowników.

en: Uses left
pl: Pozostało do wykorzystania

en: Uses left:
pl: Pozostało do wykorzystania:

en: Using the chart type selector you can force the graph type for all selected questions.
pl: Korzystając z listy typów wykresu można narzucić dany typ na wszystkie wybrane pytania.

en: Using type coercion may break your data; use with care or not at all if possible.
pl: Użycie typu z wymuszeniem może uszkodzić dane; używaj ostrożnie lub w ogóle, jeśli to możliwe.

en: Usually this is caused by having too many (sub-)questions in your survey. Please try removing questions from your survey.
pl: Zwykle jest to spowodowane przez zbyt dużą liczbę (sub-) pytań w ankiecie. Proszę spróbować usunąć część pytań.

en: Uyghur
pl: Ujgurski

en: VV export version:
pl: Wersja VV do eksportu:

en: Valencian
pl: Walencki

en: Valid from
pl: Ważny od

en: Valid until
pl: Ważny do

en: Valid until:
pl: Ważny do:

en: Valid username but not authorized by group restriction
pl: Nazwa użytkownika jest poprawna, ale nie jest autoryzowana przez ograniczenia grupowe

en: Validate ExpressionScript
pl: Sprawdź poprawność ExpressionScript

en: Validate expression in email : %s
pl: Sprawdź wyrażenie w wiadomości e-mail: %s

en: Validate quota
pl: Sprawdź kwotę

en: Validation of quota %s
pl: Walidacja kwoty %s

en: Validation:
pl: Walidacja:

en: Value
pl: Wartość

en: Value range allows missing
pl: Zakres wartości dopuszcza brak odpowiedzi

en: Values:
pl: Wartości:

en: Variable not found: %s
pl: Nie ma zmiennej: %s

en: Verify username and try again
pl: Sprawdź nazwę użytkownika i spróbuj ponownie

en: Version
pl: Wersja

en: Version:
pl: Wersja:

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Vietnamese
pl: Wietnamski

en: View Saved but not submitted Responses
pl: Przełożone ankiety

en: View in CPDB
pl: Pokaż w centralnej bazie

en: View labels
pl: Pokaż etykiety

en: View policy
pl: Podgląd polityki

en: View response
pl: Pokaż odpowiedź

en: View response ID %d
pl: Podgląd odpowiedzi ID %d

en: View response URL
pl: Pokaż URL odpowiedzi

en: View response as queXML PDF
pl: Podgląd odpowiedzi jako queXML PDF

en: View response details
pl: Pokaż szczegóły odpowiedzi

en: View response details as queXML PDF
pl: Pokaż szczegóły odpowiedzi jako PDF queXML

en: View statistics
pl: Pokaż statystyki

en: View summary of all available fields:
pl: Pokaż podsumowanie wszystkich dostępnych pól:

en: View the statistics for this survey.
pl: Przeglądaj statystyki tego badania.

en: View this participant in the central participants database
pl: Pokaż tego uczestnika w centralnej bazie uczestników

en: View this record
pl: Pokaż ten rekord

en: View users
pl: Pokaż użytkowników

en: View without the filter.
pl: Podgląd bez filtra.

en: View/read
pl: Podgląd

en: Viewing file '%s'
pl: Podgląd pliku '%s'

en: Viewing response (ID %s)
pl: Podgląd odpowiedzi (ID %s)

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Visible
pl: Widoczny

en: Visible inside the Question Selector
pl: Widoczne w Selektorze pytań

en: Visible:
pl: Widoczne:

en: Visit our website!
pl: Odwiedź naszą stronę!

en: Visual minute step interval
pl: Wizualny interwał minutowy

en: WYSIWYG editor
pl: Edytor WYSIWYG

en: Warn and move on
pl: Ostrzeż i przejdź dalej

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Warning!
pl: Uwaga!

en: Warning! Admin bounce email was not saved because it was not valid.
pl: Uwaga! Nie zapisano adresu email administratora dla zwrotów, ponieważ jest nieprawidłowy.

en: Warning! Administrator email address was not saved because it was not valid.
pl: Ostrzeżenie! Adres e-mail administratora nie został zapisany, ponieważ był nieprawidłowy.

en: Warning! Using InnoDB instead of MyISAM will reduce the possible maximum number of questions in your surveys. Please read more about MyISAM vs InnoDB table column limitations in our manual before selecting InnoDB.
pl: Uwaga! Użycie InnoDB zamiast MyISAM zmniejszy dopuszczalną liczbę pytań w ankietach. Przed wyborem InnoDB proszę zapoznać się z ograniczeniami kolumn w tabeli MyISAM i InnoDB w naszym podręczniku.

en: Warning: Before turning on HTTPS,%s check if this link works.%s
pl: Uwaga: Przed włączeniem HTTPS, %s sprawdź, czy ten link działa.%s

en: Warning: Deleted participants entries cannot be recovered.
pl: Uwaga: nie można przywrócić usuniętych uczestników.

en: Warning: Only install plugins from sources you trust!
pl: Ostrzeżenie: instaluj wtyczki tylko z zaufanych źródeł!

en: Warning: Please enforce SSL encrpytion in Global settings/Security after SSL is properly configured for your webserver.
pl: Ostrzeżenie: po prawidłowej konfiguracji SSL twojego serwera ustaw wymuszenie szyfrowania SSL w Ustawieniach globalnych / Bezpieczeństwo.

en: Warning: Please read this carefully before proceeding!
pl: Uwaga: Proszę uważnie przeczytać przed kontynuacją!

en: Warning: Quotes all content that starts with an equal sign to prevent CSV injections
pl: Uwaga: treść zaczynającą się od znaku równości weź w cudzysłów, aby zapobiec przekształceniu jej w formułę w pliku CSV.

en: Warning: The following files/directories need to be updated but their permissions are set to read-only.
pl: Uwaga: Następujące pliki/katalogi wymagają aktualizacji, ale mają ustawienie tylko do odczytu.

en: Warning: There are some differences between current theme options and original theme options!
pl: Uwaga: istnieją pewne różnice między tymi i pierwotnymi opcjami motywu!

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
pl: Uwaga: Nie zmieniono domyślnego hasła ('password'). Zmień hasło i zaloguj się jeszcze raz.

en: Warning: original survey theme doesn't exist!
pl: Uwaga: oryginalny motyw ankiety nie istnieje!

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: We are sorry but the survey is expired and no longer available.
pl: Przepraszamy, ale to badanie się zakończyło i nie jest już dostępne.

en: We are sorry but there was a system error and your file was not saved. An email has been dispatched to notify the survey administrator.
pl: Przepraszamy, ale z powodu błędu systemu plik nie został zapisany. Został wysłany email informacyjny do administratora.

en: We are sorry but this information is only available to superadministrators.
pl: Przepraszamy, ale ta informacja jest dostępna tylko dla superadministratorów.

en: We are sorry but you are not allowed to enter this survey.
pl: Przykro nam, ale nie masz uprawnień do uczestnictwa w tym badaniu.

en: We are sorry but you can't proceed without first agreeing to our survey data policy.
pl: Przykro nam, ale nie możesz kontynuować bez uprzedniego zaakceptowania zasad dotyczących ochrony danych w badaniu.

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
pl: Nie masz uprawnień do wykonania tej czynności.

en: We are sorry but your session has expired.
pl: Przykro nam, ale sesja twojej przeglądarki wygasła.

en: We can not guarantee optimum operation. It would be preferable to no longer use it or to make it compatible with the version %s of the LimeSurvey API.
pl: Nie możemy zagwarantować optymalnej pracy. Byłoby korzystne, aby go nie używać albo uczynić kompatybilnym z wersją %s LimeSurvey API.

en: We could not zip your database!
pl: Nie można wykonać pliku zip twojej bazy danych!

en: We couldn't reach the server or the server didn't provide any answer. Please try again in few minutes.
pl: Nie można połączyć się z serwerem lub serwer nie odpowiada. Proszę spróbować za kilka minut.

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
pl: Przed usunięciem ankiety zaleca się wykonanie jej eksportu w panelu administracji.

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
pl: Zaleca się, aby najpierw wyeksportować całą ankietę w panelu administracji.

en: We will be creating a question group and a question in this tutorial. There is need to automatically create them.
pl: W tym samouczku utworzymy grupę pytań i pytanie. Należy je utworzyć automatycznie.

en: We will soon add the functionality to create your own tutorials and download them from our store.
pl: Wkrótce dodamy funkcję do tworzenia własnych samouczków i pobierania ich z naszego sklepu.

en: We would like to help you with a quick tour of the most essential functions and features.
pl: Chcielibyśmy pomóc proponując ten krótki poradnik dotyczący podstawowych funkcji i własności

en: Web page:
pl: Strona internetowa:

en: Web server authentication method is not allowed for this user
pl: Metoda uwierzytelnienia serwera sieciowego nie jest dozwolona w przypadku tego użytkownika

en: Web server info
pl: Informacje o serwerze WWW

en: Web server name
pl: Nazwa serwera WWW

en: Web server software
pl: Oprogramowanie serwera WWW

en: Welcome
pl: Witaj

en: Welcome %s!
pl: Witaj %s!

en: Welcome and end text
pl: Tekst powitalny i końcowy

en: Welcome message:
pl: Wiadomość powitalna:

en: Welcome to %s!
pl: Witaj w %s!

en: Welcome to LimeSurvey!
pl: Witamy w LimeSurvey!

en: Welcome to the Assessment
pl: Witamy w Module oceniania

en: Welcome to the LimeSurvey ComfortUpdate!
pl: Rozpoczynamy Szybką Aktualizację LimeSurvey!

en: Welcome to the LimeSurvey installation wizard. This wizard will guide you through the installation, database setup and initial configuration of LimeSurvey.
pl: Zapraszamy do skorzystania z kreatora instalacji LimeSurvey. Przeprowadzi cię on przez proces instalacji, konfiguracji bazy danych oraz systemu LimeSurvey.

en: Welcome to the theme editor of LimeSurvey. To get an overview of new functionality and possibilities, please visit the %s LimeSurvey manual %s. For further questions and information, feel free to post your questions on the %s LimeSurvey forums %s.
pl: Zapraszamy do korzystania z edytora motywów LimeSurvey. Przegląd nowych funkcjonalności i możliwości znajduje się w %s Podręczniku LimeSurvey %s. Dodatkowe pytania i informacje możesz zamieszczać na %s Forum LimeSurvey %s.

en: Welcome to this sample survey
pl: Zapraszamy do przykładowego badania

en: Welcome:
pl: Powitanie:

en: Welsh
pl: Walijski

en: What good would your survey be without questions?
pl: Co warte byłoby twoje badanie bez pytań?

en: When an imported record matches an existing record ID:
pl: Gdy importowany rekord ma ID istniejącego rekordu:

en: When using slider initial value set this value at survey start.
pl: Przy wykorzystaniu startowej wartości suwaka, należy tę wartość ustawić na początku badania.

en: While the survey is activated, you can't add or remove a group or question.
pl: Nie można dodawać ani usuwać grup lub pytań, gdy ankieta jest aktywna.

en: Width of PDF header logo:
pl: Szerokość logo w nagłówku PDF:

en: Windows Central European (Windows-1250)
pl: Windows Środkowoeuropejski (Windows-1250)

en: Windows Cyrillic (Windows-1251)
pl: Windows Cyrylica (Windows-1251)

en: With non-anonymized responses (and the survey participants table field 'Uses left' set to 1) if the participant closes the survey and opens it again (by using the survey link) his previous answers will be reloaded.
pl: W przypadku nieanonimowych odpowiedzi (i ustawieniu pola 'Pozostało do wykorzystania' w tabeli uczestników na 1) jeśli uczestnik zamknie badanie i otworzy je ponownie (za pomocą linka), załadowane zostaną uprzednio udzielone odpowiedzi.

en: With real vv file : questions code are in second line
pl: Z rzeczywistym plikiem vv: kody pytań są w drugim wierszu

en: Without ambiguous characters
pl: Bez dwuznacznych znaków

en: Wrap container around boxes
pl: Zawijaj ramki

en: Write error!
pl: Błąd zapisu!

en: Wrong decryption key! Decryption key has changed since this data were last saved, so data can't be decrypted. Please consult our manual at %s.
pl: Błędny klucz deszyfrujący! Klucz deszyfrowania zmienił się od czasu ostatniego zapisania tych danych, więc danych nie można odszyfrować. Proszę zapoznać się z naszą instrukcją na %s.

en: Wrong definition! Please make sure that your JSON arrays contains the fields '%s', '%s', '%s', '%s', and '%s'
pl: Błędna definicja! Upewnij się, że tablice JSON zawierają pola '%s', '%s', '%s', '%s' i '%s'

en: X-Scale
pl: Skala X

en: X-Scale (columns)
pl: Skala X (kolumny)

en: XML themes
pl: Motywy XML

en: Y-Scale
pl: Skala Y

en: Y-Scale (lines)
pl: Skala Y (linie)

en: Year
pl: Rok

en: Yes
pl: Tak

en: Yes - Delete Them!
pl: Tak, usuń!

en: Yes, delete
pl: Tak, usuń

en: Yes, restore default
pl: Tak, przywróć domyślne

en: Yes/No
pl: Tak/Nie

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
pl: Masz zamiar skasować wszystkie warunki w tej ankiecie

en: You are about to delete this survey
pl: Masz zamiar skasować tę ankietę

en: You are about to replace an existing label set with the current answer options.
pl: Zamierzasz zastąpić istniejący zestaw etykiet aktualnymi wariantami odpowiedzi.

en: You are already a participant of this survey.
pl: Bierzesz już udział w tym badaniu.

en: You are editing an entry of the main menu!
pl: Edytujesz pozycję w głównym menu!

en: You are editing the main menu!
pl: Edytujesz główne menu!

en: You are not a participant in this survey.
pl: Nie jesteś uczestnikiem tej ankiety.

en: You are not a participant of this survey.
pl: Nie jesteś uczestnikiem tej ankiety.

en: You are not allowed to edit your own user permissions.
pl: Nie możesz edytować własnych uprawnień użytkownika.

en: You are not allowed to print answers.
pl: Nie masz uprawnień do drukowania odpowiedzi.

en: You are not authorized to delete label sets.
pl: Nie masz uprawnień do usuwania zestawów etykiet.

en: You are not authorized to delete questions.
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia tych pytań!

en: You are registered but an error happened when trying to send the email - please contact the survey administrator.
pl: Jesteś zarejestrowany/zarejestrowana, ale przy próbie wysłania emaila pojawił się błąd - skontaktuj się z administratorem badania.

en: You are using Microsoft Internet Explorer.
pl: Korzystasz z przeglądarki Microsoft Internet Explorer.

en: You can add any regular expression based validation in here
pl: Tutaj można dodać sprawdzanie poprawności w oparciu o wyrażenia regularne

en: You can add some additional help text to your question. If you decide not to offer any additional question hints, then no help text will be displayed to your respondents.
pl: Do pytania można dodać tekst pomocniczy. Jeśli go nie dodamy, respondenci nie zobaczą  żadnej podpowiedzi.

en: You can add your custom themes in upload/admintheme
pl: Można dodać własne motywy w upload/admintheme

en: You can create as many surveys as you like.
pl: Możesz utworzyć dowolnie dużo badań.

en: You can get a free trial update key from %syour account on the limesurvey.org website%s.
pl: Darmowy klucz aktualizacji na okres próbny można uzyskać ze %sswojego konta na stronie limesurvey.org%s.

en: You can import all old responses that are compatible with your current survey. Compatibility is determined by comparing column types and names, the ID field is always ignored.
pl: Możesz importować wszystkie stare odpowiedzi, które są zgodne z aktualną ankietą. Zgodność jest określona przez porównanie typów i nazw kolumn, pole ID jest zawsze ignorowane.

en: You can leave these settings blank and change them later
pl: Możesz pozostawić to ustawienie nieuzupełnione i zmienić je później

en: You can leave this blank, and automatically generate access codes using 'Generate access codes'
pl: Można zostawić to pole puste i automatycznie generować kody dostępu używając „Generuj kody dostępu”

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
pl: Możesz wczytać uprzednio zapisaną ankietę.

en: You can not add a group if survey is active.
pl: Nie można dodać grupy, gdy badanie jest aktywne.

en: You can not add or remove the group owner from the group.
pl: Nie możesz dodać ani usunąć z grupy właściciela grupy.

en: You can not delete this question group because the survey is currently active.
pl: Nie możesz usunąć tej grupy pytań, ponieważ ankieta jest aktywna.

en: You can not import groups because the survey is currently active.
pl: Nie można importować grup, ponieważ ankieta jest obecnie aktywna.

en: You can not import questions because the survey is currently active.
pl: Nie możesz importować pytań, ponieważ ankieta jest aktywna.

en: You can now %sadd a question%s in this group.
pl: Teraz możesz dodać %spytanie%s do tej grupy.

en: You can now close this modal box.
pl: Można już zamknąć to okno.

en: You can now continue updating your LimeSurvey Installation.
pl: Możesz już kontynuować aktualizację instalacji LimeSurvey

en: You can see the "breadcrumbs" In the top bar of the admin interface.
pl: Możesz zobaczyć "ścieżkę adresu" na górnym pasku interfejsu administratora.

en: You can switch to the closed-access mode by initialising a survey participants table by using the button below.
pl: Można ograniczyć dostęp do ankiety tworząc tabelę uczestników badania za pomocą poniższego przycisku.

en: You can upload %s under %s KB each.
pl: Możesz wysłać %s do każdych %s KB.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 0. If minimum value is not set, this value is used.
pl: Można użyć Menedżera wyrażeń, ale przed otwarciem tej strony tu musi być liczba, w przeciwnym razie przybierze wartość 0. Jeśli nie ustawiono wartości minimalnej, zostanie użyta ta wartość.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 1.
pl: Można użyć Menedżera wyrażeń, ale przed otwarciem tej strony tu musi być liczba, w przeciwnym razie przybierze wartość 1.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 100. If maximum value is not set, this value is used.
pl: Można użyć Menedżera wyrażeń, ale przed otwarciem tej strony tu musi być liczba, w przeciwnym razie przybierze wartość 100. Jeśli nie ustawiono wartości maksymalnej, zostanie użyta ta wartość.

en: You can use now the following credentials to log into the site:
pl: Możesz teraz użyć poniższych danych uwierzytelniających do zalogowania na stronie:

en: You can use operators in the search filters (eg: >, <, >=, <=, = )
pl: Można używać operatorów w filtrach wyszukiwania (np:>, <, > =, <=, =)

en: You can't add questions while the survey is active.
pl: Nie można dodać pytań do aktywnego badania.

en: You can't change password if demo mode is active.
pl: Nie można zmienić hasła w trybie demo.

en: You can't copy a question if the survey is active.
pl: Nie można kopiować pytania, gdy ankieta jest aktywna.

en: You can't delete a group because one or more groups depend on it as parent!
pl: Nie możesz usunąć grupy, ponieważ jedna lub więcej grup jest od niej zależnych!

en: You can't delete a group if it's not empty!
pl: Nie możesz usunąć grupy, jeśli nie jest pusta!

en: You can't delete a question if the survey is active.
pl: Nie można usunąć pytania w aktywnym badaniu.

en: You can't delete template '%s' because one or more templates inherit from it.
pl: Nie można usunąć szablonu '%s', ponieważ co najmniej jeden szablon jest na nim oparty.

en: You can't delete this question group because the survey is currently active.
pl: Nie można usunąć tego pytania, ponieważ ankieta jest aktywna.

en: You can't import the theme '%s' because '%s'  is not installed.
pl: Nie można importować motywu '%s', ponieważ nie zainstalowano '%s'.

en: You can't insert a new question when the survey is active.
pl: Nie można wstawić nowego pytania, gdy ankieta jest aktywna.

en: You can't remove the default language.
pl: Nie można usunąć domyślnego języka.

en: You can't reorder in an active survey
pl: Nie możesz zmienić kolejności w aktywnej ankiecie

en: You can't save changes because the theme directory is not writable.
pl: Nie można zapisać zmian, ponieważ katalog motywów nie dopuszcza zapisu.

en: You can't uninstall template '%s' because some templates inherit from it.
pl: Nie możesz odinstalować szablonu '%s', ponieważ niektóre szablony są na nim oparte.

en: You can't update question code for an active survey.
pl: Nie można zmienić kodu pytania w aktywnej ankiecie.

en: You can't use 'Anonymized responses' when participant-based response persistence is enabled.
pl: Nie można wykorzystać 'Anonimowych odpowiedzi', gdy włączona jest opcja pamiętania odpowiedzi uczestnika.

en: You cannot delete the last answer option.
pl: Nie można usunąć ostatniego wariantu odpowiedzi.

en: You cannot delete yourself or a protected user.
pl: Nie możesz usunąć siebie ani chronionego użytkownika.

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
pl: Nie możesz kontynuować, zanim nie wprowadzisz tekstu do jednego lub więcej pól.

en: You cannot uninstall the default template.
pl: Błąd! Nie można odinstalować domyślnego szablonu.

en: You cannot upload themes because you do not have the required ZIP library installed in PHP.
pl: Nie można przesyłać motywów, ponieważ w PHP nie zainstalowano wymaganej biblioteki ZIP.

en: You did not answer to the security question.
pl: Brak odpowiedzi na pytanie bezpieczeństwa.

en: You did not provide a name.
pl: Nie podano nazwy.

en: You did not provide a password.
pl: Nie podano hasła.

en: You didn't save your changes!
pl: Nie zapisano zmian!

en: You disabled ComfortUpdate in your configuration file.
pl: W pliku konfiguracyjnym wyłączono możliwość użycia Szybkiej Aktualizacji.

en: You do not have permission for this action.
pl: Nie masz uprawnień do tego działania.

en: You do not have permission to access this page.
pl: Nie masz uprawnień dostępu do tej strony.

en: You do not have permission to send emails to all users.
pl: Nie masz uprawnień do wysyłania wiadomości e-mail do wszystkich użytkowników.

en: You do not have the Freetype Library installed. Showing charts requires the Freetype library to function properly.
pl: Nie zainstalowano biblioteki Freetype. Do prawidłowego pokazywania wykresów potrzebna jest biblioteka Freetype.

en: You do not have the GD Library installed. Showing charts requires the GD library to function properly.
pl: Nie zainstalowano biblioteki GD. Wykresy wymagają biblioteki GD.

en: You do not have the permission to access this page.
pl: Nie masz prawa dostępu do tej strony.

en: You do not have the required ZIP library installed in PHP.
pl: W PHP nie zainstalowano wymaganej biblioteki ZIP.

en: You do not need to add a description to your question group, but sometimes it makes sense to add a little extra information for your participants.
pl: Nie musisz dodawać opisu grupy pytań, ale czasami warto udzielić dodatkowych informacji uczestnikom.

en: You don't have permission to edit a usergroup
pl: Nie masz uprawnień do edytowania grupy użytkowników

en: You don't have permission to this folder
pl: Nie masz uprawnień do tego folderu

en: You don't have sufficient permissions to upload images in this survey
pl: Nie masz dostatecznych uprawnień, aby przesłać obrazy w tym badaniu

en: You don't have the permission to activate participants.
pl: Nie masz uprawnień do aktywowania uczestników.

en: You don't have the right to restore the settings to default
pl: Nie masz prawa przywracać ustawień domyślnych

en: You don't need an update key.
pl: Nie potrzebujesz klucza aktualizacji.

en: You got {TOTAL} points out of 3 possible points.
pl: Twój wynik to {TOTAL} punktów z 3 możliwych punktów.

en: You have already been removed from the central participants list for this site
pl: Usunięto cię z centralnej listy uczestników tej strony

en: You have already been removed from this survey.
pl: Już wcześniej usunięto Cię z tego badania.

en: You have already completed this survey.
pl: Już wypełniłeś/wypełniłaś tę ankietę.

en: You have an error inside your local installation of LimeSurvey. See:
pl: Jest błąd w twojej lokalnej instalacji LimeSurvey. Patrz:

en: You have been already removed from this survey.
pl: Usunięto cię z tego badania.

en: You have been removed from the central participants list for this site
pl: Usunięto cię z centralnej listy uczestników tej strony

en: You have been successfully added back to this survey.
pl: Pomyślnie przywrócono cię do badania.

en: You have been successfully removed from this survey.
pl: Pomyślnie usunięto cię z tego badania.

en: You have exceeded the number of maximum login attempts. Please wait %d minutes before trying again.
pl: Przekroczono liczbę maksymalnych prób logowania. Proszę poczekać %d minut przed kolejną próbą.

en: You have no access to the role management!
pl: Nie masz dostępu do zarządzania rolami!

en: You have not selected a question
pl: Nie wybrano pytania

en: You have not selected a survey
pl: Nie wybrano ankiety

en: You have to pair it with one attribute of the survey participants table
pl: Musisz dopasować to do jednego atrybutu w tabeli uczestników badania

en: You have to pair this field with an existing attribute.
pl: Musisz dopasować to pole do istniejącego atrybutu.

en: You have to put in at least a title for the survey to be saved.
pl: Należy wstawić co najmniej tytuł badania.

en: You have to select a file.
pl: Musisz wybrać plik.

en: You have to select at least one label set.
pl: Musisz wybrać co najmniej jeden zestaw etykiet.

en: You may not use slashes or ampersands in your name or password.
pl: Nie można wstawiać ukośników ani znaku et do nazwy i hasła.

en: You may play around with more settings, but let's save and start adding questions to your survey now. Just click on 'Save'.
pl: Możesz próbować innych ustawień, ale tymczasem zapiszmy te i zacznijmy dodawać pytania do ankiety. Po prostu kliknij 'Zapisz'.

en: You may register for this survey but you have to wait for the %s before starting the survey.
pl: Możesz się zarejestrować się do tego badania, ale musisz poczekać na %s przed rozpoczęciem ankiety.

en: You may register for this survey but you have to wait for the {{sStartDate}} before starting the survey.
pl: Możesz się zarejestrować do tego badania, ale musisz zaczekać do {{sStartDate}}, aby wziąć w nim udział.

en: You may register for this survey if you wish to take part.
pl: Jeśli chcesz wypełnić ankietę, możesz się zarejestrować.

en: You may save empty subquestions, but that would be pointless.
pl: Można zapisać puste subpytania, ale to byłoby bezcelowe.

en: You must be logged in to access to this page.
pl: Należy się zalogować, aby uzyskać dostęp do tej strony.

en: You must be registered to complete this survey
pl: Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wypełnić tę ankietę

en: You must enter a valid email. Please try again.
pl: Musisz podać poprawny adres e-mail. Spróbuj ponownie.

en: You must first create a question group.
pl: Najpierw musisz utworzyć grupę pytań.

en: You must set according write permissions on these filese before you can proceed. If you are unsure what to do please contact your system administrator for advice.
pl: Musisz ustawić odpowiednie uprawnienia do zapisu tych plików zanim przejdziesz dalej. Jeśli nie wiesz, co zrobić, skontaktuj się z administratorem systemu.

en: You must supply a name for this saved session.
pl: Musisz wprowadzić nazwę dla zapisanej sesji.

en: You must supply a password for this saved session.
pl: Musisz wprowadzić hasło dla zapisanej sesji.

en: You need to add answer options to this question
pl: Do pytania należy dodać warianty odpowiedzi.

en: You need to add question groups
pl: Musisz dodać grupy pytań

en: You need to add questions
pl: Musisz dodać pytania

en: You need to add subquestions to this question
pl: Musisz dodać subpytania do tego pytania

en: You need to enable large_file_prefix setting in your database configuration in order to use InnoDB engine for LimeSurvey!
pl: Należy włączyć ustawienie large_file_prefix w konfiguracji bazy danych, aby używać silnika InnoDB w LimeSurvey!

en: You need to upload %s more files for this question.
    Are you sure you want to exit?
pl: Należy przesłać %s więcej plików do tego pytania.
    Na pewno chcesz wyjść?

en: You should add some subquestions for your question here.
pl: Tu należy dodać kilka subpytań do pytania.

en: You should export your responses before deactivating.
pl: Przed dezaktywacją powinno się wyeksportować wyniki.

en: You should have a great time doing this
pl: To powinno być miłe doświadczenie

en: You should note the name(s) of the table(s) in case you need to access this information later.
pl: Należy zanotować nazwy tabel na wypadek, gdyby w przyszłości potrzebny był do nich dostęp.

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
pl: Aktywuj ankietę dopiero wtedy, gdy masz pewność, że jest poprawnie skonstruowana i nie wymaga poprawek.

en: You will be redirected in about 5 secs. If not, click <a href="%s">here</a>.
pl: Przekierowanie nastąpi w ciągu około 5 sekund. Jeśli nie, kliknij <a href="%s">tutaj</a>.

en: You will not be able to update because your previous LimeSurvey version is too old.
pl: Nie będzie można aktualizować, ponieważ twoja wersja LimeSurvey jest zbyt stara.

en: You'll be redirected to the database update or (if your database is already up to date) to the administration login in 5 seconds. If not, please click %shere%s.
pl: W ciągu 5 sekund nastąpi przekierowanie do strony aktualizacji bazy danych lub (jeśli baza danych jest aktualna) do strony logowania administratora. Jeśli nie, proszę kliknąć %stutaj%s.

en: You've been logged out due to inactivity. Please log in again.
pl: Wylogowano cię z powodu braku aktywności. Proszę się zalogować ponownie.

en: Your Choices
pl: Możliwości

en: Your LimeSurvey installation is checked if the update can be run successfully.
pl: Sprawdzenie tej instalacji LimeSurvey pod kątem możliwości wykonania aktualizacji.

en: Your Privacy policy text is shown here.
pl: Tekst Twojej polityki prywatności znajduje się tutaj.

en: Your Ranking
pl: Twój ranking

en: Your answer
pl: Twoja odpowiedź

en: Your answer must be %s
pl: Twoja odpowiedź musi wynieść %s

en: Your answer must be at least %s
pl: Twoja odpowiedź musi wynieść co najmniej %s

en: Your answer must be at most %s
pl: Twoja odpowiedź musi wynieść co najwyżej %s

en: Your answer must be between %s and %s
pl: Twoja odpowiedź musi mieścić się między %s a %s

en: Your answer to the security question was not correct - please try again.
pl: Nieprawidłowa odpowiedź na pytanie bezpieczeństwa - spróbuj ponownie.

en: Your assessment
pl: Twoja ocena

en: Your browser reports that it was used previously to answer this survey. We are resetting the session so that you can start from the beginning.
pl: Twoja przeglądarka sygnalizuje, że była wcześniej używana do wypełniania tej ankiety. Resetujemy tę sesję, aby można było zacząć wypełniać ankietę od nowa.

en: Your browser screen size is too small to use the administration properly. The minimum size required is 1280*1024 px.
pl: Rozmiar ekranu przeglądarki jest za mały, aby poprawnie administrować. Minimalny wymagany rozmiar to 1280*1024 px.

en: Your choices
pl: Twoje wybory

en: Your data should be imported now, the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.
pl: Powinien nastąpić import danych, data.frame nazywa się "data", variable.labels to atrybuty danych ("attributes(data)$variable.labels"), takie jak dla foreign:read.spss.

en: Your data should be imported now.
pl: Twoje dane powinny zostać zaimportowane.

en: Your database configuration needs to have innodb_file_format and innodb_file_format_max set to use the Barracuda format in order to use InnoDB engine for LimeSurvey!
pl: W celu korzystania z silnika InnoDB w LimeSurvey Twoja konfiguracja bazy danych musi mieć ustawione innodb_file_format i innodb_file_format_max na korzystanie z formatu Barracuda!

en: Your database is too big to be saved!
pl: Twoja baza danych jest za duża, aby ją zapisać!

en: Your database server password.
pl: Hasło do serwera bazy danych.

en: Your database server user name. In most cases "root" will work.
pl: Nazwa użytkownika serwera bazy danych. W większości przypadków to jest "root".

en: Your database type is not MySQL!
pl: To nie jest baza danych typu MySQL!

en: Your email address:
pl: Twój adres email:

en: Your file could not be copied
pl: Nie można skopiować pliku

en: Your file could not be moved
pl: Nie można przenieść tego pliku

en: Your have to answer the security question - please try again.
pl: Musisz odpowiedzieć na pytanie bezpieczeństwa - spróbuj ponownie.

en: Your key has been updated and validated! You can now use ComfortUpdate.
pl: Twój klucz został zaktualizowany i potwierdzony! Możesz teraz użyć narzędzia Szybkiej Aktualizacji.

en: Your key is unknown by the update server.
pl: Serwer aktualizacji nie rozpoznaje twojego klucza.

en: Your login credentials have been reset
pl: Twoje dane logowania zostały zresetowane

en: Your new password was not saved because it matches the old password.
pl: Nowe hasło nie zostało zapisane, ponieważ pokrywa się ze starym.

en: Your new password was not saved because the old password was wrong.
pl: Nowe hasło nie zostało zapisane, ponieważ stare jest nieprawidłowe.

en: Your new password was not saved because the passwords did not match.
pl: Nowe hasło nie zostało zapisane, ponieważ hasła nie pasują do siebie.

en: Your new survey was created.
pl: Utworzono nową ankietę.

en: Your new survey was created. We also created a first question group and an example question for you.
pl: Utworzono twoją nową ankietę. Utworzyliśmy też pierwszą grupę pytań i przykładowe pytanie.

en: Your participants will see this title in the browser's title bar and on the welcome screen.
pl: Uczestnicy zobaczą ten tytuł w pasku tytułu przeglądarki i na ekranie powitalnym.

en: Your password:
pl: Twoje hasło:

en: Your passwords do not match.
pl: Hasło jest nieprawidłowe.

en: Your personal settings were successfully saved.
pl: Zapisano ustawienia osobiste.

en: Your preferred language will be used through out the installation process.
pl: Wybrany język będzie używany w trakcie instalacji.

en: Your ranking
pl: Twój ranking

en: Your response table will be renamed to:
pl: Nazwa tabeli odpowiedzi zostanie zmieniona na:

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
pl: Twoje odpowiedzi nie zostały utracone. Zostały wysłane do administratora strony, który umieści je w bazie danych.

en: Your responses were not saved. Please contact the survey administrator.
pl: Twoje odpowiedzi nie zostały zapisane. Skontaktuj się z administratorem ankiety.

en: Your responses were successfully saved.
pl: Odpowiedzi zostały zapisane.

en: Your session with the ComfortUpdate server is not valid or expired. Please restart the process.
pl: Twoja sesja na serwerze Szybkiej Aktualizacji jest niewłaściwa lub wygasła. Proszę zrestartować ten proces.

en: Your survey can export associated participant data with each response. Select any additional fields you would like to export.
pl: Z każdą odpowiedzią można wyeksportować odpowiednie dane uczestników. Wybierz dodatkowe pola, które chcesz wyeksportować.

en: Your survey responses have been recorded.
pl: Twoje odpowiedzi zostały zapisane.

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
pl: Twoje odpowiedzi w ankiecie zostały pomyślnie zapisane. Wkrótce zostanie do ciebie email potwierdzający. Zachowaj swoje hasło, gdyż nie będzie możliwe jego odtworzenie.

en: Your survey was successfully saved.
pl: Ankieta została pomyślnie zapisana.

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
pl: Ankieta zostanie zapisana z imieniem i hasłem i może być dokończona później po zalogowaniu tym imieniem i hasłem.

en: Your system configuration:
pl: Twoja konfiguracja systemu:

en: Your time to answer this question has expired
pl: Upłynął czas odpowiedzi na to pytanie

en: Your time to answer this question has nearly expired. You have {TIME} remaining.
pl: Twój czas na odpowiedź na to pytanie upływa. Zostało {TIME}.

en: Your update key has exceeded the maximum number updates!
pl: Liczba możliwych aktualizacji twojego klucza aktualizacji została przekroczona!

en: Your update key has expired!
pl: Twój klucz aktualizacji stracił ważność!

en: Your update key is invalid and was removed.
pl: Twój klucz aktualizacji jest nieprawidłowy i został usunięty.

en: Your update key:
pl: Twój klucz aktualizacji to:

en: Your user data for accessing %s
pl: Twoje dane użytkownika do dostępu %s

en: Your username:
pl: Twoja nazwa użytkownika:

en: Your version is not updatable via ComfortUpdate. Please update manually.
pl: Twojej wersji nie można zaktualizować za pomocą narzędzia Szybkiej Aktualizacji. Proszę zaktualizować ręcznie.

en: Your version is up to date!
pl: Twoja wersja jest aktualna!

en: Zebra-striped questions
pl: Pytania kolorowane naprzemiennie

en: Zip error!
pl: Błąd pliku zip!

en: Zip file not found!
pl: Nie znaleziono pliku zip!

en: Zoom level
pl: Poziom powiększenia

en: addslashes
pl: dodaj ukośnik

en: and
pl: i

en: at question
pl: w pytaniu

en: checked
pl: zaznaczone

en: completed
pl: zakończone

en: d-m-yyyy
pl: d-m-rrrr

en: d.m.yyyy
pl: d.m.rrrr

en: d/m/yyyy
pl: d/m/rrrr

en: dd-mm-yyyy
pl: dd-mm-rrrr

en: dd.mm.yyyy
pl: dd.mm.rrrr

en: dd/mm/yyyy
pl: dd/mm/rrrr

en: default
pl: domyślny

en: deleted
pl: usunięte

en: detail
pl: informacja

en: digit:       source("filename", encoding = "UTF-8")        on the R command window, replace filename with the actual filename
pl: cyfra:       źródło("nazwa pliku", kodowanie = "UTF-8")        w oknie poleceń R, podstaw faktyczną nazwę pliku pod nazwa pliku

en: directory
pl: katalog

en: equals
pl: Równe

en: gross
pl: łącznie

en: having a valid email address
pl: mające prawidłowe adresy email

en: having an access code
pl: mając kod dostępu

en: having at least one use left
pl: przy co najmniej jednym użyciu do wykorzystania

en: hh:mm
pl: gg:mm

en: hours
pl: godzin

en: if:
pl: jeżeli:

en: inherited
pl: dziedziczony

en: inherited value:
pl: odziedziczona wartość:

en: is
pl: jest

en: is NOT
pl: NIE jest

en: is greater than
pl: jest większe niż

en: is greater than or equal to
pl: jest większe lub równe

en: is less than
pl: jest mniejsze niż

en: is less than or equal to
pl: jest mniejsze lub równe

en: is lesser than
pl: jest mniejszy niż

en: is like
pl: jest jak

en: is matched (regexp)
pl: jest dopasowane (regexp)

en: is not like
pl: nie jest jak

en: language of participant
pl: język uczestnika

en: minitab method
pl: metoda minitab

en: mins
pl: minima

en: mm-dd-yyyy
pl: mm-dd-rrrr

en: mm.dd.yyyy
pl: mm.dd.rrrr

en: mm/dd/yyyy
pl: mm/dd/rrrr

en: not checked
pl: niezaznaczone

en: not having already completed the survey
pl: nie wypełniono jeszcze ankiety

en: not having been sent an invitation already
pl: jeszcze nie wysłano zaproszenia

en: only apply to certain question types
pl: stosuje się tylko do niektórych typów pytań

en: or
pl: lub

en: page
pl: strona

en: queXML PDF export
pl: Eksport queXML PDF

en: queXML format (*.xml)
pl: Format queXML (*.xml)

en: queXML is an XML description of a questionnaire.
pl: queXML to opis XML kwestionariusza.

en: quota language settings
pl: ustawienia języka kwoty

en: quota members
pl: członkowie kwoty

en: responses
pl: odpowiedzi

en: running
pl: w toku

en: seconds
pl: sekund

en: selected
pl: wybrane

en: stable
pl: stabilna

en: table
pl: tabela

en: timings
pl: czasy

en: to:
pl: do:

en: unknown
pl: nieznany

en: unstable
pl: niestabilna

en: valid
pl: ważne

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
pl: więcej informacji znajdziesz na stronie: http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php

en: you cannot delete yourself.
pl: nie można usunąć siebie.

en: yyyy-mm-dd
pl: rrrr-mm-dd

en: yyyy.mm.dd
pl: rrrr.mm.dd

en: yyyy/mm/dd
pl: rrrr/mm/dd

en: {n} access code has been created.|{n} access codes have been created.
pl: {n} kod dostępu został utworzony.|{n} kody dostępu zostały utworzone.

en: {n} question contains errors that need to be corrected.|{n} questions contain errors that need to be corrected.
pl: W {n} pytaniu są błędy, które należy poprawić.|W {n} pytaniach są błędy, które należy poprawić.

en: {n} question contains warnings that need to be verified.|{n} questions contain warnings that need to be verified.
pl: {n} pytanie zawiera ostrzeżenia, które należy zweryfikować.|{n} pytań zawiera ostrzeżenia, które należy zweryfikować.
